ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NJEMAČKA MINISTRICA OBRANE S KRSTIČEVIĆEM: Znamo da je Hrvatska platila visoku cijenu za svoju slobodu i zato ima posebnu ulogu za stabilnost u regiji

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

NJEMAČKA MINISTRICA OBRANE S KRSTIČEVIĆEM: Znamo da je Hrvatska platila visoku cijenu za svoju slobodu i zato ima posebnu ulogu za stabilnost u regiji - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA MINISTRICA OBRANE S KRSTIČEVIĆEM: Znamo da je Hrvatska platila visoku cijenu za svoju slobodu i zato ima posebnu ulogu za stabilnost u regiji

Post by vili40 Mon 2 Dec - 19:32

Eroo wrote:
Sora wrote: Plenki blokira cijelu zemlju
Sad bi sei ovo dalo uklopit u moj predhodni komentar, ali ću vam rađe ispričat jednu "foru" u mojoj struci.
Radi se o ispitivanju nanovo sagrađenih mostova...znate ono poredaju se kamioni kao opterećenje,
istrumentima se mjeri ponašanje itd
Prijedlog je bio da se to radi s 1000 tašči (punica).
Pa se veli, ako most izdrži opterćenje onda je most OK, a ako se sruši takođe je u redu... :)
Štrajk prosvjetara me podsjeća upravo na ovakav način rješavanja problema.
Ako dobiju koeficient onda je u redu, ako se vlada sruši onda je također u redu.
Oba cilja su u igri. Plenky je to savršeno dobro detektirao. Neće popustiti, u to sam siguran.
koji si ti vizionar to nije normalno,do sada si promašio ama baš sve

vili40

Posts : 10628
2015-08-02


Back to top Go down

NJEMAČKA MINISTRICA OBRANE S KRSTIČEVIĆEM: Znamo da je Hrvatska platila visoku cijenu za svoju slobodu i zato ima posebnu ulogu za stabilnost u regiji - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA MINISTRICA OBRANE S KRSTIČEVIĆEM: Znamo da je Hrvatska platila visoku cijenu za svoju slobodu i zato ima posebnu ulogu za stabilnost u regiji

Post by mutava baštarda Mon 2 Dec - 19:34

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:HrvaCka će 40% povećat buđet za obranu... Afganistana, Estonije,...
Traži nato i Trump, a ne daju avJone...
Kako to, misliš "ne daju"? AviJoni se valjda kupuju. Ako imate lovu ja ću vam sredit F-35, bez problema. :)
AviJoni nama ne tribaju nego haliKopteri, sa montiranim šarcima i termokamerama da letaju uzduž Dinarida...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

NJEMAČKA MINISTRICA OBRANE S KRSTIČEVIĆEM: Znamo da je Hrvatska platila visoku cijenu za svoju slobodu i zato ima posebnu ulogu za stabilnost u regiji - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA MINISTRICA OBRANE S KRSTIČEVIĆEM: Znamo da je Hrvatska platila visoku cijenu za svoju slobodu i zato ima posebnu ulogu za stabilnost u regiji

Post by Eroo Mon 2 Dec - 19:45

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:HrvaCka će 40% povećat buđet za obranu... Afganistana, Estonije,...
Traži nato i Trump, a ne daju avJone...
Kako to, misliš "ne daju"? AviJoni se valjda kupuju. Ako imate lovu ja ću vam sredit F-35, bez problema. :)
AviJoni nama ne tribaju nego haliKopteri, sa montiranim šarcima i termokamerama da letaju uzduž Dinarida...
Koliko znam i to nabavljate.
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

NJEMAČKA MINISTRICA OBRANE S KRSTIČEVIĆEM: Znamo da je Hrvatska platila visoku cijenu za svoju slobodu i zato ima posebnu ulogu za stabilnost u regiji - Page 3 Empty Re: NJEMAČKA MINISTRICA OBRANE S KRSTIČEVIĆEM: Znamo da je Hrvatska platila visoku cijenu za svoju slobodu i zato ima posebnu ulogu za stabilnost u regiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum