ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki 10 epizoda:Paranoja

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Guest 16/10/2020, 19:01

Maggie19 wrote:Meni se cini da, ako slucajno netko nije primijetio, nesto ovdje nije u redu: vas dvojica Bogom dana, zena poludila za vama. Sad dolazimo do nelogicnosti(dobro, svetac je polupriznao da je bilo obostrano), a to je tko se igra sa zenom koja mu nije napeta.
A to sto je strastvena i toplokrvna moze samo biti plus za mladog muskarca punog ljubavi, spremnog ponuditi sve ;-D
Pokusavam dokucit, ali izgleda da sam nedotupita ;-^^
Mda..ja  danas imam osjecaj krivice,radi nekih kasnijih posljedica nase veze i odnosa..cura mi je doslovno SVE na dlanu dala..nisam bash to sve zasluzio,unatoc svojem trudu...sad imam osjecaj da nisam dovoljno uzvratio...volio bih se naci sa njom oci u oci... :love :love :love

Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Maggie19 16/10/2020, 19:01

Ah, ja prebacujrm na ljubav, kad ono bezuspjesno..;-^^
Samo se ljubav racuna, ljudi ;-@

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Guest 16/10/2020, 19:02

kakogod,vrijeme je svoje ucinilo,steta nepopravljiva,a ja odoh pokunjeno u kujnu,reckati pizdarije koje idu na pizzu..nesh sam danas usran i njonjav,pa me cura pokusava picom oraspoloziti..ajte ekipa-Zdravo.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by uprolazu 16/10/2020, 19:04

mobiu$ wrote:
uprolazu wrote:
U jeboteee, koja si ti faca. Evo, porastao si sad u  očima svih forumaša.

Ma, uz nekoliko časnih iznimki, nebitno je što misle o meni.

Bitno je što tvoj suprug i dva sina misle o tebi. ;)
Vidiš, ja nisam takvo đubre da ću udarati po ičijoj obitelji, posebno djeci. To je razlika između čovjeka i nečovjeka. Ponavljam ti, tvoji upisi govore sve o tebi, ne moram ja ništa dodati.
uprolazu
uprolazu

Posts : 45
2019-09-11


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Guest 16/10/2020, 19:05

Maggie19 wrote:Meni se cini da, ako slucajno netko nije primijetio, nesto ovdje nije u redu: vas dvojica Bogom dana, zena poludila za vama. Sad dolazimo do nelogicnosti(dobro, svetac je polupriznao da je bilo obostrano), a to je tko se igra sa zenom koja mu nije napeta.
A to sto je strastvena i toplokrvna moze samo biti plus za mladog muskarca punog ljubavi, spremnog ponuditi sve ;-D
Pokusavam dokucit, ali izgleda da sam nedotupita ;-^^

Pa jel vidiš ti taj otrov?

Što bi ta dala da ima moje slične izljeve strasti, fotografije itd.

Ne daj Bože da smo i imali išta “iz prve ruke”, nikad ju ne bi mogao skinuti s dnevnog reda. Meni se čini da se baviš psihologijom. Ja se ne bavim, ali katkada mi proradi unutarnji glas da nešto nije u redu.

Imaš ti prijateljica koje su mi itekako napete megi :) samo Iskra nije ta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Guest 16/10/2020, 19:08

uprolazu wrote:
mobiu$ wrote:
uprolazu wrote:
U jeboteee, koja si ti faca. Evo, porastao si sad u  očima svih forumaša.

Ma, uz nekoliko časnih iznimki, nebitno je što misle o meni.

Bitno je što tvoj suprug i dva sina misle o tebi. ;)
Vidiš, ja nisam takvo đubre da ću udarati po ičijoj obitelji, posebno djeci. To je razlika između čovjeka i nečovjeka. Ponavljam ti, tvoji upisi govore sve o tebi, ne moram ja ništa dodati.

Ne Iskra.

Ti samo nemaš slike, sačuvan chat i podatke o mojoj obitelji, a kamoli da je obrnuta situacija.

Frustrirana si i okrutna, ja samo pišem, ti mi ne bi dala disati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by uprolazu 16/10/2020, 19:14

mobiu$ wrote:
uprolazu wrote:
mobiu$ wrote:
uprolazu wrote:
U jeboteee, koja si ti faca. Evo, porastao si sad u  očima svih forumaša.

Ma, uz nekoliko časnih iznimki, nebitno je što misle o meni.

Bitno je što tvoj suprug i dva sina misle o tebi. ;)
Vidiš, ja nisam takvo đubre da ću udarati po ičijoj obitelji, posebno djeci. To je razlika između čovjeka i nečovjeka. Ponavljam ti, tvoji upisi govore sve o tebi, ne moram ja ništa dodati.

Ne Iskra.

Ti samo nemaš slike, sačuvan chat i podatke o mojoj obitelji, a kamoli da je obrnuta situacija.

Frustrirana si i okrutna, ja samo pišem, ti mi ne bi dala disati.
Pa daj više, predoči to sve. Nemoj prijetiti iz prazne puške. Mene osobno tvoja obitelj ne zanima. Jebote, oboje znamo da lažeš kao veliki, meni su to stvarno posve nebitne stvari, slobodno nastavi seruckati :-)
uprolazu
uprolazu

Posts : 45
2019-09-11


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Guest 16/10/2020, 19:14

Maggie19 wrote:U stvari, sad me vise i ne zanima to. Zanima me nesto drugo: zasto se nisi "dao", lotka?! ;-^^

Ah da ti ne bi čitala o alatci i izdržljivosti iz prve ruke...morati ćeš se strpiti  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Hektorović 16/10/2020, 19:17

mobiu$ wrote:
Hektorović wrote:
mobiu$ wrote:Dakle pokušaj atentata u mirna vremena, a podstican atmosferom u stilu “Plenki je za sve kriv” jest tema za raspravu, i to malo dulju od tri dana.

Tema rasprave je atmosfera mržnje, tko ju generira, prema kome i zašto.

Sasvim jasno, pravašija izbačena iz kolosijeka ne 21. ni 20., već 19. st., a ono važnije, gladna za vlašću bez odgovornosti, kojima su se pridružili poluinteligenti - bivši jurišnici Foruma mladih SDP-a, kojima prijeti rasap i koji će nagodinu strahovati hoće li im makar ostati da uređuju parkove i nasade po Lovranu...iz istih razloga.

Smeta im Plenkovic i u mainstreamu pozicioniran HDZ, prihvatljiv većini birača.

Pa su ga po svojim tajnim uzorima - Srbima i zemunskom klanu išli ovjeriti. To je kultura terorizma i atentata na legalno izabrane dužnosnike, to nije hrvatski ni srednjoeuropski mentalitet. To je Bosna, Srbija, Rumunjska, Turska, Irak, Egipat, Libija...

Sve je vrlo jasno i jednostavno, puno je političkih očajnika, i ja ću to ponavljati svaki dan ovdje.

Pardon, ni po Bosni se ne rade politički atentati. 

Smeta im Plenky jer su svjesni kako ga živog ne mogu pobjediti na političkom bojištu.

Što nisu svojedobno ovjerili onog ministra, Hrvata?

Jesu, ali to je bilo prije 22 godine, prve poratne godine. Sad više niti u BiH nema takvih stvari. Srećom.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Guest 16/10/2020, 19:18

uprolazu wrote:
Pa daj više, predoči to sve. Nemoj prijetiti iz prazne puške. Mene osobno tvoja obitelj ne zanima. Jebote, oboje znamo da lažeš kao veliki, meni su to stvarno posve nebitne stvari, slobodno nastavi seruckati :-)

E pa vidiš, jednom kad objavim onda je gotovo.

Ne bih uostalom to nikada postavio ovdje, tu mi ne koristi.

Drhti ti ispred mužića i dječice i dalje, i s punim pravom. Strah je dobar kojem ga je dragi Bog dao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Hektorović 16/10/2020, 19:19

mobiu$ wrote:
Legendovich wrote:


Kax se žene daju napaliti na čatovima i forumima,za nepovjerovati..hebate,zaborave da su hudane,imaju dicu i ostalo.. :rasta :rasta :rasta :rasta :rasta

Ne znam da li je bila udana tada, nadam se da nije.

Napaljena je bila do ludila, iskakali joj čvarci od celulita. :)

Nema toga više
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Guest 16/10/2020, 19:19

mobiu$ wrote:I vidim i ovdje isti nasilan obrazac uvreda ad hominem i prijetnji, iza kojih se krije nepatvoreni strah, jer se sada otvoreno priča o atmosferi koji podjaruju, kome ona odgovara u Hrvatskoj...i slijepa mržnja, koja je ostala njihova osobna i politička konstanta.

Stvarno, da ja imam toliko otrova u sebi, umro bi kroz mjesec dana.

Uglavnom, svaki dan ću vam, jasno i bez okolišanja, to priopćavati, da vam je prihvatljivo ubiti predsjednika Vlade RH, zato jer nije uzeo “vaše” u koaliciju.

A ako njega nema, onda je dobar i redarstvenik, čovjek s obitelji i djecom koji zarađuje 5.400,00 kn.

Svaki dan ćete to slušati od mene, jer to i jeste.
 produkti JOVIĆIZMA  mogu biti samo ovako maloumn

aj pročitaj šta si napisa ,


dobar si ti ,,,al lajkeri ,,,,,,boktejebo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Guest 16/10/2020, 19:22

I uostalom bilo ih je još sa starog foruma, ovdje više ne pišu.

Ali su bile korektne, normalne i diskretne, pa ih neću spominjati ni pod nickovima s starog foruma.

Takvo je vrijeme bilo, bez pametnih telefona i društvenih mreža, u Rijeci dosadno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by uprolazu 16/10/2020, 19:26

mobiu$ wrote:
uprolazu wrote:
Pa daj više, predoči to sve. Nemoj prijetiti iz prazne puške. Mene osobno tvoja obitelj ne zanima. Jebote, oboje znamo da lažeš kao veliki, meni su to stvarno posve nebitne stvari, slobodno nastavi seruckati :-)

E pa vidiš, jednom kad objavim onda je gotovo.

Ne bih uostalom to nikada postavio ovdje, tu mi ne koristi.

Drhti ti ispred mužića i dječice i dalje, i s punim pravom. Strah je dobar kojem ga je dragi Bog dao.
hahaha, vidi, (ovim ću i završiti ovu "prepisku") ti si živa komedija, zapravo ... više si tragikomedija, drama queen u svakom pogledu. Mah mah!
uprolazu
uprolazu

Posts : 45
2019-09-11


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Guest 16/10/2020, 20:24

uprolazu wrote:
mobiu$ wrote:
uprolazu wrote:
Pa daj više, predoči to sve. Nemoj prijetiti iz prazne puške. Mene osobno tvoja obitelj ne zanima. Jebote, oboje znamo da lažeš kao veliki, meni su to stvarno posve nebitne stvari, slobodno nastavi seruckati :-)

E pa vidiš, jednom kad objavim onda je gotovo.

Ne bih uostalom to nikada postavio ovdje, tu mi ne koristi.

Drhti ti ispred mužića i dječice i dalje, i s punim pravom. Strah je dobar kojem ga je dragi Bog dao.
hahaha, vidi, (ovim ću i završiti ovu "prepisku") ti si živa komedija, zapravo ... više si tragikomedija, drama queen u svakom pogledu. Mah mah!

Hej Iskra, ti si se meni danas prva obratila pod alterom. Zapravo, ama svaki puta bi mi se ti prva javila.

Pec! ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Maggie19 16/10/2020, 20:31

mobiu$ wrote:
Maggie19 wrote:U stvari, sad me vise i ne zanima to. Zanima me nesto drugo: zasto se nisi "dao", lotka?! ;-^^

Ah da ti ne bi čitala o alatci i izdržljivosti iz prve ruke...morati ćeš se strpiti  :)
strpljivost mi je vrlina, ali ti se "ne das"..dao si mi mislit..;-^^

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Maggie19 16/10/2020, 20:32

Sto si otjerao iskru?!
Tsttststs, samo o muzu i djeci, nista o vasoj "ljubavi. Dobro, i celulit spominjes ;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Guest 16/10/2020, 20:59

Maggie19 wrote:
mobiu$ wrote:
Maggie19 wrote:U stvari, sad me vise i ne zanima to. Zanima me nesto drugo: zasto se nisi "dao", lotka?! ;-^^

Ah da ti ne bi čitala o alatci i izdržljivosti iz prve ruke...morati ćeš se strpiti  :)
strpljivost mi je vrlina, ali ti se "ne das"..dao si mi mislit..;-^^

Misliš ti dosta o svačemu, vidim ja... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Guest 16/10/2020, 21:00

Maggie19 wrote:Sto si otjerao iskru?!
Tsttststs, samo o muzu i djeci, nista o vasoj "ljubavi. Dobro, i celulit spominjes ;-D

Ma kakvi.

Vratit će se Iskra, u ovoj ili onoj inkarnaciji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by mentalitet 16/10/2020, 21:06

mobiu$ wrote:
uprolazu wrote:
mobiu$ wrote:
uprolazu wrote:
U jeboteee, koja si ti faca. Evo, porastao si sad u  očima svih forumaša.

Ma, uz nekoliko časnih iznimki, nebitno je što misle o meni.

Bitno je što tvoj suprug i dva sina misle o tebi. ;)
Vidiš, ja nisam takvo đubre da ću udarati po ičijoj obitelji, posebno djeci. To je razlika između čovjeka i nečovjeka. Ponavljam ti, tvoji upisi govore sve o tebi, ne moram ja ništa dodati.

Ne Iskra.

Ti samo nemaš slike, sačuvan chat i podatke o mojoj obitelji, a kamoli da je obrnuta situacija.

Frustrirana si i okrutna, ja samo pišem, ti mi ne bi dala disati.

Pa nije ona prorachunata kao ti ..jebaji ga ..i u pravu je kada kaze da si svinja i podlac..Ne bi se iznenadio da si u horoskopu blizanac..brate lazesh dok zinesh...hahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahah..joj shto me ovo zabavlja..dodushe nisam se ovako smijao kad se radilo o meni jer sam bio popizdio na jednu malu fuksicu koja mi je htjela pushit ali je meni to gadljivo ::))Ustvari ..jebeno je to shto malo koja pichka kad je kresnesh ne zna ostati dama nego ako joj se nije ostvarilo ono shto si je zamislila postaje sitna mala kuravica..To ti je chisti balkanski mentalitet kod zena..Prodaju ti kao fol neku njeznost i ljubav pa kad osjetish da to nije to i maknesh se one kao zadnje mahalushe popizde i vichu u sebi...Mene..zar mene nije htjeo...pa pogledaj me pichka sam ipo ...znam se i jebavat...kako necu znat kad me jebalo pola foruma..Kuzish..i fakat je tako (isprichavam se iznimkama) na tim forumima i chetovima ne znash tko nije koga pojebo i kome popushio..Doktore ...mozda si i ti meni pushio dok si je ljubio njezno jer na njenim usnama je ostao trag moga kurca::))) hahahahahahahahahhahahahahahhahaha..Ovo mi je super tema::))OdoK promijenit avatar da bude napetije::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by T. 16/10/2020, 22:53

Legendovich wrote:
Maggie19 wrote:Meni se cini da, ako slucajno netko nije primijetio, nesto ovdje nije u redu: vas dvojica Bogom dana, zena poludila za vama. Sad dolazimo do nelogicnosti(dobro, svetac je polupriznao da je bilo obostrano), a to je tko se igra sa zenom koja mu nije napeta.
A to sto je strastvena i toplokrvna moze samo biti plus za mladog muskarca punog ljubavi, spremnog ponuditi sve ;-D
Pokusavam dokucit, ali izgleda da sam nedotupita ;-^^
Mda..ja  danas imam osjecaj krivice,radi nekih kasnijih posljedica nase veze i odnosa..cura mi je doslovno SVE na dlanu dala..nisam bash to sve zasluzio,unatoc svojem trudu...sad imam osjecaj da nisam dovoljno uzvratio...volio bih se naci sa njom oci u oci... :love :love :love
Dakle, određena promjena...
Pokazao si (pozitivne) osjećaje...
Javno i ni od koga nagovoren...
Bilježim '+'... :tu
Možda ima nade za tebea...
T.
T.

Posts : 17055
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Plenki 10 epizoda:Paranoja - Page 4 Empty Re: Plenki 10 epizoda:Paranoja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum