ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Milovan on 28/12/2019, 00:21

@Zeko wrote:Tvoje ime samo govori da baš i nisi svoj.
Nisam ni tvoj. Niko Kranjčar, ma 10 puta je bolji od Modrića. Jedino se njemu sve poklopilo, kao jadan izbjeglica i to je dobra motivacijska priča kako svatko moze uspjet u zivotu, a velika vecina je propala.
Milovan
Milovan

Posts : 23
2019-12-24


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko on 28/12/2019, 00:35

@Milovan wrote:
@Zeko wrote:Tvoje ime samo govori da baš i nisi svoj.
Nisam ni tvoj. Niko Kranjčar, ma 10 puta je bolji od Modrića. Jedino se njemu sve poklopilo, kao jadan izbjeglica i to je dobra motivacijska priča kako svatko moze uspjet u zivotu, a velika vecina je propala.
To se slažem s tobom, samo mi nije jasno kak' je to onda propao Niko Kranjčar, a nije bil izbjeglica i još ga je tata gurao i kud je trebalo i kud nije trebalo. Ako izuzmemo ona 2 mjeseca koja je proveo u Tottenhamu, a i tamo je došao isključivo zato jer se Luka Modrić ozlijedio, najveći klub u kojem je igrao bio mu je zagrebački Dinamo.

_________________
AKO ME PITATE TREBA LI NAM UDRUGA PRVOLIGAŠA, DA, TREBA NAM, ALI NE TAKVA KAKVU HAJDUK HOĆE PROGURATI -         DAMIR MIŠKOVIĆ  23.04.2020.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 4197
2015-08-26

Age : 60
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche on 28/12/2019, 09:12

Pasalic > Olmić
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 22616
2016-10-12


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko on 28/12/2019, 09:30

Naravno da je. Ako ništa drugo, veći je Hrvat.

_________________
AKO ME PITATE TREBA LI NAM UDRUGA PRVOLIGAŠA, DA, TREBA NAM, ALI NE TAKVA KAKVU HAJDUK HOĆE PROGURATI -         DAMIR MIŠKOVIĆ  23.04.2020.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 4197
2015-08-26

Age : 60
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Andreas Goldberger on 28/12/2019, 11:08

@fridrih_niche wrote:Pasalic > Olmić
<3
Taj Olmić nijedan derbi nije riješio, a derbije su rješavali igrači poput Frana Tudora i Duje Čopa. To sve govori...

_________________

Dinamo Zagreb - Page 9 79278354_298465667857192_5936048877593294109_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQmnJGuzUCnpTRBdtOPbaWK3iG2ldokXhO8vMo-kOxsQ6TPE_4Yxkcm13a9JwvuCw1y5nd8GViwmKpQosIsFHZ-C&_nc_ht=scontent-lhr8-1

Andreas Goldberger
Andreas Goldberger

Posts : 8964
2016-04-07


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche on 28/12/2019, 14:45

‘Državotvorni propagandni projekt’
Koje eufemizam za jebene lopove...

Pljuc!
Dinamo Zagreb - Page 9 D8f97e10
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 22616
2016-10-12


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull on 28/12/2019, 15:06

@Andreas Goldberger wrote:
@fridrih_niche wrote:Pasalic > Olmić
<3
Taj Olmić nijedan derbi nije riješio, a derbije su rješavali igrači poput Frana Tudora i Duje Čopa. To sve govori...

sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 7315
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 on 28/12/2019, 19:52

Poredak Europskog kupa za ovo desetljeće














KlubDionasloviPLDWDLFABod
Real Madrid114116782117278112255
Bayern111115771325271117244
Barselona112114732417248102243
Juventus807640201611568140
Paris Saint-Germain807041151415974138
Manchester City907638152315398129
Atlético70683717149750128
Chelsea917336181914176126
Manchester United806736141710663122
Dinamo Zagreb9080351530114117120
Tri boda dodijeljena za pobjedu, jedan za remi. Rezultati nakon prebrojanog vremena; sve utakmice koje su otišle na penale klasificiraju se kao žrijeb. Neki timovi imaju 11 sudjelovanja, jer se sve statistike uzimaju od 1. siječnja 2010.
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2637092.html
sat2
sat2

Male
Posts : 2233
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko on 28/12/2019, 20:19

@Andreas Goldberger wrote:
@fridrih_niche wrote:Pasalic > Olmić
<3
Taj Olmić nijedan derbi nije riješio, a derbije su rješavali igrači poput Frana Tudora i Duje Čopa. To sve govori...
A protiv koga to Dinamo uopće igra derbi otkako je Olmo u Dinamu? Prosvijetli nas forumska  jocolor . To kaj si ti utvaraš da su utakmice hajdučić šrd - Dinamo derbi, možeš objesiti mačku o rep.

_________________
AKO ME PITATE TREBA LI NAM UDRUGA PRVOLIGAŠA, DA, TREBA NAM, ALI NE TAKVA KAKVU HAJDUK HOĆE PROGURATI -         DAMIR MIŠKOVIĆ  23.04.2020.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 4197
2015-08-26

Age : 60
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Andreas Goldberger on 29/12/2019, 01:35

@fridrih_niche wrote:‘Državotvorni propagandni projekt’
Koje eufemizam za jebene lopove...

Pljuc!
Dinamo Zagreb - Page 9 D8f97e10
Ništa novo, i  ptice na grani znaju da su suce rješavali prije za vrime Tuđmana, a i od kad je Mamić tu...

_________________

Dinamo Zagreb - Page 9 79278354_298465667857192_5936048877593294109_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQmnJGuzUCnpTRBdtOPbaWK3iG2ldokXhO8vMo-kOxsQ6TPE_4Yxkcm13a9JwvuCw1y5nd8GViwmKpQosIsFHZ-C&_nc_ht=scontent-lhr8-1

Andreas Goldberger
Andreas Goldberger

Posts : 8964
2016-04-07


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko on 29/12/2019, 19:13

Je, al' nismo nikome ostali dužni pa se to ne zna, barnije dokazano, za razliku od jednog klubića kojemu je dokazano da je plaćao suce i na kraju ostao im i dužan.

_________________
AKO ME PITATE TREBA LI NAM UDRUGA PRVOLIGAŠA, DA, TREBA NAM, ALI NE TAKVA KAKVU HAJDUK HOĆE PROGURATI -         DAMIR MIŠKOVIĆ  23.04.2020.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 4197
2015-08-26

Age : 60
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Milovan on 30/12/2019, 00:34

@Zeko wrote:
@Milovan wrote:
@Zeko wrote:Tvoje ime samo govori da baš i nisi svoj.
Nisam ni tvoj. Niko Kranjčar, ma 10 puta je bolji od Modrića. Jedino se njemu sve poklopilo, kao jadan izbjeglica i to je dobra motivacijska priča kako svatko moze uspjet u zivotu, a velika vecina je propala.
To se slažem s tobom, samo mi nije jasno kak' je to onda propao Niko Kranjčar, a nije bil izbjeglica i još ga je tata gurao i kud je trebalo i kud nije trebalo. Ako izuzmemo ona 2 mjeseca koja je proveo u Tottenhamu, a i tamo je došao isključivo zato jer se Luka Modrić ozlijedio, najveći klub u kojem je igrao bio mu je zagrebački Dinamo.
Kako da ti to objasnim? Da je umjesto Luke Modrica Kranjcar igrao u Realu sve bi isto bilo jer imas dobru ekipu iza sebe. To je kao da Luka jaše na slonu i lupi u zid i sruši zid i onda kazu Luka je srušio zid. Jel jasno prijatelju?
Milovan
Milovan

Posts : 23
2019-12-24


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jasambrend on 30/12/2019, 06:13

Demici je opet dosadno...
jasambrend
jasambrend

Male
Posts : 14333
2014-04-17

Age : 41

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Roland Deschain on 30/12/2019, 09:30

@Milovan wrote:
@Zeko wrote:
@Milovan wrote:
@Zeko wrote:Tvoje ime samo govori da baš i nisi svoj.
Nisam ni tvoj. Niko Kranjčar, ma 10 puta je bolji od Modrića. Jedino se njemu sve poklopilo, kao jadan izbjeglica i to je dobra motivacijska priča kako svatko moze uspjet u zivotu, a velika vecina je propala.
To se slažem s tobom, samo mi nije jasno kak' je to onda propao Niko Kranjčar, a nije bil izbjeglica i još ga je tata gurao i kud je trebalo i kud nije trebalo. Ako izuzmemo ona 2 mjeseca koja je proveo u Tottenhamu, a i tamo je došao isključivo zato jer se Luka Modrić ozlijedio, najveći klub u kojem je igrao bio mu je zagrebački Dinamo.
Kako da ti to objasnim? Da je umjesto Luke Modrica Kranjcar igrao u Realu sve bi isto bilo jer imas dobru ekipu iza sebe. To je kao da Luka jaše na slonu i lupi u zid i sruši zid i onda kazu Luka je srušio zid. Jel jasno prijatelju?
Ma jasno. Evo, staviš npr Antu Ćorića ili Alena Halilovića umjesto Modrića isto bude sve isto. 10 igra za tebe ti se možeš švercat, zvao se Niko, Ante ili Alen. Jesi ti svjestan kakve gluposti pišeš?

_________________
"Jesam li ja veći kockar ako sam izgubio novac ili neki koji su izgubili dječje osmijehe i veselje navijača”.
Roland Deschain
Roland Deschain

Posts : 2212
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Andreas Goldberger on 30/12/2019, 12:15

Dinamo Zagreb - Page 9 81086071_472358163677052_4478797131833933824_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQkFUUH9_dogAWDgKVOVJWF3FLEsJHYJ9ADor2dyNbZKPnPrzFNZODMXsakBryy9SPyoUOrQyPcZqByCgmv4WF9t&_nc_ht=scontent-lhr3-1
Dinamo Zagreb - Page 9 81220782_468655063853406_476165328842260480_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQmjAPdK1YCYwKCc2GdrqKlNe_jiZCgnlDn3slVaOBdvfaH3-77R9RtuBTQNnwDs_LP4f2O5HxdNaYrjDKsL89N1&_nc_ht=scontent-lht6-1

Sad kad ne može više osobno donirati plavoj kokoši, onda je tamo iz Međugorja okrenija jedan broj...  lol!

_________________

Dinamo Zagreb - Page 9 79278354_298465667857192_5936048877593294109_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQmnJGuzUCnpTRBdtOPbaWK3iG2ldokXhO8vMo-kOxsQ6TPE_4Yxkcm13a9JwvuCw1y5nd8GViwmKpQosIsFHZ-C&_nc_ht=scontent-lhr8-1

Andreas Goldberger
Andreas Goldberger

Posts : 8964
2016-04-07


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche on 30/12/2019, 12:37

Voli Tatta svoju Precijednicu...
<3

Al to mi je razumljivo...
Mora se pazit ruka koja te hrani...
GNK Lopov bez HDZ-a ne može egzistirat na normalnom tržištu/natjecanju...
;)


Last edited by fridrih_niche on 30/12/2019, 12:38; edited 1 time in total (Reason for editing : Hzv)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 22616
2016-10-12


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Andreas Goldberger on 30/12/2019, 12:43

@fridrih_niche wrote:Voli Tatta svoju Precijednicu...
<3

Al to mi je razumljivo...
Mora se pazit ruka koja te hrani...
GNK Lopov bez HDZ-a ne može egzistirat na normalnom tržištu/natjecanju...
;)
Naravno da voli,jer ga sutra može pomilovati kao nemali broj onih koje je pomilovala zbog gospodarskog kriminala i sličnih kaznenih djela.

_________________

Dinamo Zagreb - Page 9 79278354_298465667857192_5936048877593294109_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQmnJGuzUCnpTRBdtOPbaWK3iG2ldokXhO8vMo-kOxsQ6TPE_4Yxkcm13a9JwvuCw1y5nd8GViwmKpQosIsFHZ-C&_nc_ht=scontent-lhr8-1

Andreas Goldberger
Andreas Goldberger

Posts : 8964
2016-04-07


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche on 30/12/2019, 12:46

Za šta su ljudi ginuli i za šta su se borili...
Koja nakarada od države: država kriminala, korupcije, nepotizma i svega najgoreg...
I onda krava ide svojatat te žrtve i govorit da te žrtve imaju Hrvatsku...
Pljuc!
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 22616
2016-10-12


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Roland Deschain on 30/12/2019, 12:56

Lupetate gluposti da to nije normalno. Kao prvo, svatko može donirati svoje novce kome želi, kao drugo Lana grupa, odnosno g. Hanžel osim što je donirao za kampanju predsjednice i što je sponzor Dinama puno novaca daje i u dobrotvorne svrhe posebno za bolesnu djecu, no o tome se nikad ne piše, djelom i zato jer on ne želi da se o tome piše. I treće kao najbitnije, Lana tiskaru u Dinamu nije dove Mamić niti mu je on rekao da mora donirati Kolindu. Njega je doveo Kodžoman pošto se oni znaju odavno iz nekih drugih priča. 
Glavno da vi ispadnete glupi i unaprijed prejudicirate događaje.

_________________
"Jesam li ja veći kockar ako sam izgubio novac ili neki koji su izgubili dječje osmijehe i veselje navijača”.
Roland Deschain
Roland Deschain

Posts : 2212
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Andreas Goldberger on 30/12/2019, 13:08

:aw
Javio se lik iz DTSM u obrani lika i djela...

Baš je čudno što je firma koja sponzorira klub iz kojeg se prema presudama izvlače novci za osobnu korist pojedinaca ujedno i najveći donator predsjednice KGK...  lol!

Nema veze Mamić s tim, kao ni s GNK Dinamo...  :rofl :rofl :rofl

_________________

Dinamo Zagreb - Page 9 79278354_298465667857192_5936048877593294109_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQmnJGuzUCnpTRBdtOPbaWK3iG2ldokXhO8vMo-kOxsQ6TPE_4Yxkcm13a9JwvuCw1y5nd8GViwmKpQosIsFHZ-C&_nc_ht=scontent-lhr8-1

Andreas Goldberger
Andreas Goldberger

Posts : 8964
2016-04-07


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 9 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum