ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koli:Stvarno ne znam u cemu je problem nekom cestitati rodjendan

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Koli:Stvarno ne znam u cemu je problem nekom cestitati rodjendan - Page 2 Empty Re: Koli:Stvarno ne znam u cemu je problem nekom cestitati rodjendan

Post by Eroo 25/11/2019, 17:56

kaya wrote:Ne ja bi sad točno da ostane predsjednica, ako može ona može bilo tko, to je baš onako..
Imali ste 15 godina po svom izboru, onda smo rekli : Dosta!
Nakon Mesića i Josipovića smo shvatili da nije za vas demokracija. :] :)

Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Koli:Stvarno ne znam u cemu je problem nekom cestitati rodjendan - Page 2 Empty Re: Koli:Stvarno ne znam u cemu je problem nekom cestitati rodjendan

Post by kaya 25/11/2019, 18:03

vili40 wrote:
kaya wrote:Ne ja bi sad točno da ostane predsjednica, ako može ona može bilo tko, to je baš onako...možete ostvariti sve svoje snove. Ozbiljno.
Ovako udarena udarena nisam bila ni ja, ni moje frendice..ono jesam jednom pjevala na mikrofon al se ne sjećam šta...ovu to ide na svakom izlasku
ako si i pjevala valjda nisi al caponeu?
A..sada..hajmo reći da nisam, više za svoj gušt :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Koli:Stvarno ne znam u cemu je problem nekom cestitati rodjendan - Page 2 Empty Re: Koli:Stvarno ne znam u cemu je problem nekom cestitati rodjendan

Post by kic 25/11/2019, 18:22


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Koli:Stvarno ne znam u cemu je problem nekom cestitati rodjendan - Page 2 Empty Re: Koli:Stvarno ne znam u cemu je problem nekom cestitati rodjendan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum