ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Page 9 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 1/8/2020, 14:47

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:Meni je to sve isti kurac. Milanović mi je na primer veći ustaša od Plenkija.

Pa po vama svako sa malo "karaktera" i fajterizma ispada krvoločni ustaša. Kažem uvijek me šokira vaše totalno nepoznavanje političkih diferencijacija i klime među Hrvatima.

Najlakše je za busiju i opleti.

Doduše ima i kod nas takovih primjera.

To su opet margine

Dok je kod njih jedan Vulin ministar obrane a Adem Vuchiqi capo di tuti capi.

Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by dzango 1/8/2020, 14:47

epikur37 wrote:
dzango wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:Pa jebiga, mora neko da budr kriv. Ko će da bude kriv kada jednog dana proteraju i one svoje, Tuđmanove Srbe?

Vi promatrate Hrvatsku kao da HČSP redovno dobija 90% glasova na izborima
Meni je to sve isti kurac. Milanović mi je na primer veći ustaša od Plenkija.

Mi smo većinski izabrali Plenkovića i to premoćnom većinom.

Valjda ti je jasno da je većina Hrvata umjerena, životu i suživotu okrenuta.

Da, bukača ima svugdje ali samo su glasni i ništa više.

Kod vas je na vlasti za razliku od Plenkija, četalj opsjednut Hrvatskom...s većom podrškom nego naš Plenki.

Ne, nemaš uporišta za kritiku Hrvatske dok je kod vas takva situacija.
Ja ne kritikujem ništa. Samo pišem šta jeste. Gde sam ja napisao da je kod nas dobro?

_________________
Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by epikur37 1/8/2020, 14:47

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:

Mi smo većinski izabrali Plenkovića i to premoćnom većinom.

Valjda ti je jasno da je većina Hrvata umjerena, životu i suživotu okrenuta.

Da, bukača ima svugdje ali samo su glasni i ništa više.

Kod vas je na vlasti za razliku od Plenkija, četalj opsjednut Hrvatskom...s većom podrškom nego naš Plenki.

Ne, nemaš uporišta za kritiku Hrvatske dok je kod vas takva situacija.

Hrvati niti vole talasati, niti vole neke eksperimentalne krajnosti. Konformistički, uglavnom čak možda i pretjerano pasivan narod. Plenki, konvencionalan, umjeren i totalna politička kamilica, je sa razlogom postao politička dominanta.

Dok u Srbiji dominira teatralni bipolarni histeričar.

plenki, hdz, domobranstvo

Zakon :)
ne talasaj i pomalo :D
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by epikur37 1/8/2020, 14:48

dzango wrote:
epikur37 wrote:
dzango wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:Pa jebiga, mora neko da budr kriv. Ko će da bude kriv kada jednog dana proteraju i one svoje, Tuđmanove Srbe?

Vi promatrate Hrvatsku kao da HČSP redovno dobija 90% glasova na izborima
Meni je to sve isti kurac. Milanović mi je na primer veći ustaša od Plenkija.

Mi smo većinski izabrali Plenkovića i to premoćnom većinom.

Valjda ti je jasno da je većina Hrvata umjerena, životu i suživotu okrenuta.

Da, bukača ima svugdje ali samo su glasni i ništa više.

Kod vas je na vlasti za razliku od Plenkija, četalj opsjednut Hrvatskom...s većom podrškom nego naš Plenki.

Ne, nemaš uporišta za kritiku Hrvatske dok je kod vas takva situacija.
Ja ne kritikujem ništa. Samo pišem šta jeste. Gde sam ja napisao da je kod nas dobro?


Ono što jesmo pokazali smo na izborima i možeš vidjeti po našim mainstream medijima

također vrijedi i za vas...na vašu žalost
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by dzango 1/8/2020, 14:49

Hektorović wrote:
dzango wrote:Meni je to sve isti kurac. Milanović mi je na primer veći ustaša od Plenkija.

Pa po vama svako sa malo "karaktera" i fajterizma ispada krvoločni ustaša. Kažem uvijek me šokira vaše totalno nepoznavanje političkih diferencijacija i klime među Hrvatima.
Baš me zabole za političku klimu među Hrvatima.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 1/8/2020, 14:49

dzango wrote:Šta fali NŽS? Mi nemamo državnu politiku a i da imamo, jebe mi se dok su ovi na vlasti.
Kako nije isto? Koja je razlika između državne politike i pisanja u medijima kada se na primer Milanović fali ustaškim poreklom kada mu to treba?

Nitko se nije falilo, samo je rekao kako je taj jedan bio u vojnim postrojbama ndh, a od starog su bili žestoki partizani, pa se nije obitelj oko toga prepucavala... čisto komentar na vječnu hrvatsku raspravu partizani vs ustaše...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 1/8/2020, 14:50

epikur37 wrote:
Ono što jesmo pokazali smo na izborima i možeš vidjeti po našim mainstream medijima

također vrijedi i za vas...na vašu žalost

x
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by epikur37 1/8/2020, 14:53

dzango wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:Meni je to sve isti kurac. Milanović mi je na primer veći ustaša od Plenkija.

Pa po vama svako sa malo "karaktera" i fajterizma ispada krvoločni ustaša. Kažem uvijek me šokira vaše totalno nepoznavanje političkih diferencijacija i klime među Hrvatima.
Baš me zabole za političku klimu među Hrvatima.

ne bi se reklo

tu si, družimo se

bio bi red da nas malo bolje i upoznaš

:)

A pored svega ako iole držiš sebe kao ozbiljnog srpskog sugovornika ili polu/intelektualca dobro je znati stanje u hrvatskoj.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 1/8/2020, 14:55

dzango wrote:Baš me zabole za političku klimu među Hrvatima.

Pa dok tako misliš zvučat ćeš tragikomično ko vučićevi kvazimediji...

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Srpski-telegraf-milanovic
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by epikur37 1/8/2020, 14:55

Ne želim Hrvatsku vidjeti ni u kakvim jugoistočnim asocijacijama, ali pogledam politiku, nspm i nin tu i tamo.

Susjedi smo i to se neće nikad promijeniti i bilo bi dobro da smo bolji susjedi.

u tom smislu moja je podrška plenkijevom prgmatizmu i potezima.

žali bože što je kod vas majmun na vlasti.

epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by dzango 1/8/2020, 14:56

Hektorović wrote:
dzango wrote:Šta fali NŽS? Mi nemamo državnu politiku a i da imamo, jebe mi se dok su ovi na vlasti.
Kako nije isto? Koja je razlika između državne politike i pisanja u medijima kada se na primer Milanović fali ustaškim poreklom kada mu to treba?

Nitko se nije falilo, samo je rekao kako je taj jedan bio u vojnim postrojbama ndh, a od starog su bili žestoki partizani, pa se nije obitelj oko toga prepucavala... čisto komentar na vječnu hrvatsku raspravu partizani vs ustaše...
Jeste se falio i to tamo gde mu je to trebalo i pred kim je trebalo. Dokaz da je stranačka pripadnost na kraju totalno nebitna.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 1/8/2020, 14:57

epikur37 wrote:ne bi se reklo

tu si, družimo se

bio bi red da nas malo bolje i upoznaš

:)

A pored svega ako iole držiš sebe kao ozbiljnog srpskog sugovornika ili polu/intelektualca dobro je znati stanje u hrvatskoj.

Ovakav stav, bez finesa, ih je recimo ukopao 90tih...

Na vlasti Tuđman, Mesić, Manolić i Boljkovac a ovi iz BG izludili Srbe u HR kako su došle Ustaše da ih kolju... pa te seoske budale krenule u oružanu pobunu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 1/8/2020, 14:59

dzango wrote:Jeste se falio i to tamo gde mu je to trebalo i pred kim je trebalo. Dokaz da je stranačka pripadnost na kraju totalno nebitna.

Pomalo ti priča baca na... možeš ti i ozbiljnije...


Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by dzango 1/8/2020, 15:02

epikur37 wrote:
dzango wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:Meni je to sve isti kurac. Milanović mi je na primer veći ustaša od Plenkija.

Pa po vama svako sa malo "karaktera" i fajterizma ispada krvoločni ustaša. Kažem uvijek me šokira vaše totalno nepoznavanje političkih diferencijacija i klime među Hrvatima.
Baš me zabole za političku klimu među Hrvatima.

ne bi se reklo

tu si, družimo se

bio bi red da nas malo bolje i upoznaš

:)

A pored svega ako iole držiš sebe kao ozbiljnog srpskog sugovornika ili polu/intelektualca dobro je znati stanje u hrvatskoj.
Ovde sam da se zabavim i ubijem vreme i ništa intelektualno me ne zanima. Nešto kao Fejs i Instać za matore. Ne predstavljam nikakvu srpsku stranu ili sagovornika. Za to imate Pižona.

_________________
Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by dzango 1/8/2020, 15:04

epikur37 wrote:Ne želim Hrvatsku vidjeti ni u kakvim jugoistočnim asocijacijama, ali pogledam politiku, nspm i nin tu i tamo.

Susjedi smo i to se neće nikad promijeniti i bilo bi dobro da smo bolji susjedi.

u tom smislu moja je podrška plenkijevom prgmatizmu i potezima.

žali bože što je kod vas majmun na vlasti.

Bićemo dpbri susefi fo prve prilike...
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by dzango 1/8/2020, 15:05

Hektorović wrote:
dzango wrote:Baš me zabole za političku klimu među Hrvatima.

Pa dok tako misliš zvučat ćeš tragikomično ko vučićevi kvazimediji...

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Srpski-telegraf-milanovic
Nemam pojma,ne čitam ta sranja.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by epikur37 1/8/2020, 15:07

[quote="dzango"]
epikur37 wrote:
dzango wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:Meni je to sve isti kurac. Milanović mi je na primer veći ustaša od Plenkija.

Pa po vama svako sa malo "karaktera" i fajterizma ispada krvoločni ustaša. Kažem uvijek me šokira vaše totalno nepoznavanje političkih diferencijacija i klime među Hrvatima.
Baš me zabole za političku klimu među Hrvatima.

ne bi se reklo

tu si, družimo se

bio bi red da nas malo bolje i upoznaš

:)

A pored svega ako iole držiš sebe kao ozbiljnog srpskog sugovornika ili polu/intelektualca dobro je znati stanje u hrvatskoj.
Ovde sam da se zabavim i ubijem vreme i ništa intelektualno me ne zanima. Nešto kao Fejs i Instać za matore. Ne predstavljam nikakvu srpsku stranu ili sagovornika. Za to imate Pižona.[/quote]

Najebali smo, a vi još više :D

kaj god u tebi nikad nisam vidio nikakvog radikala...tu i tamo nabacuješ se stereotipima ali iza toga ne vidim nikakvu ostrašćenost nego više-manje standardnu šegu.

Sve u svemu, živio ti meni ako ništa zabavljaj ovu našu žensku ekipu ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 1/8/2020, 15:11

epikur37 wrote:
dzango wrote:
kaj god u tebi nikad nisam vidio nikakvog radikala...tu i tamo nabacuješ se stereotipima ali iza toga ne vidim nikakvu ostrašćenost nego više-manje  standardnu šegu.

Sve u svemu, živio ti meni  ako ništa zabavljaj ovu našu žensku ekipu ;)

Moj je utisak iz kontakta s njima je da to nije tek samo šega... 
mislim ima budala u svim narodima, samo kod srba su, ko što je jedno pričao Grigorije, te traume 400 godina turske stvorile u dubini duše nesretan i kronično nesiguran narod.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by epikur37 1/8/2020, 15:14

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
dzango wrote:
kaj god u tebi nikad nisam vidio nikakvog radikala...tu i tamo nabacuješ se stereotipima ali iza toga ne vidim nikakvu ostrašćenost nego više-manje  standardnu šegu.

Sve u svemu, živio ti meni  ako ništa zabavljaj ovu našu žensku ekipu ;)

Moj je utisak iz kontakta s njima je da to nije tek samo šega... 
mislim ima budala u svim narodima, samo kod srba su, ko što je jedno pričao Grigorije, te traume 400 godina turske stvorile u dubini duše nesretan i kronično nesiguran narod.

ne bih sad povlačio dublje analize nacija, tu ima svega kod svakoga

moj komentar je bio na džanga kao pojedica
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 1/8/2020, 15:16

mislim prati nas več godinama, trebao bi upratit finese
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by epikur37 1/8/2020, 15:21

Hektorović wrote:mislim prati nas več godinama, trebao bi upratit finese

očito je stvar pristupa, on se tu zajebaje..

za razliku od pizzona koji ovdje dolazi kao na prvu crtu bojišta :D
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin - Page 9 Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum