ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo bi moglo promjeniti sve:

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by Ringo10 Thu 26 Mar - 10:16

Gluposti

Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vuksadinare Thu 26 Mar - 10:16

meni jedna izjava ruskog lijecnika ima smisla koji je rekao zsto u italiji,spanjolskoj im toliko oboljelih ali jos vise smrtnosti...jer po istrazivanjima talijani,spanjolci su među prvima u europi po šopanju sa antibioticima i zbog veceg sopanja imunitet slabi...dok npr rusi a i skandinavci trose dvostruko ili cak trostruko manje antibiotika od talijana,spanjolaca i vise preferiraju prirodne lijekove tj koriste...zato kod njih nema velike smrtnost i imunite je jaci odnosno sam se izbori sa virusom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by Leviathan2 Thu 26 Mar - 10:16

bla bla bla,
kak se vise testiranja vrsi vise i zarazenih covidom
hrpa njih bi proslo ispod radara i sve bi bila obicna gripa
jesu vam kinezi ucerali stra skupa s novinarima
ajmo vakseri u red, samo sto nije izumit vaks za vas :)

_________________
Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by T. Thu 26 Mar - 10:17

mene 2-3 dana držala mala snaga da ne mogu teglu otvorit što se kaže, ali ima od toga već 20 dana...
4-5 dana prije toga počeo suvi kašalj, i još traje smanjeno doduše ali povremeno me uvati...
sinoć recimo u 2 me probudilo, pa se moram ustat da mogu iskašljat jer ne mogu ležeći nikako...
izaša na balkon na buru i kišu da malo prodišem...
ali nema temperature, niti curenja ili slinavljenja...
jutros đir po rivi fino na buri, nema 5 ljudi sve zajedno vani, a i oni s maskama i rukavicama ko da je ebola u gradu...
sad mogu opet se zatvorit 2-3 dana...

_________________
Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by Leviathan2 Thu 26 Mar - 10:20

vili40 wrote:
kaya wrote:https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/ovo-bi-moglo-promijeniti-sve-znanstvenici-s-oxforda-tvrde-da-je-korona-vec-dva-mjeseca-u-britaniji-i-da-ju-je-preboljelo-30-milijuna-stanovnika-1011831
svo to vrijeme harala je i sezonska gripa,bilo je i mnoštvo prehlada,kako netko može napraviti računicu bez krčmara tj.bez testiranja?Znamo kad je buknulo u Italiji i kako se brzo širilo.Tvrditi da je dva mjeseca prije korona bila u Italiji je glupo.Problem je velik i vidimo u Italiji i Španjolskoj što se dogodi kad se situacija otme kontroli.Ja bih da mi ipak pričekamo i stežemo obruč i da vidimo kako će sad "pametni" amerikanci reagirati.
 kru te jebo
kako se ne bojis sezonske gripe koja po svim statistikama do sad ubije vise ljudi a od corone ste se usrali
ma jel vi vidite koliko ste povodljivog karaktera
pa nije ni cudo da se onoliko amerikanaca poubijalo kad je ona budala pustila na radiju dramu da se marsovci iskrcavaju
evo pitaj marcelijusa koji je novinar, 10% onog sto pisu je maksimalno istina sve ostalo je oblatina

_________________
Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by Leviathan2 Thu 26 Mar - 10:22

vuksadinare wrote:meni jedna izjava ruskog lijecnika ima smisla koji je rekao zsto u italiji,spanjolskoj im toliko oboljelih ali jos vise smrtnosti...jer po istrazivanjima talijani,spanjolci su među prvima u europi po šopanju sa antibioticima i zbog veceg sopanja imunitet slabi...dok npr rusi a i skandinavci trose dvostruko ili cak trostruko manje antibiotika od talijana,spanjolaca i vise preferiraju prirodne lijekove tj koriste...zato kod njih nema velike smrtnost i imunite je jaci odnosno sam se izbori sa virusom
medjutim eno i u rusiji je panika uzela mahanije bitno jesu li imuni, dva mjeseca konstantnog presinga sa ovim sranjem i svi su se usrali

_________________
Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vili40 Thu 26 Mar - 10:23

Leviathan2 wrote:
vili40 wrote:
kaya wrote:https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/ovo-bi-moglo-promijeniti-sve-znanstvenici-s-oxforda-tvrde-da-je-korona-vec-dva-mjeseca-u-britaniji-i-da-ju-je-preboljelo-30-milijuna-stanovnika-1011831
svo to vrijeme harala je i sezonska gripa,bilo je i mnoštvo prehlada,kako netko može napraviti računicu bez krčmara tj.bez testiranja?Znamo kad je buknulo u Italiji i kako se brzo širilo.Tvrditi da je dva mjeseca prije korona bila u Italiji je glupo.Problem je velik i vidimo u Italiji i Španjolskoj što se dogodi kad se situacija otme kontroli.Ja bih da mi ipak pričekamo i stežemo obruč i da vidimo kako će sad "pametni" amerikanci reagirati.
 kru te jebo
kako se ne bojis sezonske gripe koja po svim statistikama do sad ubije vise ljudi a od corone ste se usrali
ma jel vi vidite koliko ste povodljivog karaktera
pa nije ni cudo da se onoliko amerikanaca poubijalo kad je ona budala pustila na radiju dramu da se marsovci iskrcavaju
evo pitaj marcelijusa koji je novinar, 10% onog sto pisu je maksimalno istina sve ostalo je oblatina
nemam ja što koga pitati,gledam oko sebe i slušam samo stručne ljude
vili40
vili40

Male
Posts : 10628
2015-08-02


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vuksadinare Thu 26 Mar - 10:25

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:meni jedna izjava ruskog lijecnika ima smisla koji je rekao zsto u italiji,spanjolskoj im toliko oboljelih ali jos vise smrtnosti...jer po istrazivanjima talijani,spanjolci su među prvima u europi po šopanju sa antibioticima i zbog veceg sopanja imunitet slabi...dok npr rusi a i skandinavci trose dvostruko ili cak trostruko manje antibiotika od talijana,spanjolaca i vise preferiraju prirodne lijekove tj koriste...zato kod njih nema velike smrtnost i imunite je jaci odnosno sam se izbori sa virusom
medjutim eno i u rusiji je panika uzela mahanije bitno jesu li imuni, dva mjeseca konstantnog presinga sa ovim sranjem i svi su se usrali
kaze mi pajdo..da u nizozemskoj svega dvije,tri vjesti o koroni u medijima...mahom ih vise brine stanje gospodarstva...i da vlada namjerava ponovno dozvoliti rad ugostiteljskim obrtima i firmama koji su bili zatvoreni zbog korone..jer je proslo 14 dana..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vuksadinare Thu 26 Mar - 10:29

meni je nejasno zasto smo ukinuli međugradski promet busevima i vlakovima...uz nas su to jedino ucinile drzave sa prostora ex-yu,mađarska,bugarska,italija....pa brate mili ako zelis ici od odredista A do B zatrazis dozvolu(osim onih u samoizolaciji) i obavis pregled da li si zarazen...ako nisi dobijes dozvolu i slobodno putujes..naravno vozac busa ili kondukter vlaka prvo ti pregleda da li imas dozvolu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by IL Risorto Thu 26 Mar - 10:40

vuksadinare wrote:meni je nejasno zasto smo ukinuli međugradski promet busevima i vlakovima...uz nas su to jedino ucinile drzave sa prostora ex-yu,mađarska,bugarska,italija....pa brate mili ako zelis ici od odredista A do B zatrazis dozvolu(osim onih u samoizolaciji) i obavis pregled da li si zarazen...ako nisi dobijes dozvolu i slobodno putujes..naravno vozac busa ili kondukter vlaka prvo ti pregleda da li imas dozvolu..
Vjerojatno bezdušnim sjevernjacima,važnija ekonomije nego ljudi,dok su države sa socijalističkim nasljeđem više socijalno osjetljive i preferiraju građanstvo ispred ekonomije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by Leviathan2 Thu 26 Mar - 10:42

tik tok............
gotovi ste
tik tok

_________________
Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vuksadinare Thu 26 Mar - 10:47

סמאל wrote:
vuksadinare wrote:meni je nejasno zasto smo ukinuli međugradski promet busevima i vlakovima...uz nas su to jedino ucinile drzave sa prostora ex-yu,mađarska,bugarska,italija....pa brate mili ako zelis ici od odredista A do B zatrazis dozvolu(osim onih u samoizolaciji) i obavis pregled da li si zarazen...ako nisi dobijes dozvolu i slobodno putujes..naravno vozac busa ili kondukter vlaka prvo ti pregleda da li imas dozvolu..
Vjerojatno bezdušnim sjevernjacima,važnija ekonomije nego ljudi,dok su države sa socijalističkim nasljeđem više socijalno osjetljive i preferiraju građanstvo ispred ekonomije.
ja bi se vise kladio da on imaju bolje podatke o koroni nego mi ovdje..gdje vrvi sve od 'strucnjaka' koji savjetuju šoping u italiji ili tipa korona je gora od raka i side...i time plaše ljude i da ispadnbu kao 'fol' strucnjaci a tko zna kad su zadnji put pogledali kroz mikroskop Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by kaya Thu 26 Mar - 10:48

vuksadinare wrote:meni je nejasno zasto smo ukinuli međugradski promet busevima i vlakovima...uz nas su to jedino ucinile drzave sa prostora ex-yu,mađarska,bugarska,italija....pa brate mili ako zelis ici od odredista A do B zatrazis dozvolu(osim onih u samoizolaciji) i obavis pregled da li si zarazen...ako nisi dobijes dozvolu i slobodno putujes..naravno vozac busa ili kondukter vlaka prvo ti pregleda da li imas dozvolu..
Ma pusti ih u pm..nisu normalni.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by AssadNaPodmornici Thu 26 Mar - 10:50

kaya wrote:
סמאל wrote:Ukoliko je ovo točno,to bi bila odlična vijest.No još se ne zna jeli bi taj imunitet krda pomogao ako bi se sljedeće sezone pojavio mutirani covid-19.
bi, pomogao bi. Gle, ima smisla. Nulti ne može biti nulti ako uzmeš u obzir blaže simptome i brzinu širenju.
Ja sam bila s prijateljem poslje nove godine, prvi mjesec  koji je stigao iz Italije. Pričao je da je bio bolestan kao pas deset dana i kašljao , žalio se da nije bio tako bolestan u životu. Ja sam poslje toga imala "prehladu" od koje nisam bila bolesna kao pas ali  nevjerojatno malo snage sam imala, da sam sve kukala kakva je ovo prehlada osjećam se kao da me netko prebio. To je već prošlo kroz ljude...sto posto.

da buden iskren mi smi u firmi smo krajem prvog mjeseca dobili prehladu, ja prvi dan nisam išao na posao bio sam zgažen, drugo dan isto, treći dan sam se vratio, malo kašlja i zarazio kolegu :D itd.. tako smo svi odležali dan-dva

ali nema dokaza da je to bila corona.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20658
2018-06-14


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vuksadinare Thu 26 Mar - 10:53

kaya wrote:
vuksadinare wrote:meni je nejasno zasto smo ukinuli međugradski promet busevima i vlakovima...uz nas su to jedino ucinile drzave sa prostora ex-yu,mađarska,bugarska,italija....pa brate mili ako zelis ici od odredista A do B zatrazis dozvolu(osim onih u samoizolaciji) i obavis pregled da li si zarazen...ako nisi dobijes dozvolu i slobodno putujes..naravno vozac busa ili kondukter vlaka prvo ti pregleda da li imas dozvolu..
Ma pusti ih u pm..nisu normalni.
pa jebote meni mama tu cami zdrava hoce kuci...jer ima obaveza a ne da ju joj..prije dva dan za svaki slucja obavila testiranje i nema simptoma..vecinom je doma kod mene doma jer mi cuva malu...sa tom organizacijom međugradskog prometa busevima i vlakovima napravili su sranje a moglo s eto lijepo organizirati..ali najlakse je lupiti rampu onda ne trebas mozak upotrebljavati i pijes kavicu...ovako puno je ljudi ostalo zarobljeno npr.u zagrebu a ne zive u zagrebu vec borave privremeno a imaju hrpu obaveza doma..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by kaya Thu 26 Mar - 10:56

AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:
סמאל wrote:Ukoliko je ovo točno,to bi bila odlična vijest.No još se ne zna jeli bi taj imunitet krda pomogao ako bi se sljedeće sezone pojavio mutirani covid-19.
bi, pomogao bi. Gle, ima smisla. Nulti ne može biti nulti ako uzmeš u obzir blaže simptome i brzinu širenju.
Ja sam bila s prijateljem poslje nove godine, prvi mjesec  koji je stigao iz Italije. Pričao je da je bio bolestan kao pas deset dana i kašljao , žalio se da nije bio tako bolestan u životu. Ja sam poslje toga imala "prehladu" od koje nisam bila bolesna kao pas ali  nevjerojatno malo snage sam imala, da sam sve kukala kakva je ovo prehlada osjećam se kao da me netko prebio. To je već prošlo kroz ljude...sto posto.

da buden iskren mi smi u firmi smo krajem prvog mjeseca dobili prehladu, ja prvi dan nisam išao na posao bio sam zgažen, drugo dan isto, treći dan sam se vratio, malo kašlja i zarazio kolegu :D itd.. tako smo svi odležali dan-dva

ali nema dokaza da je to bila corona.
Pa nemam ni ja dokaz, al evo, meni ovaj stigao na vrata iz italije direkt i žalio se na pluća. Dva mjeseca prije sveopće panike..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vili40 Thu 26 Mar - 11:00

teško je ali onaj tko ne vjeruje stručnim ljudima i liječnicima pa ovo sranje uspoređuje sa sezonskom gripom,ne vjeruje u cijepljenje i stalno nešto zašto uopće ide tom doktoru?Ako mu nije dobro nek si doma tutne konzumovu vrećicu na glavu i provede K+ mehaničku ventilaciju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10628
2015-08-02


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vuksadinare Thu 26 Mar - 11:01

ovi nasi ako nesto korisno ne izmisle u svezi kretanja u sljedecih tjedan dana ne bi me iznenadilo da dođe do revolta i da narod pocne ciniti suprotno...u crnoj gori,srbiji vec najavili da im je pun kurac vis epolicijskog sata i zatvora...pa s epitaju hoce li nam i disanje zabraniti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vuksadinare Thu 26 Mar - 11:06

evo dam ruku u vtru ako se korona virus za koju godinu u svijetu tretirati kao obicna gripa...tko danas spominje vise pticju gripu...ili kravlje ludilo...ima ljudi koji se i danas zarazuju od toga ali prakticno nema nikakvih vijesti o tome
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by kaya Thu 26 Mar - 11:07

vili40 wrote:teško je ali onaj tko ne vjeruje stručnim ljudima i liječnicima pa ovo sranje uspoređuje sa sezonskom gripom,ne vjeruje u cijepljenje i stalno nešto zašto uopće ide tom doktoru?Ako mu nije dobro nek si doma tutne konzumovu vrećicu na glavu i provede K+ mehaničku ventilaciju.
Ne uspoređujem s gripom, i onaj koji najebe fakat najebe, ako je u onih par posto, sa lošim imunitetom.atipična upala pluća. Al ako ih kroz 95% prođe ovako , lakše, čemu sve ovo?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by vuksadinare Thu 26 Mar - 11:09

kaya wrote:
vili40 wrote:teško je ali onaj tko ne vjeruje stručnim ljudima i liječnicima pa ovo sranje uspoređuje sa sezonskom gripom,ne vjeruje u cijepljenje i stalno nešto zašto uopće ide tom doktoru?Ako mu nije dobro nek si doma tutne konzumovu vrećicu na glavu i provede K+ mehaničku ventilaciju.
Ne uspoređujem s gripom, i onaj koji najebe fakat najebe, ako je u onih par posto, sa lošim imunitetom.atipična upala pluća. Al ako ih kroz 95% prođe ovako , lakše, čemu sve ovo?!
zbog gospodarskog rata i stjecanja premoci u svijetu...eto zbog cega
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo bi moglo promjeniti sve: - Page 2 Empty Re: Ovo bi moglo promjeniti sve:

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum