Južni Slaveni i kult Viktora Orbana

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Južni Slaveni i kult Viktora Orbana - Page 2 Empty Re: Južni Slaveni i kult Viktora Orbana

Post by RayMabus on 16/5/2020, 23:26

Jedino je problem šta smo im mi instalirali tog kralja na prijestolje dakle naša geopolitička pamet tako da ono....mislim da i Austriju triba uključit u ovu priču jer je tako bolje.

Vjerojatno Orbanu ne paše jer bi on tija da ima monopol na ruti sjever jug al šta ću ti ja , ne možeš imat sve , bolje nekad manje al bolja šema u globalu.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Južni Slaveni i kult Viktora Orbana - Page 2 Empty Re: Južni Slaveni i kult Viktora Orbana

Post by RayMabus on 16/5/2020, 23:49

Postoji jedna ponuda s kojom me se može kupiti tako da ništa ovdje neće proć šta nije u interesu višegradske skupine.

Za početak zemlje članice višegradske skupine moraju zajedno nastupit u EU da se u federaciji BiH tj BiH kao državi promjeni izborni zakon tako da samo Hrvati glasaju za hrvatskog člana predsjedništva.

Time kupuješ i Srbiju jer se dodatno cementira statu RS kao jednog od entiteta unutar BiH.

To je početak igre.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus on 17/5/2020, 00:04

No za sad radite sa Slovenijom. Ne žuri mi se. Čekam još da vidim oće li Orbana izbacit iz evropske pučke stranke ili samo blefiraju.

Slovenija je zgodna jer na taj način Orban zaobilazi Hrvatsku i postavlja se u toj višegradskoj skupini kao da to nije bilo mađarsko hrvatsko kraljevstvo kojemu smo mi instalirali tog kralja dakle malo preuzima zasluge da podigne mađarski utjecaj tu al Slovenija je mala i uska , tribat će ti puno veća dubina prostora za taj plan a Sloveniji triba veliko logističko zaleđe prijateljski nastrojeno ako se u to ide upuštat.

Na neki način prvo pokušajte pa kad vidite da ne ide sami čete doć s ponudom.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus on 17/5/2020, 00:09

Nakon šta vidite da je to na klimavim nogama a još ako Orban izleti iz te pučke stranke onda pogotovo sve četiri države višegradske skupine moraju odlučiti šta će i kad odluče da oće državu od Baltika do Jadrana ....ostaje pitanje zašto bih ja pristao.

Izborni zakon u BiH.

Nakon toga imate i moj potpis pa će nas biti pet.

To već liči na nešto šta se zvalo poljsko litvansko ugarsko hrvatsko kraljevstvo od Baltika do Jadrana.

I ni muva neće proć šta vi nećete da prođe.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus on 17/5/2020, 00:30

I to će se odvit samo pod ovim scenarijima i pod ovim mojim uvjetima i nikako više a samo iz razloga šta četiri države višegradske skupine same nisu u stanju skužit geopolitiku.

Ne volim objašnjavat nekome nešto šta je očito i vidi se iz aviona a on nema toliki kvocijent inteligencije da to vidi ili želi glumit južnog hegemona u toj skupini a pri tom mislim na Orbana.

Možda kad ga izbace iz te pučke stranke ako ga uopće izbace mu dođe iz dupeta u glavu da mora blokirat sve od Baltika do Jadrana da ga ne skinu s vlasti.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus on 17/5/2020, 01:24

Možda bolje da se za početak jače povežu sa Slovenijom

Južni Slaveni i kult Viktora Orbana - Page 2 Vi%C5%A1egradska-skupina
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Hektorović on 17/5/2020, 02:02

@epikur37 wrote:dopbar je viktor....!

Južni Slaveni i kult Viktora Orbana - Page 2 C152b410
Hektorović
Hektorović

2018-04-10

Back to top Go down

Post by Hektorović on 17/5/2020, 02:04

@epikur37 wrote:
@Legendovich wrote:poanta??

mađarice su ok...

kao srtudent sam znao otići do Mađe...noćni klug Kaligula Harkanj..

meni su mađari oki
Pa gdje si to studirao ?
Hektorović
Hektorović

2018-04-10

Back to top Go down

Post by RayMabus on 17/5/2020, 02:14

Slovenija je malo nestabilna za Orbanove planove jer ima puno ljevičara kurac palac ovo ono , nije Slovenija neka desničarska utvrda.

https://www.google.com/amp/s/www.telegram.hr/politika-kriminal/postaje-li-jansa-slovenska-verzija-orbana-za-telegram-govore-ljudi-iznutra/amp/

Nezgodno je gradit širu dugotrajnu geopolitiku di nema stava oko nekih pitanja kod ljudi koji biraju vlast nego se politički okreće kako nešto pune.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus on 17/5/2020, 02:30

Premala država. Treba mi nešto oko čega se i ljevica i desnica u Sloveniji slažu da bi je približio višegradskoj skupštini. 

Porast desnice u Italiji prisiljava i ljevicu i desnicu u Sloveniji da se jače poveže s Austrijom , Mađarskom i Hrvatskom. Na neki uvijen način ovako ipak dobiješ to da i ljevica u Sloveniji odobrava suradnju s Mađarskom bio Orban tamo na vlasti ili ne.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Legendovich on 17/5/2020, 10:13

@RayMabus wrote:Možda bolje da se za početak jače povežu sa Slovenijom

Južni Slaveni i kult Viktora Orbana - Page 2 Vi%C5%A1egradska-skupina
ovo ima logike...ma..samo vi,Longi mi djelujete nekako ...mhhh...kao upaljeno slijepo crijevo...a to nije dobro za zdravlje.. :starac

2016-12-16

Back to top Go down

Post by RayMabus on 17/5/2020, 14:17

Izgled vara. Sve ok s višegradskom al nisu me privukli da bi me zanimalo da im se pridružim pa mi je to gubljenje vremena.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Legendovich on 17/5/2020, 18:33

Mismim da vas necemo ukljuciti..

2016-12-16

Back to top Go down

Post by RayMabus on 17/5/2020, 18:41

@Legendovich wrote:Mismim da vas necemo ukljuciti..
Uključit u šta ? Nema ta višegradska skupina tu privlačnu snagu da bi mi bila zanimljiva.

Onako iskreno mislim da je više zanimljivija Sloveniji zbog geostrategije , geopolitike i geoekonomije.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Legendovich on 17/5/2020, 18:45

@RayMabus wrote:
@Legendovich wrote:Mismim da vas necemo ukljuciti..
Uključit u šta ? Nema ta višegradska skupina tu privlačnu snagu da bi mi bila zanimljiva.

Onako iskreno mislim da je više zanimljivija Sloveniji zbog geostrategije , geopolitike i geoekonomije.
Suspect Suspect Suspect ???? lol! lol! lol! ..nesh ti strateskog,politickog i ekonomskog Čvorista...oyebotey Irud Longi bash me nasmija...

"drzava" koja i u 21.stoljecu uglavnom prezivljava,zahvaljujuci naplate drumarine,kaoi prije 300 godina pljackajuci sve koji su prolazili za gori,ili isli doli.. lol! lol! lol!

2016-12-16

Back to top Go down

Post by RayMabus on 17/5/2020, 19:30

Na njihovom mjestu ja bi puno razmišljao o činjenici da su je Italija , Austrija i Mađarska raskomadale u drugom svjetskom ratu.

Južni Slaveni i kult Viktora Orbana - Page 2 1200px-1941-1943_Axis_occupation_of_Yugoslavia_map_-_hr.svg

Dobro bih proučio te stvari.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Legendovich on 17/5/2020, 20:19

Jebež Zlovence...

2016-12-16

Back to top Go down

Post by RayMabus on 17/5/2020, 20:32

Jebani su oni sad kad Salvini dođe na vlast a Salvini i Orban saveznici a jedini ozbiljan geostrateški projekt tamo je luka Kopar koja ne vrijedi ništa ako je Talijani blokiraju s morske strane , dakle Orbanu ostaje samo strateško povlaćenje i prebacivanje u Rijeku di ima rafineriju.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Legendovich on 17/5/2020, 20:33

@RayMabus wrote:Jebani su oni sad kad Salvini dođe na vlast a Salvini i Orban saveznici a jedini ozbiljan geostrateški projekt tamo je luka Kopar koja ne vrijedi ništa ako je Talijani blokiraju s morske strane , dakle Orbanu ostaje samo strateško povlaćenje i prebacivanje u Rijeku di ima rafineriju.
De te vi tamo zamolite Orbana da vas usvoji..jedino ce te morati obecati da ce te biti posteni i vrijedno raditi..i sve tada bude oke.. :rasta :rasta

2016-12-16

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top