DW: Hrvatska u fokusu turističkih planova Nijemaca

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

DW: Hrvatska u fokusu turističkih planova Nijemaca - Page 5 Empty Re: DW: Hrvatska u fokusu turističkih planova Nijemaca

Post by veber on 18/5/2020, 22:59

@Hektorović wrote:
@veber wrote:
@Hektorović wrote:
@epikur37 wrote:
i prst u uho.

Pa evo zadnja dva mjeseca doslovno sam živio od rente ... sve ostalo u ušteđevinu
ja samo trošim. ideal ekonomije.
režije su mi nekih 5000 kuna, alimentacija, djeca. ono ako se izvučem s 10 soma ok je.
(ex me pozove na ručak i još platim i tepsiju)

Zadnja dva mjeseca samo štedim :D

Skupe su ti režije a tek alimentacija,...
znaš kaj?
sve je to dio života.
režije su visoke.
alimentacija ide djeci, ex me maltretira po pitanju roštilja, kuhanja, promjene ventila.
sve kaj bi i inače radila.

Male
2014-12-30

Back to top Go down

DW: Hrvatska u fokusu turističkih planova Nijemaca - Page 5 Empty Re: DW: Hrvatska u fokusu turističkih planova Nijemaca

Post by RayMabus on 18/5/2020, 23:18

@epikur37 wrote:mabuse, nije ti kasno.....nemoj protratiti život
!?!?!?!

Ne razumijem. Životni vijek je u prosjeku oko 70 godina , meni je 41 i želim to proživit u miru. Ne zanima me nikakva žena nit njena djeca i sva ta sranja da me smetaju u životu tj ovo šta mi je vremenski preostalo da odživim. Želim uživat u životu a ne da me svi jebu sa svih strana a ja od toga nemam nikakve koristi.

Prije su žene slušale , moga si se oslonit na nju a šta će ti ovo danas , svaka nešto misli , ako joj šta rečeš oponira ti , pa izbaciš iz kuće jer to nećeš trpit pa si opet sam samo plaćaš alimetacije sve te godine i trčiš di ćeš to zaradit i prođe ti život tako.

Aj moj Epikure , nemam ja dva života sada.Imam samo ovi jedan i želim ga proživit u miru Božjem.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by epikur37 on 18/5/2020, 23:21

Pa koji kurac ćeš raditi narednih 30 godina a već ti je sve dosadilo. Ja i ti smo generacija, 78.

epikur37
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by RayMabus on 19/5/2020, 02:24

@epikur37 wrote:Pa koji kurac ćeš raditi narednih 30 godina a već ti je sve dosadilo. Ja i ti smo generacija, 78.

Isto šta i ti i svi ostali : jesti i spavati i vrtiti se po kući i oko kuće.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top