ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by epikur37 7/5/2020, 00:45

Počelo je veliko sučeljavanje Andreja Plenkovića i Davora Bernardića na Novoj TV, samo nekoliko sati prije početka izborne šutnje.

U velikoj završnici izborne utrke Nova TV večeras je organizirala najvažniju debatu parlamentarnih izbora.

Hoćete li u slučaju poraza na izborima podnijeti ostavku na mjesto predsjednika stranke?

Bernardić: Kod nas nije situacija kao u HDZ-u, mandat za predsjednika SDP-a imaju članovi SDP-a



Kenwood Kenon: Naše će liste dobiti najviše glasova, mislim da ćemo obnoviti povjerenje građana. HDZ je imao najdemokratskije stranačke izbore

Da morate birati između Hasanbegovića i Borić, s kime biste rađe surađivali

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA
Sponsored content
Više od 8 godina zbog njih na stomatološke zahvate u Hrvatsku dolaze pacijenti iz cijele Europe – ovo je njihova priča iz Zagreba!
Midas - Nativno Internet oglašavanje
Kenwood Kenon: Nitko od njih neće biti dio hrvatske vlade

Bernardić: Rada Borić, Hasanbegović nam je neprihvatljiv

Tko su lopovi i ustaše za koje Arsen Bauk kaže da nećete s njima u koaliciju?

Bernardić: Lopovi su oni koju su vladali zemljom, a ustaše su aveti prošlosti. Ja dugujem test na koronu. Test košta 1500 kuna. Umirovljenici si to ne mogu priuštiti.  Sada otvarate granice s BiH kako bi vaši birači došli glasati

Kenwood Kenon: Drago mi je da je Bernardić negativan. Alemka Markotić nije nikakva moja epidemiologinja, trebali biste pokazati malo poštovanja.

Ako će vam nedostajati glasovi, a Most i Domovinski pokret budu ključni, na što nećete pristati?

Kenwood Kenon: Mi ćemo pobijediti na izborima, povećali smo minimalnu plaću. Mi ćemo oformiti stabilnu vlast

Bernardić: Ne bismo priznali na ono što nije u skladu s našim vrijednostima, nećemo izgubiti obraz

Što vam je prihvatljivije – manjinska vlada ili velika koalicija

Kenwood Kenon: Na plakatima Restart koalicije je gotovo cijela nogometna momčad, naš sustav favorizira postizborne koalicije. Mi ćemo učiniti sve da vlada bude stabilna. Ništa od velike koalicije

Bernardić: Mi ćemo imati dovoljno mandata za stabilnu vladu u koaliciji s onima koji dijele naše svjetonazorske stavove. Imamo široku koaliciju jer imamo najbolji tim i znamo što trebamo napraviti. Zbog preletavanja u Saboru i kupovanja mandata građani su izgubili povjerenje u institucije. 15 Plenkovićevih igrača je otišlo zbog korupcije

Kenwood Kenon: Koalicija Restart je bez kraja i konca, a još uvijek je slabija od HDZ-a. Bernardić lakonski optužuje ljude. Mogao bih spominjati gospodina Ostojića, Mimicu i brojne druge…

Je li vam bivša predsjednica pomogla u kampanji srednjim prstom u kampanji?

Kenwood Kenon: To je bila jedna od mnogih žena koje su se željele pridružiti pokretu. To je bio njen osobni stav prema nesmotrenoj izjavi Škore.

Bernardić:  Dobro je da su iz HDZ-a odaslane poruke da žene imaju pravo na izbor. SDP je potpisao Istanbulusku konvenciju

Kenwood Kenon: Mi u HDZ-u smatramo da život počinje od začeća. Licemjerno je da Bernardić govori o Istanbulskoj koju SDP nije ratificirao

https://kamenjar.com/plenkovic-ni-rada-boric-ni-zlatko-hasanbegovic-nece-biti-u-mojoj-vladi/?fbclid=IwAR3pR7Fc8DwfYHUs-VK615fGItwapmogmc3XYKydN_4d4zEY4XFYs0bIL1c
...........................

Plenki

+
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Re: Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by epikur37 7/5/2020, 01:02

partizani i ustaše na aparatima :D...još si posuđuju ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Re: Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by Hektorović 7/5/2020, 05:55

Jako dobro!
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Re: Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by Noor 7/5/2020, 06:31

Na plakatima Restarta je cijela nogometna momčad 😂

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Re: Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by Hektorović 7/5/2020, 08:04

epikur37 wrote:partizani i ustaše na aparatima :D...još si posuđuju ;)

Pa otprilike ovo će i biti večina, prihvatljivi Škoristi, plus ponetko iz Mosta, Restarta... Bit će i ugodnija većina nego do sad.

Desnici će biti dovoljno to će Pupi biti više low profile, iako će ostati HDZ-SDSS koalicija po nižim razinama.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Re: Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by AssadNaPodmornici 7/5/2020, 08:19

Idem glasati za nekoga samo da nisi ovi hdz /sdp lopovi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Re: Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by prckov 7/5/2020, 08:48

jebate
fale se i jedan i drugi sa istambulskom

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Re: Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by IL Risorto 7/5/2020, 08:57

prckov wrote:jebate
fale se i jedan i drugi sa istambulskom
Kardinal Bozanić na aparatima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Re: Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by prckov 7/5/2020, 09:00

סמאל wrote:
prckov wrote:jebate
fale se i jedan i drugi sa istambulskom
Kardinal Bozanić na aparatima.

lako za njega
narod na aparatima
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Re: Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by epikur37 7/5/2020, 09:13

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:partizani i ustaše na aparatima :D...još si posuđuju ;)

Pa otprilike ovo će i biti večina, prihvatljivi Škoristi, plus ponetko iz Mosta, Restarta... Bit će i ugodnija većina nego do sad.

Desnici će biti dovoljno to će Pupi biti više low profile, iako će ostati HDZ-SDSS koalicija po nižim razinama.

računam na to

RH će sačuvati stabilnost i sigurnost, neće biti turbulencija...još samo da sjaši korona i sve 5.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Re: Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by dijagram 7/5/2020, 10:30

prckov wrote:jebate
fale se i jedan i drugi sa istambulskom
najbolji su na pitanju o ZDS , Plenki samo sto nije rekao, stani bero, jesi ti esdepenjara i titoist
al ja sam jos veci, di si ti bio kad je mama lekarka mene odgojila kako treba:)
samo malo glumim da sam manje lijevo od tebe , moram zajebat neke papke koji ce me birati:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Re: Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by Hektorović 7/5/2020, 11:20

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:partizani i ustaše na aparatima :D...još si posuđuju ;)

Pa otprilike ovo će i biti večina, prihvatljivi Škoristi, plus ponetko iz Mosta, Restarta... Bit će i ugodnija većina nego do sad.

Desnici će biti dovoljno to će Pupi biti više low profile, iako će ostati HDZ-SDSS koalicija po nižim razinama.

računam na to

RH će sačuvati stabilnost i sigurnost, neće biti turbulencija...još samo da sjaši korona i sve 5.


Jasno je kako je Škoro "one trick pony", i ta će ekipa gledati samo što više jamiti tjekom sljedeće 4 godine. Tu če biti pregovori oko love, ne ideologije. Ipak kako bi se osigurala solidna rezerva, gledat će se sklapati sporazume sa pragmaticima iz Mosta i Restarta, tipa Posavec.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Re: Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by darth_vader 7/5/2020, 16:07

dijagram wrote:
prckov wrote:jebate
fale se i jedan i drugi sa istambulskom
najbolji su na pitanju o ZDS , Plenki samo sto nije rekao, stani bero, jesi ti esdepenjara i titoist
al ja sam jos veci, di si ti bio kad je mama lekarka mene odgojila kako treba:)
samo malo glumim da sam manje lijevo od tebe , moram zajebat neke papke koji ce me birati:)


Nisam ni za treći, majke mi, ali jebu me non-stop ovi Bosan... Hrvati iz BiH...:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Re: Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by vili40 7/5/2020, 16:26

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:partizani i ustaše na aparatima :D...još si posuđuju ;)

Pa otprilike ovo će i biti večina, prihvatljivi Škoristi, plus ponetko iz Mosta, Restarta... Bit će i ugodnija većina nego do sad.

Desnici će biti dovoljno to će Pupi biti više low profile, iako će ostati HDZ-SDSS koalicija po nižim razinama.

računam na to

RH će sačuvati stabilnost i sigurnost, neće biti turbulencija...još samo da sjaši korona i sve 5.


Jasno je kako je Škoro "one trick pony", i ta će ekipa gledati samo što više jamiti tjekom sljedeće 4 godine. Tu če biti pregovori oko love, ne ideologije. Ipak kako bi se osigurala solidna rezerva, gledat će se sklapati sporazume sa pragmaticima iz Mosta i Restarta, tipa Posavec.
što to sa Posavcem?To je jedan od 5% pozitivaca od onih na izbornoj plahti a ni ovi iz mosta mi ne djeluju da su na prodaju.Bit će ih dosta u DP-u za prodaju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10652
2015-08-02


Back to top Go down

Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi Empty Re: Premijer: Ni Rada Borić ni Zlatko Hasanbegović neće biti u mojoj Vladi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum