ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suljin covjek za popravljanje odnosa sa Hrvatskom....

Go down

Suljin covjek za popravljanje odnosa sa Hrvatskom.... Empty Suljin covjek za popravljanje odnosa sa Hrvatskom....

Post by vuksadinare 27/10/2020, 17:05

https://m.vecernji.hr/vijesti/tko-je-vucicev-covjek-koji-ce-popravljati-srbijanske-odnose-s-hrvatskom-1441429
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Suljin covjek za popravljanje odnosa sa Hrvatskom.... Empty Re: Suljin covjek za popravljanje odnosa sa Hrvatskom....

Post by vuksadinare 27/10/2020, 17:05

Kaze mi lotka citaj vecernji...ja ga poslusao :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Suljin covjek za popravljanje odnosa sa Hrvatskom.... Empty Re: Suljin covjek za popravljanje odnosa sa Hrvatskom....

Post by Guest 27/10/2020, 18:30

Glavno da su ovdje u ekstazi bacili zajedničku hrvatsko-srpsku drkicu zato kaj se obnovila rodna kuća Jelačića.

Kužim Srbe kaj se prave blesavi, ali ovu našu hrvatsku stoku sitnog, ali bome i krupnog zuba ... kila mozga 75 lipa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suljin covjek za popravljanje odnosa sa Hrvatskom.... Empty Re: Suljin covjek za popravljanje odnosa sa Hrvatskom....

Post by Guest 27/10/2020, 18:34

vuksadinare wrote:Kaze mi lotka citaj vecernji...ja ga poslusao :D

Mahh ... da su nam takvi 1991. vodili politiku cijela bi se Hrvatska vidjela s tornja zagrebačke katedrale.

I to dok je fejst magla.

U svakom slučaju - kokice i pivo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suljin covjek za popravljanje odnosa sa Hrvatskom.... Empty Re: Suljin covjek za popravljanje odnosa sa Hrvatskom....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum