ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by epikur37 11/9/2019, 20:03


[size=41]Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića: Dobiva li Hrvatska novog predsjedničkog kandidata?


Objavio
 ij
 -
9. studenoga 2019. u 18:59

[/size]









Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Nino-raspudic-plakati-2-696x522Foto: narod.hr
Diljem Hrvatske postavljeni su jumbo plakati s fotografijom Nine Raspudića i porukom “Uvijek svoj, a naš!”. Nino Raspudić jedan je od najpoznatijih hrvatskih kolumnista, profesor talijanistike, filozof, književni kritičar, prevoditelj i publicist, jedan od najznačajnijih suvremenih hrvatskih političkih analitičara koji javno zastupa demokršćanske vrijednosti.


1 od 4
 
 
Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića WAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs=

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića WAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs=

Foto: narod.hr


Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića WAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs=

Foto: narod.hr


Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića WAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs=

Foto: narod.hr
[size]





Kako su plakati osvanuli u Zagrebu, Splitu, Osijeku, Rijeci, Zadru, Šibeniku… tijekom dana dobili smo brojne upite čitatelja dobiva li Hrvatska novog predsjedničkog kandidata.
Pokušali smo dobiti više informacija o plakatima i njihovom značenju, ali Raspudić nije bio dostupan za komentar.
https://narod.hr/hrvatska/foto-diljem-hrvatske-osvanuli-jumbo-plakati-nine-raspudica-dobiva-li-hrvatska-novog-predsjednickog-kandidata
...............

bilo bi lijepo ali mislim da je neka fora u pitanju

idem pitati u HB stožeru
[/size]
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by AssadNaPodmornici 11/9/2019, 20:09

bila bi gužva na desnici(tkz desnici, škoro, kolindai nisu desnica).. ovaj as čak i je desnica, lik je ima libertarijanski(desni) pristup u ekonomiji.. sve jedno bila bi gužva tako da sumnjam da se kandidira za predsjednika.. trebao bi i lovu skupljati.. 
tko će ga sponzorirati

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by AssadNaPodmornici 11/9/2019, 20:12

jedino ako se ne desi neko iznanađenje, evo pucam iz glave.. pošto sam pratio Raspundića malo, lik je čisti ono USA Republikanac.. želi osobne slobode(za razliku od ljevičara škore, kolinde i zokija), malo je konzervativan(ali ne zatucano kao naši desničari, USA republikanci su pun kurac konzervativniji od HDZovaca ali ne smetaju drugima da se ponašaju kako hoće - takav je i ovaj), plus u ekonomiji je totalno desno(za razliku od škore ili kolinde koji su i ovdje lijevica).. 

dakle jedino, ako iza njega ne stoji Steve Bannon koji baš financira desničarske pokrete u Europi, ono što je George Soros za financiranje socijalista, komunista, "liberala" , marksista, Steve Banon je to pokrenuo za desnicu.. jedino ako se ne pojavi da iza sebe ima recimo 10 milijuna $ od Steve Bannona i sa time pokreće kampanju.. 

bogami onda bi i ja glasovao za ovoga, ovo bi bio moj kandidat.. čak bi i uplatio i volontira.. 

eto

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by epikur37 11/9/2019, 20:12

guzva ali dobro, prvo da vidimo je li kandidat ili je ovo neka fora. Pitam šušnjara on mi šalje ninov broj mobilnog da ga sam pitam :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by AssadNaPodmornici 11/9/2019, 20:12

:D javi nama

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by epikur37 11/9/2019, 20:14

AssadNaPodmornici wrote::D javi nama

čim doznam, neću raspudića zvati zbog toga :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by AssadNaPodmornici 11/9/2019, 20:15

inače ovi plakati su skupi.. mislim da je 1 mjesec na ovakvom ogromnom plakatu, 5000kn mjesečno.. plus postavljanje i svi troškovi nisu ispod 1000kn.. dakle već u startu je ogromna lova.. 

on sigurno kao profesor nema te pare..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by AssadNaPodmornici 11/9/2019, 20:16

dobro ovo je manji plakat 1000kn mjesečnop.. ali sve jedno

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by epikur37 11/9/2019, 20:17

Inače ovo bi bila sjajna vijest, nino je taman desno koliko treba i konzervativno.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by RayMabus 11/9/2019, 20:26

Hrvati su šaka jada. Jedina prava desnica je AfD.

Svaki put kad AfD dobije više glasova na nekim izborima sestrinska stranka HDZa u Njemačkoj a to je CDU i CSU gubi birače i moć a jačaju desnije struje po Europi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by debotoijusto 11/9/2019, 20:50

AssadNaPodmornici wrote:bila bi gužva na desnici(tkz desnici, škoro, kolindai nisu desnica).. ovaj as čak i je desnica, lik je ima libertarijanski(desni) pristup u ekonomiji.. sve jedno bila bi gužva tako da sumnjam da se kandidira za predsjednika.. trebao bi i lovu skupljati.. 
tko će ga sponzorirati
jel ima pristup ne mogu tvrdit , slabo pratim salonskog desnicara bez dana staza u realnom sektoru
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by michaellcmacha 11/9/2019, 21:02

tko o čemu, slobodni umjetnik o realnom sektoru...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by prckov 11/9/2019, 21:11

michaellcmacha wrote:tko o čemu, slobodni umjetnik o realnom sektoru...
ma nije debo umjetnik
pogotovo slobodni
on je uhljeb na grbaci drugih koji su takode uhljebi
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by Guest 11/9/2019, 23:12

Ako se Nino kandidira možda se i pojavim na glasanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by T. 11/9/2019, 23:18

Može čovik pojist za trojicu...
Neću mu nikad oprostit 2 pleha pizze...
Nisam ni okusio... :hem

_________________
Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Unname11
T.
T.

Posts : 17055
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by T. 11/9/2019, 23:19

Ra wrote:Ako se Nino kandidira možda se i pojavim na glasanju.
Srbizam... :cleanteeth
T.
T.

Posts : 17055
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by Guest 11/9/2019, 23:23

T. wrote:
Ra wrote:Ako se Nino kandidira možda se i pojavim na glasanju.
Srbizam... :cleanteeth
Polako. Bit će ih još. Skupi i čekaj Božić.  :hekla
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by jastreb 11/9/2019, 23:27

T. wrote:
Ra wrote:Ako se Nino kandidira možda se i pojavim na glasanju.
Srbizam... :cleanteeth
Ma zanimljivo je da su sve riječi koje smo koristili i po 100 godina,a onda se netko sjetio zamijeniti ih nekim "hrvatskijima" kod nas postale srbizmi.

Čitajući mnoge naše,hrvatske  književnike nailazio sam bezbroj puta na riječi tačno, hiljada,septembar,Evropa.....pa sve do onog famoznog "ja ću da...",ako se dakle radi o književnom jeziku i k tome još hrvatskom,nikako ne možemo samo tako se odricati naših riječi i automatski ih proglašavati srbizmima.

Pa mi smo revniji u proglašavanju srpskim svega i svačega i od samog Šešelja. I zanimljivo da je uvijek sve srbizam. Ono,nikad nisam čuo da je netko rekao da je neka "strana" riječ anglizam,ili latinizam,nego uvijek srbizam. Ako neka riječ i ne liči na srbizam,onda se to prešuti.

Zamisli ti odjednom ,preko noći...Jučer si glasao i živio u Evropi,išao spavati i ujutro kad si se probudio saznao si da zapravo nisi glasao,već glasovao,i da nikada nisi živio u Evropi,već u Europi.

Ovo je gore od onoga kad je Nikoletina Bursać došao majci kući i rekao majci da nema Boga. 

-Odkad to? Jučer ga je bilo.

 -Od danas.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by Guest 11/9/2019, 23:36

jastreb wrote:
T. wrote:
Ra wrote:Ako se Nino kandidira možda se i pojavim na glasanju.
Srbizam... :cleanteeth
Ma zanimljivo je da su sve riječi koje smo koristili i po 100 godina,a onda se netko sjetio zamijeniti ih nekim "hrvatskijima" kod nas postale srbizmi.

Čitajući mnoge naše,hrvatske  književnike nailazio sam bezbroj puta na riječi tačno, hiljada,septembar,Evropa.....pa sve do onog famoznog "ja ću da...",ako se dakle radi o književnom jeziku i k tome još hrvatskom,nikako ne možemo samo tako se odricati naših riječi i automatski ih proglašavati srbizmima.

Pa mi smo revniji u proglašavanju srpskim svega i svačega i od samog Šešelja. I zanimljivo da je uvijek sve srbizam. Ono,nikad nisam čuo da je netko rekao da je neka "strana" riječ anglizam,ili latinizam,nego uvijek srbizam. Ako neka riječ i ne liči na srbizam,onda se to prešuti.

Zamisli ti odjednom ,preko noći...Jučer si glasao i živio u Evropi,išao spavati i ujutro kad si se probudio saznao si da zapravo nisi glasao,već glasovao,i da nikada nisi živio u Evropi,već u Europi.

Ovo je gore od onoga kad je Nikoletina Bursać došao majci kući i rekao majci da nema Boga. 

-Odkad to? Jučer ga je bilo.

 -Od danas.
Obogatili smo srpski riječnik barem 50 % prebacujući im do jučer naše riječi.  :)

Jezik nam je prepun germanizma, turcizma, a o engleskom je bolje i ne pričati, ali mi samo tražimo neku riječ koja je nedajbože (pre)slična srpskom i navrat nanos je mijenjamo. 
Sludili su klince u osnovnoj školi. Daju im čitati za lektiru Matu Lovraka i onda malom moram prevoditi riječi kojih se čak ni ja ne sjećam, plus objašnjavati što su srbizmi ili turcizmi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by Guest 11/10/2019, 00:28

epikur37 wrote:guzva ali dobro, prvo da vidimo je li kandidat ili je ovo neka fora. Pitam šušnjara on mi šalje ninov broj mobilnog da ga sam pitam :D

Mislim da će biti potpora Škori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića Empty Re: Diljem Hrvatske osvanuli jumbo plakati Nine Raspudića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum