ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lijepa,mlada i sposobna

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by dzango 2/5/2020, 08:34

vuksadinare wrote:o cem vi filozofirate i rasptavljate...mala je naucila skolu ako hoces lovu,moc,fotelju iskoristi sto ti priroda pruza...ako ne pamet ono ljepotu i fizicke predispozicije ako imas...zenska je popusila par mlohavih cuna zazmirila i zacepila nos i dobila sto je htjela a vi boranijo se cesite i pitajte..dok ona vozi bemburu lijepo se oblaci i ruca u restoranima da li vam se isplati rmbati 24 sata ili po onoj za 'pet kuna (minuta) do tajkuna'
Ne može to svako. Nema kurvinjski karakter.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by dzango 2/5/2020, 08:35

Ajde bolje malo pozitive:


_________________
Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by vuksadinare 2/5/2020, 08:43

dzango wrote:
vuksadinare wrote:o cem vi filozofirate i rasptavljate...mala je naucila skolu ako hoces lovu,moc,fotelju iskoristi sto ti priroda pruza...ako ne pamet ono ljepotu i fizicke predispozicije ako imas...zenska je popusila par mlohavih cuna zazmirila i zacepila nos i dobila sto je htjela a vi boranijo se cesite i pitajte..dok ona vozi bemburu lijepo se oblaci i ruca u restoranima da li vam se isplati rmbati 24 sata ili po onoj za 'pet kuna (minuta) do tajkuna'
Ne može to svako. Nema kurvinjski karakter.
ne moze svatko...a sto bi joj npr.tetrijeb ponudio?..postenije je piti pivo ispred ducana i tko ce ti doci na sprovod..ova bi se nasmijala na to i rekla vidi idiota boli me kiki tko ce mi doci na sprovod jer sam tad ionako mrtva a zelim zivjeti dok sam ziva i uzivati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98754
2015-09-08


Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by catabbath 2/5/2020, 08:48

Politika je kurva, doslovno.

_________________
Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by vuksadinare 2/5/2020, 08:50

catabbath wrote:Politika je kurva, doslovno.
ili...snadji se druze..u pravo vrijeme na pravom mjestu..'24 sata moras slusati,gledati i traziti priliku' Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98754
2015-09-08


Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by immortal 2/5/2020, 09:30

Noor wrote:a koje zvanje ima ta?

ima nogu bolju od tvoje.. čak dvije
ti o zvanju.. heh
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by immortal 2/5/2020, 09:31

vili40 wrote:vidi se onako od oka da se razumije u plinove
za sada ih zna ispuštati
s vremenom će napredovati  :chiefi
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by dzango 2/5/2020, 09:49

vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:o cem vi filozofirate i rasptavljate...mala je naucila skolu ako hoces lovu,moc,fotelju iskoristi sto ti priroda pruza...ako ne pamet ono ljepotu i fizicke predispozicije ako imas...zenska je popusila par mlohavih cuna zazmirila i zacepila nos i dobila sto je htjela a vi boranijo se cesite i pitajte..dok ona vozi bemburu lijepo se oblaci i ruca u restoranima da li vam se isplati rmbati 24 sata ili po onoj za 'pet kuna (minuta) do tajkuna'
Ne može to svako. Nema kurvinjski karakter.
ne moze svatko...a sto bi joj npr.tetrijeb ponudio?..postenije je piti pivo ispred ducana i tko ce ti doci na sprovod..ova bi se nasmijala na to i rekla vidi idiota boli me kiki tko ce mi doci na sprovod jer sam tad ionako mrtva a zelim zivjeti dok sam ziva i uzivati
I jeste bolje piti pivo za svoju dušu nego da te jebu zadrigli lešinari u krizi srednjih godina. To ti je sve stvar karaktera. Kurvanje nije lako, bar ako nemaš stomak za to.

_________________
Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by Maggie19 2/5/2020, 09:54

Ova uloga ne bira vremena, drustva, zemlje.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by kaya 2/5/2020, 09:55

Pa o tome ti i govorim... trgovačko pravo na VERN-skriptica od dvadesetak stranica, sve lijepo istaknuto. Čak na ekonomiji isti predmet se uči mjesec i po dana, a na pravu niti ne znam koliko tomova knjiga ima... nemojmo se zajebavati... da ne govorim da se marketing s četvorkom može kolokvirati gledajuć jednim okom skriptu (koju si btw. u životu prvi put vidio sat vremena pred ispit) , a drugim nogometnu utakmicu u kafiću jer je test recimo na zaokruživanje... na tobož usmenom ti samo ponovi ocjenu jer je gradivo savladano... 💪... eh, da ide tu i seminarski od cca. pola sata gnjavaže da ne ispadne nezaslužena ocjena... smijeh živi kad ti kažem...[/quote]
Da pismeni na zaokruživanje :)
To. Kao u vrtiću...
Pa gle, bez zezanja, mislim da bi ti s verna i ovog baltazara učili jedno godinu dana da polože jedan uspit na pravu u zagrebu, bilo koji i najlakši može , ili na medicini, za ekonomiju bi im trebalo jedno 7 mjeseci...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by kaya 2/5/2020, 09:55

kaya wrote:Pa o tome ti i govorim... trgovačko pravo na VERN-skriptica od dvadesetak stranica, sve lijepo istaknuto. Čak na ekonomiji isti predmet se uči mjesec i po dana, a na pravu niti ne znam koliko tomova knjiga ima... nemojmo se zajebavati... da ne govorim da se marketing s četvorkom može kolokvirati gledajuć jednim okom skriptu (koju si btw. u životu prvi put vidio sat vremena pred ispit) , a drugim nogometnu utakmicu u kafiću jer je test recimo na zaokruživanje... na tobož usmenom ti samo ponovi ocjenu jer je gradivo savladano... 💪... eh, da ide tu i seminarski od cca. pola sata gnjavaže da ne ispadne nezaslužena ocjena... smijeh živi kad ti kažem...
Da pismeni na zaokruživanje :)
To. Kao u vrtiću...
Pa gle, bez zezanja, mislim da bi ti s verna i ovog baltazara učili jedno godinu dana da polože jedan uspit na pravu u zagrebu, bilo koji i najlakši može , ili na medicini, za ekonomiju bi im trebalo jedno 7 mjeseci...
[/quote]
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by vili40 2/5/2020, 10:00

vuksadinare wrote:o cem vi filozofirate i rasptavljate...mala je naucila skolu ako hoces lovu,moc,fotelju iskoristi sto ti priroda pruza...ako ne pamet ono ljepotu i fizicke predispozicije ako imas...zenska je popusila par mlohavih cuna zazmirila i zacepila nos i dobila sto je htjela a vi boranijo se cesite i pitajte..dok ona vozi bemburu lijepo se oblaci i ruca u restoranima da li vam se isplati rmbati 24 sata ili po onoj za 'pet kuna (minuta) do tajkuna'
znaš kako ide ono sa kurvama?Prije godinu i pol pokupio sam u Torinu četvoricu koji su radili za nekog kooperanta pa mi moj šef rekao da ih odbacim do Varaždina.I gle čuda,makedonac i tri bosanca,hrvat,bošnjak i srbin.Do 11 navečer sam ih tražio po gradu jer su mi otipkali adresu sa greškama,normalno.I napokon ih smjestim i još u Torinu na rotoru tri kurve,svaka na jednom izlazu ono baš skoro pa gole.I počnu komentari pa svađa,hrvat veli kako je to super i da žene pošteno rade svoj posao a bošnjak negoduje i pita ga jel bi volio da i njegova kćer stoji tamo na rotoru.Svađa i galama dok nisam popizdio i rekao,ovako,imate tu sendviće,vodu,sokove i kekse ali ako još jednom čujem galamu letite van pa onda kako znate.I nastade mir i tišina.
Što sam htio reći,vi neki opravdavate sve to ali da vam to kćer radi onda bi je se odrekli.I nije ni u tome problem nego je u tome da taj kurvarluk plaćamo na kraju mi.
vili40
vili40

Male
Posts : 10631
2015-08-02


Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by Maggie19 2/5/2020, 10:12

Placamo sve to mi, vili.
A, ovu stvarno nitko nije tjerao, sigurna sam.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by immortal 2/5/2020, 10:20

crvenkasti wrote:Trebala se kandidirat za predsjednicu Hrvatske. Tko zna..?
hdz
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by immortal 2/5/2020, 10:24

Maggie19 wrote:Placamo sve to mi, vili.
A, ovu stvarno nitko nije tjerao, sigurna sam.
ženskoj nude napredak, ona prihvaća 
nisi ni ti odbila ulogu koja ti je ponuđena
svakog stimulira njegov napredak

ja bi na radnom mjestu zabranila pokazivanje hihe ( ne sadrži slovo s), guzice i predubokog dekoltea
vani radi što želiš

uhljebistan u Hrvatskoj od 45 do danas ne mijenja se 
sve je isto
rošada neophodna !!!!
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by immortal 2/5/2020, 10:30

da i tema je usmjerena na nju
kao da nitko ne primjećuje koliko je veselo muško društvo za stolom
duh im se ozario.. kako je tek u gaćama
dok mnogi za kruha nemaju
ovi si razne pogodnosti uštimavaju na državni proračun
to je bolna spoznaja
potiče organizam na pretvaranje u mehanizam za uništavanje nepodobština
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by immortal 2/5/2020, 10:34

Mabus šta ti kažeš
ovi ne misle kako bi im plastična lutka dobro došla
gle šta ovi sve imaju na državnom proračunu
javi se !!!!!!!!!!!!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by Eroo 2/5/2020, 11:20

kaya wrote:
Eroo wrote:
kaya wrote:
jasambrend wrote:
Noor wrote:
jooj, meni se to zbog određenih objektivnih okolnosti dogodilo na 2. godini...u jesenskon roku sam dala 8 komada, nitko mi nije vjerovao da sam upisala 5. semestar, pa sam morala dokazivat mahanjem indexom
al da...dekan mi je rekao da je to za sveučilišne anale 🙈


Nakon cca. dva tjedna učenja?  :W
Jbt pa koje su to škole...ja sam znala učiti po dva mjeseca svaki dan i onda još  padneš, ne ja nego od njih 60 , 55 padne, pa opet još mjesec, pa ti se posreći pa dobiješ 3.
Ćerce, bez zamjere, ne uči se prije ispita. Prije ispita se samo prođe kroz neke dijelove za koje misliš da ti još nisu sasvim jasne.
Meni uopće nije jasno kako se može na ispitu dobiti 3. :D
Pa prije ispita ja nisam mogla naučiti ništa, kažem par mjeseci prije. Ne znam kako, na mom si bio presretan sa tri, jack pot, možda sam čula jednom, dva puta da je netko dobio 5...pričalo se o tome...i ja sam jednom mislim😀

“Birokracija je u stvari vrsta entropije:
mjera je neuredjenosti – kaosa
mjera je rasipanja energije
moze samo rasti
doci ce nam glave svima
ovdje ne mislim samo na drzavnu vec i na korporativnu birokraciju
Znanje je jedna stvar, a razumijevanje druga.
Znanje, samo po sebi, ne pruža razumijevanje, niti se razumijevanje uvećava samim uvećanjem znanja.“

Negdje sam spomenuo birokraciju i njeno širenje, pa velim da dopunim...
Ima itekako veze s onim o čemu je riječ. Pogodovanje, cipelice i minica su sporedna stvar.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by RayMabus 2/5/2020, 11:58

kaya wrote:Kako predivno, tipična hrvatska priča..
Sad usporedi s ovom :

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/showbiz/splicani-ga-znaju-kao-modela-danas-je-dostavljac-karlov-zivot-okrenuo-se-naopako-kad-mu-je-umro-otac-predstavnik-splitskog-dira-prosao-je-svasta-1002422
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by RayMabus 2/5/2020, 12:06

Oma se fino uvalila za 10 tisuća kuna plaću plus dodaci , kde joj veliki radni staž u smislu penzije i otpremine a ti momak raznosi pize i misli se kako ćeš s 27 godina kreirat obitelj a godine lete.

Ja sad moran ić na zavod za zapošljavanje da me ne odjavi a kad pročitam ovu kako se lipo uhljebila popizdin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by RayMabus 2/5/2020, 12:20

U se i u svoje kljuse. Maloprije kuvan kavu , pogledan kroz prozor mačak spava u vrtu. Onda mi prođe kroz glavu kako san bez kinte a sjeba san nogu i šta bi bilo da imam samo jedno dite na brizi. Ono nula kuna u đepu a imaš dite o kojem se moraš brinit. Odma mi loše došlo al kad san skužija da neman to dite koje mi je uteg nastavija kuvat kavu.

Sad ću popit još jednu y obrijat se i prikosutra do zavoda osobno se pojavit da vidim šta točno oće i da me tamo klikme da san još u fazi traženja posla.

Ne možeš ti ovo kad za sve triba veza a onda imat dite je robija i u biti ako se moš maknit od svega dakle ljudl , žena , posla i ležat doma i živit na puri i imat male troškove tj one koje moraš : režija , hrana , sitni troškovi i to ti je to , pokrij se ušima i gotovo.

Jedni se uhljebljuju u državne firme i na državnu sisu a tebi PDV 25% i onda ti još sole pamet a žive ko lordovi i ne rade ništa osim šta filozofiraju na tim svojim odlično plaćenim uhljeb poslovima a vamo vi sirotinjo ko vas jebe , možete i crknit šta se njizi tiče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepa,mlada i sposobna - Page 10 Empty Re: Lijepa,mlada i sposobna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum