ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli - Page 4 Empty Re: meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli

Post by Guest Fri 7 Feb - 23:08

tre wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:
T. wrote:
Pa ne znam baš...
Ako mi imamo kineza ustašu, možda i rusi imaju kineza rusa... scratch
Etooo,napokon iz guzice u glavu..ipak je Tej umniji..malo.. :rasta :rasta :rasta
o Bože kako si glup :D
O boze,a ti na boračkoj pemziji,pa tako pametan..vanka bi ti umro od gladi.. :rasta :rasta :rasta
budaletino zulufaška ja i jesam bio vani radio ali sam se vratio u RH za razliku od tebe koji si parazitirao i u RH ali ti nije bilo dovoljno pa si sad na grbači njemačkom narodu
Pa zar nisam Srbin..??A u pickumaterinu,pa sa likovima poput tebe,sa pola disfunkcionalnog mozga,covjek nikad nacisti..daj se vec odluci.. lol! lol! lol!
Bio u svabiji?'.Koliko dvi tri sezone..?? :ming1..Vido da se tamo radi,pa se vrno doma :nb
U Erha,nije moguce niti ista drugo nego parazitariti,cega si ti vise nego ocigledan dokaz,kao Borac..
U Svabiji,nije moguce nikom biti na grbaci.jer to tako ne funjkcionira,kao u tvojoj Prijebini..ne,ne,dragi Trej..ovdje radish i imas,i posteno te plate,nema reketarenja kao doli,i tko je uporan vrijedan i postiva svoju okolinu,moze dobro uspjeti..
Tebi je bolje doli,na borackoj pemziji..ne sudim ti,samo kazem da nas ima razlicitih.. :starac

Guest
Guest


Back to top Go down

meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli - Page 4 Empty Re: meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli

Post by Šandor Winnetou Fri 7 Feb - 23:16

Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:
Etooo,napokon iz guzice u glavu..ipak je Tej umniji..malo.. :rasta :rasta :rasta
o Bože kako si glup :D
O boze,a ti na boračkoj pemziji,pa tako pametan..vanka bi ti umro od gladi.. :rasta :rasta :rasta
budaletino zulufaška ja i jesam bio vani radio ali sam se vratio u RH za razliku od tebe koji si parazitirao i u RH ali ti nije bilo dovoljno pa si sad na grbači njemačkom narodu
Pa zar nisam Srbin..??A u pickumaterinu,pa sa likovima poput tebe,sa pola disfunkcionalnog mozga,covjek nikad nacisti..daj se vec odluci.. lol! lol! lol!
Bio u svabiji?'.Koliko dvi tri sezone..?? :ming1..Vido da se tamo radi,pa se vrno doma :nb
U Erha,nije moguce niti ista drugo nego parazitariti,cega si ti vise nego ocigledan dokaz,kao Borac..
U Svabiji,nije moguce nikom biti na grbaci.jer to tako ne funjkcionira,kao u tvojoj Prijebini..ne,ne,dragi Trej..ovdje radish i imas,i posteno te plate,nema reketarenja kao doli,i tko je uporan vrijedan i postiva svoju okolinu,moze dobro uspjeti..
Tebi je bolje doli,na borackoj pemziji..ne sudim ti,samo kazem da nas ima razlicitih.. :starac
svetozare smrdljivi gade smo reci još da ne parazitiraš na grbači njemačkog naroda pa da upotpuniš svoju ljigavštinu od života do kraja. Đubre lažljivo samo reci koliko sam te samo ja puta uhvatio da lažeš a da ne govorimo o ostalima, ti si jednostavno rođeni parazit oduvijek i zato se ne mičeš iz njemačke koja te obilno financira, ti jednostavno takav usran kakav jesi nigdje drugdje, ama baš nigdje ne bi uspio preživjeti ni 24 h jer si totalno nesposoban, kreatura od čovjeka, iskompleksirani majmun židovskog porijekla i ništa više od toga.

_________________
meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli - Page 4 Empty Re: meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli

Post by Guest Fri 7 Feb - 23:25

tre wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
o Bože kako si glup :D
O boze,a ti na boračkoj pemziji,pa tako pametan..vanka bi ti umro od gladi.. :rasta :rasta :rasta
budaletino zulufaška ja i jesam bio vani radio ali sam se vratio u RH za razliku od tebe koji si parazitirao i u RH ali ti nije bilo dovoljno pa si sad na grbači njemačkom narodu
Pa zar nisam Srbin..??A u pickumaterinu,pa sa likovima poput tebe,sa pola disfunkcionalnog mozga,covjek nikad nacisti..daj se vec odluci.. lol! lol! lol!
Bio u svabiji?'.Koliko dvi tri sezone..?? :ming1..Vido da se tamo radi,pa se vrno doma :nb
U Erha,nije moguce niti ista drugo nego parazitariti,cega si ti vise nego ocigledan dokaz,kao Borac..
U Svabiji,nije moguce nikom biti na grbaci.jer to tako ne funjkcionira,kao u tvojoj Prijebini..ne,ne,dragi Trej..ovdje radish i imas,i posteno te plate,nema reketarenja kao doli,i tko je uporan vrijedan i postiva svoju okolinu,moze dobro uspjeti..
Tebi je bolje doli,na borackoj pemziji..ne sudim ti,samo kazem da nas ima razlicitih.. :starac
svetozare smrdljivi gade smo reci još da ne parazitiraš na grbači njemačkog naroda pa da upotpuniš svoju ljigavštinu od života do kraja. Đubre lažljivo samo reci koliko sam te samo ja puta uhvatio da lažeš a da ne govorimo o ostalima, ti si jednostavno rođeni parazit oduvijek i zato se ne mičeš iz njemačke koja te obilno financira, ti jednostavno takav usran kakav jesi nigdje drugdje, ama baš nigdje ne bi uspio preživjeti ni 24 h jer si totalno nesposoban, kreatura od čovjeka, iskompleksirani majmun židovskog porijekla i ništa više od toga.
Dobro,kako mogu biti na grbaci svapskog naroda?to prvo objasni,a imam kredita toliko da bi ti se zjale objesile od jeze,a uspjesno ih otplacujem....dalje..
Ljigastina do kraja zivota..??'....bas svasta..nis s nicim..dalje..KAKO si me uhvatio da "lazem"..dokazi??..ili ono skupilo se par ispreddućanskih boraca i koji general,pa utvrdili "istinu.. lol! lol! lol!
ostalo nish sa nicim..bijes bijes bijes.,i nadrkanost nedostatkom argumenata..ponavljam ti Trej,u svabiji mozes jedino parazitariti na racun drzave,jedino ako si zena i ako imas bar 4-5 djece..moze i manje..pokazem ti vrlo rado Pišu,da te uvjerim da nisam zena.. lol! lol! lol!..
Majmune glupi,,otplacujem dvosobni stan,kupio sam novi auto o o kojem ti mosh samo sanjati iducih deset godina ,dok mu cijena ne padne na 5 tisca ojrova..i renovirao cijelu kucu doli,o kojem ti paratzitarenju govoris Povlašteni Borče(nish drugaciji od ghovana partizanskih iz ww2)

a nisam srbin..??'...Jedini bijes i kompleksi koji se vide,su tvoji..sto je ocigledno..daj si uzmi ljekić i skuliraj se... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli - Page 4 Empty Re: meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli

Post by Guest Fri 7 Feb - 23:28

mda..za kupovinu stana ti treba ucesce Bilmezu,dakle,mene je izaslo oko 40000 ojrova,plus dao 16000 za auto,pola cijene ukupne..ostalo na kredit..za te sume bi ti supak svoj ponudio Srbima.. :love :love :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli - Page 4 Empty Re: meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli

Post by Šandor Winnetou Fri 7 Feb - 23:41

Smrdljivko kolika ti je kamata na kredit? idi jedi goluba i prodaji nekome drugome te priče o sposobnosti snsjperistu specijalne policije, menageru iz audija itd koje sve titule nisi sebi već prišio a u reali si tek msli iskompleksirani židovčić koji ne zna tko mu je ćaća i koja je sve vojska prejahala preko prababa.

_________________
meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli - Page 4 Empty Re: meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli

Post by Guest Fri 7 Feb - 23:43

lol! lol! lol!

Ne smijem vise,Treja ce srceko iskociti vanka.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli - Page 4 Empty Re: meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli

Post by Guest Fri 7 Feb - 23:49

Treeeej..!!! kukuuuu..!!!  :kuku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli - Page 4 Empty Re: meanwhile in russia: Udomili psića pa ga ispekli i pojeli

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum