ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo je Tomislav Merčep

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Preminuo je Tomislav Merčep - Page 6 Empty Re: Preminuo je Tomislav Merčep

Post by Guest Wed 18 Nov - 18:56

jasambrend wrote:
mentalitet wrote:Nema glupljeg naroda od hrvata.Zashto?Pa zato shto im moze prodati muda pod bubrege svako tko se pozeli zajebavat sa njima.
Evo..prije par godina meni moj "frend" nudi da kupim preko jedne odvjetnice srpskog porijekla neku luchicu na moru za 1.5 miliona eura..Pitam ga ja Tko je vlasnik...veli Merchep.....je l' mu to djedovina ?Veli nije...ali znash i sam kako se sada dolazi do imovine..Rekoh mu ..slushaj znamo se tolike godine i ti mi pokushavash uvaliti oteto ..Ne pada mi napamet da bilo shto kupujem u ovoj vukojebiini..Nisam mu rekao da sam ga izbrisao sa liste ljudi koje sam izuzetno cijenio iako ga shvacam da ako zelish zivjeti u takvoj mentalnoj vukojebini morash biti pokvaren te ako treba zajebati i ljude koji su ti valjali u zivotu..ne valja generalizirati ali kada su hrvati i Hrvatska u pitanju i kada se pricha o lopovluku..licemjerju..zavidnosti....ljubomori..sluganstvu ...potkupljivosti...i da ne nabrajam sve gadosti kojima su skloni...greshke nema u mojim procjenama.


Lažeš ka Srbin... da lučicu...  :facepalm

Pomorsko dobro bokte  :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo je Tomislav Merčep - Page 6 Empty Re: Preminuo je Tomislav Merčep

Post by marcellus Wed 18 Nov - 19:03

jasambrend wrote:Njegov otac je širio ustašku propagandu uostalom...što se on ima javljati?

trebo je to reć tomi u lice, kad je ovaj bio živ, a ne mu ljubit ruku... još bolje, dok je bio naoružan

_________________
Preminuo je Tomislav Merčep - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo je Tomislav Merčep - Page 6 Empty Re: Preminuo je Tomislav Merčep

Post by melkior Wed 18 Nov - 22:23

Dobar je bio Merčep, čim je ubijao četnike i Srbe. Poserem se na pomirenje.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Preminuo je Tomislav Merčep - Page 6 Empty Re: Preminuo je Tomislav Merčep

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum