ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viktor svratio u Osjek na burek

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Viktor svratio u Osjek na burek - Page 2 Empty Re: Viktor svratio u Osjek na burek

Post by prckov 28/11/2019, 13:54

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Nadam se da je dobia normalan burek, koji je krcat sirom, 90% bureka u RH su prevara..
pa bas onaj pravi burek mozes jedino na kosovu i makedoniji pojest...ovo sve van toga su kopije ili bar pokusaj kopija narocito ako nisu rađeni u pekarnicama a kojima su vlasnici albanci
mislim uđeš u 90% pekara u RH, burek je prevara. aj na par mista imaju bureci koji su lipo nakrcani sirom i to uz normalnu cijenu.. nebi mi bia problem i dati skuplje a da jedem burek.. a ne ono neku prevaru
burek kod vas u splitu I dalmaciji opcenito je criminal a ne burek

prckov

Posts : 34033
2014-04-18


Back to top Go down

Viktor svratio u Osjek na burek - Page 2 Empty Re: Viktor svratio u Osjek na burek

Post by vuksadinare 28/11/2019, 13:57

prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Nadam se da je dobia normalan burek, koji je krcat sirom, 90% bureka u RH su prevara..
pa bas onaj pravi burek mozes jedino na kosovu i makedoniji pojest...ovo sve van toga su kopije ili bar pokusaj kopija narocito ako nisu rađeni u pekarnicama a kojima su vlasnici albanci
mislim uđeš u 90% pekara u RH, burek je prevara. aj na par mista imaju bureci koji su lipo nakrcani sirom i to uz normalnu cijenu.. nebi mi bia problem i dati skuplje a da jedem burek.. a ne ono neku prevaru
burek kod vas u splitu I dalmaciji opcenito je criminal a ne burek
ali sendvic od morskih racica je zakon..narocito onaj u fast foodu kod starog placa...uvijek kad sam u splitu odem ga tamo pojest
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Viktor svratio u Osjek na burek - Page 2 Empty Re: Viktor svratio u Osjek na burek

Post by epikur37 28/11/2019, 14:00

vuksadinare wrote: na kosovu kad sam bio tamo

bit će 80ih kad si smirivao nerede i borio se protiv iredentista :p
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Viktor svratio u Osjek na burek - Page 2 Empty Re: Viktor svratio u Osjek na burek

Post by vuksadinare 28/11/2019, 14:01

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote: na kosovu kad sam bio tamo

bit će 80ih kad si smirivao nerede i borio se protiv iredentista :p
ne bio braticu  na zakletvi 1990 u pristini...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Viktor svratio u Osjek na burek - Page 2 Empty Re: Viktor svratio u Osjek na burek

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum