ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Guest 3/25/2020, 02:24

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:Inace,iz stana na periferiji,direktno idem na posel,15 km dalje...nisam poduze bio u jezgi grada,Rujka kaze da je sve pozatvarano,cak ce se izgleda i ordinacije sa obiteljskim ljecnicima zatoriti..banke zatvorene,nema personala,samo bankomati..
jel ideš još uvijek autobusom... ili si skucao za neku sklepu...
kupio 2018,ganjc novi...

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 70008024373018040100200
pa lijep je a i garaža ti je lijepa dupla... bogami baš te je dobro krenulo... čestitam...
nije ovo moj,niti garaze...samo je auto iste boje..pa PAMETNO sam krenuo,a hvala i rodbini na pomoci u svemu..

Guest
Guest


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by michaellcmacha 3/25/2020, 02:26

Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:Inace,iz stana na periferiji,direktno idem na posel,15 km dalje...nisam poduze bio u jezgi grada,Rujka kaze da je sve pozatvarano,cak ce se izgleda i ordinacije sa obiteljskim ljecnicima zatoriti..banke zatvorene,nema personala,samo bankomati..
jel ideš još uvijek autobusom... ili si skucao za neku sklepu...
kupio 2018,ganjc novi...

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 70008024373018040100200
pa lijep je a i garaža ti je lijepa dupla... bogami baš te je dobro krenulo... čestitam...
nije ovo moj,niti garaze...samo je auto iste boje..pa PAMETNO sam krenuo,a hvala i rodbini na pomoci u svemu..
dobro... ali više se ne budalesaš nego si normalan... mislim ne izvodiš one manevre menadžerske i ostale gluparije...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Guest 3/25/2020, 02:27

a na ovog si mislio...

http://www.pi-news.net/2020/03/corona-hysterie-leute-kommt-runter/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com&utm_campaign=dbr
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by michaellcmacha 3/25/2020, 02:28

Legendovich wrote:a na ovog si mislio...

http://www.pi-news.net/2020/03/corona-hysterie-leute-kommt-runter/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com&utm_campaign=dbr
a valjda pa slični su .... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Guest 3/25/2020, 02:29

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
jel ideš još uvijek autobusom... ili si skucao za neku sklepu...
kupio 2018,ganjc novi...

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 70008024373018040100200
pa lijep je a i garaža ti je lijepa dupla... bogami baš te je dobro krenulo... čestitam...
nije ovo moj,niti garaze...samo je auto iste boje..pa PAMETNO sam krenuo,a hvala i rodbini na pomoci u svemu..
dobro... ali više se ne budalesaš nego si normalan... mislim ne izvodiš one manevre menadžerske i ostale gluparije...
nema tu nish glupo..ili driftas za sitnish,ili si gori i drugi driftaju a ti ih vodiish..

Sjeti se da nije najtezi dio proizvesti neshto,nego prodati u danashnje vrijeme..i ti si u neku ruku menadzer..ili??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Leviathan2 3/25/2020, 02:29

svetac, jebo virus, kako se svabice drze
jel to kozojebi stancaju il su se i oni usrali od virusa :D

_________________
U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Guest 3/25/2020, 02:33

Leviathan2 wrote:svetac, jebo virus, kako se svabice drze
jel to kozojebi stancaju il su se i oni usrali od virusa :D
pa..ne znam..svabice su rokali samo pakše i afganistanci i to u redaljkama nedobrovoljnim...Turcadija nece niti da pipne svabice,osdim ovih mladih-zaljubljenih..no tim svabicama niti Bog niti vrag ne bi odoljeli...Turcadija se zajebaje na konto virusa,ali im u oku vidim nemir..no dobro,svi oni imaju velike obitelji i puno djece,pa ima razloga.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by michaellcmacha 3/25/2020, 02:36

Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
kupio 2018,ganjc novi...

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 70008024373018040100200
pa lijep je a i garaža ti je lijepa dupla... bogami baš te je dobro krenulo... čestitam...
nije ovo moj,niti garaze...samo je auto iste boje..pa PAMETNO sam krenuo,a hvala i rodbini na pomoci u svemu..
dobro... ali više se ne budalesaš nego si normalan... mislim ne izvodiš one manevre menadžerske i ostale gluparije...
nema tu nish glupo..ili driftas za sitnish,ili si gori i drugi driftaju a ti ih vodiish..

Sjeti se da nije najtezi dio proizvesti neshto,nego prodati u danashnje vrijeme..i ti si u neku ruku menadzer..ili??
ma ja sam kurac... narmpo sam se svih ovih godina, spizdio dosta love u cjevčuge, najlone za pokrov, kilometre alkatena za navodnjavanje i u konačnici me spizdilo po pumpi i razjebalo cijelu koncepciju.... nije da žalim, ionako tu kod nas vrijede pravila koja ne idu na ruku ferplay igri... više mi je krivo što me je taj hercatack sjebao da ne odem o Forzheim... a sad me ovaj covid19 onemogućio da odem na brač... a nek ide u kurac, kad ne ide ne ide... sjedit doma i čuvat pripadnike plemena... :)))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Guest 3/25/2020, 02:40

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
pa lijep je a i garaža ti je lijepa dupla... bogami baš te je dobro krenulo... čestitam...
nije ovo moj,niti garaze...samo je auto iste boje..pa PAMETNO sam krenuo,a hvala i rodbini na pomoci u svemu..
dobro... ali više se ne budalesaš nego si normalan... mislim ne izvodiš one manevre menadžerske i ostale gluparije...
nema tu nish glupo..ili driftas za sitnish,ili si gori i drugi driftaju a ti ih vodiish..

Sjeti se da nije najtezi dio proizvesti neshto,nego prodati u danashnje vrijeme..i ti si u neku ruku menadzer..ili??
ma ja sam kurac... narmpo sam se svih ovih godina, spizdio dosta love u cjevčuge, najlone za pokrov, kilometre alkatena za navodnjavanje i u konačnici me spizdilo po pumpi i razjebalo cijelu koncepciju.... nije da žalim, ionako tu kod nas vrijede pravila koja ne idu na ruku ferplay igri... više mi je krivo što me je taj hercatack sjebao da ne odem o Forzheim... a sad me ovaj covid19 onemogućio da odem na brač... a nek ide u kurac, kad ne ide ne ide... sjedit doma i čuvat pripadnike plemena... :)))
a nish..odrzavaj sto si ulozio..TREBAT CE..hrane ce uvijek trebati..malo prokljuvi metode stavljanja na trziste..
evo ti ovo
https://www.amazon.de/New-Vegetable-Herb-Expert/dp/0903505754
,pa si pribavi..kolikogod znali,nikad dovoljno ne znamo...
Nizozemci su brutalni u tome..Imas famigliju veliku,i brothere,zdogovorite,neshto...mogao bi biti veliki biznis..
Nizozemci izvoze cvijece i povrce,na daljine da nije normalno..po cijeni,da covjek ne kuzi kako im se isplati..pogledaj u tom smjeru..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Guest 3/25/2020, 02:45

Danas ovi doli u pogonu ulovili jednu mladu srpkinju,kako je iz općeg lagera ..otudjivala toalet papire.. lol! lol! lol!,i to da je cura bar zagrabila,nego uzela tri rolice i pocela trpati u ruksak,kad je šihtlajter usao u skladiste..pas joj guzicu.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by michaellcmacha 3/25/2020, 02:50

Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
nije ovo moj,niti garaze...samo je auto iste boje..pa PAMETNO sam krenuo,a hvala i rodbini na pomoci u svemu..
dobro... ali više se ne budalesaš nego si normalan... mislim ne izvodiš one manevre menadžerske i ostale gluparije...
nema tu nish glupo..ili driftas za sitnish,ili si gori i drugi driftaju a ti ih vodiish..

Sjeti se da nije najtezi dio proizvesti neshto,nego prodati u danashnje vrijeme..i ti si u neku ruku menadzer..ili??
ma ja sam kurac... narmpo sam se svih ovih godina, spizdio dosta love u cjevčuge, najlone za pokrov, kilometre alkatena za navodnjavanje i u konačnici me spizdilo po pumpi i razjebalo cijelu koncepciju.... nije da žalim, ionako tu kod nas vrijede pravila koja ne idu na ruku ferplay igri... više mi je krivo što me je taj hercatack sjebao da ne odem o Forzheim... a sad me ovaj covid19 onemogućio da odem na brač... a nek ide u kurac, kad ne ide ne ide... sjedit doma i čuvat pripadnike plemena... :)))
a nish..odrzavaj sto si ulozio..TREBAT CE..hrane ce uvijek trebati..malo prokljuvi metode stavljanja na trziste..
evo ti ovo
https://www.amazon.de/New-Vegetable-Herb-Expert/dp/0903505754
,pa si pribavi..kolikogod znali,nikad dovoljno ne znamo...
Nizozemci su brutalni u tome..Imas famigliju veliku,i brothere,zdogovorite,neshto...mogao bi biti veliki biznis..
Nizozemci izvoze cvijece i povrce,na daljine da nije normalno..po cijeni,da covjek ne kuzi kako im se isplati..pogledaj u tom smjeru..
ma ništa od tog izbacio sam iz brzine a i dobio sam ponudu na braču koja se ne odbija... samo da ovo sranje stane odmah odoh kod amerikanca i potpisujem doživotno... ovo ovdje što imam moguće najstariji ostane a dva mlađa i žena budu išli sa mnom... samo da me ovo mimoiđe jer ne vjerujem da bih preživio ako je istina da ubija srčane bolesnike... jbg preveliko mi je oštećenje.... ali ako sve prođe ok odoh dolje k Longiju...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Guest 3/25/2020, 03:00

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
dobro... ali više se ne budalesaš nego si normalan... mislim ne izvodiš one manevre menadžerske i ostale gluparije...
nema tu nish glupo..ili driftas za sitnish,ili si gori i drugi driftaju a ti ih vodiish..

Sjeti se da nije najtezi dio proizvesti neshto,nego prodati u danashnje vrijeme..i ti si u neku ruku menadzer..ili??
ma ja sam kurac... narmpo sam se svih ovih godina, spizdio dosta love u cjevčuge, najlone za pokrov, kilometre alkatena za navodnjavanje i u konačnici me spizdilo po pumpi i razjebalo cijelu koncepciju.... nije da žalim, ionako tu kod nas vrijede pravila koja ne idu na ruku ferplay igri... više mi je krivo što me je taj hercatack sjebao da ne odem o Forzheim... a sad me ovaj covid19 onemogućio da odem na brač... a nek ide u kurac, kad ne ide ne ide... sjedit doma i čuvat pripadnike plemena... :)))
a nish..odrzavaj sto si ulozio..TREBAT CE..hrane ce uvijek trebati..malo prokljuvi metode stavljanja na trziste..
evo ti ovo
https://www.amazon.de/New-Vegetable-Herb-Expert/dp/0903505754
,pa si pribavi..kolikogod znali,nikad dovoljno ne znamo...
Nizozemci su brutalni u tome..Imas famigliju veliku,i brothere,zdogovorite,neshto...mogao bi biti veliki biznis..
Nizozemci izvoze cvijece i povrce,na daljine da nije normalno..po cijeni,da covjek ne kuzi kako im se isplati..pogledaj u tom smjeru..
ma ništa od tog izbacio sam iz brzine a i dobio sam ponudu na braču koja se ne odbija... samo da ovo sranje stane odmah odoh kod amerikanca i potpisujem doživotno... ovo ovdje što imam moguće najstariji ostane a dva mlađa i žena budu išli sa mnom... samo da me ovo mimoiđe jer ne vjerujem da bih preživio ako je istina da ubija srčane bolesnike... jbg preveliko mi je oštećenje.... ali ako sve prođe ok odoh dolje k Longiju...
ajd..dao Bog da ti se ostvari... :tu :tu :tu ybtg..nismo vise 25-35 godina,i pazljivo moramo planirati sto dalje..prosao sam ja ovdje pakla,no,nisam pička da kukam na posel..ybtg,a za 7 godina sam morao nesto uspjeti,ili propasti..kupio sam parcelu zemlje,5000-6000 ojra,okruzeno gustom i visokom zivicom,ubacio hexe-haus,i tu uzgajam povrce i nesh vockica..a i vikendom,bacim rostilj sa curom,prespavamo tamo,opustimo mozgove..
ovu situaciju treba pregurati,ziv nadam se,i pazeljiv vidjeti sto dalje..
bustaj imunitet,to je iz soja gripa,dakle pluca su prvotno izlozena kao ulaz..moram reci da ovim mazem debelo nos iznutra lol! lol! lol!

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Image_050
potom spricnem onu morsku vodicu u nos.,pa srknem do grla..przi i papreno,ali ubija gamad na startu.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Guest 3/25/2020, 03:01

inace se kao maze na gole grudi..ja mislim da je ovako interno ipak logicnije.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Guest 3/25/2020, 03:03

uzimaj b-komplex i Magnesium..prvi brutalno jaca i gradi nove stanice tijela,zivce,misice(srce),nerve,a drugi energiju daje..uOPCE TI NE TREBAJU neki skupi lijekovi..uzmi ciglice i sam si gradi zdravlje.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by michaellcmacha 3/25/2020, 03:13

potporu komplet nabavljam preko kemig-a i za sad je to ok... u ove 4 godine imao sam samo jedan šub tlaka... ergo testovi za sad su svi bili dobri, tlak držim pod kontrolom.... jedino je šteta što nisam imao dovoljno love da bar godinu i pol trošim reductal koji se pokazao kao odličan za tu prvu dvogodišnju fazu oporavka nakon srčanog udara... jgb bio mi je preskup tak da sam ga trošio samo 8 mjeseci...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Guest 3/25/2020, 03:26

tebi bi najvise klima mediteranska odgovarala...i kontroliranje debljine,dakle sto manji teret svega na srce..i nadomjesci koji poticu obnavljanje stanica..ja to radim vec godinama..jedem sve,cak zderem,ali gledam to ispucati u aktivnostima..kazem b-kompleks mi je jednom,zajedno sa articokom i silimarinom jetru u potpunosti obnovio,no doktor nije spomenuo niti articoku,niti silimarin,a niti b-kompleks..
srce je misic,stanice se obnavljaju,samo ih treba hraniti..SVE je regenerira,samo treba materijal organizmu dati..a infoja na internetu ne fali..
sami medikamenti,vise tu igra ulogu psihologija,nego efikasnost,kbar kad procitas nuspojave..1 korist-10 stetnosti..
I danas,uzmem nesh kvalitetniji B-kompleks,Magnezij i vitamine druge..a gledam i jesti dobro i kvalitetno..ne libim se masnoce niti nicega..samo u mjeri..fit sam i jak kao vol,a izgledom(nema sto da se hvalim) djelujem,da se ljudi zajebu vise nego 10 godina manje mi daju..dakl kao da sam na pocetku 40tih..ako mislis i razmisljas da si fit i zdrav,organizam i na to somatski reagira..laik sam za te neke medicine,ali cujem malo ovoga malo onoga,provjerim na internetu i tako..duh je veoma bitan.ne smijes o sebi misliti kao olupini..nego kao o malo preforsiranom stroju,kojem malo treba dihtove popraviti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by michaellcmacha 3/25/2020, 03:34

nema za ovaj vid oštećenja regeneracije.... to što mi je ostalo to radi sa 50% snage i to je to... puno mi je pomoglo što sam prestao pušiti i što imam na raspolaganju dosta kvalitetne dodatke )što si nabrojao i plus), dosta kvalitetne hrane... jedino me pati ovaj zimski manjak motivacije za akcijom... onda moram duplo potegnuti čim prigrije...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Guest 3/25/2020, 03:38

pa cuh da je doli zapadao snig..hajd malo petu u guzicu i setnja.. :rasta :rasta :rasta

pogledaj i ovo..

https://www.mayo.edu/research/centers-programs/van-cleve-cardiac-regenerative-medicine-program
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Guest 3/25/2020, 12:28

[size=36]Corona: police surveillance ban on Contact[/size]

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Corona1410_v-vierspaltig
The police controlled the country, like here in Hanover, whether the prohibition of Contact is maintained.

Lower Saxony's Prime Minister Stephan Weil (SPD) has announced that the police because of the Corona pandemic imposed a contact ban consistently will prevail. "The officials will be at full strength present in the country and ensure that people disconnect really," he said, Because in the NDR regional magazine "Hallo Niedersachsen". This is a serious procedure that could in the end, save thousands of lives. "We really mean it", - stressed Because.

No curfew, but the contact ban

Hello Lower Saxony - 22.03.2020 At 19:30
A curfew, there is not a Federal ban on wide Contact. Accumulations of more than two people are forbidden. Prime Minister Stephan Weil in the Studio conversation.

 

 

 

 


[size=26]3,31 70 reviews

Information about the shipment
[/size]

Länder decide on uniform rules

In lower Saxony, in force since Monday, as well as in all other länder in Germany - tighter restrictions. On German Chancellor Angela Merkel (CDU) have, several Federal Ministers, as well as low-agreed Saxony's Prime Minister Stephan Weil (SPD), and the other country leaders on Sunday. The Chancellor had explained the Details of the early Sunday evening in a Statement and afterwards learned that they had contact with the Coronavirus infected Person. It has now quarantined on their return.

The measures adopted in the Individual

To the following rules to keep the citizens from now on:
1. Reduction of contacts outside of the members of the house object to an absolutely necessary Minimum
2. Minimum distance of 1.50 meters, to other persons in the Public
3. Stay in a public space is only alone, with a further non-Person living in the household or in the circle of the members of the house stand allowed.
4. The way to work, to emergency care, shopping, doctor's visits, and attendance at required appointments, help for others, and individual Sport and exercise in the fresh air etc.
5. Groups of party people - in the private sector - will not be tolerated.
6. Catering establishments are closed, only delivery and out-of-home-sale allowed to remain.
7. Services in the field of body care, such as hairdressers, beauty salons, massage clinics, and Tattoo Studios are closed. Medically necessary treatments remain possible.
8. In all businesses, it is important that the hygiene rules are complied with and effective protection measures.
9. These measures are intended to have a duration of at least two weeks in.

Most of the citizens to show understanding

Most of lower Saxony had held, meanwhile, is apparently already at the weekend, to the requirements of the country. The NDR 1 lower Saxony is reported. Larger groups had not been on the road, it will be kept in a distance, said a spokeswoman for the police in Hannover, Germany. Only Bolz and playgrounds, the officials would have had to pronounce isolated place references. A similar picture was also in Celle. The reinforced strips used, police officers would have had to answer the question - for example, if restaurant visits are no longer possible, a spokesman said. The citizens would have been shown but are, almost without exception, insightful. Empty interior towns reported to the authorities in Lüneburg and Göttingen. "But there are still some who have not figured it out," said the Prime Minister, Because. Since you need help now.
FOR MORE INFORMATION
U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Weil2068_v-zweispaltig

[size=20]Because: Not a complete curfew planned

21.03.2020 10:00 PM
NDR 1 lower Saxony
The Prime Minister has Because of the stresses in a question and answer session of NDR 1 lower Saxony is once again the seriousness of the Corona-crisis. A complete curfew was not to be, but still useful. more
[/size]

Because for the Federal uniform regulations

Before the meeting, twelve Federal States, including lower Saxony had agreed, apparently, to ban, in principle, to a Contact. Because last had emphasized several times that he wants a nationwide uniform rules, not alone of the individual countries. Quite uniformly, the prohibitions are not now, however, In Bavaria and Hesse about more stringent restrictions apply. The primary objective of slowing the spread of the Virus not to overload the health care system. Also, in lower Saxony, several people are now after an infection with the Coronavirus have died.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Guest 3/25/2020, 12:28

https://www.ndr.de/nachrichten/niedersachsen/Corona-Polizei-ueberwacht-Kontaktverbot,corona1314.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Guest 3/26/2020, 09:47

blagi pad brzine zarazivanja..nije vise svakih dva dana,nego svaka dva i po..utjehe,mosh misliti..
nije bitno vise ono UDUPLJAVANJE,nego dal,je to dva ili tri dana...jako bitno.. No



[size=15]How is the Corona-curve in Germany?


The curve of infections with the new Coronavirus SARS-CoV-2 rises steeply, the Virus is spreading especially rapidly in the case of us. How quickly the number of Corona doubled in Germany-Infected? Current graphic with explanatory notes.
[/size]

[size=15]To use all the Numbers that are currently for Coronavirus, the number of Infected or Convalescent appear, Wisely:
The number of unreported cases of infection with the new Coronavirus SARS-CoV-2 is likely to be very high, because not all infected individuals is equal to be testedUntil a positive Test is reported, and the statistics goes, it takes time. Official Figures are therefore lower than the actual Numbers and to lag the development in time afterwards.
The overview map of the current corona virus in Bavaria, you will find cases here.

The sum of all infections during the course of the time

The following Graph shows the absolute number of all at a certain time of reported Corona cases in sum, based on the information provided by the world health organization and is updated daily once. He gives no information about how many people recover or acutely ill.[/size]

[size=15]History is not linear, but logarithmic is shown

The development of the rate of infection of the SARS-CoV-2 Virus to show can we use in this representation, a logarithmic scale in which the steps according to the above non-linear (100, 200, 300, etc.) run, but in the tens-of-logarithm: The first stage is reached, the Graph in the case of 100 (10 x 10) officially reported infections between 1. and 2. March 2020. The next level is at 1,000 cases (10 x 10 x 10) , which on 9. March were. Out of 10,000 (10 x 10 x 10 x 10) and so forth follows.
Corona-Virus - the most important questions and answers you can find here.

The beginning of the development is comparable with the remainder

The advantage of the logarithmic scale is that the development in very small numbers at the beginning of the Corona-infection (left) is comparable with the development in the large range of numbers currently (far right). And thus, the Trend of the current rate of infection of the Coronavirus, it is clear. In this way, the doubling time of the infection present - and which is decisive for the speed of the Coronavirus spread.

Corona-cases will develop exponentially

The Figures for Corona infection are currently developing exponentially (an infected Person is in a short time, 2 to 3 more of these in the same short time, 2 to 3 more people, so now 4 to 9, etc.). In a linear representation, this results in a curve that rises so steep that no Details of the development are not visible any more.

On the development, it is now

Currently, the number of reported infections in Germany, doubling every 2 to 3 days: Where infected yesterday 100 people, it will be tomorrow or the day after probably 200. And 2 to 3 days later 400.

The steeper, the faster

Would the rate of infection so far have been with a doubling only every 3 days (lower dashed line), we would have at 18.3. only around 2,500 infections in total, had not more than 8,000. The Rate would have been but in the case of a doubling of all the 2 days, would be up to the age of 18. March is already over 30,000 in Corona infected persons known to have been. As long as this Graph increases with the same inclination, means that The Coronavirus continues to spread at high speed.

"Flatten the Curve" - die Kurve muss flacher werden!

Was wir alle wollen: Die Infektionsrate muss sinken. In Italien ist sie beispielsweise schon auf eine Verdoppelung alle 5 Tage gesunken (Stand 20. März). Das heißt, es werden zwar täglich neue Infektionen gemeldet, aber das Virus verbreitet sich nicht mehr ganz so schnell.
Also, beobachten Sie diese Kurve: Wenn die jetzt getroffenen Vorsichtsmaßnahmen greifen, wird der Graph in einigen Wochen flacher verlaufen, hoffentlich irgendwann sogar waagrecht - wenn es gar keine neuen Infektionen mehr gibt.[/size]


U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 2f23e2cb-769e-4ce7-bd0b-e5a9ad92cfb2
[size=15]:copyright: BR
The President of the Robert Koch Institute is seeing the first signs that the Expo could flatten out sequential increase in the Corona-infections a little.[/size]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih - Page 6 Empty Re: U Njemačkoj strahovito rapidno raste broj zaraženih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum