ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predsjednik: Fućka mi se ako će bošnjačka strana protestirati zbog odlikovanja!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Predsjednik: Fućka mi se ako će bošnjačka strana protestirati zbog odlikovanja! - Page 2 Empty Re: Predsjednik: Fućka mi se ako će bošnjačka strana protestirati zbog odlikovanja!

Post by epikur37 2/8/2020, 10:33

Zoran je vrhovni zapovjednik i da se razumijemo. Da sutra muslimani napadnu Hrvate u BiH ne dvojim da bi poslao vojsku tamo.

Dugo nismo imali ovako lijepo složen Pantovčak i Banske Dvore, pa i sabor na kraju.



epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednik: Fućka mi se ako će bošnjačka strana protestirati zbog odlikovanja! - Page 2 Empty Re: Predsjednik: Fućka mi se ako će bošnjačka strana protestirati zbog odlikovanja!

Post by YekeYeke 2/8/2020, 19:48

epikur37 wrote:Zoran je vrhovni zapovjednik i da se razumijemo. Da sutra muslimani napadnu Hrvate u BiH ne dvojim da bi poslao vojsku tamo.

Dugo nismo imali ovako lijepo složen Pantovčak i Banske Dvore, pa i sabor na kraju.


Epi

Demografija i putovnice rade svoje... :cleanteeth
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 587
2019-05-13


Back to top Go down

Predsjednik: Fućka mi se ako će bošnjačka strana protestirati zbog odlikovanja! - Page 2 Empty Re: Predsjednik: Fućka mi se ako će bošnjačka strana protestirati zbog odlikovanja!

Post by catabbath 2/8/2020, 19:54

Ovi ostali bar odlikuju svoje vlastite krimose dok Zoki odlikuje bosančerosa koji je zbrisao u Zg.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Predsjednik: Fućka mi se ako će bošnjačka strana protestirati zbog odlikovanja! - Page 2 Empty Re: Predsjednik: Fućka mi se ako će bošnjačka strana protestirati zbog odlikovanja!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum