ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Globalna diktatura

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by prckov 9/11/2020, 22:35

סמאל wrote:Globalna diktatura - Page 3 Z_as_k10

Znaš li gdje je slikano ovo generale ?


u vrapcu?

prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by IL Risorto 9/11/2020, 22:48

RayMabus wrote:Ne znam. Mene ti te gluposti ne zanimaju. To je za kretene.

Bavim se ozbiljnim stvarima a ne plesanjima oko totema za majmune
Vidiš,trebalo bi te zanimat,jer svaka puzla u velikoj slici je bitna.
Ove budaleštine odvijale su se u Veracruz u Mexico,gdje su tisuće turista sudjelovale na toj sotonističkoj zabavi.
Ono što ti ne znaš a ja znam,sotonizam se poput požara širi Mexicom,a sad će katolik Biden omekšati onaj tvrdi Trumpov stav prema meksičkim migrantima.

Širenju sotonizma u Meksiku,uopće ne treba biti iznenađen,jer oni su njihova lokalna praznovjerja ukomponirali s katoličanstvom a sljedom toga,azteška mitologija evoluirala i poprimila moderne oblike kao posljedicu judeokršćanskog utjecaja zadnjih stoljeća,tak da transformacija iz katolika u sotonista kod meksikanaca kao mjenjanje čarapa.

Međutim,ono što bi te moglo iznenadit,širenje sotonizma u Indiji,i to zahvaljujući onoj albanki majci Terezi. :rasta:Ona je učinila dosta da bi upoznala Indijce s abrahamskom mitologijom.Vjerojatno nije predvidila kako će zainteresiranost otići prema mračnom dijelu abrahamske mitologije. :rasta 

Istu stvar su postigli i neki kršćanski misionari u Africi.Nahranili su gladnu dječicu,priveli ih na kršćanstvo,a oni poslije zainteresirali se za antagonizam iz kršćanske mitologije. :rasta 


Globalna diktatura - Page 3 -min-790x480

Imam more takvih slika diljem svijeta.
Za tebe  su to kreteni,a za mene su vojnici,pa ako hoćeš i pijuni u nadolazećem Novom Svjetskom Poretku.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by T. 9/11/2020, 22:50

prckov wrote:
סמאל wrote:Globalna diktatura - Page 3 Z_as_k10

Znaš li gdje je slikano ovo generale ?


u vrapcu?
Blizu...
California...
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by RayMabus 9/11/2020, 22:54

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ne znam. Mene ti te gluposti ne zanimaju. To je za kretene.

Bavim se ozbiljnim stvarima a ne plesanjima oko totema za majmune
Vidiš,trebalo bi te zanimat,jer svaka puzla u velikoj slici je bitna.
Ove budaleštine odvijale su se u Veracruz u Mexico,gdje su tisuće turista sudjelovale na toj sotonističkoj zabavi.
Ono što ti ne znaš a ja znam,sotonizam se poput požara širi Mexicom,a sad će katolik Biden omekšati onaj tvrdi Trumpov stav prema meksičkim migrantima.

Širenju sotonizma u Meksiku,uopće ne treba biti iznenađen,jer oni su njihova lokalna praznovjerja ukomponirali s katoličanstvom a sljedom toga,azteška mitologija evoluirala i poprimila moderne oblike kao posljedicu judeokršćanskog utjecaja zadnjih stoljeća,tak da transformacija iz katolika u sotonista kod meksikanaca kao mjenjanje čarapa.

Međutim,ono što bi te moglo iznenadit,širenje sotonizma u Indiji,i to zahvaljujući onoj albanki majci Terezi. :rasta:Ona je učinila dosta da bi upoznala Indijce s abrahamskom mitologijom.Vjerojatno nije predvidila kako će zainteresiranost otići prema mračnom dijelu abrahamske mitologije. :rasta 

Istu stvar su postigli i neki kršćanski misionari u Africi.Nahranili su gladnu dječicu,priveli ih na kršćanstvo,a oni poslije zainteresirali se za antagonizam iz kršćanske mitologije. :rasta 


Globalna diktatura - Page 3 -min-790x480

Imam more takvih slika diljem svijeta.
Za tebe  su to kreteni,a za mene su vojnici,pa ako hoćeš i pijuni u nadolazećem Novom Svjetskom Poretku.
Ok al svejedno me ne zanima. Upoznat sam s tom pričom poprilično dobro i nije mi to zanimljiva tema. Mogu pričat o tome al nisam nešto zainteresiran da o tome pričam. Nek plešu oko totema , piju rakiju i prizivaju zle duhove. A šta ću im ja ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by prckov 9/11/2020, 22:54

T. wrote:
prckov wrote:
סמאל wrote:Globalna diktatura - Page 3 Z_as_k10

Znaš li gdje je slikano ovo generale ?


u vrapcu?
Blizu...
California...

zajebalo me sto sam pomislio da je neka ludara zatvorenog tipa

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by RayMabus 9/11/2020, 23:02

Meksikance ćemo natrpat kao šta sam već rekao masovno u Ameriku i oni će glasat za ljevičare sve dok Republikanci ne postave latinos kandidate na čelnim pozicijama i onda pošto su latinosi primitivni i konzervativni oni će tada dat glas desničarima.

A onda ide :

Globalna diktatura - Page 3 XXg7cByk3QoTiEb8FS1nSSw3OPsAo7TvClUlWRWvM6ThwVs8S6JcDL-o8D3U0MOs52zWA9AMtuA9lp0dU_6_kqGPnJkv4O_k5YHZZe4


Pokolj slabi a to su ljevičari i emanicipacija ( žene )
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by IL Risorto 9/11/2020, 23:06

RayMabus wrote:Meksikance ćemo natrpat kao šta sam već rekao masovno u Ameriku i oni će glasat za ljevičare sve dok Republikanci ne postave latinos kandidate na čelnim pozicijama i onda pošto su latinosi primitivni i konzervativni oni će tada dat glas desničarima.

A onda ide :

Globalna diktatura - Page 3 XXg7cByk3QoTiEb8FS1nSSw3OPsAo7TvClUlWRWvM6ThwVs8S6JcDL-o8D3U0MOs52zWA9AMtuA9lp0dU_6_kqGPnJkv4O_k5YHZZe4


Pokolj slabi a to su ljevičari i emanicipacija ( žene )
Ooo,griješiš,ali neću te razuvjeravat.
Ne znam koliko pratiš,ali dobar dio latinasa,pogotovu ovih u trećoj generaciji,već su se adaptirali,emanćipirali.Pa nisu oni baš toliko umno ograničeni kao muslimani s blikog istoka.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by RayMabus 9/11/2020, 23:14

Dobro to stoji al svejedno su konzervativniji. Uostalom želim šta više katolika u SAD tako da imaju šta veći utjecaj jer kao što rekoh motiviran sam samo jednim ( izborni zakon u BiH ).

Kad katolici postanu utjecajniji onda će Amerika i njena vojska više biti nešto kao ovo :

Globalna diktatura - Page 3 KONKV_UROB_1
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by prckov 9/11/2020, 23:16

RayMabus wrote:Meksikance ćemo natrpat kao šta sam već rekao masovno u Ameriku i oni će glasat za ljevičare sve dok Republikanci ne postave latinos kandidate na čelnim pozicijama i onda pošto su latinosi primitivni i konzervativni oni će tada dat glas desničarima.

A onda ide :

Globalna diktatura - Page 3 XXg7cByk3QoTiEb8FS1nSSw3OPsAo7TvClUlWRWvM6ThwVs8S6JcDL-o8D3U0MOs52zWA9AMtuA9lp0dU_6_kqGPnJkv4O_k5YHZZe4



latinosi -default left
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by RayMabus 9/11/2020, 23:25

Jesu sada. Stavi im kandidata latinosa Republikanca pa ćeš vidit za koga su.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Florida
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by IL Risorto 9/11/2020, 23:27

RayMabus wrote:Dobro to stoji al svejedno su konzervativniji. Uostalom želim šta više katolika u SAD tako da imaju šta veći utjecaj jer kao što rekoh motiviran sam samo jednim ( izborni zakon u BiH ).

Kad katolici postanu utjecajniji onda će Amerika i njena vojska više biti nešto kao ovo :

Globalna diktatura - Page 3 KONKV_UROB_1
Globalna diktatura - Page 3 615ZtHh6VbL._AC_SY741_

Latinosi će prije :rasta nego obuć oklop bivših kolonizatora.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by RayMabus 9/11/2020, 23:29

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Dobro to stoji al svejedno su konzervativniji. Uostalom želim šta više katolika u SAD tako da imaju šta veći utjecaj jer kao što rekoh motiviran sam samo jednim ( izborni zakon u BiH ).

Kad katolici postanu utjecajniji onda će Amerika i njena vojska više biti nešto kao ovo :

Globalna diktatura - Page 3 KONKV_UROB_1
Globalna diktatura - Page 3 615ZtHh6VbL._AC_SY741_

Latinosi će prije :rasta nego obuć oklop bivših kolonizatora.
Pričamo o vojsci. Vojska regurtira a kako se mijenja demografija tako je sve više latinosa u istoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by red wolf 9/11/2020, 23:30

Ništa od toga...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by IL Risorto 9/11/2020, 23:30

Osim toga,protestantizam se širi latinoamerikom,pogotovu u Brazilu.
Koliko god bilo to smiješno,ali jedini kontinent gdje katoličanstvo ima kakvu takvu porast,jest Afrika.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by RayMabus 9/11/2020, 23:32

סמאל wrote:Osim toga,protestantizam se širi latinoamerikom,pogotovu u Brazilu.
Koliko god bilo to smiješno,ali jedini kontinent gdje katoličanstvo ima kakvu takvu porast,jest Afrika.
Da al ti protestanti u Brazilu nemaju nikakve veze s germanskim protestantima. Ti su još luđi i od katolika. Teški fanatisam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by red wolf 9/11/2020, 23:32

סמאל wrote:Osim toga,protestantizam se širi latinoamerikom,pogotovu u Brazilu.
Koliko god bilo to smiješno,ali jedini kontinent gdje katoličanstvo ima kakvu takvu porast,jest Afrika.
Sve je to objašnjeno u Ivanovom otkrivenju...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by IL Risorto 9/11/2020, 23:35

Kako god,ali uvjeren sam kako u godinam koje dolaze,tu na forumu ću jedino ja bit zadovoljan sljedom događaja. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by RayMabus 9/11/2020, 23:38

Sad kad su ti izbori u Americi onda po držsvama su oni sad pola pola Republikanci i Demokrati. 

Demokrati uglavnom osvajaju obalne države a Republikanci unutrašnjost.

No ako par država u unutrašnjosti latinosi budu većina a Demokratska stranka će kandidirat latinosa onda Republikanci teško više mogu na vlast.

Zato je trpanje Arizone latinosima bitno jer tu kad Republikanci gube onda teško mogu dobit izbore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by IL Risorto 9/11/2020, 23:44

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Osim toga,protestantizam se širi latinoamerikom,pogotovu u Brazilu.
Koliko god bilo to smiješno,ali jedini kontinent gdje katoličanstvo ima kakvu takvu porast,jest Afrika.
Da al ti protestanti u Brazilu nemaju nikakve veze s germanskim protestantima. Ti su još luđi i od katolika. Teški fanatisam.
Meni je bitno skršit katoličanstvo,za ove ću ja lako.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by red wolf 9/11/2020, 23:45

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Osim toga,protestantizam se širi latinoamerikom,pogotovu u Brazilu.
Koliko god bilo to smiješno,ali jedini kontinent gdje katoličanstvo ima kakvu takvu porast,jest Afrika.
Da al ti protestanti u Brazilu nemaju nikakve veze s germanskim protestantima. Ti su još luđi i od katolika. Teški fanatisam.
Meni je bitno skršit katoličanstvo,za ove ću ja lako.
Ali ne možeš. Isus je uvijek uz nas.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by jastreb 9/11/2020, 23:48

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Osim toga,protestantizam se širi latinoamerikom,pogotovu u Brazilu.
Koliko god bilo to smiješno,ali jedini kontinent gdje katoličanstvo ima kakvu takvu porast,jest Afrika.
Da al ti protestanti u Brazilu nemaju nikakve veze s germanskim protestantima. Ti su još luđi i od katolika. Teški fanatisam.
Meni je bitno skršit katoličanstvo,za ove ću ja lako.
Zaboravljate na komuniste.

Komunisti nisu propali,niti su poraženi.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Globalna diktatura - Page 3 Empty Re: Globalna diktatura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum