ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by vuksadinare 7/11/2019, 13:20

crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:Europa, s jedne strane, mora osnažiti svoje vojne kapacitete i na vojnom planu steći stratešku autonomiju, a s druge strane, ponovo pokrenuti strateški dijalog s Rusijom.

Ovaj Macron je lud. Ovo ko da je neki četnik izjavio.

Pa što će biti s mladim novim državama i narodima kao što smo mi Hrvati i Šiptari?
nista..okupirat cemo srbiju

vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by RayMabus 7/11/2019, 13:24

crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:Europa, s jedne strane, mora osnažiti svoje vojne kapacitete i na vojnom planu steći stratešku autonomiju, a s druge strane, ponovo pokrenuti strateški dijalog s Rusijom.

Ovaj Macron je lud. Ovo ko da je neki četnik izjavio.

Pa što će biti s mladim novim državama i narodima kao što smo mi Hrvati i Šiptari?
Nije on glup. On želi Europu u više brzina a di ćeš bolje nego reč da Nato nevalja pa se istočna Europa neće složit s time i imaš vojni raskol i Macron je dobija šta je tija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173531
2014-04-11


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by Guest 7/11/2019, 14:47

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
Joker wrote:
epikur37 wrote:Europa treba olabaviti atlantske veze...

Nek olabave. Mi trebamo pojačati s angloamerikancima.
:tu

sve 5

Ha da ... a ti bi sa Servijom? I s njima smo dva puta. I kako je završilo? Dosta. Vrijeme je za druge pokuse.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by RayMabus 7/11/2019, 15:37

Sanjao sam maloprije nešto vezano uz vanzemaljce i satelite radare za svemir pa mi je podsvjest iskopala nešto na ovu temu.


Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Maxresdefault
RayMabus
RayMabus

Posts : 173531
2014-04-11


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by RayMabus 7/11/2019, 15:44

Vrime je da Europa malo odraste.

https://m.dw.com/hr/hoće-li-američka-vojska-napustiti-njemačku/a-51146898
RayMabus
RayMabus

Posts : 173531
2014-04-11


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by epikur37 7/11/2019, 16:55

Mi cemo s amerikom protiv europe, ionako nikad nismo pripadali ovdje i nismo odavde.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by RayMabus 7/11/2019, 16:59

Sanjao sam i da se nalazim u nekoj hotelskoj sobi u Americi koja je pretvorena u nekakav frizerski salon a frizerka je neka naša pa došla još neka ženska pa se prestavila , nisam je odma razumija al ispalo da i ona iz Hrvatske da joj je sestra časna sestra , da je iz Rijeke i da se preziva Kuzmanić il tako nešto.

No bitno je ono šta je rekla kad smo se dotakli teme šta radi ovdje : da Trump jača ekonomski Ameriku , da je ovdje sve ok a da uništava ekonomiju Europe ( valjda zato otišla u Ameriku ).

I onda taj san o vanzemaljcima i svemirskim radarima pretraživačima na nekoj planeti.

Podsvjest reagirala na Macronovu izjavu. Tko zna koliko su stvari u zapadnoj Europi loše , mi to ne znamo ....no očito nije dobro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173531
2014-04-11


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by vuksadinare 7/11/2019, 16:59

epikur37 wrote:Mi cemo s amerikom protiv Europe,ba i a. ionako nikad nismo pripadali ovdje i nismo odavde.
pa trebam li birati izmedju sterilnih svaba i amera biram ove druge...ipak imaju vojsku ovi su svoju sjebali zbog liberalizma..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by epikur37 7/11/2019, 17:02

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Mi cemo s amerikom protiv Europe,ba i a. ionako nikad nismo pripadali ovdje i nismo odavde.
pa trebam li birati izmedju sterilnih svaba i amera biram ove druge...ipak imaju vojsku ovi su svoju sjebali zbog liberalizma..

Znaci u perspektivi udaljavanja eu od angloamera....mi kao eu zemlja i zrmlja u sred europe biramo igrati za amere.... :D
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by vuksadinare 7/11/2019, 17:06

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Mi cemo s amerikom protiv Europe, ba i a. ionako nikad nismo pripadali ovdje i nismo odavde.
pa trebam li birati između svih sterilnih svaba i amera biram ove druge ... ipak imaju vojsku ovi su svoje sjebali zbog liberalizma ..

Znaci u perspektivi udaljavanja eu od angloamera .... mi kao eu zemlja i zrmlja u srednjoj Europi biramo igrati za amere ....: D
ziher je ziher...no osim ako nam svabe ne uvale gro svog oruzja koje nije lose ali ih ovi zapustili...imaju svabe dobre tenkove,haubice,helice...zrakoplove..moze eskadrila tornada po meni jednog od najkvalitetnijih zrakoplova...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by RayMabus 7/11/2019, 17:06

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Mi cemo s amerikom protiv Europe,ba i a. ionako nikad nismo pripadali ovdje i nismo odavde.
pa trebam li birati izmedju sterilnih svaba i amera biram ove druge...ipak imaju vojsku ovi su svoju sjebali zbog liberalizma..

Znaci u perspektivi udaljavanja eu od angloamera....mi kao eu zemlja i zrmlja u sred europe biramo igrati za amere.... :D
EU je u kurcu a i mi skupa s njom. U Ameriku nemoš ako nemaš deset viza a ovi oslobađaju kvote da može cila Afrika doć ovamo ko da su kod sebe doma.

Amerika će na kraju pobjedit jer u njih je cijena goriva niska kao i porezi i oni su tu liberalni a Europa je harač uhljeba koji da bi se održao triba robove iz Afrika.

Evropa je gotova. Amerika i njen model je pobjednik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173531
2014-04-11


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by RayMabus 7/11/2019, 18:13

Kaže Merkel da se ne slaže sa Macronom

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:828887-Merkel-ne-deli-stav-Makrona-da-je-NATO-na-samrti
RayMabus
RayMabus

Posts : 173531
2014-04-11


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by Guest 7/11/2019, 18:47

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Mi cemo s amerikom protiv Europe,ba i a. ionako nikad nismo pripadali ovdje i nismo odavde.
pa trebam li birati izmedju sterilnih svaba i amera biram ove druge...ipak imaju vojsku ovi su svoju sjebali zbog liberalizma..

Znaci u perspektivi udaljavanja eu od angloamera....mi kao eu zemlja i zrmlja u sred europe biramo igrati za amere.... :D

Naravno. Vrancuzi i Nijemci su tradicionalni gubitnici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by jastreb 7/11/2019, 18:51

Hrvatska će to,po običaju shvatiti zadnja.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by epikur37 7/11/2019, 18:55

jastreb wrote:Hrvatska će to,po običaju shvatiti zadnja.

:D  a baš
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by RayMabus 7/11/2019, 19:03

Putin kaže da se slaže sa Macronom

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:828871-Zaharova-reagovala-na-reci-francuskog-predsednika-Svaka-mu-se-pozlatila
RayMabus
RayMabus

Posts : 173531
2014-04-11


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by Guest 7/11/2019, 19:04

Jebote, koje vi portale pratite.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by crvenkasti 7/11/2019, 19:06

RayMabus wrote:Putin kaže da se slaže sa Macronom

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:828871-Zaharova-reagovala-na-reci-francuskog-predsednika-Svaka-mu-se-pozlatila

Za koga smo mi?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28568
2014-04-17


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by jastreb 7/11/2019, 19:11

crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:Putin kaže da se slaže sa Macronom

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:828871-Zaharova-reagovala-na-reci-francuskog-predsednika-Svaka-mu-se-pozlatila

Za koga smo mi?
Mislim da bismo trebali biti protiv Francuza.

Zašto?

To sam otkrio tek prije otprilike mjesec dana.

Jedan stariji sumještanin mi je rekao kako su Srbi i Francuzi oduvijek bili prijatelji,a kao glavni dokaz otkrio mi je činjenicu kako i jedni i drugi imaju žandare,kako nikad ne bi mogli ratovati jedni protiv drugih.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by epikur37 7/11/2019, 19:12

RayMabus wrote:Putin kaže da se slaže sa Macronom

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:828871-Zaharova-reagovala-na-reci-francuskog-predsednika-Svaka-mu-se-pozlatila

nazire se osovina pariz-berlin-moskva

angloameri na aparatimah
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by Guest 7/11/2019, 19:22

hrvati obicno od pregrshti picaka u vreci,potegnu za kurcinom...tja..valjda generacijski baksuz.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora - Page 2 Empty Re: Macron : NATO je na samrti a Europa na rubu ponora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum