ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/3/2020, 14:29


jer zdravlje je novac, i ništa drugo?



jel možemo i voučere onda uvest u škole


Last edited by kic on 2/3/2020, 14:35; edited 1 time in total

kic
Admin

Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/3/2020, 14:34

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
hvala, osjećam se kao da sam upisao još jedan kolegij s obzirom koliko materijala se nalijepi na ovu temu..

ok ovaj bogataš ima možda pravo u analizi svih problema koji se pojavljuju - ali nj rješenje je: a bipartisan commission to re-engineer the economic system  pale

i da je loša edukacija the equivalent of child abuse je više nego pretjeran komentar..  fizičko nasilje > verbalno i ostalo

samo nam treba komisija koja će upravljati s ekonomskim pitanjima, ovo je jednostavno rečeno: soft-komunizam

ili ako vas smeta što spominjem komunizam, jednostavno je to centralno planiranje koje se već dokazalo da ne može biti od koristi jer se u svijetu i životu događa puno nepredvidivih problema, evo dođe odjednom random virus i zajebe ti ekonomiju - i kako onda pričati o nekim ekonomskim planovima i redistribuciji? redistribucija je pseudo-riječ za otimanje inače..

revolucija je jedino legitimna, u mojim očima, ako centri moći koriste prisilu i jednostavno rečeno: nasilje, nad nekim slojem društva-

i čak i tad proizvede puno kolateralnih nevinih žrtvi, a jedna revolucija koja bi rušila sistem koji se ne možeš uhvatiti za glavu ni za rep, jer je sličniji duhu, može rezultati samo s malo više nevinih žrtvi, što smo već i vidjeli u povijesti (je li itko ovdje čitao ruske pisce 20. stoljeća?)

revolucija?
je mores dati neki primjer legitimne revolucije?

Denkverbot - Page 28 American-revolution

jo bi prije reko da je to rat za nezavisnost.
ne bi valjda reko da je domovinskinrat bila revolucija, jer smo preminili predak?

pa i bi, s oba događaja došla su dva nova uređenja-

kod Američke su rezovi bili jasniji i suštinskiji naravno
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/3/2020, 14:38

ebenica wrote:
kic wrote:
nemaš ti dvije čiste i pametne u glavi, igraj tetris za početak, bar da nešto slažeš.

želim ti zdravlje, ali ako već oboliš onda ne u SAD-u, nego u Švedskoj, sve će ti platit tamo.
jebem ti mater bezobraznu :coffee

Pa bas ti je fino pozelio. :D Inace, svedsko je zdravstvo u ozbiljnom q-rcu. Jos je i nase, ovakvo grozno kakvo je, bolje od njihovog. Frendica mi ondje zivi pa se ne mogu nacuditi sto se desava.

Inace, lijepo je vidjeti sto tko zaista misli i koliki je humanist. Fingirani.

Kapitalizam kooptira svaku ideju, pokret i inicijativu koja ga ugrozava. To je ta "sloboda misli i govora". Samo bez mogucnosti djelovanja (jer slijede teske sankcije). Zato je parlamentarna ljevica unutar kapitalisticke drzave obicna iluzija. Zato je ljevica ozbiljna i oruzana stvar. ;)


Ali, nema veze. Bitno da Aben i Kic imaju dvije ciste i pametne u glavici koje rasipaju po ovom forumcicu. :)


Simpa.


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/3/2020, 14:45


poželio sam mu zdravlje naravno, ostalo sam nastavio po nj preferencijama

što si se ti uhvatila mene i oružane stvari je zaista apsurdno malo, ali dobro..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/3/2020, 14:48

kic wrote:
hvala, osjećam se kao da sam upisao još jedan kolegij s obzirom koliko materijala se nalijepi na ovu temu..

ok ovaj bogataš ima možda pravo u analizi svih problema koji se pojavljuju - ali nj rješenje je: a bipartisan commission to re-engineer the economic system  pale

i da je loša edukacija the equivalent of child abuse je više nego pretjeran komentar..  fizičko nasilje > verbalno i ostalo

samo nam treba komisija koja će upravljati s ekonomskim pitanjima, ovo je jednostavno rečeno: soft-komunizam

ili ako vas smeta što spominjem komunizam, jednostavno je to centralno planiranje koje se već dokazalo da ne može biti od koristi jer se u svijetu i životu događa puno nepredvidivih problema, evo dođe odjednom random virus i zajebe ti ekonomiju - i kako onda pričati o nekim ekonomskim planovima i redistribuciji? redistribucija je pseudo-riječ za otimanje inače..

revolucija je jedino legitimna, u mojim očima, ako centri moći koriste prisilu i jednostavno rečeno: nasilje, nad nekim slojem društva-

i čak i tad proizvede puno kolateralnih nevinih žrtvi, a jedna revolucija koja bi rušila sistem koji se ne možeš uhvatiti za glavu ni za rep, jer je sličniji duhu, može rezultati samo s malo više nevinih žrtvi, što smo već i vidjeli u povijesti (je li itko ovdje čitao ruske pisce 20. stoljeća?)

kako ti čitaš? ovo nije poezija pa ćemo sad interpretirati napisano....mislim, šta ti neznaš čitati as-is tj. onako kako je napisano nego interpretiraš napisano. neznam kako bi tu aberaciju nazvao.

ti kažeš da je lik napisao da je loša edukacija ekvivalent i bla bla... što nije istina jer lik je napisao nešto sasvim drugo:

"To me, leaving so many children in poverty and not educating them well is the equivalent of child abuse, and it is economically stupid."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/3/2020, 14:51


Denkverbot - Page 28 Dalio10

čitam šta piše

i još jednom: fizičko nasilje > verbalno i ostalo
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/3/2020, 14:54

violator wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
nemaš ti dvije čiste i pametne u glavi, igraj tetris za početak, bar da nešto slažeš.

želim ti zdravlje, ali ako već oboliš onda ne u SAD-u, nego u Švedskoj, sve će ti platit tamo.
jebem ti mater bezobraznu :coffee

Pa bas ti je fino pozelio. :D Inace, svedsko je zdravstvo u ozbiljnom q-rcu. Jos je i nase, ovakvo grozno kakvo je, bolje od njihovog. Frendica mi ondje zivi pa se ne mogu nacuditi sto se desava.

Inace, lijepo je vidjeti sto tko zaista misli i koliki je humanist. Fingirani.

Kapitalizam kooptira svaku ideju, pokret i inicijativu koja ga ugrozava. To je ta "sloboda misli i govora". Samo bez mogucnosti djelovanja (jer slijede teske sankcije). Zato je parlamentarna ljevica unutar kapitalisticke drzave obicna iluzija. Zato je ljevica ozbiljna i oruzana stvar. ;)


Ali, nema veze. Bitno da Aben i Kic imaju dvije ciste i pametne u glavici koje rasipaju po ovom forumcicu. :)


Simpa.


pa ne postoje savršenstva, ali da težimo i veličamo društvo u kojem će se umirati od gripe ili upale pluće jer svaki 4 amerikanac ne želi ići doktoru radi troškova a pljujemo po društvu koje ima humaniji pristup je onak, simpatično, da. umjesto da od svakoga uzmemo ono što vrijedi i to razvijamo na neki svoj način bez žrtvovanja ljudskosti u svemu mi radimo što? slijepo slijedimo nešto što u praksi niti je humano niti normalno.
valjda je hvalisanje razumijevanjem ruske književnosti a ne razumijevanje jednostavno napisanih stvari na hrvatskom taj oblik kojem trebamo težiti. brijem da je granica kicovog razumijevanja napisanih stvari na hrvatskom točno na visini :"jebem ti mater bezobraznu", sve kompliciranije od toga je njemu nemoguće razumijeti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/3/2020, 14:55

kic wrote:
poželio sam mu zdravlje naravno, ostalo sam nastavio po nj preferencijama

što si se ti uhvatila mene i oružane stvari je zaista apsurdno malo, ali dobro..

Mativka, jesi to ti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/3/2020, 14:57

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
hvala, osjećam se kao da sam upisao još jedan kolegij s obzirom koliko materijala se nalijepi na ovu temu..

ok ovaj bogataš ima možda pravo u analizi svih problema koji se pojavljuju - ali nj rješenje je: a bipartisan commission to re-engineer the economic system  pale

i da je loša edukacija the equivalent of child abuse je više nego pretjeran komentar..  fizičko nasilje > verbalno i ostalo

samo nam treba komisija koja će upravljati s ekonomskim pitanjima, ovo je jednostavno rečeno: soft-komunizam

ili ako vas smeta što spominjem komunizam, jednostavno je to centralno planiranje koje se već dokazalo da ne može biti od koristi jer se u svijetu i životu događa puno nepredvidivih problema, evo dođe odjednom random virus i zajebe ti ekonomiju - i kako onda pričati o nekim ekonomskim planovima i redistribuciji? redistribucija je pseudo-riječ za otimanje inače..

revolucija je jedino legitimna, u mojim očima, ako centri moći koriste prisilu i jednostavno rečeno: nasilje, nad nekim slojem društva-

i čak i tad proizvede puno kolateralnih nevinih žrtvi, a jedna revolucija koja bi rušila sistem koji se ne možeš uhvatiti za glavu ni za rep, jer je sličniji duhu, može rezultati samo s malo više nevinih žrtvi, što smo već i vidjeli u povijesti (je li itko ovdje čitao ruske pisce 20. stoljeća?)

revolucija?
je mores dati neki primjer legitimne revolucije?

Denkverbot - Page 28 MTU4MDgwODE0Mion

jo bi prije reko da je to rat za nezavisnost.
ne bi valjda reko da je domovinskinrat bila revolucija, jer smo preminili predak?

pa i bi, s oba događaja došla su dva nova uređenja-

kod Američke su rezovi bili jasniji i suštinskiji naravno

ali u obadvo slucaja je odbocena strana sila i njen poredak, tako da se u izborenoj samostalnosti novi poredak stvoro "od nule". ljudi su ga spremno prihvatili, nije bilo oponenata ke je tribalo revolucionarno " tretirati".

no, jasno mi je da se revolucija more pokrenuti legitimno, nis sigur more li se izvesti legitimno.
bacanje socijalistov iz helihoptera i sibir za kulake su neprihvatljivi

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/3/2020, 14:58

violator wrote:
kic wrote:
poželio sam mu zdravlje naravno, ostalo sam nastavio po nj preferencijama

što si se ti uhvatila mene i oružane stvari je zaista apsurdno malo, ali dobro..

Mativka, jesi to ti?

kad kupuješ praćku, i koga ćeš gađati? i kako će to popraviti društvo? a kako tebe?

https://www.suzavac-argus.com/proizvodi/pracke-i-puhaljke/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/3/2020, 15:09

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
nemaš ti dvije čiste i pametne u glavi, igraj tetris za početak, bar da nešto slažeš.

želim ti zdravlje, ali ako već oboliš onda ne u SAD-u, nego u Švedskoj, sve će ti platit tamo.
jebem ti mater bezobraznu :coffee

Pa bas ti je fino pozelio. :D Inace, svedsko je zdravstvo u ozbiljnom q-rcu. Jos je i nase, ovakvo grozno kakvo je, bolje od njihovog. Frendica mi ondje zivi pa se ne mogu nacuditi sto se desava.

Inace, lijepo je vidjeti sto tko zaista misli i koliki je humanist. Fingirani.

Kapitalizam kooptira svaku ideju, pokret i inicijativu koja ga ugrozava. To je ta "sloboda misli i govora". Samo bez mogucnosti djelovanja (jer slijede teske sankcije). Zato je parlamentarna ljevica unutar kapitalisticke drzave obicna iluzija. Zato je ljevica ozbiljna i oruzana stvar. ;)


Ali, nema veze. Bitno da Aben i Kic imaju dvije ciste i pametne u glavici koje rasipaju po ovom forumcicu. :)


Simpa.


pa ne postoje savršenstva, ali da težimo i veličamo društvo u kojem će se umirati od gripe ili upale pluće jer svaki 4 amerikanac ne želi ići doktoru radi troškova a pljujemo po društvu koje ima humaniji pristup je onak, simpatično, da. umjesto da od svakoga uzmemo ono što vrijedi i to razvijamo na neki svoj način bez žrtvovanja ljudskosti u svemu mi radimo što? slijepo slijedimo nešto što u praksi niti je humano niti normalno.
valjda je hvalisanje razumijevanjem ruske književnosti a ne razumijevanje jednostavno napisanih stvari na hrvatskom taj oblik kojem trebamo težiti. brijem da je granica kicovog razumijevanja napisanih stvari na hrvatskom točno na visini :"jebem ti mater bezobraznu", sve kompliciranije od toga je njemu nemoguće razumijeti.

riječ je o doživljenim iskustvima ljudi koji su na svojoj koži osjetili težinu centralnog planiranja- tzv komunizma, ne o apstraktnoj beletristici

aj zdravo
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/3/2020, 15:13

kic wrote:
Denkverbot - Page 28 Dalio10

čitam šta piše

i još jednom: fizičko nasilje > verbalno i ostalo

pa ovo ne piše u eseju ti uopće nisi pročitao esej stavio sam link ispod. to što si ti u mom postu pročitao je neki sažetak osvrt kojeg sam našao na netu gdje autor osvrta pokušava u nekoliko rečenica objasniti nešto što se u par rečenica nemože objasniti jer će biti krivo shvaćeno. ali, stavih taj jebeni osvrt jer znam da vi nećete pročitati esey i nećete kliknuti na link jer vas ne zanima i jer ste komotni a možda i zato jer je Gnječ stavio linkove a Gnječa uopće ne doživljavamo...i tako...

što se tiče nasilja, ako ćemo pravo verbalno nasilje ostavlja neizbrisive i pogubne tragove tokom cijeloga života verbalno nasilje te reprogramira a nekoliko šamara te nemogu reprogramirati a tu ne ubrajam teška fizička nasilja tipa premlaćivanja itd.

ako ćemo baš cjepidlačiti onda ja mogu sa sigurnošću reći da si i ti a i većina neću reći svi, žrtve verbalnog nasilja jer ste u nekoj mjeri reprogramirani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/3/2020, 15:16

kic wrote:
violator wrote:
kic wrote:
poželio sam mu zdravlje naravno, ostalo sam nastavio po nj preferencijama

što si se ti uhvatila mene i oružane stvari je zaista apsurdno malo, ali dobro..

Mativka, jesi to ti?

kad kupuješ praćku, i koga ćeš gađati? i kako će to popraviti društvo? a kako tebe?

https://www.suzavac-argus.com/proizvodi/pracke-i-puhaljke/

1. Imam je vec odavno. Nono partizan napravio. :)

2. Gadjat cu sve one koji ne znaju razliku izmedju socijalizma i komunizma, lenjinizma i staljinizma, iako su citali rusku knjizevnost. Za pocetak. Nemoj reci da te nisam upozorila. :)

3. Lijepo. Ostat ce oni pametniji.

4. Ja sam vec savrsena.


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/3/2020, 15:17

kic wrote:
riječ je o doživljenim iskustvima ljudi koji su na svojoj koži osjetili težinu centralnog planiranja- tzv komunizma, ne o apstraktnoj beletristici

pa kaj ne veliš.
https://nypost.com/2017/06/07/1-in-4-americans-refuse-medical-care-because-they-cant-afford-it/
https://www.commondreams.org/news/2019/08/07/our-system-kills-people-27-year-old-diabetic-man-latest-die-us-amid-skyrocketing





jel se broji?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/3/2020, 15:18

Gnječ wrote:
kic wrote:
Denkverbot - Page 28 Dalio10

čitam šta piše

i još jednom: fizičko nasilje > verbalno i ostalo

pa ovo ne piše u eseju ti uopće nisi pročitao esej stavio sam link ispod. to što si ti u mom postu pročitao je neki sažetak osvrt kojeg sam našao na netu gdje autor osvrta pokušava u nekoliko rečenica objasniti nešto što se u par rečenica nemože objasniti jer će biti krivo shvaćeno. ali, stavih taj jebeni osvrt jer znam da vi nećete pročitati esey i nećete kliknuti na link jer vas ne zanima i jer ste komotni a možda i zato jer je Gnječ stavio linkove a Gnječa uopće ne doživljavamo...i tako...

što se tiče nasilja, ako ćemo pravo verbalno nasilje ostavlja neizbrisive i pogubne tragove tokom cijeloga života verbalno nasilje te reprogramira a nekoliko šamara te nemogu reprogramirati a tu ne ubrajam teška fizička nasilja tipa premlaćivanja itd.

ako ćemo baš cjepidlačiti onda ja mogu sa sigurnošću reći da si i ti a i većina neću reći svi, žrtve verbalnog nasilja jer ste u nekoj mjeri reprogramirani.

dobro, stavio si link na 177 eseja, tko će to sad pročitati samo tako?

svako ovdje svakog razumijeva samo fragmentarno, kako mu odgovara..

kriv si ti što si tako prenio, što sam tako jedino i mogao shvatiti, tako da, krivi svoje srezavanje te misli ..

ja i dalje mislim da je to pretjerana misao bez obzira na tvoje proširenje, da su neobrazovani radnici ekonomska šteta (glupost?) je valjda očito i bez toga-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/3/2020, 15:22

kic wrote:

ja i dalje mislim da je to pretjerana misao bez obzira na tvoje proširenje, da su neobrazovani radnici ekonomska šteta (glupost?) je valjda očito i bez toga-
nitko ti ne bi želio čistiti apartmane? siromašna slavonija ti upala k'o budali šamar...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/3/2020, 15:23

ebenica wrote:
kic wrote:
riječ je o doživljenim iskustvima ljudi koji su na svojoj koži osjetili težinu centralnog planiranja- tzv komunizma, ne o apstraktnoj beletristici

pa kaj ne veliš.
https://nypost.com/2017/06/07/1-in-4-americans-refuse-medical-care-because-they-cant-afford-it/
https://www.commondreams.org/news/2019/08/07/our-system-kills-people-27-year-old-diabetic-man-latest-die-us-amid-skyrocketing





jel se broji?

broji, ali aj sad jedno pitanje, za tebe:

- vrijeđaš me neprestano, violator to blagonaklono gleda - iako za nju mislim da je divno biće ali dobro, i za sebe mislim da bih ranjenog neprijatelja nosio na leđima preko polja pa tko zna dok se ne dogodi to--

i sad me tražiš da pogledam sat-i-pol materijala, iako mi je*eš mater, kad postavim neki link ili yt video kažeš da nećeš to gledati i trošiti svoje vrijeme, i ajd oke, tvoje pravo

i sad se stavi u moje cipele, bi li pogledao sve materijale od osobe koja se tako odnosi prema tebi?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/3/2020, 15:25

ebenica wrote:
kic wrote:

ja i dalje mislim da je to pretjerana misao bez obzira na tvoje proširenje, da su neobrazovani radnici ekonomska šteta (glupost?) je valjda očito i bez toga-
nitko ti ne bi želio čistiti apartmane? siromašna slavonija ti upala k'o budali šamar...

kako to da je Ivan Meštrović rođen u Slavoniji?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/3/2020, 15:26

kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
Denkverbot - Page 28 Dalio10

čitam šta piše

i još jednom: fizičko nasilje > verbalno i ostalo

pa ovo ne piše u eseju ti uopće nisi pročitao esej stavio sam link ispod. to što si ti u mom postu pročitao je neki sažetak osvrt kojeg sam našao na netu gdje autor osvrta pokušava u nekoliko rečenica objasniti nešto što se u par rečenica nemože objasniti jer će biti krivo shvaćeno. ali, stavih taj jebeni osvrt jer znam da vi nećete pročitati esey i nećete kliknuti na link jer vas ne zanima i jer ste komotni a možda i zato jer je Gnječ stavio linkove a Gnječa uopće ne doživljavamo...i tako...

što se tiče nasilja, ako ćemo pravo verbalno nasilje ostavlja neizbrisive i pogubne tragove tokom cijeloga života verbalno nasilje te reprogramira a nekoliko šamara te nemogu reprogramirati a tu ne ubrajam teška fizička nasilja tipa premlaćivanja itd.

ako ćemo baš cjepidlačiti onda ja mogu sa sigurnošću reći da si i ti a i većina neću reći svi, žrtve verbalnog nasilja jer ste u nekoj mjeri reprogramirani.

dobro, stavio si link na 177 eseja, tko će to sad pročitati samo tako?

svako ovdje svakog razumijeva samo fragmentarno, kako mu odgovara..

kriv si ti što si tako prenio, što sam tako jedino i mogao shvatiti, tako da, krivi svoje srezavanje te misli ..

ja i dalje mislim da je to pretjerana misao bez obzira na tvoje proširenje, da su neobrazovani radnici ekonomska šteta (glupost?) je valjda očito i bez toga-

nemoj se izmotavati i blamirati. stavio sam 3 TRI linka, prva dva su ti eseji o kojima se u osvrtu radi a zadnji link sam stavio na index svih eseja u slućaju da netko želi čitati još.

Why and How Capitalism Needs to Be Reformed (Parts 1 & 2)
Published on April 5, 2019

https://www.linkedin.com/pulse/why-how-capitalism-needs-reformed-parts-1-2-ray-dalio/?published=t

Our Biggest Economic, Social, and Political Issue
Published on October 23, 2017

https://www.linkedin.com/pulse/our-biggest-economic-social-political-issue-two-economies-ray-dalio


Enlarge this image Click to see fullsize

Denkverbot - Page 26 0?e=1588809600&v=beta&t=vAmWyiQtfDVvbXyvPi0qzLNXuLAhAOfsm1smCBkNr30

svi eseji 177 ovdje pa koga zanima:

https://www.linkedin.com/today/author/raydalio?trk=author-info__article-link
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/3/2020, 15:29

kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
riječ je o doživljenim iskustvima ljudi koji su na svojoj koži osjetili težinu centralnog planiranja- tzv komunizma, ne o apstraktnoj beletristici

pa kaj ne veliš.
https://nypost.com/2017/06/07/1-in-4-americans-refuse-medical-care-because-they-cant-afford-it/
https://www.commondreams.org/news/2019/08/07/our-system-kills-people-27-year-old-diabetic-man-latest-die-us-amid-skyrocketing





jel se broji?

broji, ali aj sad jedno pitanje, za tebe:

- vrijeđaš me neprestano, violator to blagonaklono gleda - iako za nju mislim da je divno biće ali dobro, i za sebe mislim da bih ranjenog neprijatelja nosio na leđima preko polja pa tko zna dok se ne dogodi to--

i sad me tražiš da pogledam sat-i-pol materijala, iako mi je*eš mater, kad postavim neki link ili yt video kažeš da nećeš to gledati i trošiti svoje vrijeme, i ajd oke, tvoje pravo

i sad se stavi u moje cipele, bi li pogledao sve materijale od osobe koja se tako odnosi prema tebi?

ja bi pogledao a usput bih se zapitao zašto mi jebe mater možda je u pravu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/3/2020, 15:30

kic wrote:
broji, ali aj sad jedno pitanje, za tebe:

- vrijeđaš me neprestano, violator to blagonaklono gleda - iako za nju mislim da je divno biće ali dobro, i za sebe mislim da bih ranjenog neprijatelja nosio na leđima preko polja pa tko zna dok se ne dogodi to--

i sad me tražiš da pogledam sat-i-pol materijala, iako mi je*eš mater, kad postavim neki link ili yt video kažeš da nećeš to gledati i trošiti svoje vrijeme, i ajd oke, tvoje pravo

i sad se stavi u moje cipele, bi li pogledao sve materijale od osobe koja se tako odnosi prema tebi?
ja sam jedini koji ovu temu ne zatrpava sa linkovima nego pišem, na ono što ja pišem i ti i aben odgovarate sa nekim linkovima, aben debilnim citatima ti s nekim videom o švedskoj...linkovi su totalno nebitni u cijeloj priči, niti me zanimaju. odrasle smo osobe i trebali bi posjedovati neko znanje o svjetu oko nas, trebali bi znati kako žive nijemci a kako žive amerikanci i donijeti objektivni sud čiji život je bolji i to kao kompletne nacije, ne nekih pojedinaca. ako uzmemo u obzir probleme koji muče ameriku i da tih problema nema u europi onda možemo i donijeti sud koji sistem je bolji, barem bi to trebali objektivno.
jer iskreno ja ne vidim smisao zatrpavanja teme sa linkovima i hipotezama jer je to totalno nepotrebno kraj zdravih očiju i razuma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 28 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum