ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Page 1 of 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by RayMabus 9/9/2020, 17:45

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom B_200909135

https://www.klix.ba/magazin/showbiz/glumac-alec-baldwin-u-62-godini-dobio-peto-dijete-sa-suprugom-hilariom/200909135

Ovo sad neki trend.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by RayMabus 9/9/2020, 17:50

U biti ovo je njemu šesto dite jer ima već jedno s Kim Basinger a s ovom mu je peto s ovom.

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom 32075982-0-image-a-5_1597726186756
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by Noor 9/9/2020, 17:56

I ...gdje je problem?
Lijepa vijest, sretno bebi i roditeljima :love

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by RayMabus 9/9/2020, 18:01

Nema problema. Lipa su in dica. Mislija san da je ovo opet neka šta vata zadnji voz za Čačak a oni već imaju četvero dice prije ovog petog redni broj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by Noor 9/9/2020, 18:10

RayMabus wrote:Nema problema. Lipa su in dica. Mislija san da je ovo opet neka šta vata zadnji voz za Čačak a oni već imaju četvero dice prije ovog petog redni broj.
Čuj, imaju uvjete, vole se i neka ;)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by IL Risorto 9/9/2020, 18:37

U 62.oho,pa ima još nade i za tebe Longi.Možda i ti postaneš sretni tatica kad pređeš 60tu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by RayMabus 9/9/2020, 18:43

Možda. A možda su u šumi.

Kad su Švabe vatali partizane pa se ovi sakrili u bunar i sad dvojica Švaba pričaju iznad bunara i kako oni govore tako jeka za njima i sad di su partizani i kaže ovi jedan A možda su u šumi i jeka ponavlja a kaže ovi drugi A možda su u bunaru i jeka ponavlja i sad ovi prvi opet A možda su u šumi i jeka ponavlja a kaže ovi drugi amo ubacit dvi bombe u bunar pa smo mirni a jeka odgovara A možda su u šumi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by RayMabus 9/9/2020, 18:45

Puno je tu tih možda. Nije mene više ni brige za to znaš. Nek se one misle same. Najlakše mi ga napravit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by RayMabus 9/9/2020, 18:58

Mene sad više zanima geopolitika , Nostradamus , da imam svoj đeparac i da ne moran nigdi radit i spavat ove godine dok ne počme ovi treći svjetski rat. Ima san veliku želju kreirat familiju al kad vidija prije deset godina šta je to i šta mene tu čeka prestravija san se. Bježi od toga. Ništa žene i te šeme dok god ne počme treći svjetski rat i ovaj sistem ne doživi kolaps.

Ja sam besmrtno biće , jedna inkarnacija koju češ prispavat radi općeg dobra je inkarnacija u kojoj odmaraš i uživaš a ne se upetljavat u pizdarije s debilima i natovarat sebi na vrat kretene i obaveze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by RayMabus 9/9/2020, 19:09

Ne smatram da je kreiranje drugih tijela najveći domet muških na fizičkoj razini. Možda ženama je jer im se sve vrti oko toga no tebi koji to obaviš u pet minuta sigurno ne može biti neki cilj u životu niti bi trebao.

Nek se one s time snalaze tko će im u pet minuta napraviti djecu. To sigurno nije neki cilj koja je konačni cilj za mušku jedinku jer je takav da to u pet minuta napraviš dakle nikako ne može biti nešto šta je neka prepreka nit triba neka pamet da bi to postigao.

To ne može biti cilj muškoj inkarniranoj jedinki jer pet minuta nečega da postaneš tata je toliko jednostavno da očito nije cilj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by Hektorović 9/9/2020, 19:19

סמאל wrote:U 62.oho,pa ima još nade i za tebe Longi.Možda i ti postaneš sretni tatica kad pređeš 60tu.

Danas je 60 što je nekad bilo 40
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by Maggie19 9/9/2020, 19:23

Sto uspijes do 40-45 je super..poslije, ako volis djecu, cekas unuke i uzivas u zivotu
Koje bebe u tim godinama.;-^^

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by IL Risorto 9/9/2020, 19:25

Hektorović wrote:
סמאל wrote:U 62.oho,pa ima još nade i za tebe Longi.Možda i ti postaneš sretni tatica kad pređeš 60tu.

Danas je 60 što je nekad bilo 40
Longi jebe k'o Hektor,on će u 70 god. zasnovati familiju,te će unuci od njegove sestre biti stariji nego njegova dica.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by RayMabus 9/9/2020, 19:28

Hektorović wrote:
סמאל wrote:U 62.oho,pa ima još nade i za tebe Longi.Možda i ti postaneš sretni tatica kad pređeš 60tu.

Danas je 60 što je nekad bilo 40
Tako ispada. Bar koliko ja vidim po tom nekom novom trendu. One odgađaju rađanje i brak radi karijere pa se onda to odrazilo i na mušku populaciju kad će u brak i pravit djecu. Bar tako ispada iz svega viđenoga.

https://www.google.com/amp/s/m.vecernji.hr/amp/lifestyle/hrvati-sve-kasnije-stupaju-u-brak-provjerite-kako-su-tijekom-godina-mladenci-ostarjeli-1303819
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by RayMabus 9/9/2020, 20:19

Zapalio sam cigaru. Pet minuta. Toliko mi treba da napravim dijete. Ženama se sve vrti oko toga jer kod njih nije to pet minuta al jednostavno to ne može biti cilj u životu jedne muške jedinke jer je isuviše lagano.

Ne može to biti cilj nikako. Nešto drugo je cilj muških jedinki kad se inkarniraju a ne nešto šta obaviš koliko ti treba da popušiš duvan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by melkior 9/9/2020, 23:34

RayMabus wrote:Zapalio sam cigaru. Pet minuta. Toliko mi treba da napravim dijete. Ženama se sve vrti oko toga jer kod njih nije to pet minuta al jednostavno to ne može biti cilj u životu jedne muške jedinke jer je isuviše lagano.

Ne može to biti cilj nikako. Nešto drugo je cilj muških jedinki kad se inkarniraju a ne nešto šta obaviš koliko ti treba da popušiš duvan.
Da, postoji svrha. Biti najbolji u onome što možeš, u onome što radiš, u svom poslu. Dosegnuti vrh bez obzira o čemu se radilo. Život posvetiti tome. Onda mijenjaš svijet. Smisao života je ostaviti iza sebe velika djela i ući u legendu. 

avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by Serbinho-3 9/9/2020, 23:56

Ovde krenu u kasnim 40-im, vise granica sa 50 da prave decu.

Recimo kada su bas ziveli, putovali, imaju sve, ne znaju sta

drugo da probaju i ajde kao deca.

Onda su bas ozbiljni.

Deca u 20-im tesko, retko i u 30.

Naravno, seljana ranije, Milanezi kasnije, borghesi.

Cikago, Portorikanke sa 15, babe sa 30, cukun babe sa 45

i ajde u diskoteku svi zajedno.

Srbija, musko ostaje u kuci, privedu mu neku kravu

za oplodnju, zensko napusta kucu da oslobodi prostor,

nadju mu neku kravu iz Bosne ili neke zabiti, moze i lokalna

ako naleti.

Uglavnom da izvuku sto vise unuka matorci, zensko je tu

nebitna za ostalo.

Zaljubljeni se po pravilu oko gluposti rastave i zavrse reda

radi sa ko naleti.

Repriza za raspustenice ne postoji, neke uspeju da uvale.decu

nekome, ali matorci izvrse.pritisak i tesko da ulete negde.

Brak je da dete ne bude kopile.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by RayMabus 10/9/2020, 01:26

melkior wrote:
RayMabus wrote:Zapalio sam cigaru. Pet minuta. Toliko mi treba da napravim dijete. Ženama se sve vrti oko toga jer kod njih nije to pet minuta al jednostavno to ne može biti cilj u životu jedne muške jedinke jer je isuviše lagano.

Ne može to biti cilj nikako. Nešto drugo je cilj muških jedinki kad se inkarniraju a ne nešto šta obaviš koliko ti treba da popušiš duvan.
Da, postoji svrha. Biti najbolji u onome što možeš, u onome što radiš, u svom poslu. Dosegnuti vrh bez obzira o čemu se radilo. Život posvetiti tome. Onda mijenjaš svijet. Smisao života je ostaviti iza sebe velika djela i ući u legendu. 
Možda al mislim da ne moraš. Možeš i prespavati život. Ništa se neće drastično promijeniti šta ćeš se ti mučiti da ostvariš taj svoj neki fiks cilj u svojoj glavi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by RayMabus 10/9/2020, 04:15

Na ovoj planeti ima nekoliko miljardi ljudi i bez lažne skromnosti ni želje da nekog ponizim al ljude koji imaju moje znanje možeš na prste nabrojati. To uopće ne znači da sam ja bolji il lošiji od nekog drugog jer ne nego jednostavno da je moj način gledanja na svijet oko sebe i općenito na ovaj svijet uključujući i mene i inkarniranog drukčiji od tebe i svih onih tebe u tih nekoliko miljarda ljudi.

Nekome će cilj biti kreiranje obitelji i to potpuno razumjem , nekome će to biti uspjeh u životu i to potpuno razumjem a nekome će poput mene biti samo da imam za režije , hranu , neke svoje sitne gušte i da ne moram nigdi radit i sve četiri u zrak i mozak na pašu i spavat po cile dane i s nečim zabavit um da mu nije predosadno i to je sve.

To trčanje za nekim velikim ciljevima a uronjen si u ovu planetu skupa s ostalima koji nisu tvoj level jednostavno me ne zanima i dosadno mi je i nikako mi ne predstavlja neki izazov koji mi može biti zanimljiv da bi mi postao nekakvi cilj u ovoj inkarnaciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by RayMabus 10/9/2020, 06:33

Tesla je jedan pametan čovik koji je vrlo jasno i kratko reka da se za ove današnje žene muškarac uopće nema interesa boriti

https://www.dnevno.hr/vjera/vjera-kultura-i-znanost/prorocanstvo-nikole-tesle-koje-zapanjuje-ovo-je-znak-propadanja-civilizacije-1385949/

Muškarci budućnosti moraju nać neku novu muzu koja će ih motivirati na borbu. Žene to više nisu ma koliko god one težile tome al jednostavno je ta priča gotova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom Empty Re: Glumac Alec Baldvin u 62 godini dobio svoje peto dijete sa 26 godina mlađom trebom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum