ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Guest 10/2/2020, 10:46

tre wrote:
ebenica wrote:
tre wrote:A ti bi vođu prosvjeda prašio pa ti je bitno kako izgleda?
I određivao bi za što se smije a za što ne smije prosvjedovati?
a na kojem si ti spomeniku ikada iz povijesti vidio nekoga da izgleda kao culej? ili đakić? ili markićka? pa nije to slučajno...ako zastupaš superiornost onda tak jebeno i izgledaj, ne možeš izgleda k'o hijena a govorit i ponašat se kao lav...

pa ponovo: tko im brani jebote? ja se sprdam s takvim likovima i njihovom pričom. sprdnja nije zabrana daj si utuvi to u tu ludu komunističku glavu.
Pa da, treba omalovažiti sve one koji mi se ne sviđaju jer sam ja meritum svega, od izgleda do toga za što se smije prosvjedovati i onda joŠ optužiti druge da imaju komunističku glavu. Smješno.
filmovi clinta eastwooda imaju nekog smisla zato kaj je on pojava i riječi koje izgovara u tim filmovima imaju smisla baš zato što je on pojava, da je umjesto njega culej i da izgovara: go ahead, make my day, ne bi imalo nikakvog smisla, bila bi sprdnja, to je jednostavno tak, ako sadržaj ne odgovara paketu to je sprdnja i smiješno, to je jednostavno tak.
pa očito imaš komunističku glavu ako ti se treba crtat da sprdnja nije zabrana. po deseti put.

Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Šandor Winnetou 10/2/2020, 10:52

ebenica wrote:
tre wrote:
ebenica wrote:
tre wrote:A ti bi vođu prosvjeda prašio pa ti je bitno kako izgleda?
I određivao bi za što se smije a za što ne smije prosvjedovati?
a na kojem si ti spomeniku ikada iz povijesti vidio nekoga da izgleda kao culej? ili đakić? ili markićka? pa nije to slučajno...ako zastupaš superiornost onda tak jebeno i izgledaj, ne možeš izgleda k'o hijena a govorit i ponašat se kao lav...

pa ponovo: tko im brani jebote? ja se sprdam s takvim likovima i njihovom pričom. sprdnja nije zabrana daj si utuvi to u tu ludu komunističku glavu.
Pa da, treba omalovažiti sve one koji mi se ne sviđaju jer sam ja meritum svega, od izgleda do toga za što se smije prosvjedovati i onda joŠ optužiti druge da imaju komunističku glavu. Smješno.
filmovi clinta eastwooda imaju nekog smisla zato kaj je on pojava i riječi koje izgovara u tim filmovima imaju smisla baš zato što je on pojava, da je umjesto njega culej i da izgovara: go ahead, make my day, ne bi imalo nikakvog smisla, bila bi sprdnja, to je jednostavno tak, ako sadržaj ne odgovara paketu to je sprdnja i smiješno, to je jednostavno tak.
pa očito imaš komunističku glavu ako ti se treba crtat da sprdnja nije zabrana. po deseti put.
Tebi treba crtati da ovdje nije riječ o filmovima ni kipovima ni umjetnosti općenito nego o legalnom i legitimnom prosvjedu običnih ljudi. Što ti misliš da je Blago Zadro bio maneken pa da su ljudi išli za njim? Franjo Tuđman je bio ono casanova pa smo zato dobili državu, milošević je bio Apolon pa su srbi poslušali njegov glas...
pišeš gluposti i to si još prebacio na rafalno.

_________________
Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by vuksadinare 10/2/2020, 10:55

ebenica wrote:
tre wrote:
ebenica wrote:
tre wrote:A ti bi vođu prosvjeda prašio pa ti je bitno kako izgleda?
I određivao bi za što se smije a za što ne smije prosvjedovati?
a na kojem si ti spomeniku ikada iz povijesti vidio nekoga da izgleda kao culej? ili đakić? ili markićka? pa nije to slučajno...ako zastupaš superiornost onda tak jebeno i izgledaj, ne možeš izgleda k'o hijena a govorit i ponašat se kao lav...

pa ponovo: tko im brani jebote? ja se sprdam s takvim likovima i njihovom pričom. sprdnja nije zabrana daj si utuvi to u tu ludu komunističku glavu.
Pa da, treba omalovažiti sve one koji mi se ne sviđaju jer sam ja meritum svega, od izgleda do toga za što se smije prosvjedovati i onda joŠ optužiti druge da imaju komunističku glavu. Smješno.
filmovi clinta eastwooda imaju nekog smisla zato kaj je on pojava i riječi koje izgovara u tim filmovima imaju smisla baš zato što je on pojava, da je umjesto njega culej i da izgovara: go ahead, make my day, ne bi imalo nikakvog smisla, bila bi sprdnja, to je jednostavno tak, ako sadržaj ne odgovara paketu to je sprdnja i smiješno, to je jednostavno tak.
pa očito imaš komunističku glavu ako ti se treba crtat da sprdnja nije zabrana. po deseti put.
:mog
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Guest 10/2/2020, 10:57

tre wrote:
ebenica wrote:
tre wrote:
ebenica wrote:
tre wrote:A ti bi vođu prosvjeda prašio pa ti je bitno kako izgleda?
I određivao bi za što se smije a za što ne smije prosvjedovati?
a na kojem si ti spomeniku ikada iz povijesti vidio nekoga da izgleda kao culej? ili đakić? ili markićka? pa nije to slučajno...ako zastupaš superiornost onda tak jebeno i izgledaj, ne možeš izgleda k'o hijena a govorit i ponašat se kao lav...

pa ponovo: tko im brani jebote? ja se sprdam s takvim likovima i njihovom pričom. sprdnja nije zabrana daj si utuvi to u tu ludu komunističku glavu.
Pa da, treba omalovažiti sve one koji mi se ne sviđaju jer sam ja meritum svega, od izgleda do toga za što se smije prosvjedovati i onda joŠ optužiti druge da imaju komunističku glavu. Smješno.
filmovi clinta eastwooda imaju nekog smisla zato kaj je on pojava i riječi koje izgovara u tim filmovima imaju smisla baš zato što je on pojava, da je umjesto njega culej i da izgovara: go ahead, make my day, ne bi imalo nikakvog smisla, bila bi sprdnja, to je jednostavno tak, ako sadržaj ne odgovara paketu to je sprdnja i smiješno, to je jednostavno tak.
pa očito imaš komunističku glavu ako ti se treba crtat da sprdnja nije zabrana. po deseti put.
Tebi treba crtati da ovdje nije riječ o filmovima ni kipovima ni umjetnosti općenito nego o legalnom i legitimnom prosvjedu običnih ljudi. Što ti misliš da je Blago Zadro bio maneken pa da su ljudi išli za njim? Franjo Tuđman je bio ono casanova pa smo zato dobili državu, milošević je bio Apolon pa su srbi poslušali njegov glas...
pišeš gluposti i to si još prebacio na rafalno.
pa iskreno ne znam zakaj su ljudi slijedili tuđmana i miloševića, to će mi ostat enigma...blago zadro nije bio nakupina sala iz saborske klupe niti je zastupao superiornost, čovjeka koji radi ono kaj govori i tamo je gdje to ima smisla slijediti će svi, baš zato je on to što je a mladi jastreb iz skloništa je to što je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by vuksadinare 10/2/2020, 10:58

john wayn je bio sinonim macho muskarca..kauboj..ratni pilot..komandos zelenih beretki..ali rata vidio nit omirisao..dok jedan pomalo smotanog izgleda james stewart je bio 4 godine borbeni pilot u 2 svj.ratu i bio je oboren jedan put iznad francuske
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by marcellus 10/2/2020, 11:00

ebenica wrote:
abraham wrote:Kako jue vama lako zivjeti. Prosvjed protiv Bandica, super, napredan, ekipa samo takova. Prosvjed protiv Beljaka sranje, nazadan, ekipa ne moze gore. Jednostavno do bola. Nasi i njihovi. Kila mozga.......
ma identično je to, beljak i bandić...twit i kaj ono? heheehhahahahihihihahaha(pederski smijeh) kila mozga.

pa nije baš, Bandić je vrlo sposoban operativac, najsposobniji u Hrvatskoj, malo ga jebe ovisnost doduše...

a Beljak, pa znam od ljudi iz Samobora, pa ono otvoreno govore o tome kako vode samobor, to je čisti kriminal, sve se plaća i plaća se beljaku i krugu oko njega... čisti sustav reketa.

Razlika je jedino što Beljak za razliku od Bandića u Samoboru nije napravio ništa. Uzme pinku od privatnika da ih pusti da rade i to je sve.

_________________
Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by vuksadinare 10/2/2020, 11:02

beljak 'imam ptsp'..a ima funkciju gradonacelnika... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Guest 10/2/2020, 11:06

vuksadinare wrote:beljak 'imam ptsp'..a ima funkciju gradonacelnika... :)
a ovi tvoji iz hadezeja sa pravomocnim krivicnim presudama pa na kormilu drzave??..hehehehehehe... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Guest 10/2/2020, 11:08

marcellus wrote:

Razlika je jedino što Beljak za razliku od Bandića u Samoboru nije napravio ništa.
a kaj je to točno bandić napravio? samo nemoj reć' fontane i asfalt...kaj to točno zagreb danas ima a da prije bandića nije imao? asocijaciju na korupciju i lopovluk jedino.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by kaya 10/2/2020, 11:10

Nije u ljepoti stvar nego je ovaj klauški, jel se tako zove? psihički antipod ratnika. On jedino blesane može predstavljati u priči kako najebati u prvom danu!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Guest 10/2/2020, 11:21

kaya wrote:Nije u ljepoti stvar nego je ovaj klauški, jel se tako zove? psihički antipod ratnika. On jedino blesane može predstavljati u priči kako najebati u prvom danu!
stvar je i prezentacije, onaj klemm je barem izgledao na neki kuratz pa je to kaj izgovara čak i imalo nekog smisla, mogao si ga doživit ozbiljno za razliku od onog bujanca npr. kad se po savskoj unosio novinarima u kamere...kad ono kaj zastupaš nema nikakve dodirne točke s tobom to je jebena sprdnja. debeli špek, kukavička osobnost i superiornost, jebeš mi sve al ne ide skupa i ne ide.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by abraham 10/2/2020, 11:23

Mala Anne Marie Sevo nije bila dana u ratu. Aleksandra Zec takodjer. Mislim 24 djece iz Broda samo. Silovane zene po Stajicevu i sl. Osjecao bi se jako ruzno kada bi njihovu tragediju izrugivao. I to zasto??? Zato sta se ne slazem politicki(?????) s njima. Svasta covjek ovdje moze procitati. Kum mi je poginuo na Gosipcu. Granat mu otkinula nogu. Iskrvario je pred ocima suboraca. Da nije ,bio bi u kolicima danas. Vrhunski covjek. Intelektualac. Ljudina u svakom pogledu a bio na ratistu par tjedana. Odoh povratiti.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by kaya 10/2/2020, 11:29

ebenica wrote:
kaya wrote:Nije u ljepoti stvar nego je ovaj klauški, jel se tako zove? psihički antipod ratnika. On jedino blesane može predstavljati u priči kako najebati u prvom danu!
stvar je i prezentacije, onaj klemm je barem izgledao na neki kuratz pa je to kaj izgovara čak i imalo nekog smisla, mogao si ga doživit ozbiljno za razliku od onog bujanca npr. kad se po savskoj unosio novinarima u kamere....
Pa to ti kažem.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Guest 10/2/2020, 11:30

abraham wrote:Mala Anne Marie Sevo nije bila dana u ratu. Aleksandra Zec takodjer. Mislim 24 djece iz Broda samo. Silovane zene po Stajicevu i sl. Osjecao bi se jako ruzno kada bi njihovu tragediju izrugivao. I to zasto??? Zato sta se ne slazem politicki(?????) s njima. Svasta covjek ovdje moze procitati. Kum mi je poginuo na Gosipcu. Granat mu otkinula nogu. Iskrvario je pred ocima suboraca. Da nije ,bio bi u kolicima danas. Vrhunski covjek. Intelektualac. Ljudina u svakom pogledu a bio na ratistu par tjedana. Odoh povratiti.
nitko se sa ničijom žrtvom ne izruguje ali samo zato što si bio žrtva ne znači da je sve kaj nakon toga izgovoriš božje pismo i nije podložno izrugivanju...svakome svaka čast ne njegovoj žrtvi ali to ne znači da možeš govoriti kaj god hoćeš, društvo se glogoškom već zahvalilo i zahvaljuje mu se svaki mjesec.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by kaya 10/2/2020, 11:30

abraham wrote:Mala Anne Marie Sevo nije bila dana u ratu. Aleksandra Zec takodjer. Mislim 24 djece iz Broda samo. Silovane zene po Stajicevu i sl. Osjecao bi se jako ruzno kada bi njihovu tragediju izrugivao. I to zasto??? Zato sta se ne slazem politicki(?????) s njima. Svasta covjek ovdje moze procitati. Kum mi je poginuo na Gosipcu. Granat mu otkinula nogu. Iskrvario je pred ocima suboraca. Da nije ,bio bi u kolicima danas. Vrhunski covjek. Intelektualac. Ljudina u svakom pogledu a bio na ratistu par tjedana. Odoh povratiti.
Aj si ti kupi gram mozga ipak.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by kaya 10/2/2020, 11:32

Glogoškom plaćamo 12,13 000 kuna svaki mjesec, 27 godina. Zato što je budala i najebo je odmah. Više štete od njega nego koristi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Guest 10/2/2020, 11:34

ispada da domovinski rat nije bio za slobodu i pravo na izjašnjavanje i izražavanje nego da se onima koji su se borili ne smije ništa reć', ako ste se borili da budete bogovi među nama pa niste trebali jebote to smo već imali, nije trebala zamjena, isto je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by vuksadinare 10/2/2020, 11:39

ebenica wrote:ispada da domovinski rat nije bio za slobodu i pravo na izjašnjavanje i izražavanje nego da se onima koji su se borili ne smije ništa reć', ako ste se borili da budete bogovi među nama pa niste trebali jebote to smo već imali, nije trebala zamjena, isto je.
Smijes ti meni svasta reci...ali i meni se ne mira svidjati to sto mi svasta pricas ilj govoris..di pise da moram to prihvatiti..di moram prihvatiti da je npr.tudjman po radikalnim ljwvicarima i petoj koloni veci zlocinac od slobe?..samo zato sto je stvorio neovisnu hrvatsku npr...onda sam ja i mnogi drugi zlocinci i neka smo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Šandor Winnetou 10/2/2020, 11:44

ebenica wrote:ispada da domovinski rat nije bio za slobodu i pravo na izjašnjavanje i izražavanje nego da se onima koji su se borili ne smije ništa reć', ako ste se borili da budete bogovi među nama pa niste trebali jebote to smo već imali, nije trebala zamjena, isto je.
Okrećeš pilu naopako,pričaj što hoćeš samo su ti idiotski razlozi za to što ga kritiziraš i sprdaš, čuj on izgleda jadno i zato ne smije ništa reći i ne smije biti u prvim redovima prosvjeda. Treba biti apolon da bi njegov glas vrijedio
 Jel znaš tko je ovo?


Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Z

Užas živi, jebeš cijeli njegov život

_________________
Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Guest 10/2/2020, 11:47

tre wrote:
ebenica wrote:ispada da domovinski rat nije bio za slobodu i pravo na izjašnjavanje i izražavanje nego da se onima koji su se borili ne smije ništa reć', ako ste se borili da budete bogovi među nama pa niste trebali jebote to smo već imali, nije trebala zamjena, isto je.
Okrećeš pilu naopako,pričaj što hoćeš samo su ti idiotski razlozi za to što ga kritiziraš i sprdaš, čuj on izgleda jadno i zato ne smije ništa reći i ne smije biti u prvim redovima prosvjeda. Treba biti apolon da bi njegov glas vrijedio
 Jel znaš tko je ovo?


Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Z

Užas živi, jebeš cijeli njegov život
pa tko kaže da ne smije ništa reć', po stoti puta? al da će ga netko doživljavat ozbiljno jebote neće, ako je tebi bujanec neka pojava i doživljavaš ga kao ozbiljnu osobu to je tvoja stvar....


u čemu je problem s hawkingom? bio bi problem da govori kako je neka nacija superiornija od druge, al je pametan pa ta sranja ne govori za razliku od culeja i đakića koje sam stavio kao primjer.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Guest 10/2/2020, 11:55

i da razjasnimo, nije problem ničija fizička pojava ali budi svjestan onoga kai jesi, ne možeš se ponašati kao lav ako to nisi, nije problem u tome kaj si ponosan na sebe i svoj narod problem je kad se ponašaš kao da si ti i tvoj narod po nečemu bolji od drugoga, da bi zastupao superiornost onda to trebaš i biti u nečemu. u čemu su točno culej, paraga, đakić, markićka superiorni nad bilo kime?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 4 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum