ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo bi moglo promjeniti sve:

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vuksadinare 26/3/2020, 11:09

kaya wrote:
vili40 wrote:teško je ali onaj tko ne vjeruje stručnim ljudima i liječnicima pa ovo sranje uspoređuje sa sezonskom gripom,ne vjeruje u cijepljenje i stalno nešto zašto uopće ide tom doktoru?Ako mu nije dobro nek si doma tutne konzumovu vrećicu na glavu i provede K+ mehaničku ventilaciju.
Ne uspoređujem s gripom, i onaj koji najebe fakat najebe, ako je u onih par posto, sa lošim imunitetom.atipična upala pluća. Al ako ih kroz 95% prođe ovako , lakše, čemu sve ovo?!
zbog gospodarskog rata i stjecanja premoci u svijetu...eto zbog cega

vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vili40 26/3/2020, 11:12

kaya wrote:
vili40 wrote:teško je ali onaj tko ne vjeruje stručnim ljudima i liječnicima pa ovo sranje uspoređuje sa sezonskom gripom,ne vjeruje u cijepljenje i stalno nešto zašto uopće ide tom doktoru?Ako mu nije dobro nek si doma tutne konzumovu vrećicu na glavu i provede K+ mehaničku ventilaciju.
Ne uspoređujem s gripom, i onaj koji najebe fakat najebe, ako je u onih par posto, sa lošim imunitetom.atipična upala pluća. Al ako ih kroz 95% prođe ovako , lakše, čemu sve ovo?!
da se stvar kolko tolko kontrolira da nam ne bi zdravstvo otišlo k vragu pa da nam majke,očevi,djedovi i bake ne bi umirali na cesti a kupili ih vojni kamioni.
vili40
vili40

Male
Posts : 10650
2015-08-02


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by RayMabus 26/3/2020, 11:13

vuksadinare wrote:ovi nasi ako nesto korisno ne izmisle u svezi kretanja u sljedecih tjedan dana ne bi me iznenadilo da dođe do revolta i da narod pocne ciniti suprotno...u crnoj gori,srbiji vec najavili da im je pun kurac vis epolicijskog sata i zatvora...pa s epitaju hoce li nam i disanje zabraniti...
Pa normalno da će doć. Čekaj da još koji tjedan budu zaključani u kući bez love.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vuksadinare 26/3/2020, 11:14

vili40 wrote:
kaya wrote:
vili40 wrote:teško je ali onaj tko ne vjeruje stručnim ljudima i liječnicima pa ovo sranje uspoređuje sa sezonskom gripom,ne vjeruje u cijepljenje i stalno nešto zašto uopće ide tom doktoru?Ako mu nije dobro nek si doma tutne konzumovu vrećicu na glavu i provede K+ mehaničku ventilaciju.
Ne uspoređujem s gripom, i onaj koji najebe fakat najebe, ako je u onih par posto, sa lošim imunitetom.atipična upala pluća. Al ako ih kroz 95% prođe ovako , lakše, čemu sve ovo?!
da se stvar kolko tolko kontrolira da nam ne bi zdravstvo otišlo k vragu pa da nam majke,očevi,djedovi i bake ne bi umirali na cesti a kupili ih vojni kamioni.
sve je to u reu..nitko ne veli ali ako u sljedecih dva tjedna zadrzimo manji intezitet zarazenih trebali bi se vracati polako u zivot proslo bi mjesec i pol dana najkriticnijih...italija je nakon 30 dana od prve zaraze imala 20-tak tisuca oboljelih i tisucu i nesto mrtvih...a mi a jucer je bio 30 dan od pojave korone 400 i nesto te jedan umrli..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by RayMabus 26/3/2020, 11:24

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
kaya wrote:
vili40 wrote:teško je ali onaj tko ne vjeruje stručnim ljudima i liječnicima pa ovo sranje uspoređuje sa sezonskom gripom,ne vjeruje u cijepljenje i stalno nešto zašto uopće ide tom doktoru?Ako mu nije dobro nek si doma tutne konzumovu vrećicu na glavu i provede K+ mehaničku ventilaciju.
Ne uspoređujem s gripom, i onaj koji najebe fakat najebe, ako je u onih par posto, sa lošim imunitetom.atipična upala pluća. Al ako ih kroz 95% prođe ovako , lakše, čemu sve ovo?!
da se stvar kolko tolko kontrolira da nam ne bi zdravstvo otišlo k vragu pa da nam majke,očevi,djedovi i bake ne bi umirali na cesti a kupili ih vojni kamioni.
sve je to u reu..nitko ne veli ali ako u sljedecih dva tjedna zadrzimo manji intezitet zarazenih trebali bi se vracati polako u zivot proslo bi mjesec i pol dana najkriticnijih...italija je nakon 30 dana od prve zaraze imala 20-tak tisuca oboljelih i tisucu i nesto mrtvih...a mi a jucer je bio 30 dan od pojave korone 400 i nesto te jedan umrli..
Ne možeš se vratit u život kad će ti opet buknit. Bit ćeš dva miseca u kakarantini pa misec dana ništa i onda opet.

Rukavica za praćenje i gotovo. Nosit ćeš je tri tjedna a ako nećeš to ideš u hotel tri tjedna kojeg čuva policija al o svom trošku , sto kuna dan , smještaj i hrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by RayMabus 26/3/2020, 11:28

Triba vas pustit tjedan dana ovako u karanteni dok vam ne dođe iz guzice u glavu da je rukavica za praćenje jedino rješenje.

Imaš samoizolaciju ? Imaš dva izbora : rukavica i doma tri tjedna il u hotel kojeg čuva policija , sto kuna dan , tri tjedna , hrana i smještaj.

Nema ti druge. 

Malo karantena  a malo ne , pa nemojte pričat gluposti. Kako će tako društvo funkcionirat ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by RayMabus 26/3/2020, 11:36

Uzmi bilo koji grad u državi a da ima više od 20 tisuća stanovnika i obićno imaju dobru pokrivenost mreže. Evo Kaštela recimo. Pa lipo kupi 500 narukvica i na nogu i tri tjedna a ako ne onda ćeš ić u hotel koji ćeš sam plaćat tri tjedna i gotovo.

Zbog njih par kontrole na ulazu u Split. Ajte vi brate mili narukvicu na noge i gotovo. Ovo će potrjat. Blokada gradova nije rješenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by RayMabus 26/3/2020, 11:38

Čak ti ne triba ni puno tih narukvica. Na pedeset tisuća stanovnika 500 komada dovoljno jer to traje tri tjedna. Te narukvice onda se skidaju i idu idućima kojima je dana samoizolacija


To je to , nema rasprave tu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vili40 26/3/2020, 11:40

sve te mjere uzrokovali su nesavjesni ljudi koji misle samo na sebe i svoju guzicu,to što  sad ispaštaju i drugi ih boli ona stvar
vili40
vili40

Male
Posts : 10650
2015-08-02


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by RayMabus 26/3/2020, 11:43

vili40 wrote:sve te mjere uzrokovali su nesavjesni ljudi koji misle samo na sebe i svoju guzicu,to što  sad ispaštaju i drugi ih boli ona stvar
Pa dok ne uvedete narukvice nema suzbijanja virusa.

Pazi ja sam ti u vojsci ta struka. Mobiteli ne kontroliraju zaražene nego stanovništvo a meni triba podatak di je zaraženi a ne di su svima mobiteli.

Imaš dva izbora kad ti se propiše samoizolacija 

- rukavica i doma tri tjedna

- hotel tri tjedna al sam ga plaćaš i čuva ga policija

Uostalom te rukavice će nam tribat i posli kad navale imigranti , neće se bacit to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vuksadinare 26/3/2020, 11:43

vili40 wrote:sve te mjere uzrokovali su nesavjesni ljudi koji misle samo na sebe i svoju guzicu,to što  sad ispaštaju i drugi ih boli ona stvar
....evo citam u norveskoj samoizolacija ne vrijedi za ljude sa dokazano psihickim problemima jer smatrju da zatvaranje dodatno narusava psihicko zdravlje tih ljudi sto moze biti kobnije po njih od same korone ali i kobno za ostale ukucane ako ih ima te im se sad određuje perimetar dokle se mogu kretati tj izaci i pod kontrolom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by jastreb 26/3/2020, 11:45

Utihnuli su i terorist.napadi.

Ipak i islamisti drže do nekih regula.

Imaju i oni nekakav kodeks.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by RayMabus 26/3/2020, 11:46

Kupi tisuću rukavica i fino Zagreb , ne moraš odma svima al tko prekrši onda rukavica za praćenje tri tjedna i gotovo il u hotel.

Ako bude rasta broj zaraženih kupit ćeš još tisuću pa ćeš svakom na kog sumnjaš stavit rukavicu za praćenje

To se tako radi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vuksadinare 26/3/2020, 11:53

kod mene susjed ovisnik o ribiciji..vec debelo ludi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by jastreb 26/3/2020, 11:59

vuksadinare wrote:kod mene susjed ovisnik o ribiciji..vec debelo ludi..
Nek ode na more.

Mozda ulovi krunaša.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by IL Risorto 26/3/2020, 12:21

jastreb wrote:Utihnuli su i terorist.napadi.

Ipak i islamisti drže do nekih regula.

Imaju i oni nekakav kodeks.
Ni migrante i navalu na grčku granicu,više nitko ne spominje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vuksadinare 26/3/2020, 12:23

סמאל wrote:
jastreb wrote:Utihnuli su i terorist.napadi.

Ipak i islamisti drže do nekih regula.

Imaju i oni nekakav kodeks.
Ni migrante i navalu na grčku granicu,više nitko ne spominje.
valjda i oni skontali da im je draza vlastita guzica nego sirenje islama i jahanje na eu socijalu... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by IL Risorto 26/3/2020, 12:24

vuksadinare wrote:kod mene susjed ovisnik o ribiciji..vec debelo ludi..
Samo neka ludi,ljudi moraju naučit živjeti bez svojih fetiša poput ribolova,nogometa i slično.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by IL Risorto 26/3/2020, 12:26

RayMabus wrote:
vili40 wrote:sve te mjere uzrokovali su nesavjesni ljudi koji misle samo na sebe i svoju guzicu,to što  sad ispaštaju i drugi ih boli ona stvar
Pa dok ne uvedete narukvice nema suzbijanja virusa.

Pazi ja sam ti u vojsci ta struka. Mobiteli ne kontroliraju zaražene nego stanovništvo a meni triba podatak di je zaraženi a ne di su svima mobiteli.

Imaš dva izbora kad ti se propiše samoizolacija 

- rukavica i doma tri tjedna

- hotel tri tjedna al sam ga plaćaš i čuva ga policija

Uostalom te rukavice će nam tribat i posli kad navale imigranti , neće se bacit to.
Zar nije jednostavnije podkožni implatat,kao što sam na onoj drugoj temi obrazložio ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by RayMabus 26/3/2020, 12:30

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
vili40 wrote:sve te mjere uzrokovali su nesavjesni ljudi koji misle samo na sebe i svoju guzicu,to što  sad ispaštaju i drugi ih boli ona stvar
Pa dok ne uvedete narukvice nema suzbijanja virusa.

Pazi ja sam ti u vojsci ta struka. Mobiteli ne kontroliraju zaražene nego stanovništvo a meni triba podatak di je zaraženi a ne di su svima mobiteli.

Imaš dva izbora kad ti se propiše samoizolacija 

- rukavica i doma tri tjedna

- hotel tri tjedna al sam ga plaćaš i čuva ga policija

Uostalom te rukavice će nam tribat i posli kad navale imigranti , neće se bacit to.
Zar nije jednostavnije podkožni implatat,kao što sam na onoj drugoj temi obrazložio ?
Nije. On je ispod kože.

Ne znam jesi li to u životu ikad opipao u živo jer ja jesam kod jedne osobe u Splitu ( oteta od vanzemaljaca )
 
To je za trajno praćenje a ovo je rukacica za tri tjedna dok je netko u samoizolaciji.

Ne poznaješ tematiku. Samo spamaš danima po forumu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by IL Risorto 26/3/2020, 12:34

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
vili40 wrote:sve te mjere uzrokovali su nesavjesni ljudi koji misle samo na sebe i svoju guzicu,to što  sad ispaštaju i drugi ih boli ona stvar
Pa dok ne uvedete narukvice nema suzbijanja virusa.

Pazi ja sam ti u vojsci ta struka. Mobiteli ne kontroliraju zaražene nego stanovništvo a meni triba podatak di je zaraženi a ne di su svima mobiteli.

Imaš dva izbora kad ti se propiše samoizolacija 

- rukavica i doma tri tjedna

- hotel tri tjedna al sam ga plaćaš i čuva ga policija

Uostalom te rukavice će nam tribat i posli kad navale imigranti , neće se bacit to.
Zar nije jednostavnije podkožni implatat,kao što sam na onoj drugoj temi obrazložio ?
Nije. On je ispod kože.

Ne znam jesi li to u životu ikad opipao u živo jer ja jesam kod jedne osobe u Splitu ( oteta od vanzemaljaca )
 
To je za trajno praćenje a ovo je rukacica za tri tjedna dok je netko u samoizolaciji.

Ne poznaješ tematiku. Samo spamaš danima po forumu.
Pa naravno da je za trajno.
Prototip takvog ćipa već postoji.Takvo nešto je korisno s medicinske,ekonomske ali i sigurnonosne strane.
Kad bi svi imali takav ćip,uvijek bi u svakom trenutku mogli locirat kriminalce,teroriste i sve one koji imaju probleme sa zakonom.
Obični pošteni građane koji nemaju što skrivat,ne trebaju se bojat,naprotiv,takav ćip donio bi im višestruku korist.
Znaš ti na što ja mislim,samo se praviš mutav.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 3 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum