ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by jastreb 9/10/2020, 20:03

Ringo10 wrote: 
JA se sjećam da su Srbi iz Hrvatske listom navijali za onu fekaliju zvanu Crvena Zvezda

Pitao sam neke od njih - pa ljudi moji, ima li bar neko da navija za Partizan ... za promjenu 
Pa i ne baš.    Za Zvezdu je bio Knin i taj kraj,ali se među njima nalazilo podosta Hajdukovaca.

Partizanovac ni jedan.

Za Partizan su,kaj se tiče Srba iz Hrvatske navijali Kordunaši i Banijci,te podosta Ličana.   

Čak bi se mogla povući jedna paralela između partizanskih i četničkih krajeva i sela.

Oni gdje su prevladavali partizani Partizan,a četnički krajevi Zvezda.

jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by omni 9/10/2020, 20:26

jastreb wrote:
Ringo10 wrote: 
JA se sjećam da su Srbi iz Hrvatske listom navijali za onu fekaliju zvanu Crvena Zvezda

Pitao sam neke od njih - pa ljudi moji, ima li bar neko da navija za Partizan ... za promjenu 
Pa i ne baš.    Za Zvezdu je bio Knin i taj kraj,ali se među njima nalazilo podosta Hajdukovaca.

Partizanovac ni jedan.

Za Partizan su,kaj se tiče Srba iz Hrvatske navijali Kordunaši i Banijci,te podosta Ličana.   

Čak bi se mogla povući jedna paralela između partizanskih i četničkih krajeva i sela.

Oni gdje su prevladavali partizani Partizan,a četnički krajevi Zvezda.
Cetnicki krajevi za zvezdu, pateticnog li zivlja.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Noor 9/10/2020, 21:16

n_razbojnik wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:E jaka stvar sto neki krelac lupa gluposti.

Oni su svoje odsvirali...ostaje im samo kazan za rakiju na kojem pise Srpska Krajina

I cemu ovakvi glupi tekstovi po medijima...I cemu ova tema uopce..

Nikad cuo za ovu budalu


baš

ono, jao užas 

:D

evo tebi tvog Cara, da ti malo razgali dušu i srce :D

prekrasan ekumenski pokretni fotos...koja je manifestacija u pitanju ako sme da se zna? Jel se slavi sv. Ante ili SAva?
na putu iz Istočnog Sarajeva stao na pivce :)

https://centralna.ba/dodik-u-istocnom-sarajevu-popio-pivo-i-placao-harmonikasa/

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum