ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zeleni potukli Makrona na lokalnim izborima

Go down

Zeleni potukli Makrona na lokalnim izborima Empty Re: Zeleni potukli Makrona na lokalnim izborima

Post by RayMabus on 30/6/2020, 06:17

Sad će ovi Zeleni tražit gašenje ovih nuklearnih elektrana po Francuskoj

Zeleni potukli Makrona na lokalnim izborima Screenshot-2018-08-30-09.57.15
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Zeleni potukli Makrona na lokalnim izborima Empty Re: Zeleni potukli Makrona na lokalnim izborima

Post by RayMabus on 30/6/2020, 06:57

Francuska je po svemu sudeći politički pokorena država jer zbog izbornog zakona koji su sami uveli 1958 da im ne dođu komunisti na vlast pa se glasa u dva kruga tamo nikakva desnica više ne može doć na vlast jer svi stranci u drugom krugu glasaju protiv desnice.

Ove se može prekrižit i to doslovno.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus on 30/6/2020, 07:32

Peta republika nastala 1958 a osnova je De Gol dakle desni centar ( Republikanci ).

https://en.m.wikipedia.org/wiki/French_Fifth_Republic

Dragi moji republikanci nećete vi još jako dugo vidit vlasti jer ste desnica a svako pet godina koliko prođe od izbora do izbora promjeni se sastav stanovništva i oni glasaju protiv vas u drugom krugu.

Ovo je klasični primjer kako je netko izglasao zakon da ne dođu komunisti i sad se taj isti zakon okrenuo protiv njih.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by abraham on 30/6/2020, 08:06

Zeleni ce uskoro biti vecinski u svim Francuckim vecim gradovima. Ako vec nisu....

abraham

Male
2014-04-14

Back to top Go down

Post by RayMabus on 30/6/2020, 08:09

@abraham wrote:Zeleni ce uskoro biti vecinski u svim Francuckim vecim gradovima. Ako vec nisu....
Evo ode popis :

https://www.ekovjesnik.hr/clanak/3046/francuski-zeleni-val-prerastao-je-u-pravi-ekoloski-cunami

Strasbourg , Lyon , Bordeaux itd , nema di nisu dobili.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by abraham on 30/6/2020, 08:19

Zeleni u vjerskom kontekstu... Treba li sve crtati, kolega.....

abraham

Male
2014-04-14

Back to top Go down

Post by RayMabus on 30/6/2020, 08:22

@abraham wrote:Zeleni u vjerskom kontekstu... Treba li sve crtati, kolega.....
A to da. Pa kažem mijenja se demografska struktura a De Gol je 1958 da mu ne dođu komunisti na vlast napravija zakon di se glasa u dva kruga i tako sebi osigura vlast idućih deset godina al sad se to Republikancima odbija o glavu jer u drugom krugu svi stranci glasaju protiv desnice bilo da je riječ o desnom centru ( Republikanci ) ili Le Pen.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by metilda on 30/6/2020, 08:23

mene zanima kako će zeleni riješiti eskalaciju sukoba u francuskoj.. o tome ne izvještavaju ni naši ni svjetski mediji ali po informacijama koje imam francuska je bure baruta i pitanje je kad će sukob eskalirati u građanski rat, kažem ako je vjerovati mojim izvorima
metilda
metilda

2018-12-26

Back to top Go down

Post by RayMabus on 30/6/2020, 08:27

@metilda wrote:mene zanima kako će zeleni riješiti eskalaciju sukoba u francuskoj.. o tome ne izvještavaju ni naši ni svjetski mediji ali po informacijama koje imam francuska je bure baruta i pitanje je kad će sukob eskalirati u građanski rat, kažem ako je vjerovati mojim izvorima
Zašto bi oni to rješavali ? Nisu ih oni doveli u Francusku nit su bili prije na vlasti pa da oni to rješavaju. Njih zanima priroda i druidi. Brige ih za islam. To im je biračko tijelo.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus on 30/6/2020, 11:26

Ljevičarsko zelen koalicija većina u gradskoj skupštini Pariza

https://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:873325-An-Idalgo-OPET-gradonacelnica-Pariza

Najavili zabranu prometovanja dizel vozilima najkasnije do 2024.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top