ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raspudic razvalio Odojka Obija

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 8 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by vuksadinare 8/2/2020, 01:47

...ne da mi se gnjeco raspravljat sa tobom..odi lovit sismise za juhu :)

vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 8 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Noor 8/2/2020, 01:48

tre wrote:
Noor wrote:
Legendovich wrote:
Noor wrote:
Legendovich wrote:
sto te briga..?? :cleanteeth Vama sve ljudi moraju kao podastrijeti.. No
pa zasto skrivas? ako imas strah da vide hr putovnicu, onda jednako tako strahujes i sa hr osobnom, jel :))
jedino ako ides sa srpskim pasošem, naravno da si tada siguran, ali zasto se toga sramiš? Levi je faca, on bez kompleksa nabroji svih 6 pasosa koje ima
i jel sad vidis kako su u laži kratke noge :rasta

kako mogu imati srpski pasos,"genijalko" ?..mislim,rado cu ga primiti,posto je iza njega im+pak normalnija drzava,bar neekon rata..a Istina je nesto sto Vi ne bi trebali niti izustiti..dakle pssst..Noorka,prodala si ti davno sebe..davno.. :cleanteeth
pa ne kažem da imas, samo te pitam s kojom putnom ispravom, kako bi se osobno osjecao sigurnim, ulazis u srbiju?
evo, ja cu ti reci za sebe...u srbiju ulazim sa HR putovnicom ili osobnom i ni las sa glave mi ne fali, i policija i carinici pristojni i normalni ljudi.
Cega se ti bojis?
ja idem malo malo do aerodroma kad je djeci povoljnija opcija za ameriku ili italiju i nemam frke ali eto svetozar je ugrožen jer je netko na ovom forumu srbendama jebao mater :D
ma izmišlja probleme i potencira talasanje, kao i uvijek

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 8 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Guest 8/2/2020, 01:49

vuksadinare wrote:...ne da mi se gnjeco raspravljat sa tobom..odi lovit sismise za juhu :)

nestalo ti municije? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 8 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Šandor Winnetou 8/2/2020, 01:53

Noor wrote:
tre wrote:
Noor wrote:
Legendovich wrote:
Noor wrote:
pa zasto skrivas? ako imas strah da vide hr putovnicu, onda jednako tako strahujes i sa hr osobnom, jel :))
jedino ako ides sa srpskim pasošem, naravno da si tada siguran, ali zasto se toga sramiš? Levi je faca, on bez kompleksa nabroji svih 6 pasosa koje ima
i jel sad vidis kako su u laži kratke noge :rasta

kako mogu imati srpski pasos,"genijalko" ?..mislim,rado cu ga primiti,posto je iza njega im+pak normalnija drzava,bar neekon rata..a Istina je nesto sto Vi ne bi trebali niti izustiti..dakle pssst..Noorka,prodala si ti davno sebe..davno.. :cleanteeth
pa ne kažem da imas, samo te pitam s kojom putnom ispravom, kako bi se osobno osjecao sigurnim, ulazis u srbiju?
evo, ja cu ti reci za sebe...u srbiju ulazim sa HR putovnicom ili osobnom i ni las sa glave mi ne fali, i policija i carinici pristojni i normalni ljudi.
Cega se ti bojis?
ja idem malo malo do aerodroma kad je djeci povoljnija opcija za ameriku ili italiju i nemam frke ali eto svetozar je ugrožen jer je netko na ovom forumu srbendama jebao mater :D
ma izmišlja probleme i potencira talasanje, kao i uvijek
prebujnu maštu ima a malo doticaja sa realnošću, smješno mi je kad se guza forumašima koji su ga ispljeskali dan ranije(svi ga pljeskaju, i lijevi i desni) samo da bi bio u zavjetrini tog dana zbog toga što ga opet neko šamara pa na taj način liže rane sunny

_________________
Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 8 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by vuksadinare 8/2/2020, 01:54

tre wrote:
vuksadinare wrote:
tre wrote:
Noor wrote:
Legendovich wrote:

kako mogu imati srpski pasos,"genijalko" ?..mislim,rado cu ga primiti,posto je iza njega im+pak normalnija drzava,bar neekon rata..a Istina je nesto sto Vi ne bi trebali niti izustiti..dakle pssst..Noorka,prodala si ti davno sebe..davno.. :cleanteeth
pa ne kažem da imas, samo te pitam s kojom putnom ispravom, kako bi se osobno osjecao sigurnim, ulazis u srbiju?
evo, ja cu ti reci za sebe...u srbiju ulazim sa HR putovnicom ili osobnom i ni las sa glave mi ne fali, i policija i carinici pristojni i normalni ljudi.
Cega se ti bojis?
ja idem malo malo do aerodroma kad je djeci povoljnija opcija za ameriku ili italiju i nemam frke ali eto svetozar je ugrožen jer je netko na ovom forumu srbendama jebao mater :D
si lud...znas da srbe ne smijes ni krivo pogledat...odmah se aktivira gen 'ugrozenosti'..
ne gledam ih, malo seruckaju na parkingu aerodroma ali uglavnom nema frke
..pa to im je u opisu posla da seruckaju..evo gledao sinoc neku emisiju na tv bg..gdje su gostovali srbi koji su zivjeli u hrvatskoj..a zbrisali su 91...najbolji mi je bio jedan tip ala crveni koji je pricao bajke kad je zivio u zagrebu..kako je kao je znao prebiti hrvate naravno ujke i to manje ni vise nego u liftu zgrade u kojoj je zivio...i da su srbi bili u zagrebu mange i zakon a purgeri onako pederkasti koje je svatko samarao..onda klasika kako je on uvijek bio kao srbin 'ugrozen' od hrvata dok je zivio u zagrebu..nadrobio svega i svacega...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 8 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Šandor Winnetou 8/2/2020, 01:58

vuksadinare wrote:
tre wrote:
vuksadinare wrote:
tre wrote:
Noor wrote:
pa ne kažem da imas, samo te pitam s kojom putnom ispravom, kako bi se osobno osjecao sigurnim, ulazis u srbiju?
evo, ja cu ti reci za sebe...u srbiju ulazim sa HR putovnicom ili osobnom i ni las sa glave mi ne fali, i policija i carinici pristojni i normalni ljudi.
Cega se ti bojis?
ja idem malo malo do aerodroma kad je djeci povoljnija opcija za ameriku ili italiju i nemam frke ali eto svetozar je ugrožen jer je netko na ovom forumu srbendama jebao mater :D
si lud...znas da srbe ne smijes ni krivo pogledat...odmah se aktivira gen 'ugrozenosti'..
ne gledam ih, malo seruckaju na parkingu aerodroma ali uglavnom nema frke
..pa to im je u opisu posla da seruckaju..evo gledao sinoc neku emisiju na tv bg..gdje su gostovali srbi koji su zivjeli u hrvatskoj..a zbrisali su 91...najbolji mi je bio jedan tip ala crveni koji je pricao bajke kad je zivio u zagrebu..kako je kao je znao prebiti hrvate naravno ujke i to manje ni vise nego u liftu zgrade u kojoj je zivio...i da su srbi bili u zagrebu mange i zakon a purgeri onako pederkasti koje je svatko samarao..onda klasika kako je on uvijek bio kao srbin 'ugrozen' od hrvata dok je zivio u zagrebu..nadrobio svega i svacega...
jebaji ga kad to srblji popuše. U principu su svi takvi likovi proizašli od sulje i dok se na taj način kanalizira nezadovljstvo među srbadijom dotle će beg i aga i sultan suljo carevati srbijom. No kad jednom pukne biće krvi do koljena.

_________________
Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 8 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by vuksadinare 8/2/2020, 02:04

tre wrote:
vuksadinare wrote:
tre wrote:
vuksadinare wrote:
tre wrote:
ja idem malo malo do aerodroma kad je djeci povoljnija opcija za ameriku ili italiju i nemam frke ali eto svetozar je ugrožen jer je netko na ovom forumu srbendama jebao mater :D
si lud...znas da srbe ne smijes ni krivo pogledat...odmah se aktivira gen 'ugrozenosti'..
ne gledam ih, malo seruckaju na parkingu aerodroma ali uglavnom nema frke
..pa to im je u opisu posla da seruckaju..evo gledao sinoc neku emisiju na tv bg..gdje su gostovali srbi koji su zivjeli u hrvatskoj..a zbrisali su 91...najbolji mi je bio jedan tip ala crveni koji je pricao bajke kad je zivio u zagrebu..kako je kao je znao prebiti hrvate naravno ujke i to manje ni vise nego u liftu zgrade u kojoj je zivio...i da su srbi bili u zagrebu mange i zakon a purgeri onako pederkasti koje je svatko samarao..onda klasika kako je on uvijek bio kao srbin 'ugrozen' od hrvata dok je zivio u zagrebu..nadrobio svega i svacega...
jebaji ga kad to srblji popuše. U principu su svi takvi likovi proizašli od sulje i dok se na taj način kanalizira nezadovljstvo među srbadijom dotle će beg i aga i sultan suljo carevati srbijom. No kad jednom pukne biće krvi do koljena.
ma ne smijesno mi..kao samarao prebijao hrvate po zagrebu a onda prica kako je bio ugrozen kao srbin i morao pobjeci od tih istih koje navodno samarao prebijao u sarmu pretvarao... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 8 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by vuksadinare 8/2/2020, 02:10

jedino je u studiju bio realan jedan srbin koji je isto zivio u zagrebu do 91..kada je rekao da je otisao u ljeto 91 iz zagreba ne zato sto je fizicki bio ugrozen niti je dobijao prijetnje nego jednostavno nije mogao zamisliti da dalje zivi u hrvatskoj kao drzavi a ne u jugoslaviji..da su mu kao strucnjaku nudili i napredovanje u firmi u kojoj je radio da ostane ali da nije htio jer jednostavno nije htio zbog tudjmana i hdz-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 8 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by kic 8/2/2020, 11:35


svaka kritika je dopuštena, bar s estetske strane bi se trebalo pokušati vidjeti što će to Rijeka dobiti i što će joj ostati nakon ovoga, na kraju nekako to je grad koji je stvarno prošao najmanji re-branding, Split se transformirao u turistički grad npr i profitira od toga, a Rijeka nije-

Rijeci bi više odgovaralo da su napokon dobili te Mediteranske igre, ali s turizmom malo imaju, i tek sad čitam da i neki Škotski gradić je isto prijestolnica te kulture.. ne znam, najlakše se punkerski postaviti prema tradicionalnim vrijednostima a mogli su malo reći EU u što su se pretvorili-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 8 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by epikur37 8/2/2020, 11:53

Rijeka mi nikada nije ostavljala dojam mediteranskog grada, kontinentalni grad koji se nekako erozijom odvalio i otklizao uz  more.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 8 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by vuksadinare 8/2/2020, 11:55

kic wrote:
svaka kritika je dopuštena, bar s estetske strane bi se trebalo pokušati vidjeti što će to Rijeka dobiti i što će joj ostati nakon ovoga, na kraju nekako to je grad koji je stvarno prošao najmanji re-branding, Split se transformirao u turistički grad npr i profitira od toga, a Rijeka nije-

Rijeci bi više odgovaralo da su napokon dobili te Mediteranske igre, ali s turizmom malo imaju, i tek sad čitam da i neki Škotski gradić je isto prijestolnica te kulture.. ne znam, najlakše se punkerski postaviti prema tradicionalnim vrijednostima a mogli su malo reći EU u što su se pretvorili-
rijeka je se kandidirala prije 6,7 godina kad su eu-m drmali neoliberali i ljevicari sad kad su se geostrateske politicke prilike drasticno promjenile da se sad kandidira i sa ovim stavom figu bi dobils
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 8 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum