ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Page 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by RayMabus Thu 25 Jun - 18:44

Ma ne zanima me. Nema živaca , para imam svojih zdravstvenih problema i jednostavno model dok traje traje i fala k život je ograničen i onda odeš na neko bolje mjesto di nema emanicipacije.

Kad neće brdo Muhamedu...

Imam posla i na drugim planetama , ode sam samo zapeja i ne kreira mi se ovdje više ništa jer ovo nema smisla.

RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by debotoijusto Thu 25 Jun - 18:48

https://twitter.com/IMajcica

smijesne li zenice
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by IL Risorto Thu 25 Jun - 18:51

RayMabus wrote:Ma ne zanima me. Nema živaca , para imam svojih zdravstvenih problema i jednostavno model dok traje traje i fala k život je ograničen i onda odeš na neko bolje mjesto di nema emanicipacije.

Kad neće brdo Muhamedu...

Imam posla i na drugim planetama , ode sam samo zapeja i ne kreira mi se ovdje više ništa jer ovo nema smisla.
Izvini što ti to moram reć,ali malo si glup.Izabrao si GF i Ashtare,a to ti je kao,,golub na grani'' a bolje ti je vrabac u ruci.Ja sam izabrao vrapca i na taj način riješio sve svoje probleme.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by debotoijusto Thu 25 Jun - 18:56

dao sam si truda pa potrazio 3. na listi , gordana bozikovic

https://podstrana-portal.com/podstrana/nakon-gordane-bozikovic-pravase-u-podstrani-vodi-mario-mikulicic

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Gordana-božiković

svasta
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by RayMabus Thu 25 Jun - 19:20

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ma ne zanima me. Nema živaca , para imam svojih zdravstvenih problema i jednostavno model dok traje traje i fala k život je ograničen i onda odeš na neko bolje mjesto di nema emanicipacije.

Kad neće brdo Muhamedu...

Imam posla i na drugim planetama , ode sam samo zapeja i ne kreira mi se ovdje više ništa jer ovo nema smisla.
Izvini što ti to moram reć,ali malo si glup.Izabrao si GF i Ashtare,a to ti je kao,,golub na grani'' a bolje ti je vrabac u ruci.Ja sam izabrao vrapca i na taj način riješio sve svoje probleme.
Nismo svi isti. Ti si izabrao šta misliš da je za tebe ok a ja sam izabrao šta mislim da je za mene ok.

Ne žalim ništa. Ono za čime žalim ionako nije do mene pa s toga mogu samo konstatirat da je šteta šta je tako al ne mogu ja tu ništa. Ne žalim za svojim odlukama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by RayMabus Thu 25 Jun - 19:30

Ne žalim nikad za svojim odlukama. Takvi sam. Moje su odluke i ja sam ih donio.

Bude mi žao jer se netko postavio tako i tako pa onda nije ispalo dobro al ne žalim šta sam odlučio tu nešto jer sam to odlučio na temelju opaženog i iza svojih odluka stojim.

Ne žalim ni šta neću imat djecu. Žao mi je šta smo u emanicipaciji al to nije moja odluka nego društva. Nije mi žao šta u emanicipaciji neću imat djecu. To je moja odluka da ih nemam na temelju opaženoga. Ne žalim svoje odluke. One su moje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by RayMabus Thu 25 Jun - 19:42

Odgovaraš samo za svoje postupke. To šta neka tvornica zagađuje planet nije tvoja odgovornost. To šta je društvo emanicipirano a čuj tako je i ja imam svoj Ja i to mene ne zanima. Nije moja odgovornost to šta je društvo emanicipirano. Moja odgovornost su moji postupci a ja iza svojih postupaka stojim.

Ja sam ih donio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by RayMabus Thu 25 Jun - 20:52

Kad se sitin prije 15 godina , mlad si zdrav si , imaš posal , auto , stanove računam nać ću neku žensku ovo ono lagano troje dice aj ka eto najviše al ok nije bitno , računaš oženit ćeš se , radiš ona će doma i kreirat ćeš familiju i eto ono lako ćemo.

Auuu kako san se zajeba. 

Emanicipacija.

Ništa od svega. Uteka. Šta to misli ono da će se to udat pa šefovat po kući i kako ona oće. Kako da ne. Odma prekrižija cilu stvar. Nek vas ženi tko će vas takve trpit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by RayMabus Thu 25 Jun - 20:57

Drago mi je šta se nisam oženija. Ti uvjeti nisu bili prihvatljivi. 

Mislin se u sebi : A nađi ti onda nekog drugog tko će pristat na te uvjete , nisan ja ničija budala.

To misli da ako je unila pičku i rađanje dice u brak da sad može sve. Pa to ćeš unit svakome u brak ako se misliš udavat. Meni il drugome nebitno. Nije nešto s čime možeš trgovat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by RayMabus Thu 25 Jun - 21:26

Sad nit sam mlad nit zdrav , da san otkaz , proda auto , sjeba nogu pa ne mogu ni radit više dakle ništa posao , stanovi mi sad tribaju da mogu plaćat režije i hranu dakle nisu na raspolaganju njoj i djeci itd totalni obrat i s takvim finacijama i zdravljem ne pada mi na pamet tražit išta nit neko dijete napravit jer nemam para za to da to financiram jer ne mogu ni radit više a u tom slučaju stanove moram iznajmivat da se pokrijem od prvoga do prvoga.

A i nemam živaca za njih jer još uvijek stoji ona da nemam volje trpit nikoga radi pičke i diteta da mi sere po kući.

To su one umislile da će biti kako one oće oće a na kraju imaš pola pola i ovako kako se koji muški makne s tog tržišta jer nema više ni uvjete za podizanje familije tako ti je to piši propalo.

To jje previše umišljeno. Imaju pogrešno viđenje toga di su one u toj trgovini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by RayMabus Thu 25 Jun - 22:01

Sad nemam para ni za sebe a kamo li finacirat još nekoga a ne troje dice. Imam dovoljno za izgurati za jednu osobu od prvoga do prvoga a i to jedva.

Sad ne vridi više ta ponuda di san ja bia spreman radit za familiju jer imam zdravstvenih problema i ne mogu više ni radit kako ja oću i zarađivat išta.

Gotovo je. Kraj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by RayMabus Thu 25 Jun - 22:18

I sad mi je stari u godinama i oš neš morat se radi njega ne svađat s materon tako da ona uskoči jer ne mogu ja to oko njega kad ne bude on moga više i vidit ove svoje zdravstvene probleme i ako je to opasno toliko da nema lijeka onda je to to i ranije napuštamo ovu inkarnaciju , nemam se više svađat s materom i uglavnom partimo na drugi svijet.

To je tako. Već san bija. Izaša san oko 200 puta iz tijela.


https://zivim.gloria.hr/rastem/sto-se-dogada-nakon-smrti-iskustva-sestero-ljudi-koji-su-se-vratili-u-zivot/10411405/

Idemo na drugu planetu jer ode nemam šta radit. Ovo nije moja igra nit san prista na ove uvjete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by RayMabus Thu 25 Jun - 23:23

Prije desetak godina san raskinija ugovor s GF povodom mog zadatka u ovoj inkarnaciji.

Uvjet je bio treća dinamika a ne druga.

Kad sam vidio da se moram lomit na drugoj koja je bitna za treću spalio sam ugovor jer to nije bio dio dogovora.

Oni su svoje ispoštovali ja sam svoje pokuša no kad sam naletio na ovo ugovor je postao nevažeći.

Nije baš da GF ima vlast nad mnom nego moja volja. Šta se dogovorimo napravit ću al pod nekim uvjetima. Uvjet nije bio da se bavim drugom dinamikom. To je moralo ić glatko.

Dakle promjena plana.

Meni je jasno da je lakše spalit pola Europe nego da nekoliko miljarda ljudi se lomi s emanicipacijom.

Nema smisla da mi rješavamo psihoze i neuroze žena kad su one te koje moraju biti obučene za to jer odgajaju djecu.

Dakle ide batina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by RayMabus Thu 25 Jun - 23:39

Tad sam zatražio podatke iz budućnosti da vidim kako će se s obzirom na nove okolnosti stvar razvijati.

U narednim godinama zapadna Europa će još više biti natrpana i to će dovesti do društvenih nemira.

Cilj je rat koji će se dobiti religijskom netolerancijom nakon čega cjeli taj sistem puca i ekonomija propada a s njime ide i pad žena i njihove arogancije jer ostaju bez para.

Vratit ćemo vas na tvorničke postavke a ta je odgoj djece a ne imitiranje muškaraca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by RayMabus Fri 26 Jun - 3:32

Druga dinamika

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 EZLgiTrXkAEsL9G


Ova naizgled jednostavna stvar , prirodna dakle pokazala se kao nerješiv problem i zaustavila je i usporila mnoge operacije.

Izgleda jednostavno , trebalo bi biti jednostavno , nije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173514
2014-04-11


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by melkior Fri 26 Jun - 11:56

debotoijusto wrote:
https://twitter.com/IMajcica

smijesne li zenice
S obzirom na viđeni umjetnički performans svima bi ukinula pravo glasa i vratila monarhiju.
Svaki dan sve više dokazujete kako ste za republiku nesposobni jer svoje demokratsko pravo iskorištavate na najgluplji mogući način.


[size=23]Deus vult

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 271d



Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 1f64b-1f3fb-200d-2640-fe0f

[/size]

09:43 AM · 26. lip 2020.·Twitter for Android





Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 271d

Pametna žena :cleanteeth

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 1f64b-1f3fb-200d-2640-fe0f
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by melkior Fri 26 Jun - 12:06

Za Hrvate nije demokracija, a i republika je suvišan teret. Vojna diktatura je puno primjerenija za ovo što imamo danas. Za monarhiju nemamo preduvjeta jer nemamo elitu, nemamo aristokraciju, na žalost. Imamo seljake koji su si umislili da su građani (u stvari su šampioni malograđanštine) i imamo par drumskih razbojnika/tajkuna kojima je država sve dala, koji su do jučer iz opanaka uskočili u cipele pa umislili da su gospoda iako ih je najbolje opisao Miroslav Krleža u Gospodi Glembayevima. Glembajevština je naša sudbina. Hrvatskoj treba jaki suveren.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by melkior Fri 26 Jun - 12:11

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 230548


Predsjednički grb. Insignije suverenizma bez suverenizma kao takvog. 

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 320px-Coat_of_arms_of_the_Kingdom_of_Croatia_from_Meyers_1908


Kruna umjesto zverinjaka (koze, ovce i tri praščića). Neozbiljna država.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by melkior Fri 26 Jun - 12:18

RayMabus wrote:Tad sam zatražio podatke iz budućnosti da vidim kako će se s obzirom na nove okolnosti stvar razvijati.

U narednim godinama zapadna Europa će još više biti natrpana i to će dovesti do društvenih nemira.

Cilj je rat koji će se dobiti religijskom netolerancijom nakon čega cjeli taj sistem puca i ekonomija propada a s njime ide i pad žena i njihove arogancije jer ostaju bez para.

Vratit ćemo vas na tvorničke postavke a ta je odgoj djece a ne imitiranje muškaraca.
Treba se odselit u bavarske Alpe, a Hrvatsku prepustiti crncima i muslimanima. Liberalno otvorit granice i uklonit policiju. Ne postoji apsolutno ništa što je vrijedno domoljublja, borbe, osobne žrtve i odanosti.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by melkior Fri 26 Jun - 12:20

Žene ne zaslužuju ljubav, a država ne zaslužuje topovsko meso. Nek´ju brane gospoda Glembayevi.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by melkior Fri 26 Jun - 12:21

RayMabus wrote:Prije desetak godina san raskinija ugovor s GF povodom mog zadatka u ovoj inkarnaciji.

Uvjet je bio treća dinamika a ne druga.

Kad sam vidio da se moram lomit na drugoj koja je bitna za treću spalio sam ugovor jer to nije bio dio dogovora.

Oni su svoje ispoštovali ja sam svoje pokuša no kad sam naletio na ovo ugovor je postao nevažeći.

Nije baš da GF ima vlast nad mnom nego moja volja. Šta se dogovorimo napravit ću al pod nekim uvjetima. Uvjet nije bio da se bavim drugom dinamikom. To je moralo ić glatko.

Dakle promjena plana.

Meni je jasno da je lakše spalit pola Europe nego da nekoliko miljarda ljudi se lomi s emanicipacijom.

Nema smisla da mi rješavamo psihoze i neuroze žena kad su one te koje moraju biti obučene za to jer odgajaju djecu.

Dakle ide batina.
Pobrini se za sebe, to ti je imperativ, ostalo nije bitno.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu - Page 5 Empty Re: Kandidatkinja s liste Desne lige : Otkako su muškarci ženama dali pravo glasa svijet je otišao kvragu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum