ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti

Go down

Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti Empty Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti

Post by RayMabus Wed 14 Oct - 16:06

:aw

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/biznis/vec-je-poceo-rat-za-sljedecu-turisticku-sezonu-a-konkurencija-je-sputila-cijene-hotelskih-soba-soba-i-do-50-posto-1050738
RayMabus
RayMabus

Posts : 173517
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti Empty Re: Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti

Post by darth_vader Wed 14 Oct - 16:08

To me najmanje sekira... iako ulažem ove godine svakako i dižem cijene 200%, tko dođe dobro, tko ne, još bolje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti Empty Re: Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti

Post by michaellcmacha Wed 14 Oct - 16:11

slijedeća sezona će biti najtaman.... ako me budu trebali u na braču... ako ne onda ne znam, onda će valjda biti manje taman...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti Empty Re: Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti

Post by Noor Wed 14 Oct - 16:13

znači, i na godinu ćemo uživati na pustim plažama :)
ove godine je bilo fenomenalno

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti Empty Re: Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti

Post by darth_vader Wed 14 Oct - 16:14

Tako na to treba i gledat'... grozim se masovne histerije na spomen turističke sezone, ako kapne neki kurac dobro, ako ne, bar se čovik pošteno odmori ka ove godine... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti Empty Re: Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti

Post by Noor Wed 14 Oct - 16:17

jasambrend wrote:Tako na to treba i gledat'... grozim se masovne histerije na spomen turističke sezone, ako kapne neki kurac dobro, ako ne, bar se čovik pošteno odmori ka ove godine... 💪
:tu
ja kad usporedim istu plažu lani i ove godine...da svojim očima nisam vidjela, ne bih vjerovala
onog od lani se doslovno i ja grozim

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti Empty Re: Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti

Post by T. Wed 14 Oct - 19:35

Noor wrote:
jasambrend wrote:Tako na to treba i gledat'... grozim se masovne histerije na spomen turističke sezone, ako kapne neki kurac dobro, ako ne, bar se čovik pošteno odmori ka ove godine... 💪
:tu
ja kad usporedim istu plažu lani i ove godine...da svojim očima nisam vidjela, ne bih vjerovala
onog od lani se doslovno i ja grozim
Bilo je lipo stvarno...
Naročito nama tu, bez bosne...
Ne baš makarska, malo dalje, živogošće...
Plaža jedno 200 m a 20 ljudi...
Mir i tišina, nema galame, roštiljanja, smrada...
Ali na hvaru npr. standardno...
2x, 7. i 8., plaže ko šipak...
Ali opet bez bosne, tamo ih nema ni inače...
Tako da je i to prihvatljivo..
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti Empty Re: Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti

Post by epikur37 Wed 14 Oct - 19:47

Ne treba se zalijetati, daleko je sljedeće ljeto...od Božića staviti neku srednju cijenu i osluškivati.

Medijskoj histeriji o propasti sezone, preskupim i lošim smještajima ne treba nasijedati. Pametniji su to sada ubrali.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti Empty Re: Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti

Post by Noor Wed 14 Oct - 19:53

T. wrote:
Noor wrote:
jasambrend wrote:Tako na to treba i gledat'... grozim se masovne histerije na spomen turističke sezone, ako kapne neki kurac dobro, ako ne, bar se čovik pošteno odmori ka ove godine... 💪
:tu
ja kad usporedim istu plažu lani i ove godine...da svojim očima nisam vidjela, ne bih vjerovala
onog od lani se doslovno i ja grozim
Bilo je lipo stvarno...
Naročito nama tu, bez bosne...
Ne baš makarska, malo dalje, živogošće...
Plaža jedno 200 m a 20 ljudi...
Mir i tišina, nema galame, roštiljanja, smrada...
Ali na hvaru npr. standardno...
2x, 7. i 8., plaže ko šipak...
Ali opet bez bosne, tamo ih nema ni inače...
Tako da je i to prihvatljivo..
vjerujem...ma, divota...kakav mir, tišina, ribe u plicaku oko nogu, samo more šumi :)
Boze, daj nam opet isto na godinu 🙏

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti Empty Re: Plenkovicu kupi si puno vazelina , tribat će ti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum