ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/9/2020, 00:34

Nije kriv osuđeni kriminalac s adresom u Međugorju, nije kriv njegov brat-osuđeni kriminalac na mistu sportskog direktora,ma nije kriv njegov brat-osuđeni kriminalac na mistu trenera. Pa ono:



Pa nije valjda bidna Vlatka Peras?  :roflrofl :roflrofl :roflrofl

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/9/2020, 01:09

Zeko jebem ti mrtvu mater ..ti si mamicev izrod..nemas veze sa dinamom  
Idiote spominjes 4 nevezane utakmice.hoces li negirati svoj prethodni post ?
I onda nekoga nazivas idiotom,jel ti trebam nacrtati sto sam rekao ? Znam da mozak ne radi kad nema kisika,izvadi taj kurac iz usta pa mozda shvatis

Od svih ljudi koji (ne)navijaju za dinamo ti tvrdis da je mlađi dalton vrsni trener a bjelica izrod ,od svih ovdje ti tvrdis da je mamic nevin -treba li sto nadodati 

Ljudima obicno ne zelim zlo ,no nadam se da će netko odrobijati žgadiju poput međugorskog zla i tebe



I od svih govana ovog foruma,od svih imas najmanje razloga patronizirati ikoga

No to ponasanje si naucio od onoga tko te placa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 20/9/2020, 02:15

Koji si ti majmun bog te jebo. Nemam običaj nikome jebavat matere jer to nije moj nivo komunikacije, ali tebi ljudski izrode jebem sve u familiji kaj pičku ima. I nemoj izmišljati, jerb ja nigdje ne tvrdim da je Mamić vrsni trener, jer da je vrsni trener ne bi bio u Dinamu, kao i da je Bjelica vrsni trener ne bi bio u Osijeku, već u nekom od klubova Lige petica koji se budu, kak' ste ovdje laprdali, "tukli" za njega. Nitko se nije "tukao" za njega i sad je prešao s konja na magarca.
Kaj se igrača tiče, ti si napisao da fali od BITNIH igrača SAMO Olmo i NEBITNI Moro, dakle pokazuješ kako se ni kurca ne razumiješ u nogomet i dijeliš igrače na BITNE i NEBITNE. A znaš kol'ko, kak' ti veliš, NEBITNIH igrača Mamić nema plus BITNOG Olma, a Bjelica ih je imao? Otprilike 10-ak. A ti, kak' ti veliš, NEBITNI su Bjelici HNL osvojili, a one, opet kak' ti veliš, BITNE je mogao odmarati za europske utakmice koje su igrali odmorni. I isključivo to je bio ključ njegova europskog rezultata. Mamić tu mogućnost nema, jer nema u rosteru ni toliki broj igrača, a pogotovo nema toliko kvalitetnih igrača. Njemu su protiv Hajduka u Splitu i Ferencvaroša igrale praktički iste ekipe, jer nema mogućnosti miksati igrače a da se to na rezultatu ne osjeti. Evo sad je protiv Belupa malo izmiksao i nisu ni Belupo pobijedili. Da se ikojeg kurca razumiješ u nogomet znao bi da su ti NEBITNI igrači itekako važni u svakom klubu i to iz prostog razloga što one BITNE čine još boljima ili BITNIJIMA, kako god hoćeš.
Kaj se starijeg Mamića tiče, opet izmišljaš. Nigdje ja nisam tvrdio da je on nevin, ali dokle god nema pravomoćne presude za mene nije ni kriv. Tko smo ti i ja da možemo decidirano tvrditi jesu li Zdravko i Zoran Mamić krivi ili nevini? Ja ne tvrdim ni da su nevini, a ni da su krivi, ali ti decidirano tvrdiš da su krivi. Nemoj sam sebi uzimati veću važnost nego ti pripada. Nit' si sudac, a nit' imaš blage veze o cijelom slučaju ... Uostalom, da je cijeli slučaj tako kristalno jasan, kak' ti to tvrdiš, valjda ne bi Vrhovnom sudu RH trebalo, sada već skoro pa 3 godine, da potvrdi ili odbaci prvostupanjsku presudu ... Nekaj tu ipak nije tak' skroz jasno kak' ti to tvrdiš. Al' dobro, zato i nisi sudac, al' zato jesi glup k'o kurac ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/9/2020, 03:38

O cem ti brijes ? Pogledaj koliko sad ima igraca pod ugovorom . Ako to nije dovoljno za rotaciju onda ne znam sto jest,ta i barca ima manje igraca pa igra bez problema 2 tekme u 7 dana.

Prvostupanjska presuda je presuda,to sto tatticari poput tebe to smatraju nebitnim jer na to imaju pravo zalbe i dalje ne mijenja cinjenicu da postoji presuda.

Kako mozes reci da nisu nevini ili krivi ? Nemas stav ? Ali znamo svi da je to laz jer svakim postom branis zdravka mamica . Ustavni sud nije presudio i ne vodi proces jer je osumnjicenik bjegunac,najbolje da mu se u presudu uracuna vrijeme koje je proveo na slobodi u međugorju.

Svima na ovone svijetu osim tebe je jasno tko je zdravko mamic. To dovoljno govori o tebi i tvojoj oligofreniji.

Ps
To sto imas kupljenu diplomu ne znaci da ista vrijedis .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/9/2020, 09:21

Di je olupina iz Imotskog da nam kaže kako su jučer odigrala dva domaća dečka (Daničić, Andrić)?  :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 20/9/2020, 09:29

Opet laprdaš bez veze i smisla. Kakav Ustavni sud? I tko ga je uopće spominjao, osim tebe sada? Pa to i mala djeca znaju da Ustavni sud ne vodi proces i da ni ne može dati pravorijek na presudu županijskog suda. Postupak je pred Vrhovnim sudom Republike Hrvatske. Al' evo, ti to ne znaš, a voliš komentirati o tome. I razlog ne može biti taj što je osuđenik bjegunac, jer se paralelno radi i o presudi Zoranu Mamiću koji nije bjegunac.
A najmanje je bitan pusti broj igrača pod ugovorom, iako ih već sada Zoki ima desetak manje od 35 kol'ko je imao Bjelica. Bitna je kvaliteta tih igrača, a sada nje nema u tim, kak' ti veliš, NEBITNIM igračima. Pa nećemo valjda Mora, Šunjića, Perića, Rrahmanija, Kadziora, Hajrovića ..., uspoređivati sa Tolićem, Jakićem, Gvardiolom,  Kastratijem, Daničićem ili Milićem? Plus BITNI Olmo kojeg sada nema.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader 20/9/2020, 10:22

Daj Kic gasi temu o ovom raspalom klubu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by metropola1 20/9/2020, 10:26

kak ovaj zeko sere. sad nitko od novih igraca ne valja,prije par mjeseci su bili pojacanja koje je zoki doveo i zacepio usta svima.

Dinamo Zagreb - Page 26 119964246_645544946382556_8956964501372925884_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=0GhkTjI3Kz4AX8wcyIH&_nc_ht=scontent-lhr8-1

da je ostal bjelica on bi bio kriv za svaki poraz s tim igracima koje mu je zoki dopelal.ovak su igraci trube.
metropola1
metropola1

Posts : 6
2020-09-20


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/9/2020, 17:50

jasambrend wrote:Daj Kic gasi temu o ovom raspalom klubu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/9/2020, 17:52

metropola1 wrote:kak ovaj zeko sere. sad nitko od novih igraca ne valja,prije par mjeseci su bili pojacanja koje je zoki doveo i zacepio usta svima.

Dinamo Zagreb - Page 26 119964246_645544946382556_8956964501372925884_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=0GhkTjI3Kz4AX8wcyIH&_nc_ht=scontent-lhr8-1

da je ostal bjelica on bi bio kriv za svaki poraz s tim igracima koje mu je zoki dopelal.ovak su igraci trube.
Kako je Metropola pomela pod sa malim makijavelistom Zekanom...
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 20/9/2020, 21:14

metropola1 wrote:kak ovaj zeko sere. sad nitko od novih igraca ne valja,prije par mjeseci su bili pojacanja koje je zoki doveo i zacepio usta svima.

Dinamo Zagreb - Page 26 119964246_645544946382556_8956964501372925884_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=0GhkTjI3Kz4AX8wcyIH&_nc_ht=scontent-lhr8-1

da je ostal bjelica on bi bio kriv za svaki poraz s tim igracima koje mu je zoki dopelal.ovak su igraci trube.
A o čemu pak ti trabunjaš padobranac? Pa kol'ko su sve ove platili, garantiram da budu donijeli 10 puta više kad ih budu prodavali. Ali cijena po kojoj Dinamo može prodati igrača nije nužno u rangu sa njegovom kvalitetom. Evo ti Gvardiola, kaj ti misliš da on vrijedi 22 mil. eura? Da je u bilo kojem drugom klubu HNL-a za njega bi nudili maksimalno između 2 i 3 milje eura. I nitko nije napisal da su ti igrači trube, trenutno su trube, možda za godinu-dvije ne budu, nikad se ne zna. Samo sam htio reći da ti igrači nisu odmah pojačanja za Dinamo, a to su i pokazali ... I tu nije ništ čudno, jer ako si prodal Mora za 8-9 milja eura, a umjesto njega dopeljal Jakića badava ili za milju eura, onda bi i bedaku trebalo biti jasno da si prodal boljega a dopeljal lošijega i analogno tome si i ti lošiji ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by metropola1 21/9/2020, 10:54

zeko i dalje sere,okrece pricu. 
tu si sad napisal da si odmah kad je dosal za kastratija rekal da nije pojacanje za dinamo.nije istina,hvalil si njegovo dovodenje i pisal da bude vredil 10 puta vise.kak ce vredit 10 puta vise ako nije pojacanje za dinamo?gdje je taj englez burton,protiv slavena na klupi kad je odmaral dosta igraca?
tu pises da losih stopera kao u dinamu nema ni u zupanijskoj,da s tom obranom nisu favoriti protiv amatera.pa tko je kriv za to? prije par mjeseci pises da je zoki potrosil 4 milje eura da je zoki napravil sjajan posao,a sad su stoperi gori od zupaniske lige? 4 milje eura,to je mokri san za sve ostale u lizi.

ti si okrenul pricu kad je neno otisal,kad je zoki postal trener.do tada je zoki radil odlican posao,a sad je kadar postao los i opet nije kriv onaj ko ih je dopelal nego su samo igraci krivi.su se sami doveli u dinamo?
metropola1
metropola1

Posts : 6
2020-09-20


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/9/2020, 11:35

Zeko midget spinner
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/9/2020, 12:22

Koje uriniranje po Zekanu, nemojte vise, utopit će se u tom golden showeru...
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 21/9/2020, 12:45

metropola1 wrote:zeko i dalje sere,okrece pricu. 
tu si sad napisal da si odmah kad je dosal za kastratija rekal da nije pojacanje za dinamo.nije istina,hvalil si njegovo dovodenje i pisal da bude vredil 10 puta vise.kak ce vredit 10 puta vise ako nije pojacanje za dinamo?gdje je taj englez burton,protiv slavena na klupi kad je odmaral dosta igraca?
tu pises da losih stopera kao u dinamu nema ni u zupanijskoj,da s tom obranom nisu favoriti protiv amatera.pa tko je kriv za to? prije par mjeseci pises da je zoki potrosil 4 milje eura da je zoki napravil sjajan posao,a sad su stoperi gori od zupaniske lige? 4 milje eura,to je mokri san za sve ostale u lizi.

ti si okrenul pricu kad je neno otisal,kad je zoki postal trener.do tada je zoki radil odlican posao,a sad je kadar postao los i opet nije kriv onaj ko ih je dopelal nego su samo igraci krivi.su se sami doveli u dinamo?
Ništ' čudno. Nije ni Gvardiol pojačanje za Dinamo pa za njega nude 22 mil. eura. Ovi svi igrači koje je Dinamo prodal u zadnjih 15 godina, nijedan nije vrijedio novce za koje je otišel, osim Modrića, Olma i eventualno Eduarda i Čorluke. Sve su to transferi koje su uspjeli napumpati i tak budu i ove. Tko je kriv kaj stoperi igraju tak' kak' igraju? Treneri, ali ovaj zadnji najmanje, kod njega su 2 mjeseca. Teophille je kod Bjelice, u drugoj sezoni, već pao najmanje 50% isto kao i Dilaver, a sad još nema ni Perića koji je najbolji stoper od njih svih. Gvardiol je još zelen i taj još puno mora pure popapati da bi postao pravi igrač. I nije Zoki potrošil na stopere 4 milje eura, kaj pišeš nebuloze. A kaj se tiče ovih koje je dopeljal, pa kaj ti stvarno misliš da igrači iz Lokomotive mogu odmah biti pojačanja za Dinamo? Možda budu za godinu-dvije, ne znam, ali sada sigurno nisu. Petković je priča za sebe, jer tulumarenjem po noćnim klubovima danas nemreš igrati nogomet, a radil je to i kod Neneka. Onda kad ga malo pritisnu, odigra par utakmica na nivou i opet po starom. Tu treba kompletna čistka u svlačionici, pa i po cijenu rezultata. Ne mogu pojedini igrači telefonski svakodnevno razgovarati sa Bjelicom koji je trener suparničke ekipe u istoj ligi i onda još ovaj to, sav sretan, istrese novinarima da ovi imaju kaj pisati. Sve te bi ja odmah stavio na transfer listu pa nek se radi i o Livakoviću, Dilaveru, Ademiju ili bilo kome ... To je bušenje sadašnjeg trenera, a predobro su u Dinamu plaćeni da bi to radili.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 21/9/2020, 12:46

fridrih_niche wrote:Koje uriniranje po Zekanu, nemojte vise, utopit će se u tom golden showeru...
:^O
Uriniram ja po tvojoj materi, majmune tovarski ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by metropola1 21/9/2020, 13:30

nisam napisal da je potrosil na stopere 4 milje,nego na igrace.ako su stoperi toliki problem,nit zupanijska razina,onda je trebalo kupiti dva stopera.s 4 milje mozes kupit 2-3 odlicna igraca.pricao si o sjajnom poslu,onda nije bio sjajan nego los posao direktora zokija.
sad eto treneri od prije krivi kaj su graci losi,stoperi zupanijska razina kak ti kazes?zakaj nije kupil nekog od love sto je dobil za olma i mora?kaj bi 2 mjeseca trebalo biti malo?pa kod nene je nakon dva mjeseca dinamo vec bio ozbiljan.
smijesno je kaj tražiš alibi za zokija.nit je dobar trener,nit je dobar direktor a sreca kaj mu je neno napumpal koeficijent zadnje dve godine pa bude prosao u el sam zato kaj igra protiv amatera a ovi igraci mogu proci amatere bez trenera.
metropola1
metropola1

Posts : 6
2020-09-20


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/9/2020, 14:54

Jadni Zekan...
Metropola ubija Boga u njemu sa argumentima...
Al bit će spinova za obranu Saurona i brata mu, ne bojim se ja...
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 21/9/2020, 16:20

metropola1 wrote:nisam napisal da je potrosil na stopere 4 milje,nego na igrace.ako su stoperi toliki problem,nit zupanijska razina,onda je trebalo kupiti dva stopera.s 4 milje mozes kupit 2-3 odlicna igraca.pricao si o sjajnom poslu,onda nije bio sjajan nego los posao direktora zokija.
sad eto treneri od prije krivi kaj su graci losi,stoperi zupanijska razina kak ti kazes?zakaj nije kupil nekog od love sto je dobil za olma i mora?kaj bi 2 mjeseca trebalo biti malo?pa kod nene je nakon dva mjeseca dinamo vec bio ozbiljan.
smijesno je kaj tražiš alibi za zokija.nit je dobar trener,nit je dobar direktor a sreca kaj mu je neno napumpal koeficijent zadnje dve godine pa bude prosao u el sam zato kaj igra protiv amatera a ovi igraci mogu proci amatere bez trenera.
 pises da je zoki potrosil 4 milje eura da je zoki napravil sjajan posao,a sad su stoperi gori od zupaniske lige?




Evo, to si napisal, a ti to sad prevedi ...
Bili su kod Neneka kurac, a ne dobri nakon 2 mjeseca. Do play offa za LP isto su igrali protiv amatera, jer je netko i Neneku napumpal koeficijent. I onda su Neneka u play offu natamburali Youg Boysi isto k'o što ga je sad natamburao Basel. Izgleda da mu švicarci ne leže baš ... Zato je valjda igrački uništil Hajrovića i Gavranovića, jer obojica su u Švicarskoj igrala ...
Čitaj malo okolo pa budeš našao da stopere traže, ak' misliš da je to tak' jednostavno, odi u menadžere ...
Rezultati sve govore. Mamić ima 3 prvenstva i 2 kupa u 3 godine, a Nenek 2 prvenstva i 0 kupova u 2 godine. Tko je uspješniji, procijeni sam, ja jesam ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/9/2020, 18:46

zeko u epizodi-jebite mene, samo ostavite zokita i zdravka na miru... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 21/9/2020, 21:41

Ode i Livakovic.
Braca Lucifer i Sotona krenuli u masovnu rasprodaju.
Netko je Luciferu i Sotoni dosapnuo da kraj zaista stize.
Propala LP.
kroz godinu dana ce se masovno otvarati racuni od Banja Luke do Trebinja Neuma i Livna.
Prebacivat novac iz Dinamove Blagajne onda ce se mladji Sotona odreci svih funkcija i preko noci pronaci svoj dusevni mir u medjugorju.
A dinama ce baciti u stanje u kojem se danas nalazi onaj tuzni klub iz splita

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum