ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljica i trijumvirat

Go down

Kraljica i trijumvirat  Empty Kraljica i trijumvirat

Post by Hektorović Sat 14 Dec - 1:28

[size=44]Kolinda bila u Virovitici, iza nje pozirali Tolušić, Kirin i Đakić[/size]



Kraljica i trijumvirat  97058a81-0fcc-4b09-9956-d43ba8c7408d-kolidnavid
Foto: Hina

PREDSJEDNIČKA kandidatkinja Kolinda Grabar-Kitarović poručila je da svatko - premijer, predsjednik sabora, članovi HDZ-a i svi u Hrvatskoj - može slobodno govoriti o njezinom predsjedničkom programu koji promiče "zajedničke vrijednosti koje imamo i radimo ih u sinergiji da bi Hrvatska bila bolja i jača".
Prije početka predizbornoga skupa u Virovitici novinari su Grabar-Kitarović postavili nekoliko pitanja, a zanimalo ih je i smeta li joj to što čelnici stanke čija je kandidatkinja govore o njezinom predsjedničkom programu.
"Zašto bi mi smetalo kada netko promiče zajedničke vrijednosti koje imamo i radimo ih u sinergiji da bi Hrvatska bila bolja i jača i da nastavimo kontinuitet rasta", odgovorila je Grabar-Kitarović.
Dok je odgovarala na pitanja, iza nje su bili Tomislav Tolušić, Ivica Kirin i Josip Đakić.
Istaknula je kako je "predsjednik vlade i predsjednik sabora i svatko u Hrvatskoj, bilo da je član HDZ-a ili nije, slobodan govoriti o mom programu - afirmativnom u pozitivnom smislu". Na pitanje odnosi li se to i na one članove HDZ-a koji podupiru druge predsjedničke kandidate, Grabar-Kitarović odgovorila je kako je obišla svaki pedalj Hrvatske i da je uvjerena u potporu HDZ-a.
"Ali ovo je slobodna zemlja i svatko ima pravo birati onoga koga želi, za to smo se borili, za to su se borili naši branitelji i to ćemo ostvariti", poručila je Grabar-Kitarović. 
"Birači će prosuditi naše životopise i ono što radimo"
Na primjedbu novinara kako je bivši predsjednik Republike Ivo Josipović rekao da je Miroslav Škoro ''televizija u boji'' za Kolindu Grabar-Kitarović i na pitanje je li je iznenadila ta izjava, Grabar-Kitarović je kratko odgovorila da želi ostati pozitivna i afirmativna.
Kaže da se među prvima srela s Trumpom
S tim u vezi, spomenula je da se kao predsjednica Republike Hrvatske susrela s američkim predsjednikom Donaldom Trumpom kao jedna od prvih svjetskih dužnosnica, a potom se s američkim predsjednikom i više puta susrela. Dodala je kako je razgovarala i s ruskim predsjednikom Vladimirom Putinom o geostrateškim pitanjima, a uspostavila je i suradnju u sklopu Inicijative triju mora koja je danas, ocijenila je, prepoznata i kao europska inicijativa, a ne samo hrvatska i koja će donijeti boljitak svim našim ljudima. Istaknula je kako je već uspostavljen i fond u sklopu te inicijative te da joj se želi priključiti i Njemačka.
Grabar-Kitarović govorila je i o njezinu djelovanju na domaćem planu gdje je, ocijenila je, postavila mnoga važna pitanja kao što je demografija - pitanje svih pitanja što je, uz ostalo, prepoznala i Europska unija koja je pitanje demografije stavila na razinu potpredsjednice Komisije što, smatra, očito govori da je riječ o bitnom pitanju.
"Napravila sam i cijeli program o demografiji i demografskim promjenama, moje Gospodarsko vijeće dalo je niz prijedloga i mjera koji su već prihvaćeni u Hrvatskoj za bolji život, zalažem se svom silom za prava Hrvata u Bosni i Hercegovini i za njihovu konstitutivnu jednakopravnost", rekla je. Dodala je kako je posjetila i iseljeničku zajednicu diljem svijeta, sudjelovala na brojnim konferencijama, nedavno dobila i nagradu Fulbright stipendije za životno djelo kao jedna od troje Europljana dosad, rekavši kako "ne zna dokle nabrajati".

Na ponovljeno pitanje znači li to da Ivo Josipović nije u pravu, samo je kratko dodala da će o tome procijeniti birači i građani ''koji će prosuditi ne samo naše životopise već i sve ono što za njih radimo, koliko ih slušamo i koliko radimo u interesu države''.
Mi apsolutno nemamo ništa s plakatima SNV-a
Vezano za novinarsku primjedbu kako je DIP uputio pitanje svim predsjedničkim kandidatima u vezi plakata Srpskoga narodnog vijeća (SNV), odnosno je li riječ o donaciji ili su ti plakati plaćeni, te na pitanje što je DIP-u odgovorila, Grabar-Kitarović potvrdila je da je taj dopis vidjela.
"Mi apsolutno nemamo ništa s time - nismo ih ni naručili, niti platili, niti tražili bilo što takvo", zaključila je.
Grabar-Kitarović je na izbornom skupu u Virovitici, među ostalim, predstavila ideju o osnivanju demografskog fonda uz pomoć kojeg bi se subvencionirale rate kredita mladim obiteljima. Predstavila je dijelove programa koji se odnose na umirovljenike, poljoprivredu te naglasila da OPG-i moraju biti nositelj poljoprivrede.
"U suradnji s Ministarstvom poljoprivrede potrebno je raditi na dugoročnoj strategiji poljoprivrede. Ne treba 'lupati' subvencije nego ih koristiti za rad, inovacije, navodnjavanje i proizvode dodane vrijednosti. Moramo iskoristiti prednosti hrvatske zemlje koja nije kontaminirana", istaknula je.
Kaže da se zalaže za Tuđmanovu politiku pomirbe
Naglasila je da se njezin program temelji na politici pomirbe i zajedništva Franje Tuđmana te da je nastao radom na terenu.
"Prošla sam svaki pedalj Hrvatske, bila sam radosna kad sam vidjela radost na licima drugih. Briga me što kažu drugi političari, mene je briga što kaže moj narod. Spremna sam sučeliti se s bilo kime, ali sučeljavajmo se idejama, programom, inicijativom, a ne vrijeđanjem", poručila je Grabar-Kitarović.
Podsjetila je da su se za vrijeme njezina mandata promijenile tri vlade. "Znala sam biti kritična, ali moje kritike bile su praćene programom. Kad je sadašnja vlada prihvatila ruku koju sam pružila, znala sam da u sinergiji i zajednički možemo učiniti puno više. Nastavit ću biti korektiv, ali ću i surađivati kada znam da je to u korist hrvatskog naroda i države", istaknula je.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kolinda-bila-u-virovitici-iza-nje-pozirali-tolusic-kirin-i-djakic/2140134.aspx
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Kraljica i trijumvirat  Empty Re: Kraljica i trijumvirat

Post by T. Sat 14 Dec - 1:33

Špic-papak koncentriran u pozadini... :D 
Koje čunke majkomila...
Ako je i bilo neodlučnih, nakon ovoga... :bless

_________________
Kraljica i trijumvirat  Unname11
T.
T.

Posts : 17055
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Kraljica i trijumvirat  Empty Re: Kraljica i trijumvirat

Post by debotoijusto Sat 14 Dec - 8:34

biljezim jos par glasova manje 
jos malo i nema drugog kruga da koly
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Kraljica i trijumvirat  Empty Re: Kraljica i trijumvirat

Post by vili40 Sat 14 Dec - 10:14

predsjednica svakim danom okružena najproblematičnijim osobama u državi,hoće li nam ona to nešto poručiti?A i šofera je dobila najboljeg,valjda neki bandićev nećak.
vili40
vili40

Male
Posts : 10652
2015-08-02


Back to top Go down

Kraljica i trijumvirat  Empty Re: Kraljica i trijumvirat

Post by AssadNaPodmornici Sat 14 Dec - 11:28

Moram naći onaj svoj post gdje sam pričao kako su đakici od Virovitice stvorili afričku vukojebinu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

Kraljica i trijumvirat  Empty Re: Kraljica i trijumvirat

Post by vuksadinare Sat 14 Dec - 13:19

E moja koli...ne smijes ti mrdnut od plenkija a plenki od ovih u pozadini...popus li koli ovi ce spustit prst dolje plenkiju i mozda tebi ako im... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

Kraljica i trijumvirat  Empty Re: Kraljica i trijumvirat

Post by Hektorović Sat 14 Dec - 13:34

Hektorović wrote:[size=44]Kolinda bila u Virovitici, iza nje pozirali Tolušić, Kirin i Đakić[/size]



Kraljica i trijumvirat  97058a81-0fcc-4b09-9956-d43ba8c7408d-kolidnavid
Foto: Hina

PREDSJEDNIČKA kandidatkinja Kolinda Grabar-Kitarović poručila je da svatko - premijer, predsjednik sabora, članovi HDZ-a i svi u Hrvatskoj - može slobodno govoriti o njezinom predsjedničkom programu koji promiče "zajedničke vrijednosti koje imamo


Ovaj trojac iza i zajedničke vrijednosti... 


Valjda iseljavanje desetak tisuća iz županije u kojoj haraju
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Kraljica i trijumvirat  Empty Re: Kraljica i trijumvirat

Post by Guest Sat 14 Dec - 14:39

Gle Djakicevu glavurdu ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraljica i trijumvirat  Empty Re: Kraljica i trijumvirat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum