ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljiljana Nikolovska Magazina Miliću: "Primitivizam su zatezanja alkoholne trbušine"

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Ljiljana Nikolovska Magazina Miliću: "Primitivizam su zatezanja alkoholne trbušine" - Page 13 Empty Re: Ljiljana Nikolovska Magazina Miliću: "Primitivizam su zatezanja alkoholne trbušine"

Post by prckov 6/11/2019, 12:50

Ra wrote:
prckov wrote:
Ra wrote:
prckov wrote:
Ra wrote:
A gle, ako ne znaš popeglati svoje manire, onda peglaš mastericu.
Stvar odabira. :)
a sta to fali mojim manirima molicu lijepo  :D 
evo sam te cak pustio u predvorje svoje duse odakle si mogla virnit u moj dnevni boravak a ti ko slon u staklenoj kuci 
i ja kao nemam manire  :^0
Fali oboje, kvaliteta i kvantiteta.  :P 

Nisam ja (velika) kao slon, nego si ti iznutra toliko skučen da svatko tko zaviri zaglavi još u hodniku.  :D

Zaprljali smo temu svojim prepucavanjem. :)

Odoh.
ajd zdravo debela  :D
Ti si u velikoj prednosti.  :roll
Tvoja glupost se ne vidi izdaleka kao moja debljina.
jesam ti to povrijedio tanane osjecaje 
ili si procitala ono sto sam crvenkastom napiso pa pomislila da se nesto od toga napisanog odnosi I na tebe
ma ne bona, to ja I on nesto odprije
jebote da nisam skako okovatre mogo sam studirat siologiju  
znas debela   :D

prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Ljiljana Nikolovska Magazina Miliću: "Primitivizam su zatezanja alkoholne trbušine" - Page 13 Empty Re: Ljiljana Nikolovska Magazina Miliću: "Primitivizam su zatezanja alkoholne trbušine"

Post by Guest 6/11/2019, 12:55

T. wrote:
Ra wrote:
T. wrote:
Ra wrote:
michaellcmacha wrote:
tata mu je bio jna oficirčić... 91. je otišao u četniike na baniju i sa sobom poveo mladog čejena crvenkastog... eto tako su ostali bez stana... jer mu je ćaća sudjelovao u agresiji na hrvatsku...
Ako je u agresiji sudjelovao ćaća nije i mladi čejen. Nije svojevoljno otišao tamo, otac ga je odveo. A on se vratio. :)

Trebaju li djeca plaćati grijehe roditelja?
ne, ali ne trebaju ni dobivati stanove od RH 'na lijepe oči', samo zato što su čejeni...
Nije zato što su čejeni, nego zato što su stvarni vlasnici.

Bez obzira tko je tko, od kuda je i koje boje kože, znamo što podrazumijeva privatno vlasništvo, koja su prava i obveze. 

Kao da nam nije bilo dovoljno otimačina kroz nacinalizacija u Yugi. Nastavljamo tradiciju i u Hr?
nije bilo vlasništvo nego stanarsko pravo...
koje je postajalo vlasništvo otkupom pod određenim uvjetima i u određenim rokovima...
tko je to propustio, mogao je ostati u stanu kao najmoprimac...
također pod određenim uvjetima i u određenim rokovima...
tko je i to propustio, treba iseliti...
dan danas se, nakon više od 20 godina, vode sudski postupci glede tih stvari...
i nisu samo čejeni ostajali bez stanova...
Aha. Ako se ne varam, stanarsko pravo nije nasljedno. Ili?

Znam da nisu samo oni, ali za njih imaju "opravdan" izgovor, pa malo teže ostvaruju svoja prava.  

Raspiše se određeni rok u kojem se zainteresirani trebaju javiti i ako taj netko ne stigne (ili nema pojma da treba stići) izgubi prava. Bilo je tu vrhunskih mućki jer su oni bespravno useljeni nakon 8 godina (ako se ne varam) dobili stanarsko pravo, a samim time i pravo na otkup tog stana. 

Podsjetio si me na aferu i kriminal "Oglasna ploča" koji je počinila sutkinja Domićka. Žena je na Braču uz pomoć tri odvjetnika na taj način izvlastila na stotine ljudi, od kojih neki razbacani po dalekom svijetu i sad nemaju pojma da su izgubili svoju djedovinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljiljana Nikolovska Magazina Miliću: "Primitivizam su zatezanja alkoholne trbušine" - Page 13 Empty Re: Ljiljana Nikolovska Magazina Miliću: "Primitivizam su zatezanja alkoholne trbušine"

Post by immortal 6/11/2019, 21:00

Srbi su samostalno iselili i prešli na bosansku i srpsku stranu, mnogi od njih i članovi obitelji djelovali su oružano protiv Hrvata, nisu se vraćali najmanje godinu dana, nisu ostavili nikakve informacije, tragove o sebi, a stanove su naselile izbjeglice koje su upravo ti i drugi srbi iz srbije, bosne istjerali s njihovih ognjišta

ne mogu se na novostvorenu Hrvatsku vezivati zakoni iz vremena Jugoslavije
kakvo stanarsko pravo ako te nije bilo godinama, bojali se nos priviriti radi vlastitog ratnog djelovanja

neki vjerovatno i uspiju dobiti sud.. kako ... jer ordiniraju antihrvati

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ljiljana Nikolovska Magazina Miliću: "Primitivizam su zatezanja alkoholne trbušine" - Page 13 Empty Re: Ljiljana Nikolovska Magazina Miliću: "Primitivizam su zatezanja alkoholne trbušine"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum