Post by Princ od Čaira 12/11/2020, 21:51

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
,,Pa će uzmem kralsku sablju i toj kralsko sve oružje, pa će idem č’k u Pčinju, č’k u Pčinju Prešev-Kazu, pa će pređem Vardar vodu, Vardar vodu b’š golemu, će se tepam s tija Turci, s tija Turci, Arnauti...”

2017-01-28

Back to top Go down

Post by End 12/11/2020, 21:53

ne nego si ti glup ko kurac
valjda je očito da se škotska stisla majmune nakon gola u 90. minuti, vi cigani baš imate bujnu maštu
End
End

Posts : 18732
2015-08-25

Post by RayMabus 12/11/2020, 21:57

Brat Brale wrote:Ispada da je odlične izmene Tumba napravio i da smo napokon proigrali kad smo prešli na 4-4-2
Zavisi. I meni je nešto govorilo da nije utakmica gotova i da bi Srbija mogla čak i uvalit neki gol pa produžeci no ovdje nema remija nego jedan ide dalje a drugi ispada tako da ovo sad mogu presudit i nekakve gluposti koje nemaju veze s ničim nego sreća il il neki penal il sudac nešto.

Opet stojim iza onoga šta sam rekao prije da mi je ovo s Mađarima zanimljivije a ovdje nek pobjedi bolji....il kome sudac presudi utakmicu. pirat

Ajd ludilo se nastavlja u produžecima. Drama u Srbiji. Region na aparatima.

Nema više bogatih i siromašnih. Ima da svi budu siromašni. ( Čaruga )
RayMabus
RayMabus

Posts : 124001
2014-04-11

Post by Princ od Čaira 12/11/2020, 22:04

@End wrote:ne nego si ti glup ko kurac

Šta sad brane škoti, majmune ciganski, najgluplji na svetu? Penale? lol!

Post by RayMabus 12/11/2020, 22:11

Baš mi je drago šta su se Mađari kvalificirali na Euro. Al doslovno u zadnjim minutama se kvalificirali s dva gola nad Islandom koji je vodio 1:0 od 11 minute.

Sad ih čeka skupina s Njemačkom , Francuskom i Portugalom. Šanse su im nikakve al Viktoru je ovo bitno jer Mađarska je i domačin Eura. Baš mi je drago zbog njih.

Euro Playoff - Page 3 Images?q=tbn%3AANd9GcS6wGI3kq-U97EU5Hjn43qUyuL0qtf0Kea8pw&usqp=CAU

RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus 12/11/2020, 22:17

Drama u Srbiji. Eto kao što sam napisao može skroz nešto treće igrat ovdje a ne kvalitet i struka a to su sad penali a to je ono jel.

Bosna na aparatima. Ako pobjedi Srbija slavlje u RS a tuga u Federaciji a ako bude obrnuto onda slavlje u Federaciji a tuga u RS.

Post by Princ od Čaira 12/11/2020, 22:24

Zasluženo... Nepravda bi bila da smo prošli.

Post by End 12/11/2020, 22:26

Brat Brale wrote:Zasluženo... Nepravda bi bila da smo prošli.

Post by Andreas Goldberger 12/11/2020, 22:28

Euro Playoff - Page 3 124910286_3204859286248793_4847525119489157913_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=OLg04YjjHBAAX909Nfb&_nc_ht=scontent-lht6-1