ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Page 1 of 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus 7/31/2020, 18:23

Aha tu sam te čekao.

https://www.google.com/amp/s/m.vecernji.hr/amp/vijesti/dodik-protiv-odlaska-milosevica-u-knin-to-je-neprihvatljivo-mislim-da-se-to-nece-dogoditi-1421023

Sad si otkrio svoje pravo lice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus 7/31/2020, 18:26

Kaže Dodik da bi to dall legitomitet hrvatskoj vojnoj operaciji.

A ti misliš da je to nelegetlmno jel ?

Sad si se otkrio.

Bilježim plus Plenkovicu.

Govno jedno skužio sam te kad si podržao Selmu.

Gotov si pajdo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus 7/31/2020, 18:29

Cigane jedan ti ćeš govorit kako Hrvatska nije imala legitimet da oslobodi svoj teritorij


Sad sam te upecao na ljepljenku

Skužija san te kad si Selmu izabrao al sad si se razotkrio
RayMabus
RayMabus

Posts : 174869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus 7/31/2020, 18:39

Ti ćeš letit da ti jeben mater četničku i šta Oluja nije legitimna.

Fino granica zatvorena ekonomija pa pa pa ti seri i dalje.

Sad si se razotkrio da podržavaš SAO Krajinu
RayMabus
RayMabus

Posts : 174869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 7/31/2020, 18:41

Dodi je ovo inače naredio Adem Vuchiqi koji ga sad drži “za muda”

RS je de facto u bankrotu
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by kaya 7/31/2020, 18:45

A on se...nešto pita?
Ono...ja sam protiv 7 točke dnevnog reda u UN...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha 7/31/2020, 18:45

oni bi gecrknuli odavno da im nije pogranične trgovine gdje im hrvati ostave koju kunu za cigarete i šrot od odjeće i obuće... aj grah i rakija još i mogu proći jer znaju da tu ne smiju kemijati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 7/31/2020, 18:46

michaellcmacha wrote:oni bi gecrknuli odavno da im nije pogranične trgovine gdje im hrvati ostave koju kunu za cigarete i šrot od odjeće i obuće... aj grah i rakija još i mogu proći jer znaju da tu ne smiju kemijati...

gecrknuli su sad, pa ga Adem Vuchiqi angažira umjesto Vulina. Ovise potpuno o financijskim prijenosima iz Srbije.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Guest 7/31/2020, 18:50

Nebitno kas se gleda na kraju balade. Biili su vec i drugi cak i vodje pobune na proslavi. Bit ce svi samo polako. U eri youtubea i novinarstva i svega tesko je graditi mitomaniju kad postoje dokazi da je bazirano na trulim temeljima. Oluja je zakon. Cistili su sela, proganjali i ubijali, po meni su i lišo prošli što su zaslužili. A ja sam još i mekan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha 7/31/2020, 18:50

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:oni bi gecrknuli odavno da im nije pogranične trgovine gdje im hrvati ostave koju kunu za cigarete i šrot od odjeće i obuće... aj grah i rakija još i mogu proći jer znaju da tu ne smiju kemijati...

gecrknuli su sad, pa ga Adem Vuchiqi angažira umjesto Vulina. Ovise potpuno o financijskim prijenosima iz Srbije.
a od tih prijenosa iz srbije budu tanano kakali...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus 7/31/2020, 18:51

Hektorović wrote:Dodi je ovo inače naredio Adem Vuchiqi koji ga sad drži “za muda”

RS je de facto u bankrotu
Šta to mene brige ?

Rekao je da je to nelegitimna akcija dakle podržava sao Krajinu a ne priznaje RH

Gotov je

Ja sam ga otpisao nakon onoga sa Selmom a ovo mi je sad samo potvrdio

Ajmo slom ekonomije i nek te jebe tvoja vlastita raja
RayMabus
RayMabus

Posts : 174869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 7/31/2020, 18:53

michaellcmacha wrote:
Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:oni bi gecrknuli odavno da im nije pogranične trgovine gdje im hrvati ostave koju kunu za cigarete i šrot od odjeće i obuće... aj grah i rakija još i mogu proći jer znaju da tu ne smiju kemijati...

gecrknuli su sad, pa ga Adem Vuchiqi angažira umjesto Vulina. Ovise potpuno o financijskim prijenosima iz Srbije.
a od tih prijenosa iz srbije budu tanano kakali...

Drži se za slamku, a izbori su najesen. U BiH je i ekonomski i epidemiološki znatno gora situacija nego u HR.

Dodo lako uz Trumpa postane politička kolaterala COVID-a
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Hektorović 7/31/2020, 18:56

RayMabus wrote:

Gotov je

Ja sam ga otpisao nakon onoga sa Selmom a ovo mi je sad samo potvrdio

Ajmo slom ekonomije i nek te jebe tvoja vlastita raja

Pa rekoh ja onda, u nezavidnoj je financijskoj situaciji. U Hercegovini već ima totalnu popunu, Banja Luka ako padne teško mu se piše.

Do sad je držao 2/3 parlamentarne većine kroz obilato proračunsko darivanje raznih lupeža, a sad taj novac nestaje.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus 7/31/2020, 18:58

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:

Gotov je

Ja sam ga otpisao nakon onoga sa Selmom a ovo mi je sad samo potvrdio

Ajmo slom ekonomije i nek te jebe tvoja vlastita raja

Pa rekoh ja onda, u nezavidnoj je financijskoj situaciji. U Hercegovini već ima totalnu popunu, Banja Luka ako padne teško mu se piše.

Do sad je držao 2/3 parlamentarne većine kroz obilato proračunsko darivanje raznih lupeža, a sad taj novac nestaje.
Neka ga da ga ne gledam više.

Sve mi je rekao sa Selmom a ovo je sad samo potvrdio da RS podržava napad na RH i ne priznaje je kao državu.

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 174869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha 7/31/2020, 19:00

MaximusDecimusMiridije wrote:Nebitno kas se gleda na kraju balade. Biili su vec i drugi cak i vodje pobune na proslavi. Bit ce svi samo polako. U eri youtubea i novinarstva i svega tesko je graditi mitomaniju kad postoje dokazi da je bazirano na trulim temeljima. Oluja je zakon. Cistili su sela, proganjali i ubijali, po meni su i lišo prošli što su zaslužili. A ja sam još i mekan
pa treba samo biti objektivan i usporediti 1991. i Oluju... iako je bilo nekoliko incidenata srbovi bi rad da se to prikaže institucionaliziranim zločinom poput onog kojeg su oni vršili 1991... to što srpski narod iz tzv sao krajine nije imao hrabrosti ostati i suočiti se sa hrvatima nakon poraza to je drugi par postola... eno ona šimpraga za saborskom govornicom pokušava nabijati hrvatskoj komplekse što je kao osmogodišnjakinja morala otići iz hrvatske, a nekim čudom se vrnula u istu već 4 godine kasnije što nedvojbemo ukazuje da su njeni mogli ostati i nakon Oluje... kao što su neki i ostali, ili se vratili još u tom mjesecu... mala lopužica je zaboravila reći da su njeni pobjegli od bombardiranja srbije i sklonili se u hrvatsku i kad su vidjeli da ih nitko ne doživljava odlučili su ostati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by michaellcmacha 7/31/2020, 19:02

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
RayMabus wrote:

Gotov je

Ja sam ga otpisao nakon onoga sa Selmom a ovo mi je sad samo potvrdio

Ajmo slom ekonomije i nek te jebe tvoja vlastita raja

Pa rekoh ja onda, u nezavidnoj je financijskoj situaciji. U Hercegovini već ima totalnu popunu, Banja Luka ako padne teško mu se piše.

Do sad je držao 2/3 parlamentarne većine kroz obilato proračunsko darivanje raznih lupeža, a sad taj novac nestaje.
Neka ga da ga ne gledam više.

Sve mi je rekao sa Selmom a ovo je sad samo potvrdio da RS podržava napad na RH i ne priznaje je kao državu.

Pa pa
pa kad ga odjebu kretenčina će doći u hrvatsku živjeti... vrlo vjerojatno ima i hrvatske dokumente...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus 7/31/2020, 19:04

Neće još. Još je predsjednik Srba u predsjedništvu BiH. Vjerovatno potop na ovim lokalnim izborima al će i dalje jbta Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus 7/31/2020, 19:10

Zid , žica , jarak , krokodili..... ekonomski kolaps i potop na lokalnim izborima.

Pa ti vidi koga ćeš ti pravit budalom sa Selmom a sad si još rekao i da si četnik koji ne priznaje RH

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 174869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus 7/31/2020, 19:26

Gledam koji su to lokalni izbori jer ja to ni ne pratim. Sad će ga potpit.

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Bosnia_and_Herzegovina%2C_mayoral_elections%2C_2016

15.11

A ima da se govana najede do tada i on i svi birači u RS
RayMabus
RayMabus

Posts : 174869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by RayMabus 7/31/2020, 19:34

Bude BL teški ekonomski kolaps doživila do 15.11 pa nek mu daju glas njemu i njegoovj politici podržavanja Selme i zabijanja noža u leđa svim Hrvatima i politici di on podržava kao RS napad na drugu državu i ne priznaje je.

Dajte mu glas da vas vidim.

Izričito sam bio za to da Medved dođe u Grubore ako ovi dođe u Knin da se više neke tenzije barem smanje u Hrvatskoj a on je druga država i priča o RH kao da je to njegova pričija i još podržava napad na istu koji je u ratu vršen s teriotrija RS i ne priznaje tu istu državu nit je za smirivanje tenzija u Hrvatskoj.

Jebat ću ti mater i tebi i svima ko tako razmišlja u toj RS.


Last edited by RayMabus on 7/31/2020, 19:36; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 174869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin Empty Re: Dodik protiv odlaska Miloševića u Knin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum