ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pederska posla

Go down

pederska posla Empty pederska posla

Post by marcellus 20/11/2020, 15:33

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/povuceni-ucitelj-optuzen-za-ubojstvo-i-kanibalizam-bild-otkrio-sto-je-upisivao-u-google-trazilicu-15006433

_________________
pederska posla 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

pederska posla Empty Re: pederska posla

Post by Guest 20/11/2020, 16:58

uffff....Svabi kad zakrase,onda ga stvarno zakrase.. No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pederska posla Empty Re: pederska posla

Post by jastreb 20/11/2020, 17:07

Homoseksualizam treba zabraniti u tom smislu da se sprečava svako promoviranje,propagiranje,veličanje ,odobravanje ili poticanje na taj način življenja.

Odnose ,naravno ne mozes zabraniti,ali sto ce tko đelati među 4 zida,neka radi.

Ovo je otišlo previše daleko.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

pederska posla Empty Re: pederska posla

Post by T. 20/11/2020, 17:11

jastreb wrote:Homoseksualizam treba zabraniti u tom smislu da se sprečava svako promoviranje,propagiranje,veličanje ,odobravanje ili poticanje na taj način življenja.

Odnose ,naravno ne mozes zabraniti,ali sto ce tko đelati među 4 zida,neka radi.

Ovo je otišlo previše daleko.
Onda pustimo i pedofilima da 'delaju među 4 zida' šta hoće...
I zoofilima, pa nek natežu pse i kokoši...
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

pederska posla Empty Re: pederska posla

Post by melkior 20/11/2020, 17:26

Jel mu ga barem izdrkao prije nego što ga je ubio?
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

pederska posla Empty Re: pederska posla

Post by melkior 20/11/2020, 17:33

A dobro, profesori matematike su oduvijek bili ubojice, kanibali, homoseksualci...matematika čovjeku sprži um pa ne može racionalno razmišljati,  iracionalni brojevi mu pomute pamet pa onda čitav svijet počne sagledavat iracionalno...a logaritamske tablice mu oduzmu sposobnost imaginacije da će i on jednog dana biti seksualno zadovoljen i sretan  :coffee
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

pederska posla Empty Re: pederska posla

Post by melkior 20/11/2020, 17:41

Iza svakog uspješnog matematičara stoji tužna ljudska sudbina: mama ga nije voljela pa mu je uvalila logaritamske tablice, za Božić umjesto toplog nedjeljnog ručka koji uključuje pečenu puricu s mlincima svi su doma rješavali jednadžbe s dvije nepoznanice...hoćeš-nećeš, prošvikaš. Imao sam ja jednog takvog malog u razredu: u trećem osnovne rješavao je sinuse i kosinuse kao od šale, poslije ga je zgazio auto. Na zebri.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

pederska posla Empty Re: pederska posla

Post by melkior 20/11/2020, 17:44

Iza svakog uspješnog matematičara stoji tužna ljudska sudbina: mama ga nije voljela pa mu je uvalila logaritamske tablice, za Božić umjesto toplog nedjeljnog ručka koji uključuje pečenu puricu s mlincima svi su doma rješavali jednadžbe s dvije nepoznanice...hoćeš-nećeš, prošvikaš. Imao sam ja jednog takvog malog u razredu: u trećem osnovne rješavao je sinuse i kosinuse kao od šale, poslije ga je zgazio auto. Na zebri.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

pederska posla Empty Re: pederska posla

Post by melkior 20/11/2020, 17:44

Iza svakog uspješnog matematičara stoji tužna ljudska sudbina: mama ga nije voljela pa mu je uvalila logaritamske tablice, za Božić umjesto toplog nedjeljnog ručka koji uključuje pečenu puricu s mlincima svi su doma rješavali jednadžbe s dvije nepoznanice...hoćeš-nećeš, prošvikaš. Imao sam ja jednog takvog malog u razredu: u trećem osnovne rješavao je sinuse i kosinuse kao od šale, poslije ga je zgazio auto. Na zebri.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

pederska posla Empty Re: pederska posla

Post by melkior 20/11/2020, 17:45

Iza svakog uspješnog matematičara stoji tužna ljudska sudbina: mama ga nije voljela pa mu je uvalila logaritamske tablice, za Božić umjesto toplog nedjeljnog ručka koji uključuje pečenu puricu s mlincima svi su doma rješavali jednadžbe s dvije nepoznanice...hoćeš-nećeš, prošvikaš. Imao sam ja jednog takvog malog u razredu: u trećem osnovne rješavao je sinuse i kosinuse kao od šale, poslije ga je zgazio auto. Na zebri.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

pederska posla Empty Re: pederska posla

Post by jastreb 20/11/2020, 18:02

T. wrote:
jastreb wrote:Homoseksualizam treba zabraniti u tom smislu da se sprečava svako promoviranje,propagiranje,veličanje ,odobravanje ili poticanje na taj način življenja.

Odnose ,naravno ne mozes zabraniti,ali sto ce tko đelati među 4 zida,neka radi.

Ovo je otišlo previše daleko.
Onda pustimo i pedofilima da 'delaju među 4 zida' šta hoće...
I zoofilima, pa nek natežu pse i kokoši...
Pricamo o gejevima.

Tko ce kontrolirati sve to. Ima policija pametnijeg posla,ali poput Putina,zabranio bih svaku reklamu i promoviranje tog načina života.

I javno demonstriranje nježnosti,dakako.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

pederska posla Empty Re: pederska posla

Post by jastreb 20/11/2020, 18:04

Jer ovo je otislo predaleko.   U Americi se doslo do toga da svaki pjevac ili sta ja znam mora biti šahist koji je prisiljen dobro razmisliti da njegovo djelo ne bi bilo uvredljivo za homose.

A pijance se moze zajebavat i sprdat se š njima.

Alkoholizam je bolest.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

pederska posla Empty Re: pederska posla

Post by jastreb 20/11/2020, 18:05

Inace za najveci broj homosrksualnih slucajeva ja krivim majke.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

pederska posla Empty Re: pederska posla

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum