ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedan dobrovoljac dobio je "ozbiljnu štetnu reakciju": AstraZeneca pauzirala testiranje Oxfordskog cjepiva

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Jedan dobrovoljac dobio je "ozbiljnu štetnu reakciju": AstraZeneca pauzirala testiranje Oxfordskog cjepiva - Page 2 Empty Re: Jedan dobrovoljac dobio je "ozbiljnu štetnu reakciju": AstraZeneca pauzirala testiranje Oxfordskog cjepiva

Post by Hektorović 16/9/2020, 09:14

Hektorović wrote:
AstraZeneca "need[s] to be more forthcoming with a potential complication of a vaccine which will eventually be given to millions of people," said Nath. "We would like to see how we can help, but the lack of information makes it difficult to do so."

Eto ga, Britsi muljaju...

Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Jedan dobrovoljac dobio je "ozbiljnu štetnu reakciju": AstraZeneca pauzirala testiranje Oxfordskog cjepiva - Page 2 Empty Re: Jedan dobrovoljac dobio je "ozbiljnu štetnu reakciju": AstraZeneca pauzirala testiranje Oxfordskog cjepiva

Post by pizzon 16/9/2020, 09:14

ja sam samo cuo njegov
komentar..

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

Jedan dobrovoljac dobio je "ozbiljnu štetnu reakciju": AstraZeneca pauzirala testiranje Oxfordskog cjepiva - Page 2 Empty Re: Jedan dobrovoljac dobio je "ozbiljnu štetnu reakciju": AstraZeneca pauzirala testiranje Oxfordskog cjepiva

Post by mutava baštarda 16/9/2020, 09:34

pizzon wrote:jadan nas
poznati dr.cica izjavio
da ta smetnja neme veze sa vakcinom az
Briga te se, vi srbadija ćete ionako biti pelcovani s tovariš cjepivom...
Ako Trump dozvoli :D

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Jedan dobrovoljac dobio je "ozbiljnu štetnu reakciju": AstraZeneca pauzirala testiranje Oxfordskog cjepiva - Page 2 Empty Re: Jedan dobrovoljac dobio je "ozbiljnu štetnu reakciju": AstraZeneca pauzirala testiranje Oxfordskog cjepiva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum