ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jandroković upozorio Krišto i Zekanovića da stave maske: 'Ugrožavate tuđe zdravlje!'

Go down

Jandroković upozorio Krišto i Zekanovića da stave maske: 'Ugrožavate tuđe zdravlje!' Empty Jandroković upozorio Krišto i Zekanovića da stave maske: 'Ugrožavate tuđe zdravlje!'

Post by Hektorović 22/7/2020, 17:46

Karolina Vidović Krišto iz Domovinskog pokreta nije imala masku na licu pa ju je Jandroković nekoliko puta opominjao da ju stavi ističući kako se nalaze u zatvorenom prostoru u kojem je puno ljudi. No, Vidović Krišto, ukazujući na zbunjujuće informacije oko nošenja maski, pokušala je od Jandrokovića dobiti odgovor zašto su maske obavezne i uopće dobre za nošenje.
- Ja sam dobila razne preporuke raznih epidemiologa koje su kontradiktorne. Recite mi zašto se maske moraju nositi? Pitam dobronamjerno - poručila je, na što joj je Jandroković poručio kako on nije epidemiolog, ali da su preporuke takve.
- Ja slušam savjete epidemiologa. Pravila su takva, nije ni meni ugodno, ali ju moram imati jer na taj način štitim zdravlje drugih. Stavite masku, više neću polemizirati. Nemanje maske ugrožava druge zastupnike - rekao je, a Vidović Krišto je potom navukla maramu preko usta i nosa.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Jandroković upozorio Krišto i Zekanovića da stave maske: 'Ugrožavate tuđe zdravlje!' Empty Re: Jandroković upozorio Krišto i Zekanovića da stave maske: 'Ugrožavate tuđe zdravlje!'

Post by debotoijusto 22/7/2020, 19:43

Komentirala je i zakon o zabrani pobačaja; kaže kako je važno čuti iskustva onih koji su imali doticaja s pobačajem. Kaže, citiramo, da treba čuti djecu koja su preživjela pobačaj.
“Po mom iskustvu, ideologijom se ne bave ljudi koji su inteligentni i koji se bave činjenicama, a takvi su ljudi i u vjeri. Kada vjerujete u Boga, ideologija vas ne zanima. Treba se čuti djecu koja su preživjela pobačaj, razgovarati s onima koji su nakon provođenja pobačaja doživjeli katarzu. Kada čuju iskustva tih ljudi, hrvatska će se nacija dići protiv pobačaja”, kazala je Vidović Krišto.

Jandroković upozorio Krišto i Zekanovića da stave maske: 'Ugrožavate tuđe zdravlje!' 7fa94a7656970950df1e857cdd530f46
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum