ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

novinar Indexa ministra policije rešetao pitanjima zašto nije zabranio prosvjed

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

novinar Indexa ministra policije rešetao pitanjima zašto nije zabranio prosvjed - Page 2 Empty Re: novinar Indexa ministra policije rešetao pitanjima zašto nije zabranio prosvjed

Post by Guest 11/11/2020, 14:29

Nije me više briga ni za mlade ni za nikoga. Jednostavno me nije briga niti za njihove motive niti za išta slično. Želim da tih sranja nema par mjeseci, ne želim da više itko do koga mi je stalo umre radi nečega što se moglo spriječiti da su se kretenčine sposobne pridržavati ičega.

Činjenica je da nisu, država tu mora ući represivno ali država nema muda za to. Rezultat je da ćemo najebati puno više nego što bi najebali da ima osobe od formata koja ima muda za lupiti šakom o stol i reći da je dosta.

Guest
Guest


Back to top Go down

novinar Indexa ministra policije rešetao pitanjima zašto nije zabranio prosvjed - Page 2 Empty Re: novinar Indexa ministra policije rešetao pitanjima zašto nije zabranio prosvjed

Post by Eroo 11/11/2020, 14:38

MaximusDecimusMiridije wrote:Nije me više briga ni za mlade ni za nikoga. Jednostavno me nije briga niti za njihove motive niti za išta slično. Želim da tih sranja nema par mjeseci, ne želim da više itko do koga mi je stalo umre radi nečega što se moglo spriječiti da su se kretenčine sposobne pridržavati ičega.

Činjenica je da nisu, država tu mora ući represivno ali država nema muda za to. Rezultat je da ćemo najebati puno više nego što bi najebali da ima osobe od formata koja ima muda za lupiti šakom o stol i reći da je dosta.
Povuć 6,500 policajaca s granica, pa da se naguravaju s onim budalama?
To neki i priželjkuju, a znaš i razloge za to bolje od mene.
Vidiš da ni onu temu(Da remiziramo) ne mogu ostaviti na miru sa svojim sranjima.
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum