VIDEO Dok je Divjak davala izjavu Čačić je iza nje radio grimase i pisao po dlanu

Go down

VIDEO Dok je Divjak davala izjavu Čačić je iza nje radio grimase i pisao po dlanu Empty VIDEO Dok je Divjak davala izjavu Čačić je iza nje radio grimase i pisao po dlanu

Post by Eroo on Fri 22 May - 18:21

VIDEO Dok je Divjak davala izjavu Čačić je iza nje
radio grimase i pisao po dlanu

VIDEO Dok je Divjak davala izjavu Čačić je iza nje radio grimase i pisao po dlanu C45f2f0c-758a-4e42-a993-6b4feee55321

Video je ispod: 
https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-dok-je-divjak-davala-izjavu-cacic-je-iza-nje-radio-grimase-i-pisao-po-dlanu/2184938.aspx

2016-07-22

Back to top Go down

VIDEO Dok je Divjak davala izjavu Čačić je iza nje radio grimase i pisao po dlanu Empty Re: VIDEO Dok je Divjak davala izjavu Čačić je iza nje radio grimase i pisao po dlanu

Post by Eroo on Fri 22 May - 18:21

Meni neugodno, a vama?

2016-07-22

Back to top Go down

VIDEO Dok je Divjak davala izjavu Čačić je iza nje radio grimase i pisao po dlanu Empty Re: VIDEO Dok je Divjak davala izjavu Čačić je iza nje radio grimase i pisao po dlanu

Post by Hektorović on Fri 22 May - 18:29

Pa kad ova kokodače

Ono, ne treba ovako pred kamera, no njega zaboli, a ova je nesposobna...
Hektorović
Hektorović

2018-04-10

Back to top Go down

Post by dijagram on Fri 22 May - 19:16

Plenkijeva uzdanica.
Strava sto je uvalio za ministricu.
dijagram
dijagram

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by abraham on Fri 22 May - 19:40

DNRH u malom. Sto reci??Da, kila mozga

abraham

Male
2014-04-14

Back to top Go down

Post by Sovak on Fri 22 May - 19:54

"Kulturan" tip.

Kaj on dobil natrag vozacku?

Cisto da znam na oprezu biti.

Sovak
Sovak

Male
2019-10-14

Back to top Go down

Post by vili40 on Fri 22 May - 20:04

taj tolko voli sebe...da i pare.
vili40
vili40

Male
2015-08-02

Back to top Go down

Post by veber on Fri 22 May - 20:07

zgodna milfa

Male
2014-12-30

Back to top Go down

Post by Eroo on Fri 22 May - 20:29

Isto je radio i iza nekog župana.
Namjerno se nastavio u ozadju  ispred oka kamere. Svatko tko je iole normalan može samo reći
da mu fali kućnog odgoja. S podsmijehom i grimasama se ne dokazuje nečija nesposobnost
već isključivo sopstveni neodgoj.

2016-07-22

Back to top Go down

Post by vili40 Yesterday at 16:05

'Moje grimase nemaju veze s onim što je ministrica govorila'
Dok je ministrica Divjak davala izjavu, on je kolutao očima i smijao se, pisao nešto po dlanu, mahao rukama kao da leti, i plazio je jezik. Čačić se kasnije ispričao
VIDEO Dok je Divjak davala izjavu Čačić je iza nje radio grimase i pisao po dlanu 7d04d485ad50e48e97eb
Ispričavam se ministrici Divjak na neprimjerenoj reakciji kad sam mahao rukama i gdje mi se vidi jezik, ali to s njenim govorom pred kamerama nije imalo veze. Naime, suradnici su mi došli reći da je Kenwood Kenon već krenuo prema mjestu događaja, nije čekao mene kao domaćina, i moji ljudi nisu znali što da rade - da li da čekamo ministricu da završi, ili da ju pustimo samu, pravda se varaždinski župan Radimir Čačić nakon što su se društvene mreže i portali užarili od snimke na kojoj iza ministrice, dok ona daje izjavu, on koluta očima i smije se, piše nešto po dlanu, maše rukama kao da leti, i plazi jezik.
- To mahanje i jezik nemaju veze s onim što je ministrica govorila. Pričala je, i ja nisam znao da li ostati s njom, ili ići za Plenkovićem, kaže Čačić. Svi su došli na gradilište buduće osnovne škole u Svetom Iliji.
- Gradnja je mogla početi prije pola godine, otad je sve spremno. Ali se čekalo izbore, naravno. To je tako. Dobro da se požurilo sad s izborima pa će i s radovima, dodaje bivši ministar graditeljstva. Smijao se i kolutao očima, priznaje, kad je ministrica rekla da osnivači, županije, nisu spremne na prijevoz učenika u škole. Zbog toga se, kaže, ne ispričava.

- Kad bi to bili nepristojno - što pišem po dlanu i smijem se, dajte, što bi onda sve moglo biti nepristojno!, smije se. Na ruku si je zapisivao "što je Divjak pogrešno govorila".
- Apsolutno nevjerojatna izjava! Svaki dan me zovu prijevoznici, mole da počnu voziti, spremni su osigurati sve epidemiološke mjere. Pa 40 posto njihovog prihoda nosi prijevoz učenika, a i ostatak posla im je značajno pao. Reći da osnivači županije nisu spremne je van svemira pameti, kaže Čačić. I zašto u školu ne mogu i ostala djeca, pita - učenici starijih razreda osnovne, kao i svi u srednje škole, od kojih prijevoznici isto žive?
- Nek' ministrica naredi što s odlascima u školu i neka za to preuzme odgovornost. Da bi prijevoznici počeli voziti, i djeca moraju u školu. Zasad ih u Varaždinskoj županiji ide jedan posto, jedva za jedan autobus, zaključuje župan. 
vili40
vili40

Male
2015-08-02

Back to top Go down

Post by Eroo Yesterday at 16:10

Čak i u običnom puku postoje norme ponašanja, koje proističu od kućnog odgoja.
Političari bi se morali pridržavati barem toga. Pojačavanje dojma podsmijehom
je dozlaboga ružno i neprihvatljivo u ovoj našoj civilizaciji.

2016-07-22

Back to top Go down

Post by vili40 Yesterday at 16:13

dobro,bar smo saznali da za plaženje kradimirove jezičine nije kriva Divjakica nego plenky :D
vili40
vili40

Male
2015-08-02

Back to top Go down

Post by Eroo Yesterday at 16:20

@vili40 wrote:dobro,bar smo saznali da za plaženje kradimirove jezičine nije kriva Divjakica nego plenky :D
Ohol i bahat je, zato su se mu događale neke ružne stvari u životu.
Razum mu ne kontrolira ego.

2016-07-22

Back to top Go down

Post by vili40 Yesterday at 16:29

posebno ne trpi ove "varaždince" divjakicu i štromara,već je poludio od njih jer svi su oni ispod njega po svemu.Legendarno je bilo ono njegovo "jel ti znaš tko sam ja?Ja sam prvi" :D
vili40
vili40

Male
2015-08-02

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top