ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by aben Tue 3 Nov - 9:53

venus wrote:
aben wrote:
venus wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:robi koji kurac sereš ti i taj tvoj novogovor... de pričaj ko sav normalan svijet... jebale te švabi do jojcov u prknov...
:rasta :rasta :rasta ajdu kuratz..podsjeti me na predobru knjigu...1984...novogovor.. king

tvoje mijakukanje počelo je i mene živcirat isto kao i abenov arhaični ugljanski čakavski  iz prahistorije.
al svetozar glumi i tepa si, izmišlja riječi, tako sigurno nigdje ne  govori (sebea, tebea, menea, moškije, jojca, pifo, jusa, kajufland), a aben stvarno ne glumi, on doma tako i govori
nedavno je na denk stavio video gdje toči mlado vino iz bačve i obraća se epikuru...i priča baš kako i piše :)

:D  Robi piše izvrnute riječi da ne uđe u algoritmove  :P

Aben ziher tako doma ne govori, izvrće i on, pa ja sam bodulka, za gospu blaženu, to niko tamo ne govori tako..

jo u životu nis ču da neko zo se reče "bodulka",

ili nisi bodulica, ili si izdola svoj norod

E, ti nisi čuja za bodulku, ma je ima u rječniku..

Mene su samo vlaji posprdno zvali bodulicom, pa mi je ta besida nekako zadržala negativnu konotaciju :))

naravski u rječniku, ali neš majci čuti da se neka žena iz otoka tako okarakteriziro.
ako se i reče, ča je retko jer su boduli ljudi iz jogoslovenskog primorja, reći će se bodulica

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Hektorović Tue 3 Nov - 11:18

BANJALUKA – U Republici Srpskoj u posljednja 24 sata prijavljeno je 646 novih slučajeva virusa korona, a u istom periodu je preminulo je 16 osoba, rečeno je na konferenciji za medije Instituta za javno zdravstvo RS.

Direktor Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske Branislav Zeljković je rekao da su testirana 1.254 laboratorijska uzorka, što znači da je 51 odsto njih pozitivno na virus korona.
Danas je najviše zaraženih u Bijeljini, kod 134 osobe u ovom gradu je utvrđen virus korona.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Hektorović Tue 3 Nov - 11:18

BIJELJINA - Drastični porast broja zaraženih virusom korona u posljednjem kvartalu oktobra doveo je kovid bolnicu u Bijeljini do granica iscrpljenosti, budući da su u njoj trenutno na liječenju 73 bolesnika, što je više od 90 odsto popunjenosti kapaciteta, saopšteno je iz Kriznog štaba bijeljinske Bolnice "Sveti vračevi".

"Za protekla 24 časa primljeno je 20 zaraženih i, ako se nastavi ovaj trend rasta, pitamo se da li ćemo svima moći pružiti zdravstvenu pomoć. Krizni štab bolnice je, predviđajući ovakav razvoj događaja, još prije pet dana tražio od Gradskog štaba za vanredne situacije pomoć u obezbjeđenju dodatnih kapaciteta i drugog, što je neophodno da bi naš grad održao ovaj udar epidemije", navedeno je u saopštenju.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Tue 3 Nov - 11:19


1.427 novih slučajeva u protekla 24 sata, u bolnicama ukupno 1.191 osoba


U protekla 24 sata zabilježeno je 1.427 novih slučajeva pa je broj trenutno oboljelih (aktivnih slučajeva) u Hrvatskoj danas 14.079. Među njima je 1.191 pacijent na bolničkom liječenju, od toga su na respiratoru 112 pacijenta. U protekla 24 sata testirano je 7.013 osoba.
03.11.2020. 10:25
Eroo
Eroo

Posts : 74188
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Hektorović Tue 3 Nov - 11:19

SARAJEVO - Šest lica zaraženih virusom preminulo je u izolatorijumu Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu na Podhrastvovima, a od 485 uzoraka testiranih noćas, 211 je pozitivno, rečeno je u ovoj zdravstvenoj ustanovi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Tue 3 Nov - 11:31

treba vidjeti da li ce ovaj pad broja zarazenih(ali ne i umrlih na zalost) imti sljedecih dana trend...slovenci su usli u stabilizirajucu situaciju...imaju vec tjedan dana pad zarazenih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98879
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Tue 3 Nov - 11:37

vuksadinare wrote:treba vidjeti da li ce ovaj pad broja zarazenih(ali ne i umrlih na zalost) imti sljedecih dana trend...slovenci su usli u stabilizirajucu situaciju...imaju vec tjedan dana pad zarazenih
neće, svjesno manipuliraju brojevima, ali već smo zaključili da to nije bitno, ukoliko ne mogu sakriti broj oboljelih i broj umrlih...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Hektorović Tue 3 Nov - 11:52

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:treba vidjeti da li ce ovaj pad broja zarazenih(ali ne i umrlih na zalost) imti sljedecih dana trend...slovenci su usli u stabilizirajucu situaciju...imaju vec tjedan dana pad zarazenih
neće, svjesno manipuliraju brojevima, ali već smo zaključili da to nije bitno, ukoliko ne mogu sakriti broj oboljelih i broj umrlih...

Umrlo 15 muških i 19 ženskih osoba

Preminulo je 15 muških osoba:
KB Dubrava, ’45., ’51., '35. te ’45. godište; ŽB Čakovec, '61. godište; OB Varaždin, ’35. i ’59. godište; KBC Split, ’61. godište; OB Zabok, '40. godište; OB Zadar, ’44. godište, OB Bjelovar, ’50. i ’46. godište; KBC Zagreb, '52. godište; OB Sisak, ’46. godište te OB Karlovac, ’34. godište, OB Gospić, ’28. godište; OB Bjelovar, ’39. godište; KIB „Fran Mihaljević“, ’30. godište; OB Sisak, ’32. godište te OB Vinkovci, ’37. i ’36. godište.

Preminulo je 19 ženskih osoba:
KB Dubrava, ’36., ’41., '24. te ’32. godište; KBC Osijek, '43. ’55. i ’50. godište; OB Varaždin, ’37 i ’39. godište; OB Zabok, ’33. i ’29. godište; OB Slavonski Brod ’42. godište; OB Karlovac, ’41. godište.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Hektorović Tue 3 Nov - 11:53

vuksadinare wrote:slovenci su usli u stabilizirajucu situaciju...imaju vec tjedan dana pad zarazenih

Slovenci imaju ozbiljne mjere na snazi
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. Tue 3 Nov - 11:54

gđa. 1924. godište je mogla još barem 15 godina da se nije zarazila...

_________________
Da remiziramo... - Page 6 Unname11
T.
T.

Posts : 17055
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Tue 3 Nov - 11:57

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:slovenci su usli u stabilizirajucu situaciju...imaju vec tjedan dana pad zarazenih

Slovenci imaju ozbiljne mjere na snazi
..a i nisu imali krizna zarista po cjeloj sloveniji..cini mi s enajgore je u gorenjskoj,ljubljana i taj dio...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98879
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Tue 3 Nov - 12:06

Eroo wrote:

1.427 novih slučajeva u protekla 24 sata, u bolnicama ukupno 1.191 osoba




U protekla 24 sata zabilježeno je 1.427 novih slučajeva pa je broj trenutno oboljelih (aktivnih slučajeva) u Hrvatskoj danas 14.079. Među njima je 1.191 pacijent na bolničkom liječenju, od toga su na respiratoru 112 pacijenta. U protekla 24 sata testirano je 7.013 osoba.
03.11.2020. 10:25
Tko prati redovito i sam može vidjeti da postoje ozbiljne naznake zaustavljanja širenja epidemije.
Bilježim i pad broja postotka zaraženih u odnosu na broj testiranih (trenutno 20%).
Gore je za usporedbu i mapa Italije s primjerljivim postocima...
Umrlo je 34 ljudi, što je očekivano i srazmjerno glede na broj aktivno pozitivnih i hospitaliziranih.
U sljedećih desetak dana broj umrlih će se povećati na četrdesetak do šestdesetak na dan.
Eroo
Eroo

Posts : 74188
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda Tue 3 Nov - 12:12

Eroo wrote:
Eroo wrote:

1.427 novih slučajeva u protekla 24 sata, u bolnicama ukupno 1.191 osoba






U protekla 24 sata zabilježeno je 1.427 novih slučajeva pa je broj trenutno oboljelih (aktivnih slučajeva) u Hrvatskoj danas 14.079. Među njima je 1.191 pacijent na bolničkom liječenju, od toga su na respiratoru 112 pacijenta. U protekla 24 sata testirano je 7.013 osoba.
03.11.2020. 10:25
Tko prati redovito i sam može vidjeti da postoje ozbiljne naznake zaustavljanja širenja epidemije.
Bilježim i pad broja postotka zaraženih u odnosu na broj testiranih (trenutno 20%).
Gore je za usporedbu i mapa Italije s primjerljivim postocima...
Umrlo je 34 ljudi, što je očekivano i srazmjerno glede na broj aktivno pozitivnih i hospitaliziranih.
U sljedećih desetak dana broj umrlih će se povećati na četrdesetak do šestdesetak na dan.
ja sam mislio da je Kenwood Kenon sve ispregovarao s virusom...
kako got ove godine mrtvih od korone neće biti više nego 2017. kada je gripa pobila preko 2000 starih i bolesnih, a Ero, Norka i Gnječ bezobzirno uokolo širili virus i ubijali bake i djedove...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Tue 3 Nov - 12:17

vuksadinare wrote:treba vidjeti da li ce ovaj pad broja zarazenih(ali ne i umrlih na zalost) imti sljedecih dana trend...slovenci su usli u stabilizirajucu situaciju...imaju vec tjedan dana pad zarazenih
ma koji pad?Više ne testiraju,u mojoj županiji se moraš naručiti par dana prije jedino ako završiš u bolnici.Kriju pravo stanje ko zmija noge.Jel pratiš što se upravo događa pred Dubravom?Pravi problemi su tek počeli i svi se normalni nadaju da će na kraju netko odgovarati.
vili40
vili40

Male
Posts : 10652
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Tue 3 Nov - 12:20

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:treba vidjeti da li ce ovaj pad broja zarazenih(ali ne i umrlih na zalost) imti sljedecih dana trend...slovenci su usli u stabilizirajucu situaciju...imaju vec tjedan dana pad zarazenih
ma koji pad?Više ne testiraju,u mojoj županiji se moraš naručiti par dana prije jedino ako završiš u bolnici.Kriju pravo stanje ko zmija noge.Jel pratiš što se upravo događa pred Dubravom?Pravi problemi su tek počeli i svi se normalni nadaju da će na kraju netko odgovarati.
kaj ne testiraju?...testiraju...samo sto sada dolaze rezultati testiranja unazad sedam dana kada su s eljudi vec poceli pridrzavati nekih mjera...to je naglasaio i lauc...vidim ja vec desetak dana da se ipak dobar dio ljudi drzi mjera...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98879
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Tue 3 Nov - 12:20

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:

1.427 novih slučajeva u protekla 24 sata, u bolnicama ukupno 1.191 osoba








U protekla 24 sata zabilježeno je 1.427 novih slučajeva pa je broj trenutno oboljelih (aktivnih slučajeva) u Hrvatskoj danas 14.079. Među njima je 1.191 pacijent na bolničkom liječenju, od toga su na respiratoru 112 pacijenta. U protekla 24 sata testirano je 7.013 osoba.
03.11.2020. 10:25
Tko prati redovito i sam može vidjeti da postoje ozbiljne naznake zaustavljanja širenja epidemije.
Bilježim i pad broja postotka zaraženih u odnosu na broj testiranih (trenutno 20%).
Gore je za usporedbu i mapa Italije s primjerljivim postocima...
Umrlo je 34 ljudi, što je očekivano i srazmjerno glede na broj aktivno pozitivnih i hospitaliziranih.
U sljedećih desetak dana broj umrlih će se povećati na četrdesetak do šestdesetak na dan.
ja sam mislio da je Kenwood Kenon sve ispregovarao s virusom...
kako got ove godine mrtvih od korone neće biti više nego 2017. kada je gripa pobila preko 2000 starih i bolesnih, a Ero, Norka i Gnječ bezobzirno uokolo širili virus i ubijali bake i djedove...
Ti vjerojatno (bilo bi lijepo od tebe) volontiraš u nekoj od COVID bolnica. Bez maske, naravno.
Eroo
Eroo

Posts : 74188
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Tue 3 Nov - 12:23

....osbno vjerujem da brojke nece nesto vise drasticno rsti bar ne oko 2500 i na vise...mozda ce s eneko vrijeme vrtiti ono između 1000 do 2000...blize tisucu...problematican je broj umrlih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98879
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Tue 3 Nov - 12:25

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:treba vidjeti da li ce ovaj pad broja zarazenih(ali ne i umrlih na zalost) imti sljedecih dana trend...slovenci su usli u stabilizirajucu situaciju...imaju vec tjedan dana pad zarazenih
ma koji pad?Više ne testiraju,u mojoj županiji se moraš naručiti par dana prije jedino ako završiš u bolnici.Kriju pravo stanje ko zmija noge.Jel pratiš što se upravo događa pred Dubravom?Pravi problemi su tek počeli i svi se normalni nadaju da će na kraju netko odgovarati.
kaj ne testiraju?...testiraju...samo sto sada dolaze rezultati testiranja unazad sedam dana kada su s eljudi vec poceli pridrzavati nekih mjera...to je naglasaio i lauc...vidim ja vec desetak dana da se ipak dobar dio ljudi drzi mjera...
muljaju sve više,još se jedino može vjerovati brojevima ljudi u bolnicama,na intenzivnoj,respiratorima i umrli.Tu se ne da baš lako muljati.A Lauca mi ne spominji,taj je prodao dušu vragu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10652
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Tue 3 Nov - 12:27

i još nešto,zdravstveni sustav se više ne može raspasti kad se već raspao.Fertig
vili40
vili40

Male
Posts : 10652
2015-08-02


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Tue 3 Nov - 12:28

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:treba vidjeti da li ce ovaj pad broja zarazenih(ali ne i umrlih na zalost) imti sljedecih dana trend...slovenci su usli u stabilizirajucu situaciju...imaju vec tjedan dana pad zarazenih
ma koji pad?Više ne testiraju,u mojoj županiji se moraš naručiti par dana prije jedino ako završiš u bolnici.Kriju pravo stanje ko zmija noge.Jel pratiš što se upravo događa pred Dubravom?Pravi problemi su tek počeli i svi se normalni nadaju da će na kraju netko odgovarati.
kaj ne testiraju?...testiraju...samo sto sada dolaze rezultati testiranja unazad sedam dana kada su s eljudi vec poceli pridrzavati nekih mjera...to je naglasaio i lauc...vidim ja vec desetak dana da se ipak dobar dio ljudi drzi mjera...
muljaju sve više,još se jedino može vjerovati brojevima ljudi u bolnicama,na intenzivnoj,respiratorima i umrli.Tu se ne da baš lako muljati.A Lauca mi ne spominji,taj je prodao dušu vragu.
gle..ja koji sam kritican dosta ipak vidim da se zadnjih deset dana ili dva tjedna vecina ljudi drzi mjera...ove brojke sto su bili prosli tjedan velike placamo ceh iz ljeta i 9 mjeseca...evo dosta ljudi je cak manje u javnm prijevozu..ljudi rajse idu pjeske,biciklom ili autom...popravila s esituacija i u ducanima sa distancom i pun manje je starijih ljudi u gradu..nego prije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98879
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Tue 3 Nov - 12:31

bosna od 2900 testiranih skoro 1500 zarazenih i 35 mrtvih..oni vec sisaju preko 50% zarazenih...srbiju isto ceka kako kazu katastrofa ujebala ih ova masovna okupljnja za sv.petku i oko umrlog huskaca amfilohija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98879
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 6 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum