ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upucan policajac na Markovom trgu

Page 15 of 27 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by IL Risorto Mon 12 Oct - 16:29

vuksadinare wrote:
סמאל wrote:
vuksadinare wrote:
סמאל wrote:Kako god.Ovaj dečko je samo još jedna žrtva paranoidnog i bezumnog domoljublja,onakvog kakvog širi vuksdinare,kao i posljedica vjeronauka,koji je postao domoljubna zamjena za marxizam u školi.
stari kaj tebe puca..ako ni's dokazao je da kao desnicar ima muda mitraljirati a ne biti 'jak na rijecima' kao ljevicari...npr.peovicak 'ja bi to tamo u saboru mitraljezom' a evo je u saboru..kad ono corak...fensi obleka...nesto zbrlj mrlj
Mislim,zar te nije niti malo stid ?
Nemaš muda ti sam uzet kalaš,nego takve starkelje kao ti,ispirete mozak mladima i zog takvih kao ti,ovaj dečko je sebi sjebao i oduzeo život.
trebalo bi biti stid lijecnika ministra koji je prvi pobjegao a pokraj ranjenog policajca projurio po sistemu 'mi se ne poznajemo'..i onda se pitas zasto se puca...
Ne.Jedina sramota trebala bi biti vas koji širite defetizam,beznađe i potičete depresiju.Krv ovog mladića na vašim je rukama.

IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by debotoijusto Mon 12 Oct - 16:30

סמאל wrote:Kako god.Ovaj dečko je samo još jedna žrtva paranoidnog i bezumnog domoljublja,onakvog kakvog širi vuksdinare,kao i posljedica vjeronauka,koji je postao domoljubna zamjena za marxizam u školi.

nemam volje komentirat 
kolega + za upis
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Hektorović Mon 12 Oct - 16:30

סמאל wrote:Dečko je vjerojatno upao u letargiju i beznađe,te kad se napokon pojavilo se svjetlo na kraju tunela u liku Miroslav Škore,kad ono ćorak.
Logično da je pukao i uzeo kalaš.Sjetite se samo količene bjesa našeg forumskog galaktičkog generala s 5*  u večeri objave izbornih rezultata.
Čak je podnio zahtjev vjeću GF-a,za fizičkom likvidacijom Plenkija.

Vidim škoristi u ekstazi, ima tu zbilja tamna strana iza svega... Masa nabrijana preko zapaljive populističke retorike.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ljudi-masovno-slave-napadaca-ispod-njegove-objave-psihijatri-to-moze-biti-pogubno/2221268.aspx?index_tid=60044
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus Mon 12 Oct - 16:37

Ja nisam tražio detaljni izvještaj o fizičkoj likvidaciji P uoči objave izlaznih anketa od strane glakatičkog vijeća radi Škore nego radi Mosta kad je u jednom trenutku snažno pao u anketama.

Kovid izbori i jasno da bi u tom slučaju vlast snažno pripala P a oporbe ne bi ni bilo.

Kad se rezultat ipak popravio povukao sam zajtjevu tj odustao od toga da se dalje razmatra i fizička likvidacija P.

Nema Škoro ništa s mojom rekacijom u izbornoj noći nego nesrazmjer kojeg je HDZ dobio u izlaznim anketama u jednom dijelu izborne većeri.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by epikur37 Mon 12 Oct - 16:44

Hektorović wrote:
סמאל wrote:Dečko je vjerojatno upao u letargiju i beznađe,te kad se napokon pojavilo se svjetlo na kraju tunela u liku Miroslav Škore,kad ono ćorak.
Logično da je pukao i uzeo kalaš.Sjetite se samo količene bjesa našeg forumskog galaktičkog generala s 5*  u večeri objave izbornih rezultata.
Čak je podnio zahtjev vjeću GF-a,za fizičkom likvidacijom Plenkija.

Vidim škoristi u ekstazi, ima tu zbilja tamna strana iza svega... Masa nabrijana preko zapaljive populističke retorike.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ljudi-masovno-slave-napadaca-ispod-njegove-objave-psihijatri-to-moze-biti-pogubno/2221268.aspx?index_tid=60044


luđaci...nije ni čudo kad pasu teroije i agitacije s opskurnih medija

trebao bi zakon pozabaviti se s tim
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by marcellus Mon 12 Oct - 16:47

Hektorović wrote:
marcellus wrote:

a da nije ipak žrtva HDZ-a?

4.000 branitelja se ubilo, sad su se počela ubijati i njihova djeca. Možda zato jer su prisiljeni osjećati se kao zločinci i kriminalci? Tom dečku su tri brata morala otići u Njemačku.

Danke dojčland, danke HDZ

PTSP je gadan problem, samo Amerika troši godišnje 10 milijardi $ na mentalno zdravlje veterana, pa svejedno imaju skoro 20 samoubojstava veterana dnevno.

https://www.stripes.com/news/us/va-says-veteran-suicide-rate-is-17-per-day-after-change-in-calculation-1.599857

HDZ nije izmislio PTSP, a njegova politizacija svakako ne pomaže.

HDZ nije izmislio PTSP nego ga boli kurac.

jedan moj stari tekst o tome, jedan psihijatar mi nedavno reče da je najbolji novinski tekst na tu temu koji je pročitao.

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/nisu-sve-rane-vidljive-zasto-se-ratni-veterani-ubijaju-140635/

_________________
Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by darth_vader Mon 12 Oct - 16:52

catabbath wrote:Stažisti u Bruxellesu = nova generacija parazita.

Diplomirani kurcopušači...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by IL Risorto Mon 12 Oct - 16:55

RayMabus wrote:Ja nisam tražio detaljni izvještaj o fizičkoj likvidaciji P uoči objave izlaznih anketa od strane glakatičkog vijeća radi Škore nego radi Mosta kad je u jednom trenutku snažno pao u anketama.

Kovid izbori i jasno da bi u tom slučaju vlast snažno pripala P a oporbe ne bi ni bilo.

Kad se rezultat ipak popravio povukao sam zajtjevu tj odustao od toga da se dalje razmatra i fizička likvidacija P.

Nema Škoro ništa s mojom rekacijom u izbornoj noći nego nesrazmjer kojeg je HDZ dobio u izlaznim anketama u jednom dijelu izborne većeri.
Uh,dobro je,sva sreća da nisi podržavao Škoru,tko zna šta bi tek onda bilo.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by darth_vader Mon 12 Oct - 16:55

debotoijusto wrote:
סמאל wrote:Kako god.Ovaj dečko je samo još jedna žrtva paranoidnog i bezumnog domoljublja,onakvog kakvog širi vuksdinare,kao i posljedica vjeronauka,koji je postao domoljubna zamjena za marxizam u školi.

nemam volje komentirat 
kolega + za upis

Kolega, pripazite malo radije... :troll
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by kic Mon 12 Oct - 16:58


meni je ovo žalosno

žao mi je momka baš
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Guest Mon 12 Oct - 17:01

marcellus wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:još jedna žrtva Bujice


treba propitati tu emisiju i sa zakonske strane

Do sad su bili bezopasni osim po same sebe

Sad je nastradao i policajac...

a da nije ipak žrtva HDZ-a?

4.000 branitelja se ubilo, sad su se počela ubijati i njihova djeca. Možda zato jer su prisiljeni osjećati se kao zločinci i kriminalci? Tom dečku su tri brata morala otići u Njemačku.

Danke dojčland, danke HDZ

Pretpostavka je Majka svih zajeba....Dakle,vecina se ubila,jerbo su osli braniti RH,domovinu,a kad su zavrsili sa tom duznoscu,uglavnom se nisu mogli vratiti na stari posel,jerbo je "privatizacija" pojela masu firmija iili ih otjerala u stecaj,a familiju je trebalo naraniti..puno ih se ubilo,jerbo su dobili zelenaske kredite,kaobajagi za samozaposljavanje,pa ih je to otjeralo u propast..digli su oruzje na sebea..

Poznat je Micko iz Zupanje,vlasnik ŠKZ-a,koji je na nacin zelenasenja,priskrbio vise od 350 nekretnina,uglavnom obiteljskih kuca..koliko je od tih diglo ruku na sebe,jer nisu mogli otplacivati kredit,ne bih znao..

dakako da su morali otici u svabiju,jerbo nish nije se ostvarilo od nove Svicarske..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by vuksadinare Mon 12 Oct - 17:01

סמאל wrote:
vuksadinare wrote:
סמאל wrote:
vuksadinare wrote:
סמאל wrote:Kako god.Ovaj dečko je samo još jedna žrtva paranoidnog i bezumnog domoljublja,onakvog kakvog širi vuksdinare,kao i posljedica vjeronauka,koji je postao domoljubna zamjena za marxizam u školi.
stari kaj tebe puca..ako ni's dokazao je da kao desnicar ima muda mitraljirati a ne biti 'jak na rijecima' kao ljevicari...npr.peovicak 'ja bi to tamo u saboru mitraljezom' a evo je u saboru..kad ono corak...fensi obleka...nesto zbrlj mrlj
Mislim,zar te nije niti malo stid ?
Nemaš muda ti sam uzet kalaš,nego takve starkelje kao ti,ispirete mozak mladima i zog takvih kao ti,ovaj dečko je sebi sjebao i oduzeo život.
trebalo bi biti stid lijecnika ministra koji je prvi pobjegao a pokraj ranjenog policajca projurio po sistemu 'mi se ne poznajemo'..i onda se pitas zasto se puca...
Ne.Jedina sramota trebala bi biti vas koji širite defetizam,beznađe i potičete depresiju.Krv ovog mladića na vašim je rukama.
ti si glup..nitko ga nije nagovorio..no vlast cini ogorcene ljude ako ne rade svoj posao ...i jos povrh svega muljare...da rade kako treba ne bi ni dolazilo do ovog a oni punili gace
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Guest Mon 12 Oct - 17:03

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
סמאל wrote:Dečko je vjerojatno upao u letargiju i beznađe,te kad se napokon pojavilo se svjetlo na kraju tunela u liku Miroslav Škore,kad ono ćorak.
Logično da je pukao i uzeo kalaš.Sjetite se samo količene bjesa našeg forumskog galaktičkog generala s 5*  u večeri objave izbornih rezultata.
Čak je podnio zahtjev vjeću GF-a,za fizičkom likvidacijom Plenkija.

Vidim škoristi u ekstazi, ima tu zbilja tamna strana iza svega... Masa nabrijana preko zapaljive populističke retorike.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ljudi-masovno-slave-napadaca-ispod-njegove-objave-psihijatri-to-moze-biti-pogubno/2221268.aspx?index_tid=60044


luđaci...nije ni čudo kad pasu teroije i agitacije s opskurnih medija

trebao bi zakon pozabaviti se s tim
ipak su stekovine u pitanju ,,neophodna je ozbiljnost 

gospodine uhljebu  tvoj rasizam spram ovom kamikazi je istovjetan spram svima koji kritike stavljaju na tvoju socijalističku usklađenost sa rasistima na sva tri nivoa vlasti u hrvatoslaviji 


hrvatska vlast i uhljeb pozicije su preplavljeni  socijalističkim rasistima , pa je logična reakcija na atak koji samo godi vašem vladajućem rasizmu socijalizma 


iz tvojih slova se da izčitati samo radosni uzdah ,,,,,tooooooooooooo ,,,sad je socijalistička gamad---sdp---hdz utemeljala još jače vladavinu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus Mon 12 Oct - 17:05

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ja nisam tražio detaljni izvještaj o fizičkoj likvidaciji P uoči objave izlaznih anketa od strane glakatičkog vijeća radi Škore nego radi Mosta kad je u jednom trenutku snažno pao u anketama.

Kovid izbori i jasno da bi u tom slučaju vlast snažno pripala P a oporbe ne bi ni bilo.

Kad se rezultat ipak popravio povukao sam zajtjevu tj odustao od toga da se dalje razmatra i fizička likvidacija P.

Nema Škoro ništa s mojom rekacijom u izbornoj noći nego nesrazmjer kojeg je HDZ dobio u izlaznim anketama u jednom dijelu izborne većeri.
Uh,dobro je,sva sreća da nisi podržavao Škoru,tko zna šta bi tek onda bilo.
Brige me za Škoru. To je korupcija tu. HDZ 2.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by marcellus Mon 12 Oct - 17:05

kic wrote:
meni je ovo žalosno

žao mi je momka baš

momak je bio glup

meni je više žao svih onih koji su branili državu a sad će opet bit na udaru medija, javnosti, svih, usrani krezubi ognjištarci i lizači oltara... četnik, to je ok, malo smo pucali, malo smo ubijali al sad smo si opet dobri. Branitelj? Sotona, opasnost za javnost.

_________________
Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by IL Risorto Mon 12 Oct - 17:06

jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
סמאל wrote:Kako god.Ovaj dečko je samo još jedna žrtva paranoidnog i bezumnog domoljublja,onakvog kakvog širi vuksdinare,kao i posljedica vjeronauka,koji je postao domoljubna zamjena za marxizam u školi.

nemam volje komentirat 
kolega + za upis

Kolega, pripazite malo radije... :troll
Nisam ja ništa veći,niti manji trol u odnosu na vas sve ostale,Ja sam trol u onolikoj mjeri koliko je primjerice i marcelus.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Guest Mon 12 Oct - 17:10

marcellus wrote:
Hektorović wrote:
marcellus wrote:

a da nije ipak žrtva HDZ-a?

4.000 branitelja se ubilo, sad su se počela ubijati i njihova djeca. Možda zato jer su prisiljeni osjećati se kao zločinci i kriminalci? Tom dečku su tri brata morala otići u Njemačku.

Danke dojčland, danke HDZ

PTSP je gadan problem, samo Amerika troši godišnje 10 milijardi $ na mentalno zdravlje veterana, pa svejedno imaju skoro 20 samoubojstava veterana dnevno.

https://www.stripes.com/news/us/va-says-veteran-suicide-rate-is-17-per-day-after-change-in-calculation-1.599857

HDZ nije izmislio PTSP, a njegova politizacija svakako ne pomaže.

HDZ nije izmislio PTSP nego ga boli kurac.

jedan moj stari tekst o tome, jedan psihijatar mi nedavno reče da je najbolji novinski tekst na tu temu koji je pročitao.

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/nisu-sve-rane-vidljive-zasto-se-ratni-veterani-ubijaju-140635/
ja garantiran glaviom da je uzrok visoke suicidnosti branitelja ponajprije zbog socijalističke osnove  elemenata kojima su ti ljudi vjerovali 

to su 

socijalisti časnici ,,,skoro svi visoki časnici u hrvatskoj a osobito uznici i časnici u bih 
socijalista svećenika ,veliki broj  a najgore je franjevci 
socijalista desničara  skoro svih parlamentaraca,,,preko 90%

svi oni su odreda naplatitelji domoljublja i po mom viđenju glavni uzročnici suicidima


Last edited by obala razuma on Mon 12 Oct - 17:13; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by kaya Mon 12 Oct - 17:12

O pa njega sa 22 godine nije baš mogla ubiti društvena nepravda. Sigurno nije završio škole i čekao posao 10 godina, sigurno nije plaćao račune, sigurno nije ovršen i tako dalje i bliže.
Čisto psihopat ili je htio biti poznat. Ubio se sam ali da nije pozdravila bih i da ga je i policija izrešetala.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by IL Risorto Mon 12 Oct - 17:14

vuksadinare wrote:
סמאל wrote:
vuksadinare wrote:
סמאל wrote:
vuksadinare wrote:
סמאל wrote:Kako god.Ovaj dečko je samo još jedna žrtva paranoidnog i bezumnog domoljublja,onakvog kakvog širi vuksdinare,kao i posljedica vjeronauka,koji je postao domoljubna zamjena za marxizam u školi.
stari kaj tebe puca..ako ni's dokazao je da kao desnicar ima muda mitraljirati a ne biti 'jak na rijecima' kao ljevicari...npr.peovicak 'ja bi to tamo u saboru mitraljezom' a evo je u saboru..kad ono corak...fensi obleka...nesto zbrlj mrlj
Mislim,zar te nije niti malo stid ?
Nemaš muda ti sam uzet kalaš,nego takve starkelje kao ti,ispirete mozak mladima i zog takvih kao ti,ovaj dečko je sebi sjebao i oduzeo život.
trebalo bi biti stid lijecnika ministra koji je prvi pobjegao a pokraj ranjenog policajca projurio po sistemu 'mi se ne poznajemo'..i onda se pitas zasto se puca...
Ne.Jedina sramota trebala bi biti vas koji širite defetizam,beznađe i potičete depresiju.Krv ovog mladića na vašim je rukama.
ti si glup..nitko ga nije nagovorio..no vlast cini ogorcene ljude ako ne rade svoj posao ...i jos povrh svega muljare...da rade kako treba ne bi ni dolazilo do ovog a oni punili gace
Nisam ni rekao da ga je netko nagovorio,ali,takvi kao ti,ili onaj Velimir Buljanac,indirektno ste odgovorni za proiciranje takvog defetističkog i paranoidnog raspoloženja u društvu,i evo što se dogodi kad takve sulude teorije padnu na plodno tlo.
Takvi kao vi kreiraju ozračje koje utječe na labilne osobe,a to je isto što radi i Trump.Onda kad se takvi labilni i povodljivi upecaju na vaše trolanje,pukne im neki osigurač u mozgu i naprave pizdariju a to je isto kao da ste im vi osobno stavili pušku u ruke.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Guest Mon 12 Oct - 17:14

kaya wrote:O pa njega sa 22 godine nije baš mogla ubiti društvena nepravda. Sigurno nije završio škole i čekao posao 10 godina, sigurno nije plaćao račune, sigurno nije ovršen i tako dalje i bliže.
Čisto psihopat ili je htio biti poznat. Ubio se sam ali da nije pozdravila bih i  da ga je i policija izrešetala.
tvoj post je za  odstrel , isto kao i onih koji hvale ovaj slučaj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by n_razbojnik Mon 12 Oct - 17:16

epikur37 wrote:još jedna žrtva Bujice


treba propitati tu emisiju i sa zakonske strane

zajeban si ti, socijalista do koske

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 15 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 27 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum