ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by IL Risorto 15/9/2020, 19:09

Majka na splitskom području silovala sina (7), dobila manje od 5 godina zatvora wrote:
NA GOTOVO pet godina iza rešetaka (preciznije četiri godine i 11 mjeseci) osuđena je 47-godišnja majka koja je počinila dva kaznena djela nad vlastitim dječakom - za spolni odnošaj dok je imao nepunih osam godina te desetak godina kasnije za spolnu zlouporabu istog djeteta koje je tada imalo više od 15 godina, javlja Dalmacija danas. 

Ključan iskaz vještakinje



Cijeli slučaj se otkrio koncem 2018. godine, kada je “majka iz pakla” završila u istražnom zatvoru na 50 dana, a kada je izašla iz zatvora, određena je mjera opreza zabrane kontaktiranja sa sinom. Ubrzo je podignuta optužnica, a danas je Županijski sud u Splitu osudio 47-godišnjakinju prvenstveno na temelju psihologijskog vještačenja. Kako za zlodjela nije bilo neposrednih očevidaca, tek nekoliko posrednih svjedoka, ključnim su se pokazali razgovori vještakinje s traumatiziranim mladićem. Stav je vještakinje, koji je sud prihvatio, kako su se te grozne stvari doista odigravale, kako ništa nije izmišljeno…

Šokantan opis zločina



A opis zločina u presudi je šokantan. Prema presudi, prva zlostavljanja događala su se 2007. i 2008. godine kada je dječaku, unatoč njegovom negodovanju i odgurivanju, skidala odjeću te stavljala njegov spolni organ u usta. Desetak godina kasnije, tijekom proljeća i ljeta 2018. godine, u desetak navrata ga je prisilila na spolne odnose, prijeteći da će ga fizički kazniti, ali i da će ga otjerati iz obiteljskog doma.
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Iako nije bila na objavi presude, tijekom suđenja se branila izjavama kako je sve izmišljeno, odnosno kako je sina na sve nagovorio njen bivši suprug od kojeg se razvela prije 15-ak godina. Danas punoljetni mladić ne živi s njom.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/majka-na-splitskom-podrucju-silovala-7godisnjeg-sina-osudjena-je-na-zatvor/2214098.aspx

Sad će mali vjerojatno zamrzit ženski rod i postat galaktički general s 5*
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by IL Risorto 15/9/2020, 19:27

Ukoliko mali isprebija mater kad ojača,onda će se svi zgražati,pa eto ti sad,,sad si dobila svoje''
Mislim da sad imam više razumjevanja za našeg uglednog forumaša,koji je iscipelario svoju mater,jer vjerojatno je i ona zaslužila,jer nepojmljivo je to da bi sin digao ruku na mater ako to nema neke dublje korijene.

Kako siješ,tako žanješ.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by melkior 15/9/2020, 20:30


Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' 89048977_109928223952863_2437508474372882432_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=dbb9e7&_nc_ohc=4Oyi6tYJ8twAX8URkRt&_nc_ht=scontent.fzag3-1

Nino Medichi
da li bi me posvojila??
Sviđa mi se · Odgovor · 3 · 2 h


:^0 
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by melkior 15/9/2020, 20:38

Gledajte, od silovanja bi se uvijek dao napravit kakav dobar erotski roman  :clown

A zamislite ovako, nije ga silovala njegova majka, ali ga je majka podvodila svojoj najboljoj prijateljici...i prijateljici njene prijateljice  :rasta
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by marcellus 15/9/2020, 20:49

"obitelj duginih boja", kind of

_________________
Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by melkior 15/9/2020, 20:56

marcellus wrote:"obitelj duginih boja", kind of
Ma to je ona samo pokušala od njega učiniti muškarca, imaju žene svoje načine bolje nego vojska  B-)
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by melkior 15/9/2020, 20:59

A tako je i najbolje, ako si muško, izgubiš nevinost s 8 ili 9 godina, dok se drugi muče u 15, 16 godina zbariti nešto, ti si već s 13, 14 doktorirao ginekologiju   cheers king
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by IL Risorto 15/9/2020, 21:07

I ti melčiore imaš potencijala za galaktičkog đenerala s 5* :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by melkior 15/9/2020, 21:15

סמאל wrote:I ti melčiore imaš potencijala za galaktičkog đenerala s 5* :rasta
A nemam ja tih ambicija  ;)
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by debotoijusto 15/9/2020, 21:18

nekako mi veca mogucnost da klinac lagao nego majka jebala sina no nebitno , skolski primjer pedofilije  u hrvata , obitelj/zajednica autoritet iskoristavanje povjerenja... 90%
zatim nesto sitno izopaceni bolesnici spremni na sve
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by melkior 15/9/2020, 21:23

debotoijusto wrote:nekako mi veca mogucnost da klinac lagao nego majka jebala sina no nebitno , skolski primjer pedofilije  u hrvata , obitelj/zajednica autoritet iskoristavanje povjerenja... 90%
zatim nesto sitno izopaceni bolesnici spremni na sve
Ako nije visoko inteligentni psihopat/sociopat, teško da može prevariti educiranog psihologa/psihijatra koji se nagledao pravih žrtava.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by IL Risorto 15/9/2020, 21:25

debotoijusto wrote:nekako mi veca mogucnost da klinac lagao nego majka jebala sina no nebitno , skolski primjer pedofilije  u hrvata , obitelj/zajednica autoritet iskoristavanje povjerenja... 90%
zatim nesto sitno izopaceni bolesnici spremni na sve
Što li šor Vice ima reći na ovo. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by Guest 15/9/2020, 21:26

debotoijusto wrote:nekako mi veca mogucnost da klinac lagao nego majka jebala sina no nebitno , skolski primjer pedofilije  u hrvata , obitelj/zajednica autoritet iskoristavanje povjerenja... 90%
zatim nesto sitno izopaceni bolesnici spremni na sve

Bolesnici?

Kaj ti sereš koju pičku materinu?

Sve je to ljubav.

A modern family.

LTBGQI(ncest)  ... dugina obitelj i tak to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by debotoijusto 15/9/2020, 21:38

melkior wrote:
debotoijusto wrote:nekako mi veca mogucnost da klinac lagao nego majka jebala sina no nebitno , skolski primjer pedofilije  u hrvata , obitelj/zajednica autoritet iskoristavanje povjerenja... 90%
zatim nesto sitno izopaceni bolesnici spremni na sve
Ako nije visoko inteligentni psihopat/sociopat, teško da može prevariti educiranog psihologa/psihijatra koji se nagledao pravih žrtava.
imas visoko misljenje o lijecnickom kadru koji radi za sitnis drzavni i poslove sa strane da odrze privid srednje klase
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by debotoijusto 15/9/2020, 21:45

Sovak wrote:
debotoijusto wrote:nekako mi veca mogucnost da klinac lagao nego majka jebala sina no nebitno , skolski primjer pedofilije  u hrvata , obitelj/zajednica autoritet iskoristavanje povjerenja... 90%
zatim nesto sitno izopaceni bolesnici spremni na sve

Bolesnici?

Kaj ti sereš koju pičku materinu?

Sve je to ljubav.

A modern family.

LTBGQI(ncest)  ... dugina obitelj i tak to.
Mama, moram ti nešto reći. Naš susjed i ja smo u vezi.
Molim. Ne može tako kćeri, može ti otac biti!
Mama, godine nisu važne.
Izgleda da me nisi baš shvatila.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina'' Empty Re: Užas emančipacije u Spitu,,Majka silovala sina''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum