ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Page 5 of 23 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next

Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by michaellcmacha Mon 29 Jun - 22:21

tre wrote:
n_razbojnik wrote:Srecom da je RTL i njihova voditeljka nepristrani...Bero bi u suzama vec otisao
vjerojatno bi i pelene netko morao mjenjati, nije bero ni lud kad se nije htio uhvatiti u koštac na HTVu s plenkijem, tamo bi bilo bješte pete posraću vas
e kad na rtl-u nije uspio izdominirati, nema te tv kuće koja bi mu mogla pomoći .. lik nije u stanju složiti jednu smislenu rečenicu iz glave, a kad čita s papira onda se jadan pogubi... to je izgleda najviše naživciralo Damiru... negdje si je mislila... pa jebote ne mremo ti dati pištolj da ubiješ plenkovića... :)))

michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by Eroo Mon 29 Jun - 22:21

Plenky ga pita: "Je li ti to pripremila Maja Sever? Loše, jako loše". :D
Mislim da nije bilo dobro da ga baš onako kasapiti. Pitanje je kako će to birači ocijeniti.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by IL Risorto Mon 29 Jun - 22:22

red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:Plenky je bezobrazan,podrugljivo govori kako ovaj nema pojma,iskustva,itd.pa jebo te,kako će imat,kao da je imao priliku a ovaj kao da je rođen sveznajući.
Bero se čini dosta ok. dečko i pošten,koliko to može bit u okvirima jednog političara,dok je Andrej lukav i podmukao,no nažalost,takav nam i treba.
Ne može se Bero još uvijek snalazit u tim vodama,jer ovaj liziguz ima ipak više iskustva i poznanstva u EU.
Samo promatraj...Ima "balkona" viših od tvojih...hahahahahahahahahahahaha
A koji su to moji ?
Oni ispod...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Ako misliš na HDZ,ne znam po kojoj metodi si me svrstao među njih.Iskreno,meni je svejdeno tko će bit,HDZ ili SDP,kad i s jednima i s drugima imam stanovite angažmane.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by Šandor Winnetou Mon 29 Jun - 22:23

red wolf wrote:
tre wrote:
kaya wrote:Jadan bero, on je siroti kao mali pas koja laje na dogu...
bero je podkapacitiran u političkom smislu, konj izvlači podatke iz medija i sa tim pokušava nauditi plenkiyu!! normalno da je plenky s njim obrisao pod i još ga onako usput zgazio slučajni ko zadnjeg žohara. Meni je strava ma kako bio protiv milanovića da mi on izgleda spram mutavog bere kao F1 u odnosu na stojadina
Jedva čekam promatrati vaš izborni stožer kao u vrijeme europskih izbora, a da ne kažem kad vam je vaša predsjednica saznala rezultate izbora...hahahahahahahahahahahahaha
što s evropskim izborima?? pa vi ste dobili 4ti mandat tek kad je GB izašla iz EU a HDZ je dobio 4 mandata isti tren. U čemu je tvoj problem s tim događajima?

_________________
Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 22:25

סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:Plenky je bezobrazan,podrugljivo govori kako ovaj nema pojma,iskustva,itd.pa jebo te,kako će imat,kao da je imao priliku a ovaj kao da je rođen sveznajući.
Bero se čini dosta ok. dečko i pošten,koliko to može bit u okvirima jednog političara,dok je Andrej lukav i podmukao,no nažalost,takav nam i treba.
Ne može se Bero još uvijek snalazit u tim vodama,jer ovaj liziguz ima ipak više iskustva i poznanstva u EU.
Samo promatraj...Ima "balkona" viših od tvojih...hahahahahahahahahahahaha
A koji su to moji ?
Oni ispod...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Ako misliš na HDZ,ne znam po kojoj metodi si me svrstao među njih.Iskreno,meni je svejdeno tko će bit,HDZ ili SDP,kad i s jednima i s drugima imam stanovite angažmane.
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 22:26

tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
kaya wrote:Jadan bero, on je siroti kao mali pas koja laje na dogu...
bero je podkapacitiran u političkom smislu, konj izvlači podatke iz medija i sa tim pokušava nauditi plenkiyu!! normalno da je plenky s njim obrisao pod i još ga onako usput zgazio slučajni ko zadnjeg žohara. Meni je strava ma kako bio protiv milanovića da mi on izgleda spram mutavog bere kao F1 u odnosu na stojadina
Jedva čekam promatrati vaš izborni stožer kao u vrijeme europskih izbora, a da ne kažem kad vam je vaša predsjednica saznala rezultate izbora...hahahahahahahahahahahahaha
što s evropskim izborima?? pa vi ste dobili 4ti mandat tek kad je GB izašla iz EU a HDZ je dobio 4 mandata isti tren. U čemu je tvoj problem s tim događajima?
Mislio sam na atmosferu...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 22:27

Eroo wrote:Plenky ga pita: "Je li ti to pripremila Maja Sever? Loše, jako loše". :D
Mislim da nije bilo dobro da ga baš onako kasapiti. Pitanje je kako će to birači ocijeniti.
Jedno je "kasapiti", a drugo je proučiti protivnika i navući ga na ovo...Neprocijenjivo...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by IL Risorto Mon 29 Jun - 22:27

red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
Samo promatraj...Ima "balkona" viših od tvojih...hahahahahahahahahahahaha
A koji su to moji ?
Oni ispod...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Ako misliš na HDZ,ne znam po kojoj metodi si me svrstao među njih.Iskreno,meni je svejdeno tko će bit,HDZ ili SDP,kad i s jednima i s drugima imam stanovite angažmane.
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Zato ne znam na koga misliš kad kažeš,,tvoji''
Zar ti zbilja djelujem kao nekakav desničar ? :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by marcellus Mon 29 Jun - 22:28

negledljivo. fuj.

_________________
Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by n_razbojnik Mon 29 Jun - 22:28

Evo highlits i na Direktu...ide damage control

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by michaellcmacha Mon 29 Jun - 22:29

tre wrote:
michaellcmacha wrote:jebo ga MARŠal
konjina retardirana i onda će se čuditi kad mu neko jebe majku komunističku
kako u hrvatskoj netko koga je briga za budućnost hrvatske može tipovati na osobu koja je hrvatskoj predskazivala potpuni nestanak ukoliko bi htjela u budućnost samostalno... jedno s drugim nikako... hipotetski ispada da je tito bio živ, i jak koliko njegovi obožavatelji govore da je bio, hrvatske danas ne bi bilo... kako možeš završiti matematiku a ne apsolvirati logiku... jebem ti te poklonjene diplome

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 22:29

סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
A koji su to moji ?
Oni ispod...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Ako misliš na HDZ,ne znam po kojoj metodi si me svrstao među njih.Iskreno,meni je svejdeno tko će bit,HDZ ili SDP,kad i s jednima i s drugima imam stanovite angažmane.
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Zato ne znam na koga misliš kad kažeš,,tvoji''
Zar ti zbilja djelujem kao nekakav desničar ? :rasta
Mislio sam na "balkon"...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by IL Risorto Mon 29 Jun - 22:30

marcellus wrote:negledljivo. fuj.
Svejedno ćemo to gledat i naredne 4 god. tko god da pobjedi.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by Šandor Winnetou Mon 29 Jun - 22:32

michaellcmacha wrote:
tre wrote:
n_razbojnik wrote:Srecom da je RTL i njihova voditeljka nepristrani...Bero bi u suzama vec otisao
vjerojatno bi i pelene netko morao mjenjati, nije bero ni lud kad se nije htio uhvatiti u koštac na HTVu s plenkijem, tamo bi bilo bješte pete posraću vas
e kad na rtl-u nije uspio izdominirati, nema te tv kuće koja bi mu mogla pomoći .. lik nije u stanju složiti jednu smislenu rečenicu iz glave, a kad čita s papira onda se jadan pogubi... to je izgleda najviše naživciralo Damiru... negdje si je mislila... pa jebote ne mremo ti dati pištolj da ubiješ plenkovića... :)))
možeš voliti ili ne voliti plenkija ali da ima sve u malom prstu da obriše pod u sučeljavanju s konkurencijom to ima a pogotovo kad ovaj jadničak dođe s pričom da je nešto pisalo u medijima, sam mu se bacao na voleje da ga ovaj šuta kako mu drago.
Jesi vidio ono kad je izgubio živce i počeo ponavljati ti si kao najpametniji, majke ti rođene onakve gafove ni ja bez ikakvog političkog iskustva ne bi napravio.
Dobrl kaže anemični, sramota je da se takvo nezrell čeljade uopće kandidira da vodi državu No
Usput još jednom jebo mu zito mater of adama i eve na ovamo do zadnjeg koljena u njegovoj lozi

_________________
Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by IL Risorto Mon 29 Jun - 22:33

red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
Oni ispod...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Ako misliš na HDZ,ne znam po kojoj metodi si me svrstao među njih.Iskreno,meni je svejdeno tko će bit,HDZ ili SDP,kad i s jednima i s drugima imam stanovite angažmane.
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Zato ne znam na koga misliš kad kažeš,,tvoji''
Zar ti zbilja djelujem kao nekakav desničar ? :rasta
Mislio sam na "balkon"...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Vidiš kako si ti kratkovidan.Netko tko je pragmatičan,imat će već pripremljen pristup za svaku opciju,tak da nemaš iznenađenja.
Mi ćemo i dalje ,,tjerat svoje'' samo je pitanje kojim pristupom i modelom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 22:34

MOST i Domovinski pokret će vas počopati kao pirane...Ni sami toga niste svjesni...SDP-ova koalicija će nakon toga imati dovoljno mandata da s ljevicom, centrom i liberalnom ljevicom formira vlast...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 22:35

סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
Ako misliš na HDZ,ne znam po kojoj metodi si me svrstao među njih.Iskreno,meni je svejdeno tko će bit,HDZ ili SDP,kad i s jednima i s drugima imam stanovite angažmane.
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Zato ne znam na koga misliš kad kažeš,,tvoji''
Zar ti zbilja djelujem kao nekakav desničar ? :rasta
Mislio sam na "balkon"...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Vidiš kako si ti kratkovidan.Netko tko je pragmatičan,imat će već pripremljen pristup za svaku opciju,tak da nemaš iznenađenja.
Mi ćemo i dalje ,,tjerat svoje'' samo je pitanje kojim pristupom i modelom.
Fokusiraj se na "balkon"...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by Šandor Winnetou Mon 29 Jun - 22:38

michaellcmacha wrote:
tre wrote:
michaellcmacha wrote:jebo ga MARŠal
konjina retardirana i onda će se čuditi kad mu neko jebe majku komunističku
kako u hrvatskoj netko koga je briga za budućnost hrvatske može tipovati na osobu koja je hrvatskoj predskazivala potpuni nestanak ukoliko bi htjela u budućnost samostalno... jedno s drugim nikako... hipotetski ispada da je tito bio živ, i jak koliko njegovi obožavatelji govore da je bio, hrvatske danas ne bi bilo... kako možeš završiti matematiku a ne apsolvirati logiku... jebem ti te poklonjene diplome
pokušao se poslje ispraviti ali si je zabio klin u lijes, nema taj veze s logikom i sa Hrvatima, jugozomboid koji bi gurnio drjštvo j još veću podjelu da mu se ukaže prilika, konj retardirani

_________________
Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by n_razbojnik Mon 29 Jun - 22:39

red wolf wrote:MOST i Domovinski pokret će vas počopati kao pirane...Ni sami toga niste svjesni...SDP-ova koalicija će nakon toga imati dovoljno mandata da s ljevicom, centrom i liberalnom ljevicom formira vlast...
hahahahehehehe kojim mandatima ljevice centra i liberlne pm hahahahahahahaheheheheh


Last edited by n_razbojnik on Mon 29 Jun - 22:39; edited 1 time in total

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by IL Risorto Mon 29 Jun - 22:39

red wolf wrote:MOST i Domovinski pokret će vas počopati kao pirane...Ni sami toga niste svjesni...SDP-ova koalicija će nakon toga imati dovoljno mandata da s ljevicom, centrom i liberalnom ljevicom formira vlast...
To bi bilo odlično,ako Pametno i Možemo uđe u parlament.Iskreno,nadam se kako će Mrsićev demokrati osvojit bar jedan mandat,kao Peovićka.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 22:40

n_razbojnik wrote:
red wolf wrote:MOST i Domovinski pokret će vas počopati kao pirane...Ni sami toga niste svjesni...SDP-ova koalicija će nakon toga imati dovoljno mandata da s ljevicom, centrom i liberalnom ljevicom formira vlast...
hahahahehehehe kojim mandatima ljevice centra i liberlne pm hahahahahahahaheheheheh
Lijevo-zelena koalicija, Stranka bez imena i prezimena i Pametno...Iznenadit ćete se...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 5 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 23 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum