ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goran Bogdan:Nisam ja majke mi..baš to tako rekao'

Go down

Goran Bogdan:Nisam ja majke mi..baš to tako rekao' Empty Goran Bogdan:Nisam ja majke mi..baš to tako rekao'

Post by vuksadinare 6/11/2019, 10:23

http://www.vecernji.hr/showbiz/ekskluzivno-goran-bogdan-ne-boli-me-k-za-hrvatsku-reagirao-sam-na-pravljenje-fame-1357336
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Goran Bogdan:Nisam ja majke mi..baš to tako rekao' Empty Re: Goran Bogdan:Nisam ja majke mi..baš to tako rekao'

Post by vuksadinare 6/11/2019, 10:23

lik moj to ti je tako..kad hoces sjediti na dvije stolice pa na kraju ostanes bez obje..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Goran Bogdan:Nisam ja majke mi..baš to tako rekao' Empty Re: Goran Bogdan:Nisam ja majke mi..baš to tako rekao'

Post by vuksadinare 6/11/2019, 10:27

inace...ko hoce gledati nek gleda ko nece nece..ja sam pogledao nekoliko serija...i kako rekoh...dosadnjikovo...najvise iz razloga sto me ne zanima krim,javni i politicki milje beograda u 20-tim godinama 20 stoljeca...kao sto vjerujem mnogim srbima ne bi bila zanimljiva serija i zivotu zagreba istog desetljeca istog stoljeca...da je serija ajmo rec kompicirana na politickom i javnom zivotu citave kraljevine juge tog doba e to b vec bilo povijesno zanimljivije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Goran Bogdan:Nisam ja majke mi..baš to tako rekao' Empty Re: Goran Bogdan:Nisam ja majke mi..baš to tako rekao'

Post by vuksadinare 6/11/2019, 10:35

recimo meni je uvijek odlicna serija sa povjesnog aspekta bila 'vjetrovi rata'...ono sve najvaznije povijesne osobe tog perioda su obrađene...događaji isto tako...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Goran Bogdan:Nisam ja majke mi..baš to tako rekao' Empty Re: Goran Bogdan:Nisam ja majke mi..baš to tako rekao'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum