ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neum nova ruska luka na Jadranu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by Guest Sun 18 Oct - 11:07

MaximusDecimusMiridije wrote:
Ringo10 wrote:Pa da, Turcini su saveznici Republike Kifle

Jok, samo ih Bakir voli. Druga dva naroda su u najmanju ruku sumnjičavi prema istima. Doduše računicu im kvari Vučićev pristup samim Turcima koji je više nego prijateljski a i Hr kao takva nije s Turskom ulazila ni u kakve verbalne ili diplomatske konflikte tako da barem na papiru imaju realno komotnu situaciju.
bogu hvala 

vas islamiste i vas socijaliste je amer stavio pod kontrolu 


nedoisus da nije amera

Guest
Guest


Back to top Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by Ringo10 Sun 18 Oct - 11:12

Nema to veze sa Turcima nego sa hrvatskom slijepom poslusnoscu spram zapadnim centrima moci
Dakle, ako Zapad naredi poturcivanje, Hrvati ce se turciti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by Guest Sun 18 Oct - 11:18

obala razuma wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ringo10 wrote:Pa da, Turcini su saveznici Republike Kifle

Jok, samo ih Bakir voli. Druga dva naroda su u najmanju ruku sumnjičavi prema istima. Doduše računicu im kvari Vučićev pristup samim Turcima koji je više nego prijateljski a i Hr kao takva nije s Turskom ulazila ni u kakve verbalne ili diplomatske konflikte tako da barem na papiru imaju realno komotnu situaciju.
bogu hvala 

vas islamiste i vas socijaliste je amer stavio pod kontrolu 


nedoisus da nije amera

Znaš šta, ne može čovjek od tebe ništa dobiti ovako ili onako. pa-pa  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by AssadNaPodmornici Sun 18 Oct - 11:21

Ringo10 wrote:Nema to veze sa Turcima nego sa hrvatskom slijepom poslusnoscu spram zapadnim centrima moci
Dakle, ako Zapad naredi poturcivanje,  Hrvati ce se turciti

turci nisu zapadni centar moći, utekli su rusima u zagrljaj, a naguzili su i ruse , putina preveslalo žednog preko vode.
turska vodi svoju igru, i postavila se kao samostalni igrač

RH ima dobar odnos sa Turskom, i šta bi mi trebali tući se sa njiam jer su naši preci se ratovali sa njima prije 300-400godina? ratovali smo se sa srbima prije 20godina pa se više ne mlatimo. 
tako nećemo niti sa turcima, a ti si imao prilike se mlatiti sa turcima 91-95 pa si se ratovao za njih gle čuda, nemoj sada liječiti svoje komplekse vamo.. i dizao si ZA DOM SPREMNI! i pjevao ustaške pjesme, pa prdiš da su svi Hrvati ustaše, a 95% populacije ovdje boli kurac za ustaše i partizane kao i za turke i tu bosansku vukojebinu za koju ti , ero i epi mislite da se cijeli svijet vrti
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by Guest Sun 18 Oct - 11:26

Nisu baš ni utekli rusima u zagrljaj, ovaj luđak više igra na kartu toga da misli da je ravnopravan sa svim ostalim velikim igračima. Ne mislim da je toliko preveslao Putina, nije ovaj debil da nije očekivao da je ovaj nestabilan. Uostalom pa ni u životu inače kad netko promjeni recimo pristup prema osobi 100% prirodno je da je osoba neko vrijeme sumnjičava. Tako i kod ovoga. 

E sad...što reče ovaj gore mi ovakvi mi onakvi. Mi realno nemamo nikakvih dodirnih točaka sa samom turskom. Niti potrebe da ulazimo u nekakve verbalne sukobe s njima dok nema nekakvog njihovog jasnog uplitanja i slično. Ova njihova potpora bakiru samo po sebi nije ništa posebno. Kad je rat bio ovi su više potpore dobili realne (pomoć u novcu i opremi) od Pakistana i Irana nego recimo od Turske.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by AssadNaPodmornici Sun 18 Oct - 11:28

MaximusDecimusMiridije wrote:Nisu baš ni utekli rusima u zagrljaj, ovaj luđak više igra na kartu toga da misli da je ravnopravan sa svim ostalim velikim igračima. Ne mislim da je toliko preveslao Putina, nije ovaj debil da nije očekivao da je ovaj nestabilan. Uostalom pa ni u životu inače kad netko promjeni recimo pristup prema osobi 100% prirodno je da je osoba neko vrijeme sumnjičava. Tako i kod ovoga. 

E sad...što reče ovaj gore mi ovakvi mi onakvi. Mi realno nemamo nikakvih dodirnih točaka sa samom turskom. Niti potrebe da ulazimo u nekakve verbalne sukobe s njima dok nema nekakvog njihovog jasnog uplitanja i slično. Ova njihova potpora bakiru samo po sebi nije ništa posebno. Kad je rat bio ovi su više potpore dobili realne (pomoć u novcu i opremi) od Pakistana i Irana nego recimo od Turske.
čitao sam neku knjigu, da smo se mi lijepo naoružali preko tih muslimanskih zemalja.. ovi šalju bosni.. 

mi uzmemo odmah 50% oružuja, HVO uzme kroz svoj teritorij ostalih 50% a onda ostalo dođe muslimanima.. jebeno je kada si u okruženju drugih država i nemaš direkt izlaz na more.. vidi se na primjeru jadne Armenije

prije pola godine je mogla od 90% zemalja svijeta kupovati najmodernije oružje, a sada joj nitko neće prodati niti metak, dok ih Azeri i dalje dronovima jebu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by Guest Sun 18 Oct - 11:31

Pa i nismo toliko preko njih.

Uz jednu veliku iznimku.

Gro samog naoružanja smo uvezli iz Mađarske,Slovačke,Rusije,Ukraine,Gruzije,pa u početku i iz Argentine...

Ali municija je bila problem. Gomila municije je došla iz Irana. Ali baš jebena gomila. Sve ostale muslimanske zemlje zanemarivo. Ali Iran je druga priča. U principu Iran i Ukraina...nema puno pitanja, nema puno komplikacija...cash&carry. Čak i gomila trgovine s drugim zemljama istočnog bloka je išla preko Ukraine. Ono...tipa Ukraina uveze to i to kao poljoprivrednu opremu iz Bjelorusije itd...i onda proda nama u zapečačenom kontejneru, to dođe u Ploče i nitko ne postavlja suvišna pitanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by RayMabus Sun 18 Oct - 12:47

Normalno da je glupost ruska luka u Neumu. Sarkastičan sam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by Guest Sun 18 Oct - 12:51

MaximusDecimusMiridije wrote:
obala razuma wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ringo10 wrote:Pa da, Turcini su saveznici Republike Kifle

Jok, samo ih Bakir voli. Druga dva naroda su u najmanju ruku sumnjičavi prema istima. Doduše računicu im kvari Vučićev pristup samim Turcima koji je više nego prijateljski a i Hr kao takva nije s Turskom ulazila ni u kakve verbalne ili diplomatske konflikte tako da barem na papiru imaju realno komotnu situaciju.
bogu hvala 

vas islamiste i vas socijaliste je amer stavio pod kontrolu 


nedoisus da nije amera

Znaš šta, ne može čovjek od tebe ništa dobiti ovako ili onako. pa-pa  :D
hađija ,,, nuto ba ,,, nemerešme osunetit ,,pa te ne zanimam ,,, nategneš li ti "istomišljenike" nakon šta ih staviš u poziciju da od njih nešta dobiješ
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by Leviathan2 Sun 18 Oct - 13:29

Ringo10 wrote:Nedavno da je nemoguce napraviti luku i bazu u Neumu. Ali polupismenim budalama svaku bajku mozes prodati
ma citao sam ja i vecih budalestina :D
inace
kakav bi rus imao interes da tamo radi luku i ulupava milijarde
ni trgovacku ni vojnu
jednostavno pozicija neuma je zakurac a rusija nije kina da vozi robu preko cjelog svijeta i treba joj centar logistike, , rusija je uz europu
a da iz rusije voze robu i ukrcavaju na brodove, nisu ludijeh gljiva jeli
a vojno
zatvoreni clanicom natoa i clanicama natoa, da ratni brod stave u jadran to je ko da skoce u bazen s krokodilima
stvarno danas svaki idiot ima pristup novinarstvu

_________________
Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by Ringo10 Sun 18 Oct - 18:18

Leviathan2 wrote:
Ringo10 wrote:Nedavno da je nemoguce napraviti luku i bazu u Neumu. Ali polupismenim budalama svaku bajku mozes prodati
ma citao sam ja i vecih budalestina :D
inace
kakav bi rus imao interes da tamo radi luku i ulupava milijarde
ni trgovacku ni vojnu
jednostavno pozicija neuma je zakurac a rusija nije kina da vozi robu preko cjelog svijeta i treba joj centar logistike, , rusija je uz europu
a da iz rusije voze robu i ukrcavaju na brodove, nisu ludijeh gljiva jeli
a vojno
zatvoreni clanicom natoa i clanicama natoa, da ratni brod stave u jadran to je ko da skoce u bazen s krokodilima
stvarno danas svaki idiot ima pristup novinarstvu
Ne znam. Znam samo da će se Rusi prije ili kasnije žestoko pomlatiti sa Osmanlijama
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by Guest Sun 18 Oct - 18:20

Ringo10 wrote:
Leviathan2 wrote:
Ringo10 wrote:Nedavno da je nemoguce napraviti luku i bazu u Neumu. Ali polupismenim budalama svaku bajku mozes prodati
ma citao sam ja i vecih budalestina :D
inace
kakav bi rus imao interes da tamo radi luku i ulupava milijarde
ni trgovacku ni vojnu
jednostavno pozicija neuma je zakurac a rusija nije kina da vozi robu preko cjelog svijeta i treba joj centar logistike, , rusija je uz europu
a da iz rusije voze robu i ukrcavaju na brodove, nisu ludijeh gljiva jeli
a vojno
zatvoreni clanicom natoa i clanicama natoa, da ratni brod stave u jadran to je ko da skoce u bazen s krokodilima
stvarno danas svaki idiot ima pristup novinarstvu
Ne znam. Znam samo da će se Rusi prije ili kasnije žestoko pomlatiti sa Osmanlijama
bit će neophodno da hađije napuste nato
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by Ringo10 Sun 18 Oct - 18:23

obala razuma wrote:
Ringo10 wrote:
Leviathan2 wrote:
Ringo10 wrote:Nedavno da je nemoguce napraviti luku i bazu u Neumu. Ali polupismenim budalama svaku bajku mozes prodati
ma citao sam ja i vecih budalestina :D
inace
kakav bi rus imao interes da tamo radi luku i ulupava milijarde
ni trgovacku ni vojnu
jednostavno pozicija neuma je zakurac a rusija nije kina da vozi robu preko cjelog svijeta i treba joj centar logistike, , rusija je uz europu
a da iz rusije voze robu i ukrcavaju na brodove, nisu ludijeh gljiva jeli
a vojno
zatvoreni clanicom natoa i clanicama natoa, da ratni brod stave u jadran to je ko da skoce u bazen s krokodilima
stvarno danas svaki idiot ima pristup novinarstvu
Ne znam. Znam samo da će se Rusi prije ili kasnije žestoko pomlatiti sa Osmanlijama
bit će neophodno da hađije napuste nato
Nije neophodno. Osmanlije uglavnom sve rade na svoju ruku a statut NATOa to ne pokriva.

Erdogan provocira Rusiju oko Krima. ZAšto Turci podržavaju vraćanje Krima Ukrajini i provociraju oko Krimskih Tatara i pohuškavaju ih. Eto sad oni mnogo vole Ukrajince i Krimski Tatari su u Ukrajini imali posebno dobar položaj.
Nisu imali ništa.

Erdogan podržava Krim u Ukrajini jer od propale Ukrajine je mnogo lakše preoteti Krim i pripojiti ga Turskoj. Ili napraviti Ciparski scenarij.

A dok je Krim u Rusiji mogu se Osmanlije jebat.

Opasno provociraju Rusiju i tu će kad tad doći do sukoba u koji se ni NATO neće moći umiješati radi Erdoganovih neoosmanskih pizdarija  ako ne želi i on da bude uništen u svjetskom ratu

Erdogan se smiriti neće dok dobro ne dobije po žvaljama.


Last edited by Ringo10 on Sun 18 Oct - 18:28; edited 2 times in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by Guest Sun 18 Oct - 18:27

Ringo10 wrote:
obala razuma wrote:
Ringo10 wrote:
Leviathan2 wrote:
Ringo10 wrote:Nedavno da je nemoguce napraviti luku i bazu u Neumu. Ali polupismenim budalama svaku bajku mozes prodati
ma citao sam ja i vecih budalestina :D
inace
kakav bi rus imao interes da tamo radi luku i ulupava milijarde
ni trgovacku ni vojnu
jednostavno pozicija neuma je zakurac a rusija nije kina da vozi robu preko cjelog svijeta i treba joj centar logistike, , rusija je uz europu
a da iz rusije voze robu i ukrcavaju na brodove, nisu ludijeh gljiva jeli
a vojno
zatvoreni clanicom natoa i clanicama natoa, da ratni brod stave u jadran to je ko da skoce u bazen s krokodilima
stvarno danas svaki idiot ima pristup novinarstvu
Ne znam. Znam samo da će se Rusi prije ili kasnije žestoko pomlatiti sa Osmanlijama
bit će neophodno da hađije napuste nato
Nije neophodno. Osmanlije uglavnom sve rade na svoju ruku a statut NATOa to ne pokriva.
je sa šakalima al sa rusima ,,to je pak malo previše
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neum nova ruska luka na Jadranu - Page 3 Empty Re: Neum nova ruska luka na Jadranu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum