ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vuksadinare 20/11/2020, 05:38

https://www.srbijadanas.com/vesti/drustvo/preminuo-patrijarh-irinej-2020-11-19
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vuksadinare 20/11/2020, 05:39

Plenki misli da se cacic zajebava..dok skuzi da ne ode cacic..onda ce biti drz ne daj...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vuksadinare 20/11/2020, 05:43

Inace je u pravu sto se tice ugostitelja..jebeni ucjenjivaci i najvece placipicke pohlepne..po tri auta imaju...dobar dio njih..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vili40 20/11/2020, 05:54

vuksadinare wrote:Inace je u pravu sto se tice ugostitelja..jebeni ucjenjivaci i najvece placipicke pohlepne..po tri auta imaju...dobar dio njih..
katastrofa,sad ovi koje je već odavno trebalo stopirati malo pomalo zatvaraju industriju a u bolnicu možeš jedino ako umireš.Meni je prolongiran intervju na utorak 24.11.za posao jer je u firmu prodrla korona.A slavlja i druženja nikad ko prije kao ljudima je teško i ne mogu bez toga,dakle totalno smo u kurcu a onog mlaznog na tv i njegove filozofije i laži ne mogu više vidjeti ni čuti.Gadi mi se sve to.A čačić ako je imalo pošten(jebiga hvatamo se za slamke) plenkiju će otkazati poslušnost i svoju ruku pa nek se jebe.
vili40
vili40

Male
Posts : 10650
2015-08-02


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vuksadinare 20/11/2020, 06:21

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Inace je u pravu sto se tice ugostitelja..jebeni ucjenjivaci i najvece placipicke pohlepne..po tri auta imaju...dobar dio njih..
katastrofa,sad ovi koje je već odavno trebalo stopirati malo pomalo zatvaraju industriju a u bolnicu možeš jedino ako umireš.Meni je prolongiran intervju na utorak 24.11.za posao jer je u firmu prodrla korona.A slavlja i druženja nikad ko prije kao ljudima je teško i ne mogu bez toga,dakle totalno smo u kurcu a onog mlaznog na tv i njegove filozofije i laži ne mogu više vidjeti ni čuti.Gadi mi se sve to.A čačić ako je imalo pošten(jebiga hvatamo se za slamke) plenkiju će otkazati poslušnost i svoju ruku pa nek se jebe.
cacic tupson tek sad otkriva da su ovi samo pricalice a jaja se nema..kad se sjetim kak je plenkija za rukav potezao prije izbora sipao hvalospjeve...ja uvijek kazem tko je jwdnom pobjegao i skrivao se od odgovornosti prema drustvu,zajednici bjezat i skrivat ce se opet ma koliko tko glumio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vili40 20/11/2020, 06:46

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Inace je u pravu sto se tice ugostitelja..jebeni ucjenjivaci i najvece placipicke pohlepne..po tri auta imaju...dobar dio njih..
katastrofa,sad ovi koje je već odavno trebalo stopirati malo pomalo zatvaraju industriju a u bolnicu možeš jedino ako umireš.Meni je prolongiran intervju na utorak 24.11.za posao jer je u firmu prodrla korona.A slavlja i druženja nikad ko prije kao ljudima je teško i ne mogu bez toga,dakle totalno smo u kurcu a onog mlaznog na tv i njegove filozofije i laži ne mogu više vidjeti ni čuti.Gadi mi se sve to.A čačić ako je imalo pošten(jebiga hvatamo se za slamke) plenkiju će otkazati poslušnost i svoju ruku pa nek se jebe.
cacic tupson tek sad otkriva da su ovi samo pricalice a jaja se nema..kad se sjetim kak je plenkija za rukav potezao prije izbora sipao hvalospjeve...ja uvijek kazem tko je jwdnom pobjegao i skrivao se od odgovornosti prema drustvu,zajednici bjezat i skrivat ce se opet ma koliko tko glumio
ne radi se samo o čačiću koji je u županiji pod velikim pritiskom,treba čuti što na sve ovo vele gradonačelnik čakovca i međimurski župan.Sve su to isto poručili glavnom stožeru i njihovom slijepom zapovjedniku samo na jedan kulturniji način.Pazi oni se nama rugaju kako postojeće mjere donose bolje rezultate od onih strožih u drugim eu državama i kako smo mi jedna od boljih država u eu.Pa to je da poludiš,dok istovremeno varaždinsku,međimursku i jednu slovensku regiju proglasili najvećim korona žarištem u cijeloj europi.
vili40
vili40

Male
Posts : 10650
2015-08-02


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by abraham 20/11/2020, 06:53

Cacic ne smije puno kenjati. Naime moglo bi se neovisno sudstvo sjetiti njegove proshlosti..... Zna se do kuda se mozhe kurchiti a poslije otkurchi.... Izbori su uskoro.... Jeben sic.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vuksadinare 20/11/2020, 07:00

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Inace je u pravu sto se tice ugostitelja..jebeni ucjenjivaci i najvece placipicke pohlepne..po tri auta imaju...dobar dio njih..
katastrofa,sad ovi koje je već odavno trebalo stopirati malo pomalo zatvaraju industriju a u bolnicu možeš jedino ako umireš.Meni je prolongiran intervju na utorak 24.11.za posao jer je u firmu prodrla korona.A slavlja i druženja nikad ko prije kao ljudima je teško i ne mogu bez toga,dakle totalno smo u kurcu a onog mlaznog na tv i njegove filozofije i laži ne mogu više vidjeti ni čuti.Gadi mi se sve to.A čačić ako je imalo pošten(jebiga hvatamo se za slamke) plenkiju će otkazati poslušnost i svoju ruku pa nek se jebe.
cacic tupson tek sad otkriva da su ovi samo pricalice a jaja se nema..kad se sjetim kak je plenkija za rukav potezao prije izbora sipao hvalospjeve...ja uvijek kazem tko je jwdnom pobjegao i skrivao se od odgovornosti prema drustvu,zajednici bjezat i skrivat ce se opet ma koliko tko glumio
ne radi se samo o čačiću koji je u županiji pod velikim pritiskom,treba čuti što na sve ovo vele gradonačelnik čakovca i međimurski župan.Sve su to isto poručili glavnom stožeru i njihovom slijepom zapovjedniku samo na jedan kulturniji način.Pazi oni se nama rugaju kako postojeće mjere donose bolje rezultate od onih strožih u drugim eu državama i kako smo mi jedna od boljih država u eu.Pa to je da poludiš,dok istovremeno varaždinsku,međimursku i jednu slovensku regiju proglasili najvećim korona žarištem u cijeloj europi.
a vi ste gore ko od cackalica--imunitet nula..jedna svadbica zarazila citavo međimurje i zagorje..u sloveniji kacin optuzuje martinje..jbg alkohol vam unistio imunosni sustav pa sad ste ko piceki na farmi kad upadne pticja gripa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vuksadinare 20/11/2020, 07:05

....salu na stranu....ali da je stozer potrosen potrosen je...valjda osim onog capaka bi svi najrajse se u zavjetrinu povukli...onaj bozinovic ne smjije pisnuti nakon banskih dvora...a da sefa ne pita moze li na wc...na alemki se vidi da ne bi rado vise bila u stozeru a viliju je ionak svega dosta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vuksadinare 20/11/2020, 07:22

cetri tjedna nista ne rjesavaju...doce bozic,nova godina i onda ajmo raju trosit nema vise lockdowna..dovoljno je par inficiranih da sve bukne opet...zamisli drzat ljude tri mjeseca u kavezu do dolaska lijeka...trebat c eti onda brdo apaurina...kod nas vlada ona bolje da selo nestane nego tradicija...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vili40 20/11/2020, 07:34

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Inace je u pravu sto se tice ugostitelja..jebeni ucjenjivaci i najvece placipicke pohlepne..po tri auta imaju...dobar dio njih..
katastrofa,sad ovi koje je već odavno trebalo stopirati malo pomalo zatvaraju industriju a u bolnicu možeš jedino ako umireš.Meni je prolongiran intervju na utorak 24.11.za posao jer je u firmu prodrla korona.A slavlja i druženja nikad ko prije kao ljudima je teško i ne mogu bez toga,dakle totalno smo u kurcu a onog mlaznog na tv i njegove filozofije i laži ne mogu više vidjeti ni čuti.Gadi mi se sve to.A čačić ako je imalo pošten(jebiga hvatamo se za slamke) plenkiju će otkazati poslušnost i svoju ruku pa nek se jebe.
cacic tupson tek sad otkriva da su ovi samo pricalice a jaja se nema..kad se sjetim kak je plenkija za rukav potezao prije izbora sipao hvalospjeve...ja uvijek kazem tko je jwdnom pobjegao i skrivao se od odgovornosti prema drustvu,zajednici bjezat i skrivat ce se opet ma koliko tko glumio
ne radi se samo o čačiću koji je u županiji pod velikim pritiskom,treba čuti što na sve ovo vele gradonačelnik čakovca i međimurski župan.Sve su to isto poručili glavnom stožeru i njihovom slijepom zapovjedniku samo na jedan kulturniji način.Pazi oni se nama rugaju kako postojeće mjere donose bolje rezultate od onih strožih u drugim eu državama i kako smo mi jedna od boljih država u eu.Pa to je da poludiš,dok istovremeno varaždinsku,međimursku i jednu slovensku regiju proglasili najvećim korona žarištem u cijeloj europi.
a vi ste gore ko od cackalica--imunitet nula..jedna svadbica zarazila citavo međimurje i zagorje..u sloveniji kacin optuzuje martinje..jbg alkohol vam unistio imunosni sustav pa sad ste ko piceki na farmi kad upadne pticja gripa
što ga ti lupaš to nije normalno,vidjet ćeš kako će se to sve sa hladnijim vremenom seliti sve južnije.A što je sa slavonijom i splitom?Ni tamo nije sjajno a bit ću i sve gore.Vidim dolje da spominješ božić,na njega ove godine zaboravi jer je već prekasno da se stvari do božića dovedu u neko podnošljivo stanje,netko je gadno zajebo stvar.
vili40
vili40

Male
Posts : 10650
2015-08-02


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vuksadinare 20/11/2020, 07:35

...kaze cacic da je od ljeta upozoravao stozer i vladu....ja ga bas nisam cuo tad...iz hdz-a porucuju cacicu da je sad lako pametovat...edno je sigurno...svi se boje ali za svoje guzice...hdzovci se vladaju po sistemu ako ne umru od korone umrijet ce od gladi..pa bolje od korone nego da im zbog gladi vile preko leđa rade tj popuse fotelje..cacic sa druge strane shvatio je da mu sad veze sa plenkijom i hdzom vise stete nego ima koristi pa bi sad se od njih distancirao...uglavnom kuršlus nastupio...šef ne zna koji potez povuci a da ga ne okrzne..podređeni mu s eponasaju ko kokosi bez glave..kolacijski partneri(izuzev pupovca) najradije bi iz svega izasli ali ispali bi nevjerodostojni a drugima kojima bi s epridruzili ne izgledaju primamljivo i ne garantiraju pozicije...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vili40 20/11/2020, 07:37

vuksadinare wrote:...kaze cacic da je od ljeta upozoravao stozer i vladu....ja ga bas nisam cuo tad...iz hdz-a porucuju cacicu da je sad lako pametovat...edno je sigurno...svi se boje ali za svoje guzice...hdzovci se vladaju po sistemu ako ne umru od korone umrijet ce od gladi..pa bolje od korone nego da im zbog gladi vile preko leđa rade tj popuse fotelje..cacic sa druge strane shvatio je da mu sad veze sa plenkijom i hdzom vise stete nego ima koristi pa bi sad se od njih distancirao...uglavnom kuršlus nastupio...šef ne zna koji potez povuci a da ga ne okrzne..podređeni mu s eponasaju ko kokosi bez glave..kolacijski partneri(izuzev pupovca) najradije bi iz svega izasli ali ispali bi nevjerodostojni a drugima kojima bi s epridruzili ne izgledaju primamljivo i ne garantiraju pozicije...
i pusti tog čačića,nije on sjever hrvatske.Što on ima sa međimurjem i cijelom situacijom?Zna se dobro tko je za što odgovoran.
vili40
vili40

Male
Posts : 10650
2015-08-02


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vuksadinare 20/11/2020, 07:42

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:...kaze cacic da je od ljeta upozoravao stozer i vladu....ja ga bas nisam cuo tad...iz hdz-a porucuju cacicu da je sad lako pametovat...edno je sigurno...svi se boje ali za svoje guzice...hdzovci se vladaju po sistemu ako ne umru od korone umrijet ce od gladi..pa bolje od korone nego da im zbog gladi vile preko leđa rade tj popuse fotelje..cacic sa druge strane shvatio je da mu sad veze sa plenkijom i hdzom vise stete nego ima koristi pa bi sad se od njih distancirao...uglavnom kuršlus nastupio...šef ne zna koji potez povuci a da ga ne okrzne..podređeni mu s eponasaju ko kokosi bez glave..kolacijski partneri(izuzev pupovca) najradije bi iz svega izasli ali ispali bi nevjerodostojni a drugima kojima bi s epridruzili ne izgledaju primamljivo i ne garantiraju pozicije...
i pusti tog čačića,nije on sjever hrvatske.Što on ima sa međimurjem i cijelom situacijom?Zna se dobro tko je za što odgovoran.
vidi u međimurju je bila ponajbolja situacija s akoronom tamo do polovice desetog mjeseca kao i oko varazdina..i onda zbog jedne svadbe najebase sto mi je pomalo cudan alibi...pa nisu svi međimurci bili na svadbi...dakle ili su prije zataskavali situaciju sa koronom zbog gospodarstva pa prikazivali krive brojke...ili su jednostavno pali pod utjecaj da su oni sigurni pa se opustili..slicno sa istrom ono kao fol nis imali zarazene do 1.10...dok je njima produzena sezona a onda odjedared kad su rekli sezona gotova drugi dan imaju 20,30 zarazenih...dakle svi su muljali iz neke svoje koristi...dok nije dosla voda do grla...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vuksadinare 20/11/2020, 07:44

zapravo placas ceh muljama...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vuksadinare 20/11/2020, 07:46

90% njih su skrivali stvarne podatke...o zarazenima...time zbunjivali sve ostale...problem je kad netko mulja onda to vidi drugi koji nije muljao do tad..pa si misli nismo mi budale i pape vece od pape pa pusimo ajmo i mi muljat i nastane lancana reakcija koju kasnije vise ne mozes kontrolirati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vuksadinare 20/11/2020, 07:51

jedino pravo rjesenje je-lijek..sve drugo je da se vrtis u krug...ovi nasi lajbeki valjda to cekaju pa odgađaju donosenje strozi mjera...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by Guest 20/11/2020, 08:31

Mora jednom.i ovaj biti 100% u pravu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by vuksadinare 20/11/2020, 08:35

MaximusDecimusMiridije wrote:Mora jednom.i ovaj biti 100% u pravu.
...kad mu dogorilo...i kad je skuzio da ga koalicijski partner ne zarezuje....drugo...nije se bas bunio i trazio mjere dok je u drugim zupanijama rastao broj oboljelih...i tako govorio...no kad je poharalo njegovu zupaniju druga prica...odmah trazi mjere
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by Noor 20/11/2020, 08:39

vuksadinare wrote:https://www.srbijadanas.com/vesti/drustvo/preminuo-patrijarh-irinej-2020-11-19
nitko ne čita članak :)

Vučko, daj pravi link, haha

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer' Empty Re: Cacic sve ljuci:'Nemam zeludac slusati ovaj stozer'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum