ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oduvijek mi je bila želja da postanem članom Saveza komunista Jugoslavije, da budem nosioc progresa, napretka, branioc u prvim redovima Naše domovine od svih vrsta napada, da nastavim gdje su drugi stali, da slijedim Titov put i Njegova djela. Ta želja is

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Oduvijek mi je bila želja da postanem članom Saveza komunista Jugoslavije, da budem nosioc progresa, napretka, branioc u prvim redovima Naše domovine od svih vrsta napada, da nastavim gdje su drugi stali, da slijedim Titov put i Njegova djela. Ta želja is - Page 4 Empty Re: Oduvijek mi je bila želja da postanem članom Saveza komunista Jugoslavije, da budem nosioc progresa, napretka, branioc u prvim redovima Naše domovine od svih vrsta napada, da nastavim gdje su drugi stali, da slijedim Titov put i Njegova djela. Ta želja is

Post by abraham on 10/10/2020, 06:16

Gledaosam Sachicha par puta na telki i mislim da nije najoshtiji nozh u ladici ali kolko sam chuo iz rata da je ljdina i pol. Sada kada sam chuo da je biio i KPH , zamrzit chu ga ono do kraja. Eto Puhovski docira kako je on na sudzenju bio onako , shta bi se reklo iz zajebancije..... Bilo kako bilo ali sve ovo je vech socijoloski i kultoroloshi objashnjeno, ponavljam objashnjeno. Ono po seljacki da kazhemo Tudzman je ratni zlocinac koji je u biti Titov general. Kako kad nam odgovara. Manipulacija se nastavlja. Sachich je tu kolaterala ali je znakovito da ge se sada povlachi i gura u potpuno krivi film( Yanaf, Milanovich vs lijeva falanga i sl). Trebalo se sachekti do lokalnih izbora jer do tada che ovo izblijediti.Izgleda da negdje gori a bime , vjerojatno i curi. Da, josh jedna jebena chinjenica je da je kompletna elita u DNRH naslijdedze komunistickih sluzbenika, egzekutora, ideologa. U politichkom vrhu su vam djeca clanova CKKPH. Tajkuni su vam djeca clanova CKKPH, Shefova i duznosnika tajnih sluzbi. Sachishu , Sachicu tststststststs.... Kila mozga....

abraham

Male
2014-04-14

Back to top Go down

Oduvijek mi je bila želja da postanem članom Saveza komunista Jugoslavije, da budem nosioc progresa, napretka, branioc u prvim redovima Naše domovine od svih vrsta napada, da nastavim gdje su drugi stali, da slijedim Titov put i Njegova djela. Ta želja is - Page 4 Empty Re: Oduvijek mi je bila želja da postanem članom Saveza komunista Jugoslavije, da budem nosioc progresa, napretka, branioc u prvim redovima Naše domovine od svih vrsta napada, da nastavim gdje su drugi stali, da slijedim Titov put i Njegova djela. Ta želja is

Post by obala razuma on 10/10/2020, 06:36

@abraham wrote:Gledaosam Sachicha par puta na telki i mislim da nije najoshtiji nozh u ladici ali kolko sam chuo iz rata da je ljdina i pol. Sada kada sam chuo da je biio i KPH , zamrzit chu ga ono do kraja. Eto Puhovski docira kako je on na sudzenju bio onako , shta bi se reklo iz zajebancije..... Bilo kako bilo ali sve ovo je vech socijoloski i kultoroloshi objashnjeno, ponavljam objashnjeno. Ono po seljacki da kazhemo Tudzman je ratni zlocinac koji je u biti Titov general. Kako kad nam odgovara. Manipulacija se nastavlja. Sachich je tu kolaterala ali je znakovito da ge se sada povlachi i gura u potpuno krivi film( Yanaf, Milanovich vs lijeva falanga i sl). Trebalo se sachekti do lokalnih izbora jer do tada che ovo izblijediti.Izgleda da negdje gori a bime , vjerojatno i curi. Da, josh jedna jebena chinjenica je da je kompletna elita u DNRH naslijdedze komunistickih sluzbenika, egzekutora, ideologa. U politichkom vrhu su vam djeca clanova CKKPH. Tajkuni su vam djeca clanova CKKPH, Shefova i duznosnika tajnih sluzbi. Sachishu , Sachicu tststststststs.... Kila mozga....
 socijalisti hrvatoslavije su dobili notu iz berlina  ,, o tom nitko ne govori 

poslje tog pisma SANADER je plovio 

psi su tu ,,,znademo sad da je i domovinski pokret sastavljen od socijalističkih rasista 

garantiran ,,,VLADA PADA 

brana je samo korona 

HRVATSKA NACIJO ,,,,nalazimo se u kritičnom momentu ,,,,,,
obala razuma
obala razuma

2020-09-26

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top