ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O čemu razmišlja njemački kapitalista u sprezi s ljevičarima za vrijeme korone ? O trpačini radnom snagom iz Afrike.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

O čemu razmišlja njemački kapitalista u sprezi s ljevičarima za vrijeme korone ? O trpačini radnom snagom iz Afrike. - Page 2 Empty Re: O čemu razmišlja njemački kapitalista u sprezi s ljevičarima za vrijeme korone ? O trpačini radnom snagom iz Afrike.

Post by Noor 25/3/2020, 13:03

סמאל wrote:
Noor wrote:
סמאל wrote:
Noor wrote:
סמאל wrote:
affraid  pa ovo je zločin protiv čovječnosti. :rasta da sam ja napisao ovako nešto,ona bedasta Norka propela bi se na zadnje noge. lol!
zato jer sam zaljubljena u Raya, to ti je to :heart2
Onda ja očito imam krivi pristup.Ne valja povlađivat ženama,već ovako grubijanski kao Ray. :(
čuj, nemoj se uvrijediti, ja do neki dan nisam znala jesi muško ili žensko
Što bih se uvrijedio jocolor nego kako to,nije valjda da pišem u neodređenom licu.
brkala sam te s peglom...znam da netko od vas piše u neodređenom licu, a ja takve ne čitam baš, kad to uočim

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

O čemu razmišlja njemački kapitalista u sprezi s ljevičarima za vrijeme korone ? O trpačini radnom snagom iz Afrike. - Page 2 Empty Re: O čemu razmišlja njemački kapitalista u sprezi s ljevičarima za vrijeme korone ? O trpačini radnom snagom iz Afrike.

Post by RayMabus 25/3/2020, 13:06

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:

Sad navijan da svaki dan imaju sve više koronaša tako da im karantena potraje dok se ne nađe cjepivo a ako puste karantenu korona će im pobit penzionere koji glasaju za ovakve Marxiste.
affraid  pa ovo je zločin protiv čovječnosti. :rasta da sam ja napisao ovako nešto,ona bedasta Norka propela bi se na zadnje noge. lol!
Zašto ? Pa nek drže strogu karantenu pa će održavat broj zaraženih na minimumu.

Al da onda će potonit ekonomija pa neće moć dovodit crnce. Koji peh. 

A onda pusti karantenu pa će pobit jedno 2% starčadi a to je u Njemčkoj miljon i 650 tisuća ljudi koji najviše glasaju za socijaliste ili Merkel ( koja je isti k kao i socijalisti kad je trpačina u pitanju jer gleda lovu ).

Mislim nek drže strogu karantenu .....ili nek CRKNU.
Prije su dovodili crnce u brodovima i lancima,danas dolaze sami da bi radili za kikiriki,u čemu je razlika ?
Nije valjda da si ljubomoran da će crnci pobrat sve ženske ? :cleanteeth
Ne živim u Njemačkoj da bi bio ljubomoran na bilo koga itd. 

Čudim se njihovoj pohlepi i gluposti.

Nemaš radne snage ? Pa pribaci tvornicu u Afriku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum