ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao.

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao. - Page 9 Empty Re: Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao.

Post by obala razuma on 20/11/2020, 13:46

@Ringo10 wrote:Sve dok se u bivsoj SFRJ a ne samo u Hrvatskoj pita popove, fratre,  hodze i ostalu mantijasku bratiju,  nema tu srece.

Najbolje bi bilo s njima onako kao u Titovoj SFRJ, mars u bogomolju i bavi se svojim poslom

takoje druže 
i socijaliste sve odreda u njihove "religiozne" torove i zabranit istupe u javnost 

pa nek se sa svojim ideologijama i religijama jebu kolko žele
obala razuma
obala razuma

2020-09-26

Back to top Go down

Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao. - Page 9 Empty Re: Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao.

Post by סמאל on 20/11/2020, 14:05

@Ringo10 wrote:Sve dok se u bivsoj SFRJ a ne samo u Hrvatskoj pita popove, fratre,  hodze i ostalu mantijasku bratiju,  nema tu srece.

Najbolje bi bilo s njima onako kao u Titovoj SFRJ, mars u bogomolju i bavi se svojim poslom
A ja opet mislim kako je enverova Albanija i maova Kina,imali još bolje riješenje. :cleanteeth
סמאל
סמאל

2015-07-23

Back to top Go down

Post by obala razuma on 20/11/2020, 14:09

@סמאל wrote:

A ja opet mislim kako je enverova Albanija i maova Kina,imali još bolje riješenje. :cleanteeth
pa ovde su sve legitimni ciljevi ,,,jedan do drugoga u srtoju
neriba ni puno municije
obala razuma
obala razuma

2020-09-26

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top