ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by RayMabus 8/10/2020, 20:23

Samo vi radite. Sretno.

RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by Guest 8/10/2020, 20:26

fala Longi..ja naviko da si priustim Gudize svih vrsta,a obozam hajtehniku..a ona koshta..dakle treba novaca,dakle treba raditi i zaraditi... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by AssadNaPodmornici 8/10/2020, 20:26

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:promini se karijera lako .. tko ima volje može.. :D  
ne mijenja se karijera već struka.

ti si primjer da uz mali trud položiš za jedrilicu, skipaš, zaradiš.

ali to ipak iziskuje inteligenciju.

4godine sam u ovom poslu i gledam izać.. taman kada sam naučio voziti sve.. :D  a ispiša sam krv iskreno, krenuo od malih brodova, i bacao konope kao mornar, do zapovjednika katamarana sa jedrima..ulaga, učio, gura se, polagao..  neda mi se više :D taman kada sam više manje savladao sve. ..
ali si si dao truda. imaš podlogu, možda ćeš u životu dobiti ponudu za voditelja jahte, koja se ne odbija.
znaš vezat kaić uz kraj.

ovaj tupson od sveca je morao ići na prekvalifikacije, menadžer i prekvalifikacije.

vjerovatno ga je burza poslala na tečaj jezika.

iskreno neću komentirati sveca, ali tko hoće , može se prekvalificirati u bilo kakav posao..  skoro bilo kakav
možeš se prekfalicirat, ako želiš.

bilo je već prije dosta godina kako će riknut avio biznis.
pa nije
riknut će kruzer biznis a na navozima milijun i kusur tona.

ono što će najprije kihnut je auto industrija. ali vjerovatno da ni ti nećeš doživjet vidjet taj kraj.

imaš hrpu tečajeva itd.. (iako je moj za skipera izašao skoro 3000€ ali ok tada sam imao para ko blata sada i ne baš :p )platiš i to jeftino.. u RH su dosta jeftiniji nego u Njemačkoj.. i onda se ponudiš negdje radiš kao pomoćnik za 4000kn.. upijaš znanje.. i brzo učiš, u roku dvi tri godine već si meštar

imaš online tečajeva jezika, programiranja..  
iskreno da bi se vratiti u prošlost totalno bi odjeba faks.. išao raditi vanka zimi  u njemačku , ljeti skiper, u slobodno vrijeme učiš  nešto ovo tipa https://www.freecodecamp.org/learn ... jebeš fakultete, 90% fakulteta nema nikakvi smisao.. kojih 90%, izuzev medicine , sve ostalo zakurac
tečaj košta.
bez strojara, električara i programera ne bi danas bezbolno riješio žuč.
primjerice.
probaj završit fsb ili etf u zagrebu, kasnije možeš mirne duše upisat medicinu.
ma i ti tehnički fakulteti su nažalost gubljenje vremena.. kako je jedna curka sa elektrotehnike u STu rekla.. "evo pogledaj mi petica u indexu a ne znam tri linije koda isprogramirati".

njemački sustav je puno bolji. naši na fakultetima te ubiju teorijom, pripremaju te na doktorski studij a na koji nitko ne ide, niti ima smisla. u njemačkoj njihovi tehnički fakulteti te ne ubijau težinom faksa, ideš na imaš praksu u tvorniciama i onda odmah krećeš sa radom..

meni rođak završio neku VŠS ekonomiju, ono gradivo koje je on učio to je za ruganje.. to bi mi obrisali dupe sa tim.. međutim on je dva puta tjedno išao na praksu u banku.. sada je već neka faca mlati pare, investira lovu, ima ispod sebe dosta ljudi.. ovdje bogte ja se prije par godina prijavim na natječaj.. ono dva radna mjesta na jebenom šalteru, 100 ljudi testirano..

mene zovu na razgovor kao "riješio si top 20 matematiku i druge testove", ono ako ti ponudimo posao, plaća 4000kn i to samo 4 mjeseca ljeti.. a ja taman počeo kao skiper, kada voziš gliser toliko zaradiš u tjedan dana sa mančom.. kažem ja "ma odjebat ću ovaj posao , ali možete li mi obećati da ćete me ostaviti na zimu".. ne , ne, nećemo ali ćete ostati u evidenciji, pa kada se otvori pozicija.. aj doviđenja

iduće godine otvaran svoj obrt, u drugoj banci odmah me šalju kod nekog momka.. tek izaša sa faksa, a već ima svoju kancelariju tamo na 10om katu OTP banke west gate split.. ja otvaran račun.. ja kažem , pa evo jebote ti mlađi od mene a odmah si tu dobio kancelariju , kako si tako brzo napredova" ..",..ma znaš nije baš tako, ja sam ti imao direktnu vezu pa sam odmah išao ovdje" :D

jebeš fakultete. super su ako imaš veze, čak i tehnički su zakurac. gle sa njima ćeš naći posao , pa nađu sada i ekonomisti posao odmah , ali svi rade posao srednje stručne spreme.

na fakultetu i ekonomisti i inžinjeri polažu diferencijalni račun i recimo pustu statistiku, i da li tko radi od njih posao gdje ti trebaju derivacije ili integrali? nitko. maksimalno nekome trebaju korelacija, standardna greška, aritmetička sredina i napraviti krivulju sa x,y ove gluposti što ero radi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by veber 8/10/2020, 20:27

Legendovich wrote:
AssadNaPodmornici wrote:promini se karijera lako .. tko ima volje može.. :D  
tako je..ovdje i Bundesregirung to potice...cuj,ako nema posela u nekoj bransi,znaci nema niti love-seli u drugu..

Feber je htio na baci na kolina svapsku drzaqvu sa jednom godinom priznatom ETF-a..netje motji..uci Feberu,ponovo u skolu..svabima to nije sramota,dapace..
pobiže Feber od skole... :rasta :rasta :rasta
pa ti se stalno preškolovavaš.
na burzi.

ti si valjda jedinstveni primjer menadžera na burzi.

daj nam rikni koji nivo jezika imaš?
A,B,C?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by AssadNaPodmornici 8/10/2020, 20:28

ja sam položio A2 cijeli počeo sa B1 njemački, ali sam ga zaboravio nisam ga koristio :D iman knjigu još kraj sebe.
Njemačka zakon. I Šveđani su zakon iako u Švedskoj nebih nikada živio niti radio

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by RayMabus 8/10/2020, 20:29

Pola radnog vijeka radite za državu

https://otvoreno.hr/gospodarstvo/novac/dan-porezne-slobode-evo-koliko-dugo-prosjecni-hrvat-radi-za-drzavu-izracunajte-kada-pocinjete-raditi-za-sebe/299840

Ja san se skinija s tržišta rada i prekvalificira iz radnika u neradnika.

Samo vi radite.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by Guest 8/10/2020, 20:29

evoc..malo se zainteresirao ponovno za biokemiju i ovo narucio..nije niti skupo..malo zirkati sto se krije u crnom ispod noktiju... :rasta :rasta :rasta

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 592405
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by Guest 8/10/2020, 20:31

AssadNaPodmornici wrote: ja sam položio A2 cijeli počeo sa B1 njemački, ali sam ga zaboravio nisam ga koristio :D  iman knjigu još kraj sebe.
Njemačka zakon. I Šveđani su zakon iako u Švedskoj nebih nikada živio niti radio
Norveska,Finska.. :tu :tu :tu svabija polako ide na doli.. 200000 svabija "prebjeglo" u Svicarsku od pocetka maya..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by AssadNaPodmornici 8/10/2020, 20:32

RayMabus wrote:Pola radnog vijeka radite za državu

https://otvoreno.hr/gospodarstvo/novac/dan-porezne-slobode-evo-koliko-dugo-prosjecni-hrvat-radi-za-drzavu-izracunajte-kada-pocinjete-raditi-za-sebe/299840

Ja san se skinija s tržišta rada i prekvalificira iz radnika u neradnika.

Samo vi radite.
iskreno šta ti misliš da skiper koji mjesečno je prijavljen na 3000kn , a možeš izaći sa 15 000- 25 000kn, radi za državu? koliko poreza plaćaš kada si prijavljen na 3000kn ? :D  otvoriš svoj paušalni obrt i plaćaš najniže poreze u europi , i najgore od svega - sve legalno. a imaš opet i hrpu vožnji gdje te zovu na crno, samo ti kažu.. evo odradi mi ovaj tjedan sa gostima 700€ , 800€ , 900€ , 1000€ šta dogovoriš, a ako imaš otvoren obrt - pa porez je tako malen da ti se ne isplati.. lakše ti je izdati legalan račun i platiti mali porezić državi

takva bi cijela ekonomija trebala biti naštimana.. da se brzo otvaraju firme, i da su porezi niski, i da računvodostvo možeš sam online voditi
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by RayMabus 8/10/2020, 20:34

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Pola radnog vijeka radite za državu

https://otvoreno.hr/gospodarstvo/novac/dan-porezne-slobode-evo-koliko-dugo-prosjecni-hrvat-radi-za-drzavu-izracunajte-kada-pocinjete-raditi-za-sebe/299840

Ja san se skinija s tržišta rada i prekvalificira iz radnika u neradnika.

Samo vi radite.
iskreno šta ti misliš da skiper koji mjesečno je prijavljen na 3000kn , a možeš izaći sa 15 000- 25 000kn, radi za državu? koliko poreza plaćaš kada si prijavljen na 3000kn ? :D  otvoriš svoj paušalni obrt i plaćaš najniže poreze u europi , i najgore od svega - sve legalno. a imaš opet i hrpu vožnji gdje te zovu na crno, samo ti kažu.. evo odradi mi ovaj tjedan sa gostima 700€ , 800€ , 900€ , 1000€ šta dogovoriš
Samo ti radi. Nadan se da ćeš se šta prije ekononski osamostalit od rada i da ti kapa lova dok ladiš jaja.

Nije bitan rad nego da ti nešto donosi profit dok ti odmaraš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by veber 8/10/2020, 20:35

AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:promini se karijera lako .. tko ima volje može.. :D  
ne mijenja se karijera već struka.

ti si primjer da uz mali trud položiš za jedrilicu, skipaš, zaradiš.

ali to ipak iziskuje inteligenciju.

4godine sam u ovom poslu i gledam izać.. taman kada sam naučio voziti sve.. :D  a ispiša sam krv iskreno, krenuo od malih brodova, i bacao konope kao mornar, do zapovjednika katamarana sa jedrima..ulaga, učio, gura se, polagao..  neda mi se više :D taman kada sam više manje savladao sve. ..
ali si si dao truda. imaš podlogu, možda ćeš u životu dobiti ponudu za voditelja jahte, koja se ne odbija.
znaš vezat kaić uz kraj.

ovaj tupson od sveca je morao ići na prekvalifikacije, menadžer i prekvalifikacije.

vjerovatno ga je burza poslala na tečaj jezika.

iskreno neću komentirati sveca, ali tko hoće , može se prekvalificirati u bilo kakav posao..  skoro bilo kakav
možeš se prekfalicirat, ako želiš.

bilo je već prije dosta godina kako će riknut avio biznis.
pa nije
riknut će kruzer biznis a na navozima milijun i kusur tona.

ono što će najprije kihnut je auto industrija. ali vjerovatno da ni ti nećeš doživjet vidjet taj kraj.

imaš hrpu tečajeva itd.. (iako je moj za skipera izašao skoro 3000€ ali ok tada sam imao para ko blata sada i ne baš :p )platiš i to jeftino.. u RH su dosta jeftiniji nego u Njemačkoj.. i onda se ponudiš negdje radiš kao pomoćnik za 4000kn.. upijaš znanje.. i brzo učiš, u roku dvi tri godine već si meštar

imaš online tečajeva jezika, programiranja..  
iskreno da bi se vratiti u prošlost totalno bi odjeba faks.. išao raditi vanka zimi  u njemačku , ljeti skiper, u slobodno vrijeme učiš  nešto ovo tipa https://www.freecodecamp.org/learn ... jebeš fakultete, 90% fakulteta nema nikakvi smisao.. kojih 90%, izuzev medicine , sve ostalo zakurac
tečaj košta.
bez strojara, električara i programera ne bi danas bezbolno riješio žuč.
primjerice.
probaj završit fsb ili etf u zagrebu, kasnije možeš mirne duše upisat medicinu.
ma i ti tehnički fakulteti su nažalost gubljenje vremena.. kako je jedna curka sa elektrotehnike u STu rekla.. "evo pogledaj mi petica u indexu a ne znam tri linije koda isprogramirati".

njemački sustav je puno bolji.  naši na fakultetima te ubiju teorijom, pripremaju te na doktorski studij a na koji nitko ne ide, niti ima smisla. u njemačkoj njihovi tehnički fakulteti te ne ubijau težinom faksa, ideš na  imaš praksu u tvorniciama i onda odmah krećeš sa radom..

meni rođak završio neku VŠS ekonomiju, ono gradivo koje je on učio to je za ruganje.. to bi mi obrisali dupe sa tim.. međutim on je dva puta tjedno išao na praksu u banku.. sada je već neka faca mlati pare, investira lovu, ima ispod sebe dosta ljudi..  ovdje bogte ja se prije par godina prijavim na natječaj.. ono dva radna mjesta na jebenom šalteru, 100 ljudi testirano..

mene zovu na razgovor kao "riješio si top 20 matematiku i druge testove", ono ako ti ponudimo posao, plaća 4000kn i to samo 4 mjeseca ljeti.. a ja taman počeo kao skiper, kada voziš gliser toliko zaradiš u tjedan dana sa mančom.. kažem ja "ma odjebat ću ovaj posao , ali možete li mi obećati da ćete me ostaviti na zimu".. ne , ne, nećemo ali ćete ostati u evidenciji, pa kada se otvori pozicija.. aj doviđenja

iduće godine otvaran svoj obrt, u drugoj banci odmah me šalju kod nekog momka.. tek izaša sa faksa, a već ima svoju kancelariju tamo na 10om katu OTP banke west gate split.. ja otvaran račun..  ja kažem , pa evo jebote ti mlađi od mene a odmah si tu dobio kancelariju , kako si tako brzo napredova" ..",..ma znaš nije baš tako, ja sam ti imao direktnu vezu pa sam odmah išao ovdje" :D

jebeš fakultete. super su ako imaš veze,  čak i tehnički su zakurac.  gle sa njima ćeš naći posao , pa nađu sada i ekonomisti posao odmah , ali svi rade posao srednje stručne spreme.

na fakultetu i ekonomisti i inžinjeri polažu diferencijalni račun i recimo pustu statistiku, i da li tko radi od njih posao gdje ti trebaju derivacije ili integrali? nitko.  maksimalno nekome trebaju korelacija, standardna greška, aritmetička sredina i napraviti krivulju sa x,y  ove gluposti što ero radi
statistiku nemaš na fsb.
a, x.y može i ero.


proračun trupa nemreš bez matematike, hidrodinamike, fizike, čak i meterologije ide u projektiranje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by AssadNaPodmornici 8/10/2020, 20:37

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:promini se karijera lako .. tko ima volje može.. :D  
ne mijenja se karijera već struka.

ti si primjer da uz mali trud položiš za jedrilicu, skipaš, zaradiš.

ali to ipak iziskuje inteligenciju.

4godine sam u ovom poslu i gledam izać.. taman kada sam naučio voziti sve.. :D  a ispiša sam krv iskreno, krenuo od malih brodova, i bacao konope kao mornar, do zapovjednika katamarana sa jedrima..ulaga, učio, gura se, polagao..  neda mi se više :D taman kada sam više manje savladao sve. ..
ali si si dao truda. imaš podlogu, možda ćeš u životu dobiti ponudu za voditelja jahte, koja se ne odbija.
znaš vezat kaić uz kraj.

ovaj tupson od sveca je morao ići na prekvalifikacije, menadžer i prekvalifikacije.

vjerovatno ga je burza poslala na tečaj jezika.

iskreno neću komentirati sveca, ali tko hoće , može se prekvalificirati u bilo kakav posao..  skoro bilo kakav
možeš se prekfalicirat, ako želiš.

bilo je već prije dosta godina kako će riknut avio biznis.
pa nije
riknut će kruzer biznis a na navozima milijun i kusur tona.

ono što će najprije kihnut je auto industrija. ali vjerovatno da ni ti nećeš doživjet vidjet taj kraj.

imaš hrpu tečajeva itd.. (iako je moj za skipera izašao skoro 3000€ ali ok tada sam imao para ko blata sada i ne baš :p )platiš i to jeftino.. u RH su dosta jeftiniji nego u Njemačkoj.. i onda se ponudiš negdje radiš kao pomoćnik za 4000kn.. upijaš znanje.. i brzo učiš, u roku dvi tri godine već si meštar

imaš online tečajeva jezika, programiranja..  
iskreno da bi se vratiti u prošlost totalno bi odjeba faks.. išao raditi vanka zimi  u njemačku , ljeti skiper, u slobodno vrijeme učiš  nešto ovo tipa https://www.freecodecamp.org/learn ... jebeš fakultete, 90% fakulteta nema nikakvi smisao.. kojih 90%, izuzev medicine , sve ostalo zakurac
tečaj košta.
bez strojara, električara i programera ne bi danas bezbolno riješio žuč.
primjerice.
probaj završit fsb ili etf u zagrebu, kasnije možeš mirne duše upisat medicinu.
ma i ti tehnički fakulteti su nažalost gubljenje vremena.. kako je jedna curka sa elektrotehnike u STu rekla.. "evo pogledaj mi petica u indexu a ne znam tri linije koda isprogramirati".

njemački sustav je puno bolji.  naši na fakultetima te ubiju teorijom, pripremaju te na doktorski studij a na koji nitko ne ide, niti ima smisla. u njemačkoj njihovi tehnički fakulteti te ne ubijau težinom faksa, ideš na  imaš praksu u tvorniciama i onda odmah krećeš sa radom..

meni rođak završio neku VŠS ekonomiju, ono gradivo koje je on učio to je za ruganje.. to bi mi obrisali dupe sa tim.. međutim on je dva puta tjedno išao na praksu u banku.. sada je već neka faca mlati pare, investira lovu, ima ispod sebe dosta ljudi..  ovdje bogte ja se prije par godina prijavim na natječaj.. ono dva radna mjesta na jebenom šalteru, 100 ljudi testirano..

mene zovu na razgovor kao "riješio si top 20 matematiku i druge testove", ono ako ti ponudimo posao, plaća 4000kn i to samo 4 mjeseca ljeti.. a ja taman počeo kao skiper, kada voziš gliser toliko zaradiš u tjedan dana sa mančom.. kažem ja "ma odjebat ću ovaj posao , ali možete li mi obećati da ćete me ostaviti na zimu".. ne , ne, nećemo ali ćete ostati u evidenciji, pa kada se otvori pozicija.. aj doviđenja

iduće godine otvaran svoj obrt, u drugoj banci odmah me šalju kod nekog momka.. tek izaša sa faksa, a već ima svoju kancelariju tamo na 10om katu OTP banke west gate split.. ja otvaran račun..  ja kažem , pa evo jebote ti mlađi od mene a odmah si tu dobio kancelariju , kako si tako brzo napredova" ..",..ma znaš nije baš tako, ja sam ti imao direktnu vezu pa sam odmah išao ovdje" :D

jebeš fakultete. super su ako imaš veze,  čak i tehnički su zakurac.  gle sa njima ćeš naći posao , pa nađu sada i ekonomisti posao odmah , ali svi rade posao srednje stručne spreme.

na fakultetu i ekonomisti i inžinjeri polažu diferencijalni račun i recimo pustu statistiku, i da li tko radi od njih posao gdje ti trebaju derivacije ili integrali? nitko.  maksimalno nekome trebaju korelacija, standardna greška, aritmetička sredina i napraviti krivulju sa x,y  ove gluposti što ero radi
statistiku nemaš na fsb.
a, x.y može i ero.


proračun trupa nemreš bez matematike, hidrodinamike, fizike, čak i meterologije ide u projektiranje.

imaju statistiku, samo na tehnički fakultetima zove to Matematika 3.. uče vjerojatnosti i neke statističke šeme, ne ulaze tako detaljno kao ekonomisti, ali zove se Matematika 3
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by Guest 8/10/2020, 20:38

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Pola radnog vijeka radite za državu

https://otvoreno.hr/gospodarstvo/novac/dan-porezne-slobode-evo-koliko-dugo-prosjecni-hrvat-radi-za-drzavu-izracunajte-kada-pocinjete-raditi-za-sebe/299840

Ja san se skinija s tržišta rada i prekvalificira iz radnika u neradnika.

Samo vi radite.
iskreno šta ti misliš da skiper koji mjesečno je prijavljen na 3000kn , a možeš izaći sa 15 000- 25 000kn, radi za državu? koliko poreza plaćaš kada si prijavljen na 3000kn ? :D  otvoriš svoj paušalni obrt i plaćaš najniže poreze u europi , i najgore od svega - sve legalno. a imaš opet i hrpu vožnji gdje te zovu na crno, samo ti kažu.. evo odradi mi ovaj tjedan sa gostima 700€ , 800€ , 900€ , 1000€ šta dogovoriš
Samo ti radi. Nadan se da ćeš se šta prije ekononski osamostalit od rada i da ti kapa lova dok ladiš jaja.

Nije bitan rad nego da ti nešto donosi profit dok ti odmaraš.
mudro mudro Longi..sustina svega..nazalost,ako nemas neki veci bekgraund,moras delati dok ne osiguras drugu opciju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by AssadNaPodmornici 8/10/2020, 20:40

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Pola radnog vijeka radite za državu

https://otvoreno.hr/gospodarstvo/novac/dan-porezne-slobode-evo-koliko-dugo-prosjecni-hrvat-radi-za-drzavu-izracunajte-kada-pocinjete-raditi-za-sebe/299840

Ja san se skinija s tržišta rada i prekvalificira iz radnika u neradnika.

Samo vi radite.
iskreno šta ti misliš da skiper koji mjesečno je prijavljen na 3000kn , a možeš izaći sa 15 000- 25 000kn, radi za državu? koliko poreza plaćaš kada si prijavljen na 3000kn ? :D  otvoriš svoj paušalni obrt i plaćaš najniže poreze u europi , i najgore od svega - sve legalno. a imaš opet i hrpu vožnji gdje te zovu na crno, samo ti kažu.. evo odradi mi ovaj tjedan sa gostima 700€ , 800€ , 900€ , 1000€ šta dogovoriš
Samo ti radi. Nadan se da ćeš se šta prije ekononski osamostalit od rada i da ti kapa lova dok ladiš jaja.

Nije bitan rad nego da ti nešto donosi profit dok ti odmaraš.
točno. iksreno prije par godina sam imao tu šemu, tada sam zaradio najviše love, sjedio doma, i išao spavat a ujutro u plusu 100-200€ :D .. to je prestalo prije par godina.. tu sam realno najviše zaradio.. uzeo pola stana, auto, iz pizdarije platio tečaj za skipera od 3000 €.. ovo je sve ostalo kurac,
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by veber 8/10/2020, 20:41

Legendovich wrote:evoc..malo se zainteresirao ponovno za biokemiju i ovo narucio..nije niti skupo..malo zirkati sto se krije u crnom ispod noktiju... :rasta :rasta :rasta

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 592405
onda kao menadžer i inžinjer možeš nam nešto reći o 4MO4 ili 4MO6 spojevima?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by RayMabus 8/10/2020, 20:59

Drago mi je šta kužite. Sad fino dnevni boravak , dekica i tv i puca mi kurac.

Najija se , izdrka....spavanje pred tv-om.

Kad se slomi natalitet onda će država još morat plaćat nama neradnicima da pravimo dicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by veber 8/10/2020, 20:59

ili
Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Za_deb10

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama" - Page 2 Empty Re: Depresija počinje: "Razmišljajte o drugim karijerama"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum