ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skoro skupio 100 000 potpisa?

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by Guest 3/12/2019, 20:28

Eroo wrote:
Joker wrote:
ebenica wrote:
Joker wrote:
ebenica wrote:
pa zašto se odmetnuo? ideološki razlozi? otkrio isusa i hrvatstvo u sebi, ničim izazvan? :D

Cuj njega? Zasto se odmetnuo? 

Zinula mu bahata gubica vise nego sto je mogao zagristi.

To nije poanta.

Poanta je u tome da je ista sranja radio dok je bio u esdepeju, a da Milanovicu tada ta sranja nisu smetala jer je imao konja pobjednika u Zagrebu.
ne nije, u to doba je bandić još bio umjeren, simpatičan kumicama s placa, tu i tamo koja sitna aferica ali ništa extra, raspašoj je počeo kad je počeo plaćat slobodu, da se ne lažemo bandić nije uhićen samo zato što uredno plaća; sucima, odvjetnicima, pandurima, političarima i sve to košta i da bi se sve to namirilo počeo je teški raspašoj po zagrebu. kad se zatvori pipa, isto kao i mamić prestat će postojati i bandić.

:^0 

Je l' onda kad je pod debelom parom novinarima odbrusio da tko su oni i da je on covjek koji raspolaze najvecim proracunom u RH?

Ili onda kad su ga murjaci 2002. klepili pijanog k'o cep kad je prouzrocio prometnu i zbrisao, pa ih htio podmititi, policajac dobio otkaz ... svasta-nesta?

Bandic je takav kakav jest oduvijek.

Nije meni problem Bandic nego oni koji za njega glasuju.

Malo cudni ljudi.
Tvoji su Komšića u dva mandata redovito primali u Zagrebu. Sad je izbio problem jer ga nitko više ne zove u Zagreb, niti mu dižu telefon ako slučajno zove. Nije problem u Komšiću, već u ljudima koji ga biraju. Je li se može tako reći?

Moji?

Jebes mi sve ako je itko 'moj' i 'ikada' ugostio tog smrada. 

Prvi bih mu kramp zabio medju rogove kad zbog toga ne bih u restu zavrsio.

I drugo, tip koji je toliko opterecen aferama i sudskim procesima i milijunima danim za prozirne WC-e u parkicima 
davno bi trebao dati ostavku da je Zagreb imalo ono sto ja smatram da bi Zagreb trebao biti.

Mitteleuropski grad.

Na zalost, osim u vrijeme adventa nije.

No opet velim, ovo je sustav gdje svakako zasluzujemo onoga koji je na vlasti. Ne bi oni bili tamo da im mi (uvjetno receno 'mi') ne dajemo legitimitet na izborima.

Pa si ti sad mislis sto hoces.

Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by Guest 3/12/2019, 20:29

Eroo wrote:Dovoljno sam star da znam kako je Zagreb nekad izgledao (prije Bandića).
Danas je eu Metropola. Nije vam to s neba palo.
došao bosanac i počeo betonirat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by Guest 3/12/2019, 20:31

ebenica wrote:
Joker wrote:
Sto se tice Bundeka i Fontana kamo srece da je vise takvih projekata u Zagrebu bilo makar i pet puta bili preplaceni njegovom kumu.

Barem nesto bude napravljeno.
znači u doba globalnog zatopljenja kad se bandić poziva na rimske fontane, koje su svako drugo ljeto zatvorene radi nestašice vode, zagrebu trebaju fontane? 17 godina mu ne treba žičara ali mu fontane trebaju? za 20 godina neće bit vode al bitno da se grade fontane.

Cega?

Globalnog zatopljenja?  :facepalm

A zicara se gradi. Konacno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by Guest 3/12/2019, 20:36

Eroo wrote:
Joker wrote:
ebenica wrote:
Joker wrote:

Je l' onda kad je pod debelom parom novinarima odbrusio da tko su oni i da je on covjek koji raspolaze najvecim proracunom u RH?

Ili onda kad su ga murjaci 2002. klepili pijanog k'o cep kad je prouzrocio prometnu i zbrisao, pa ih htio podmititi, policajac dobio otkaz ... svasta-nesta?

Bandic je takav kakav jest oduvijek.

Nije meni problem Bandic nego oni koji za njega glasuju.

Malo cudni ljudi.
pa to je za hrvatske pojmove umjereno, ne kužim. pa ona debela žalac se vozila bez vozačke trknula nekoga i nikom ništa jbt-e, pa takvih primjera ima mali milion.....
nije bilo neumjerene krađe, prenamjene zemljišta, nabavke tramvaja, fontana, asfaltiranja jednoga te istoga 100 puta, namještanja poslova, prostora...
ti govoriš o dobu kad je i mamić bio nitko, njihov uspon nema veze sa esdepeom, najveći procvat su doživjeli pod hdz-om.

Ne zelis kuziti. Jer aboliras svojeg Zoxa. Tvoja stvar.

Sto se tice Bundeka i Fontana kamo srece da je vise takvih projekata u Zagrebu bilo makar i pet puta bili preplaceni njegovom kumu.

Barem nesto bude napravljeno.
Dovoljno sam star da znam kako je Zagreb nekad izgledao (prije Bandića).
Danas je eu Metropola. Nije vam to s neba palo.

Znam i ja kako je Zagreb izgledao. U njemu sam cijeli zivot. 

U nekim stvarima ima pomaka na bolje, ali u mnogim na gore.

Cistoca - grad nikad nije bio tako prljav kao sto je ovih posljednjih godina.

A GC puna jebivjetara kojima osmosatno vrijeme zavrsava za cetiri sata.

Vjerojatno skuzili kako zbiti prostor-vrijeme. WARP pogon.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by Eroo 3/12/2019, 20:38

jasambrend wrote:
Eroo wrote:
ebenica wrote:




bandinjo je nitko kao što je i realno mamić bio nitko, ljudi koji stoje iza njih su netko, ova dvojica su samo korisne budale, kad prestanu biti korisni više ih nema.
I Bandić i Mamić su genijalci,   kakve se rijetko rađaju.


Govna.
Ja udbaš, ta dvojica govba...jebeš diskusuju bez argumenata.Ozbiljni ljudi se toka klone.
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by darth_vader 3/12/2019, 20:39

Eroo wrote:
jasambrend wrote:
Eroo wrote:
ebenica wrote:




bandinjo je nitko kao što je i realno mamić bio nitko, ljudi koji stoje iza njih su netko, ova dvojica su samo korisne budale, kad prestanu biti korisni više ih nema.
I Bandić i Mamić su genijalci,   kakve se rijetko rađaju.


Govna.
Ja udbaš, ta dvojica govba...jebeš diskusuju bez argumenata.


Tvojima argumenti ionako ništa ne znače...ne bacam biserje pred svinje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by Guest 3/12/2019, 20:40

Joker wrote:
Eroo wrote:
Joker wrote:
ebenica wrote:
Joker wrote:

Je l' onda kad je pod debelom parom novinarima odbrusio da tko su oni i da je on covjek koji raspolaze najvecim proracunom u RH?

Ili onda kad su ga murjaci 2002. klepili pijanog k'o cep kad je prouzrocio prometnu i zbrisao, pa ih htio podmititi, policajac dobio otkaz ... svasta-nesta?

Bandic je takav kakav jest oduvijek.

Nije meni problem Bandic nego oni koji za njega glasuju.

Malo cudni ljudi.
pa to je za hrvatske pojmove umjereno, ne kužim. pa ona debela žalac se vozila bez vozačke trknula nekoga i nikom ništa jbt-e, pa takvih primjera ima mali milion.....
nije bilo neumjerene krađe, prenamjene zemljišta, nabavke tramvaja, fontana, asfaltiranja jednoga te istoga 100 puta, namještanja poslova, prostora...
ti govoriš o dobu kad je i mamić bio nitko, njihov uspon nema veze sa esdepeom, najveći procvat su doživjeli pod hdz-om.

Ne zelis kuziti. Jer aboliras svojeg Zoxa. Tvoja stvar.

Sto se tice Bundeka i Fontana kamo srece da je vise takvih projekata u Zagrebu bilo makar i pet puta bili preplaceni njegovom kumu.

Barem nesto bude napravljeno.
Dovoljno sam star da znam kako je Zagreb nekad izgledao (prije Bandića).
Danas je eu Metropola. Nije vam to s neba palo.

Znam i ja kako je Zagreb izgledao. U njemu sam cijeli zivot. 

U nekim stvarima ima pomaka na bolje, ali u mnogim na gore.

Cistoca - grad nikad nije bio tako prljav kao sto je ovih posljednjih godina.

A GC puna jebivjetara kojima osmosatno vrijeme zavrsava za cetiri sata.

Vjerojatno skuzili kako zbiti prostor-vrijeme. WARP pogon.



Suma sumarum, da mu nema Martine Bienenfeld ne bi bilo icega u gradu.

Jedna od rijetkih koja ima soli u glavi.

Sutra bih za nju glasovao da se hoce kandidirati za gradonacelnicu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by Guest 3/12/2019, 20:40

Joker wrote:
ebenica wrote:
Joker wrote:
Sto se tice Bundeka i Fontana kamo srece da je vise takvih projekata u Zagrebu bilo makar i pet puta bili preplaceni njegovom kumu.

Barem nesto bude napravljeno.
znači u doba globalnog zatopljenja kad se bandić poziva na rimske fontane, koje su svako drugo ljeto zatvorene radi nestašice vode, zagrebu trebaju fontane? 17 godina mu ne treba žičara ali mu fontane trebaju? za 20 godina neće bit vode al bitno da se grade fontane.

Cega?

Globalnog zatopljenja?  :facepalm

A zicara se gradi. Konacno.
da, si čuo za suše? ono da će voda za 50 godina bit zlato? ima logike gradit fontane, to je ulog u budućnost.
https://www.wri.org/blog/2017/08/3-ways-keep-rome-s-fountains-flowing-after-drought

kužim rimljane i njihove fontane, kurac su oni znali kak će bit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by Eroo 3/12/2019, 20:42

ebenica wrote:
Eroo wrote:Dovoljno sam star da znam kako je Zagreb nekad izgledao (prije Bandića).
Danas je eu Metropola. Nije vam to s neba palo.
došao bosanac i počeo betonirat.
Tvoji bosandžerosi su manje više dobri radnici. S međimurcem poslovođom su dobra kombinacija.
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by Guest 3/12/2019, 20:42

ebenica wrote:
Joker wrote:
ebenica wrote:
Joker wrote:
Sto se tice Bundeka i Fontana kamo srece da je vise takvih projekata u Zagrebu bilo makar i pet puta bili preplaceni njegovom kumu.

Barem nesto bude napravljeno.
znači u doba globalnog zatopljenja kad se bandić poziva na rimske fontane, koje su svako drugo ljeto zatvorene radi nestašice vode, zagrebu trebaju fontane? 17 godina mu ne treba žičara ali mu fontane trebaju? za 20 godina neće bit vode al bitno da se grade fontane.

Cega?

Globalnog zatopljenja?  :facepalm

A zicara se gradi. Konacno.
da, si čuo za suše? ono da će voda za 50 godina bit zlato? ima logike gradit fontane, to je ulog u budućnost.
https://www.wri.org/blog/2017/08/3-ways-keep-rome-s-fountains-flowing-after-drought

kužim rimljane i njihove fontane, kurac su oni znali kak će bit.

Daj ono s tim NGO i klima pizdarijama me zaobidji. Idiotarije za milenijce.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by Guest 3/12/2019, 20:43

Joker wrote:
ebenica wrote:
Joker wrote:
ebenica wrote:
Joker wrote:
Sto se tice Bundeka i Fontana kamo srece da je vise takvih projekata u Zagrebu bilo makar i pet puta bili preplaceni njegovom kumu.

Barem nesto bude napravljeno.
znači u doba globalnog zatopljenja kad se bandić poziva na rimske fontane, koje su svako drugo ljeto zatvorene radi nestašice vode, zagrebu trebaju fontane? 17 godina mu ne treba žičara ali mu fontane trebaju? za 20 godina neće bit vode al bitno da se grade fontane.

Cega?

Globalnog zatopljenja?  :facepalm

A zicara se gradi. Konacno.
da, si čuo za suše? ono da će voda za 50 godina bit zlato? ima logike gradit fontane, to je ulog u budućnost.
https://www.wri.org/blog/2017/08/3-ways-keep-rome-s-fountains-flowing-after-drought

kužim rimljane i njihove fontane, kurac su oni znali kak će bit.

Daj ono s tim NGO i klima pizdarijama me zaobidji. Idiotarije za milenijce.
da, jebeš znanost kad je tu vjera i krist cheers cheers

zzop.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by Guest 3/12/2019, 20:45

ebenica wrote:
Joker wrote:
ebenica wrote:
Joker wrote:
ebenica wrote:
znači u doba globalnog zatopljenja kad se bandić poziva na rimske fontane, koje su svako drugo ljeto zatvorene radi nestašice vode, zagrebu trebaju fontane? 17 godina mu ne treba žičara ali mu fontane trebaju? za 20 godina neće bit vode al bitno da se grade fontane.

Cega?

Globalnog zatopljenja?  :facepalm

A zicara se gradi. Konacno.
da, si čuo za suše? ono da će voda za 50 godina bit zlato? ima logike gradit fontane, to je ulog u budućnost.
https://www.wri.org/blog/2017/08/3-ways-keep-rome-s-fountains-flowing-after-drought

kužim rimljane i njihove fontane, kurac su oni znali kak će bit.

Daj ono s tim NGO i klima pizdarijama me zaobidji. Idiotarije za milenijce.
da, jebeš znanost kad je tu vjera i krist cheers cheers

zzop.

:facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by £otk@ 3/12/2019, 20:49

ebenica wrote:
Eroo wrote:U tvom slučaju nije se stime uspjelo. Ili se nije ni pokušalo? Bit će još prilike. :D
baš bih volio da nas život jednom sretne pa da ti probaš ;)

Bez nervoze. :)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by £otk@ 3/12/2019, 20:55

vuksadinare wrote:
£otk@ wrote:Dobro vučina otkad sam ja izBosne? Natukao sam možda 2 tjedna staža uBosni ... :) Ne

, gdje ste zagubili kojih 30.000 potpisa? Mogli ste reći, pa dali biste mi za našeg člana, nije molio ciciju ... KGK ionako ima duplo više potpisa od svih kandidata skupa. :)
kolinda je prije prvog mandata skupila 330 000 potpisa a sad manje gotovo 130 000 glasova...

Vidi ti prvo naslov teme i svoj prvi upis:

“Užas i strava u stožeru KGK: dolazi Škoro sa 100.000 potpisa!”.

Kolinda je donijela duplo više potpisa od svih drugih kandidata, a da je pričekala samo dan, došla bi sa 270.000 potpisa, jer toliko ih je zapravo i imala, samo ih nisu stigli poslati u Zagreb.

Da je Zoki prikupljao, možda bi on dogurao do 100.000, jer SDP ipak ima nekakvu infrastrukturu. Ali Zoki je shvatio štetu kad svi skupa donesu manje od Kolinde. ;)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by £otk@ 3/12/2019, 20:55

Uglavnom vuk i krmče na aparatima...
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by vuksadinare 4/12/2019, 03:19

£otk@ wrote:
vuksadinare wrote:
£otk@ wrote:Dobro vučina otkad sam ja izBosne? Natukao sam možda 2 tjedna staža uBosni ... :) Ne

, gdje ste zagubili kojih 30.000 potpisa? Mogli ste reći, pa dali biste mi za našeg člana, nije molio ciciju ... KGK ionako ima duplo više potpisa od svih kandidata skupa. :)
kolinda je prije prvog mandata skupila 330 000 potpisa a sad manje gotovo 130 000 glasova...

Vidi ti prvo naslov teme i svoj prvi upis:

“Užas i strava u stožeru KGK: dolazi Škoro sa 100.000 potpisa!”.

Kolinda je donijela duplo više potpisa od svih drugih kandidata, a da je pričekala samo dan, došla bi sa 270.000 potpisa, jer toliko ih je zapravo i imala, samo ih nisu stigli poslati u Zagreb.

Da je Zoki prikupljao, možda bi on dogurao do 100.000, jer SDP ipak ima nekakvu infrastrukturu. Ali Zoki je shvatio štetu kad svi skupa donesu manje od Kolinde. ;)
lopovska infrastrktura jednih i drugih...tika taka tika taka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by RayMabus 4/12/2019, 04:56

Može Kolinda donit koliko oće glasova al svi su protiv Plenkovica tako da tko god bio u drugom krugu a Kolinda mu konkurenkcija ona puši izbore.

Daj ona je jedva Josipovica pobjedila a sad će kao jednog Milanovica , Škoru ili Kolakušića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by RayMabus 4/12/2019, 05:10

Kolinda će izgubiti izbore zbog rodijaka jer je ovome narod pun kurac korupcije. Ja sam joj mislija dat glas ako bude Milanovic protukandidat jer je on diga Pdv na 25% al nakon onoga s Bandićem nema šanse a čak je moguće da ga i Milanovic dobije jer mi je pun kurac korupcije.

Tako će razmišljat svi tko nije HDZ a HDZ nema toliko glasaća da pobjedi ostatak svih ovih koji će gledat da ju skinu ma tko god joj bio protukandidat.

Ona je jedva Josipovića dobila a sad bi nakon ove scene s Bandičem tribala očekivat šta ?

Ma ona je gotova. Te glasovw šta jje donila to su i jedini glasovi koje će dobit a u drugom krugu će se svi ujedinit protiv nje upravo radi Bandića ( i Plenkovica ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by vuksadinare 4/12/2019, 09:01

RayMabus wrote:Može Kolinda donit koliko oće glasova al svi su protiv Plenkovica tako da tko god bio u drugom krugu a Kolinda mu konkurenkcija ona puši izbore.

Daj ona je jedva Josipovica pobjedila a sad će kao jednog Milanovica , Škoru ili Kolakušića.
protiv milanovica ima bolje sanse nego protiv josipoica jer je ovaj dibiduz...ali ne bi imala sanse u drugom krugu protiv skore ili kolakusica jer bi ovi na svoju starnu privukli dobar dio desnih biraca plus drugi...sto nije bio slucaj sa josipovicem jer je tad privukla na svoju stranu komplet desne birace...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by Šandor Winnetou 4/12/2019, 09:54

red wolf wrote:Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Acnt?_=1575317774291&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Ft37692-skoro-skupio-100-000-potpisa&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70Ako je ovo točno, HDZ se prepolovio na dva dijela...To može značiti da će Milanović pobijediti u prvom krugu dobivši između 50 i 60 posto glasova izašlih glasača...
lol!

_________________
Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by vuksadinare 4/12/2019, 09:58

tre wrote:
red wolf wrote:Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Acnt?_=1575317774291&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Ft37692-skoro-skupio-100-000-potpisa&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70Ako je ovo točno, HDZ se prepolovio na dva dijela...To može značiti da će Milanović pobijediti u prvom krugu dobivši između 50 i 60 posto glasova izašlih glasača...
lol!
ovom crvenom vuku je mateatika 'jaca' strana...i uz prepolovljenje glasove milanovic nema u anketama vise od 25% a skoro je tu al pari sa njime...tako da je ugrozen i moguci ulazak u drugi krug zokija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Skoro skupio 100 000 potpisa? - Page 6 Empty Re: Skoro skupio 100 000 potpisa?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum